fdroidserver 0.9 - en to bo translation catalogue (295 entries)

en: 
    {path} encoded for the DEBUG_KEYSTORE secret variable:
bo: 
    {path} DEBUG_KEYSTOREགསང་རྟགས་ཀྱི་ཆེད་དུ་ཨང་སྒྲིག:

en: "%s/" has no matching metadata file!
bo: "%s/" འདི་དང་མཐུན་པའི་རྒྱབ་ལྗོངས་ཡིག་ཆ་མིན་འདུག!

en: "{path}" contains outdated {name} ({version})
bo: "{path}"དུས་ཚོད་ཡོལ་ཟིན་པའི་{name} ({version})ཚུད་ཡོད།

en: "{path}" contains recent {name} ({version})
bo: "{path}" ཉེ་ཆར་{name} ({version})རྣམས་ཚུད་ཡོད།

en: %(option)s option requires %(number)d argument | %(option)s option requires %(number)d arguments
bo[0]: %(option)s གདམ་ཀ་དགོས་ %(number)d རྩོད་པ།

en: %(prog)s: error: %(message)s
bo: %(prog)s: ནོར་སྐྱོན: %(message)s

en: %d problems found
bo: %d དཀའ་རྙོག་ཐོན་སོང་།

en: %prog [options]
bo: %prog [གདམ་ཀ།]

en: %r is not callable
bo: %r 1 བྱེད་ལས་མིན་འདུག

en: %s is not an accepted build field
bo: %s 1འདི་ཁས་ལེན་ཐུབ་པའི་བཟོ་སྐྲུན་རྭ་བ་མ་རེད།

en: %s option does not take a value
bo: %sགདམ་ཀ་ནུས་མེད་རེད་འདུག

en: 'keypass' not found in config.yml!
bo: 'keypass' འདི་config.yml ནང་རྙེད་མ་སོང་།!

en: 'keystore' not found in config.yml!
bo: 'keystore' འདི་ config.yml ནང་རྙེད་མ་སོང་།!

en: 'keystorepass' not found in config.yml!
bo: 'keystorepass' འདི་ config.yml ནང་རྙེད་མ་སོང་།!

en: 'repo_keyalias' not found in config.yml!
bo: 'repo_keyalias' འདི་ config.yml ནང་རྙེད་མ་སོང་།!

en: 'required' is an invalid argument for positionals
bo: 'དགསོ་མཁོ།' ནི་གནས་སྟངས་འདི་ལ་ཁུངས་ལྡན་གྱི་རྩོད་པ་རེད་མིན་འདུག

en: '{field}' will be in random order! Use () or [] brackets if order is important!
bo: '{field}1' ནི་གོ་རིམ་ངེས་མེད།! བེད་སྤྱོད། () ཡང་ན། [] གོ་རིམ་གལ་ཆེན་པོའི་རིགས་ལ་གུག་རྟགས་ནང་བཅུག!

en: '{path}' failed to execute!
bo: '{path}1' ལག་བསྟར་ཐུབ་མ་སོང་།!

en: '{value}' is not a valid {field} in {appid}. Regex pattern: {pattern}
bo: '{value}' ཁུངས་ལྡན་རེད་མིན་འདུག{field} འདི་ནང་ {appid}. Regex འགྲོ་ལུགས་: {pattern}

en: ...checkupdate failed for {appid} : {error}
bo: ...{appid} གྱི་ཆེད་དུ་གསར་བསྒྱུར་འཚོལ་མི་ཐུབ།་: {error}

en: .__call__() not defined
bo: .__call__() ངོས་འཛིན་ཐུབ་མེད།

en: /issues is missing
bo: /གནས་དོན་བོར་བརླག་སོང་འདུག

en: Add PGP signatures using GnuPG for packages in repo
bo: PGP གྱི་མིང་རྟགས་དེ་རེ་པོ་ཐུམ་སྒྲིལ་ནང་GnuPG ཁ་སྣོན་བྱས་ནས་རེ་པོ་ནང་ལ་བཅུག

en: Add a repo signing key to an unsigned repo
bo: མིང་རྟགས་མི་བཀོད་པའི་རེ་པོ་ནང་ལ་རེ་པོ་མིང་རྟགས་ལྡེ་མིག་འདི་ཁ་སྣོན་བྱེད།

en: Add skeleton metadata files for APKs that are missing them
bo: APKsནང་ལ་ཡིག་ཚགས་ཀྱི་རྒྱབ་ལྗོངས་ལོ་རྒྱུས་ཁ་སྣོན་བྱེད།

