fcitx5-table-extra - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Additional Table based Chinese input method
da: Yderligere tabelbaseret kinesisk-inputmetode

en: Array30 Large
da: Array30 (store)

en: Cangjie Large
da: Cangjie (store)

en: Easy Large
da: Easy (store)

en: Jyutping Table
da: Jyutping-tabel

en: Quick Classic
da: Quick klassisk

en: T9 (Stroke)
da: T9 (tryk)

en: Table Extra
da: Tabelekstra

en: Wubi (Large)
da: Wubi (store)

en: Zhengma (Large)
da: Zhengma (store)