en: Adding new repo for only {name}
bo: {name}ཁོ་ནའི་ཆེད་དུ་རེ་པོ་གསར་པ་ཁ་སྣོན།

en: Alias of the repo signing key in the keystore
bo: ལྡེ་མིག་གསོག་ཉར་ཁང་ནང་རེ་པོ་མིང་རྟགས་ལྡེ་མིག་བཀོད་པའི་གསང་མིང་།

en: Allows a different revision (or git branch) to be specified for the initial import
bo: ཐོག་མའི་ནང་འདྲེན་བྱེད་པའི་སྐབས་གསལ་པོའི་ཐོག་ནས་སྐྱར་སྦྱོང་(ཡང་ན་གིཊ་ཡན་ལག་)མི་འདྲ་བ་རྣམས་ལ་ཆོག་མཆན་སྤྲོད།

en: Also warn about formatting issues, like rewritemeta -l
bo: མ་ཟད་བཀོད་སྒྲིག་བྱས་པའི་གནད་དོན་རྣམས་ལ་ཉེན་བརྡ་སྟོན། དཔེར་ན་rewritemeta -l

en: Android SDK path '{path}' does not exist!
bo: ཨེན་ཀྲོཌ་SDK ཐབས་ལམ་ '{path}'མིན་འདུག!

en: Android SDK path '{path}' is not a directory!
bo: ཨེན་ཀྲོཌSDKཐབས་ལམ་ '{path}1' ཡིག་ཆ་གསོག་ཉར་རེད་མིན་འདུག!

en: App is in '{repo}' but has a link to {url}
bo: མཉེན་ཆས་འདི་'{repo}1ནང་འདུག འོན་ཀྱང་སྦྲེལ་མཐུད་དེ་ {url}2ཡོད།

en: Appending .git is not necessary
bo: Appending .git ངེས་པར་དགོས་ཀྱི་མེད།

en: Archiving {apkfilename} with invalid signature!
bo: མཛོད་ཁང་{apkfilename} ལ་ཁུངས་ལྡན་མིན་པའི་མིང་རྟགས་!

note: Translators: https://developer.android.com/guide/topics/manifest/manifest-element.html#vname
en: Branch '{branch}' used as commit in build '{versionName}'
bo: ཡན་ལག '{branch}1' བཟོ་སྐྲུན་ནང་བེད་སྤྱོད་བྱས་རྒྱུ་ཁས་ལེན་ཡོད།'{versionName}2'

en: Branch '{branch}' used as commit in srclib '{srclib}'
bo: ཡན་ལག '{branch}1'' srclib ནང་བེད་སྤྱོད་བྱེད་རྒྱུ་ཁས་ལེན་ཡོད་།'{srclib}'

en: Build a package from source
bo: འབྱུང་ཁུངས་ནས་ཐུམ་སྒྲིལ་བཟོས་འདུག

en: Build all applications available
bo: མཉེན་ཆས་ཡོད་བཞིན་པ་ཆ་ཚང་ལ་ཐོན་སྐྱེད་བཟོས།

en: Build generated by `fdroid import` - remove disable line once ready
bo: བཟོ་སྐྲུན་འདི་ཐོན་སྐྱེད་བྱེད་མཁན་ 'ཨེཕ་རོཌ་ནང་འདྲེན།' -གལ་སྲིད་གྲ་སྒྲིག་ཟིན་ན་ནུས་མེད་ཀྱི་རིམ་པ་དེ་མེད་པ་བཟོས།

en: Build only the latest version of each package
bo: ཐུམ་སྒྲིལ་རེ་རེ་ལ་ཁོ་ནར་བཟོས་པའི་ཐོན་རིམ་གསར་ཤོས།

en: Built repo based in "%s" with this config:
bo: རེ་པོ་བཟོ་སྐྲུན་གཞི་རྩ་ "%s" སྒྲིག་བཀོད་འདི་དང་མཉམ་དུ་ཡོད།:

en: Can't build due to {} error while scanning | Can't build due to {} errors while scanning
bo[0]: ཚགས་རྒྱབ་པའི་སྐབས་སུ་ནོར་སྐྱོན་ {} ཤོར་བས་བཟོ་སྐྲུན་བྱེད་ཐུབ་མེད།

en: Categories are not set
bo: སྡེ་ཚན་རྣམས་སྒྲིག་མེད།

en: Check for updates to applications
bo: མཉེན་ཆས་རྣམས་གསར་བསྒྱུར་བྱས་མིན་གཟིགས་ཞིབ་གནང་དང་།

en: Clean update - don't uses caches, reprocess all APKs
bo: གསར་བསྒྱུར་གཙང་བཟོ།-ཡིག་ཆ་གསོག་ཉར་བེད་སྤྱོ་མ་བྱེད། APKs ཚང་མ་སྐྱར་སྤྱོད་བྱེད།

en: Comma separated list of categories.
bo: སྡེ་ཚན་སོ་སོའི་ཐོ་གཞུང་ལ་བར་མཚམས་རེ་འཇོག།.

en: Command '%s' not recognised.
bo: བཀའ་ཁྱབ་ '%s 1'ངོས་འཛིན་ཐུབ་མ་སོང་།

en: Commit changes
bo: བསྒྱུར་བ་གཏོང་བར་མོས་མཐུན་ཡོད།

en: Could not find '{command}' on your system
bo: ཁྱེད་རང་གི་མ་ལག་སྒང་ལ་'{command}1' རྙེད་མ་སོང་།

en: Could not find {path} to remove it
bo: {path}མེད་པ་བཟོས་པ་ལ་རྙེད་མ་སོང་།

en: Couldn't find package ID
bo: ཐུམ་སྒྲིལ་ངོས་འཛིན་རྙེད་སོན་བྱུང་མ་སོང་།

en: Cowardily refusing to overwrite existing signing key setup!
bo: མིང་རྟགས་ལྡེ་མིག་སྒྲིག་བཀོད་ལ་སྐྱར་བྲིས་བྱེད་མི་བདེ་བ།!

en: Created new container "{name}"
bo: དྲྭ་སྣོད་གསར་པ་བཟོས་"{name}"

en: Creating log directory
bo: ཉིན་ཐོ་ཕྱོགས་དེབ་བཟོ་བཞིན་པ།

en: Creating new S3 bucket: {url}
bo: S3 སྣོད་གསར་པ་བཟོ་བཞིན་པ།:{url}

en: Creating output directory
bo: ཐོན་སྐྱེད་ཕྱོགས་དེབ་བཟོ་བཞིན་པ།

en: Creating signed index with this key (SHA256):
bo: ལྡེ་མིག་འདི་(SHA256)དང་མཉམ་དུ་མིང་རྟགས་ཕྱོགས་སྟོན་བཟོ་བཞིན་པ།:

en: Creating temporary directory
bo: གནས་སྐབས་ཕྱོགས་དེབ་བཟོ་བཞིན་པ།

en: Creating unsigned index in preparation for signing
bo: མིང་རྟགས་གྲ་སྒྲིག་གི་ཆེད་དུ་མིང་རྟགས་མ་བཀོད་པའི་ཕྱོགས་སྟོན་བཟོ་བཞིན་པ།

en: DEBUG_KEYSTORE is not set or the value is incomplete
bo: DEBUG_KEYSTORE སྒྲིག་བཀོད་བྱེད་མིན་འདུག ཡང་ན་ཚད་ལོངས་མིན་འདུག

en: Delete APKs and/or OBBs without metadata from the repo
bo: APKs དང/ཡང་ནOBBs གཉིས་ལ་རེ་པོ་ནས་འགྲེལ་ཡིག་ཚགས་ཀྱི་རྒྱབ་ལྗོངས་ལོ་རྒྱུས་མེད་པ་རྣམས་སུབས།

en: Deleting unknown file: {path}
bo: ངོས་འཛིན་མི་ཐུབ་པའི་ཡིག་ཆ་རྣམས་སུབས་བཞིན་པ།: {path}

en: Description '%s' is just the app's summary
bo: འགྲེལ་བཤད་'%s 1' ནི་མཉེན་ཆས་མདོར་བསྡུས་ཤིག་རེད།

en: Description has a duplicate line
bo: འགྲེལ་བཤད་འདི་ལ་རིམ་པ་རྫུན་མ་ཡོད།

en: Description has a list (%s) but it isn't bulleted (*) nor numbered (#)
bo: འགྲེལ་བཤད་འདི་ལ་ཐོ་གཞུང་ཡོད། (%s 1) འོན་ཀྱང་འདི་ལ་ཚགས་རྒྱབ་མིན་འདུག(*)གྲངས་ཀྱང་མེད། (#)

en: Description of length {length} is over the {limit} char limit
bo: རིང་ཐུང་གི་འགྲེལ་བཤད་ {length} {limit} ལས་བརྒལ་འདུག char limit

en: Do not prompt for Android SDK path, just fail
bo: དེ་མ་ཐག་ཏུ་ཨེན་ཀྲོཌ་SDK གྱི་ལམ་མ་སྟོན། ད་ལྟ་བྱེད་ཐུབ་མ་སོང་།

en: Don't create a source tarball, useful when testing a build
bo: ཊར་བོལ་གྱི་འབྱུང་ཁུངས་མ་བཟོས། འདིས་ཐོན་སྐྱེད་ཚོད་ལྟ་བྱེད་པ་ལ་ཕན་ཐོགས།

en: Don't refresh the repository, useful when testing a build with no internet connection
bo: མཛོད་ཁང་སྐྱར་སོས་མ་བྱེད། དྲྭ་རྒྱ་མེད་པའི་སྐབས་ལ་ཐོན་སྐྱེད་ཚོད་ལྟ་བྱེད་པར་ཕན་ཐོགས་ཡོང་།

en: Don't use rsync checksums
bo: rsync ཡིག་ཚགས་བརྟག་དཔྱད་ཀྱི་གསོག་ཉར་ཁང་འདི་བེད་སྤྱོད་མ་བྱེད།

en: Downloading the repository already failed once, not trying again.
bo: མཛོད་ཁང་ཕབ་ལེན་ཐེངས་གཅིག་བྱས་པ་འདི་ཐུབ་མ་སོང་། ཡང་སྐྱར་ཐབས་ཤེས་བྱེད་ཀྱི་མིན་།.

en: Downloading {url} failed. {error}
bo: {url} ཕབ་ལེན་ཐུབ་མ་སོང་།{error}

en: Duplicate link in '{field}': {url}
bo: '{field}'ནང་གི་ངོ་བཤུས་སྦྲེལ་མཐུད།: {url}

en: ERROR: unsupported CI type, patches welcome!
bo: ནོར་འཁྲུལ།: རྒྱབ་སྐྱོར་མེད་པའི་CI རྣམ་གྲངས་དང་ལྷན་པ་རྒྱབ་ནའང་འགྲིག་གི་ཡོད།!

en: Enter the path to the Android SDK (%s) here:
    >
bo: ཨེན་ཀྲོཌ་SDKགྱི་ལམ་འདིར་ཡོད་པས་ནང་འཛུལ་བྱེད། (%s) :
    >

en: Error while getting repo address
bo: རེ་པོ་ཁ་བྱང་ལེན་སྐབས་ནོར་སྐྱོན།

en: Extract signatures from APKs
bo: APKs ནས་མིང་རྟགས་ཕྱིར་སྟོན་བྱེད།

en: Failed fetching signatures for '{apkfilename}': {error}
bo: '{apkfilename}'གྱི་ཆེད་དུ་འཚོལ་བཞིན་པའི་མིང་རྟགས་རྙེད་མ་སོང་།: {error}

en: Failed reading {path}: {error}
bo: ཀློག་མི་ཐུབ།{path}: {error}

en: Failed resizing {path}: {error}
bo: ཆེ་ཆུང་སྐྱར་སྒྲིག་ཐུབ་མ་སོང་། {path}: {error}

en: Failed to create S3 bucket: {url}
bo: S3 དྲྭ་སྣོད་བཟོས་ཐུབ་མ་སོང་། :{url}

en: Failed to get APK information, deleting {path}
bo: APK གནས་ཚུལ་རག་གི་མིན་འདུག {path}སུབ་བཞིན་པ།

en: Failed to get APK information, skipping {path}
bo: APK གནས་ཚུལ་རག་གི་མིན་འདུག {path}མཆོང་།

en: Failed to install '{apkfilename}' on {dev}: {error}
bo: སྒྲིག་བཅུག་བྱེད་མ་སོང་། '{apkfilename}' སྒང་ལ་ {dev}: {error}

en: Failed to sign application
bo: མཉེན་ཆས་མིང་རྟགས་བཀོད་མིན་འདུག

en: Fetched signatures for '{apkfilename}' -> '{sigdir}'
bo: '{apkfilename}' ཆེད་དུ་མིང་རྟགས་འཚོལ་བཞིན་པ།་> '{sigdir}'

en: Finished
bo: ཚར་སོང་།

en: Force build of disabled apps, and carries on regardless of scan problems. Only allowed in test mode.
bo: ནུས་མེད་མཉེན་ཆས་ལ་ཐོན་སྐྱེད་ཆེད་དུ་མངགས་ཏེ་བཟོས། འདི་འཚག་རྒྱབ་ཀྱི་དཀའ་ངལ་ཡོད་མིན་ལ་མ་ལྟོས་པར་མུ་མཐུད་དུ་འགྲོ་ཐུབ། འདི་ཚོད་ལྟའི་ཚུལ་ཁ་ོནར་ཆོག་མཆན་སྤྲད།.

en: Found "{path}" graphic without metadata for app "{name}"!
bo: "{name}" བརྐོད་རིས་མེད་པའི་མཉེས་ཆས་ཀྱི་རྒྱབ་ལྗོངས་ཡིག་ཆ་"{path}"རྙེད་སོང་།!

en: Found invalid appids in arguments
bo: རྩོད་པའི་ནང་ཁུངས་ལྡན་མིན་པའི་appids རྙེད་འདུག

note: Translators: https://developer.android.com/guide/topics/manifest/manifest-element.html#vcode
en: Found invalid versionCodes for some apps
bo: མཉེན་ཆས་ཁ་ཤས་ཀྱི་ཁུངས་ལྡན་མིན་པའི་ཐོན་རིམ་ཨང་རྟགས་རྙེད་འདུག

en: Found multiple metadata files for {appid}
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཡིག་ཚགས་སྣ་མང་{appid}ནང་ཐོན།

en: Found multiple signing certificates for repository.
bo: མཛོད་ཁང་ཆེད་དུ་་མིང་རྟགས་བཀོད་པའི་ལག་ཁྱེར་མང་པོ་རྙེད་འདུག.

en: Found no signing certificates for repository.
bo: མཛོད་ཁང་ཆེད་དུ་མིང་རྟགས་བཀོད་པའི་ལག་ཁྱེར་རྙེད་མ་སོང་།.

en: Found non-file at %s
bo: འདི་ལ་%s 1 ཡིག་ཆ་མིན་པ་རྙེད་སོང་།

en: Found {apkfilename} at {url}
bo: {url} ནང་ལ་ {apkfilename}ཤུས་བཞིན་པ།

en: Generated skeleton metadata for {appid}
bo: {appid}ཆེད་དུ་རྒྱབ་ལྗོངས་ཡིག་ཚགས་བཟོས།

en: Git checkout of '%s' failed
bo: གིཊ་ཕྱིར་འཐེན་'%s 1' ཐུབ་མ་སོང་།

en: Git clean failed
bo: གིཊ་གཙང་བཟོ་ཐུབ་མ་སོང་།

en: Git fetch failed
bo: གིཊ་འཚོལ་ཐུབ་མ་སོང་།

en: Git reset failed
bo: གིཊ་སྐྱར་སྒྲིག་ཐུབ་མ་སོང་།

en: Git submodule sync failed
bo: གིཊ་རྒྱ་ཁྱོན་མཉམ་བསྲེ་ཐུབ་མ་སོང་།

en: Git submodule update failed
bo: གིཊ་ཡན་ལག་རྒྱ་ཁྱོན་གསར་བསྒྱུར་ཐུབ་མ་སོང་།

en: Ignoring package without metadata:
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཡིག་ཆ་མེད་པའི་ཐུམ་སྒྲིལ་ཡ་ལན་མ་བྱས།

en: Ignoring stale cache data for {apkfilename}
bo: {apkfilename}ཡིག་ཆ་སྦས་ཁུང་རྙིང་པ་ལ་ཡ་ལན་མ་བྱས་

en: Include APKs that are signed with disabled algorithms like MD5
bo: MD5ལྟ་བུའི་མཚན་རྟགས་ཡོད་པའི་APKs ནང་ཚུད།

en: Initialising submodules
bo: ཐོག་མིའི་ཡན་ལག་རྒྱ་ཁྱོན།

en: Install all signed applications available
bo: ཡོད་བཞིན་པའི་མིང་རྟགས་བཀོད་པའི་མཉེན་ཆས་ཆ་ཚང་འགྲིག་བཅུག་བྱེད།

en: Install built packages on devices
bo: ཡོ་བྱད་སྒང་གི་ཐུམ་སྒྲིལ་བཟོས་པ་རྣམས་འགྲིག་བཅུག་བྱེད།

en: Interact with the repo HTTP server
bo: རེ་པོ་HTTP ཞབས་ཞུ་འཕྲུལ་ཆས་དང་ཐུགས་ཕྲད།

en: Invalid APK
bo: ཁུངས་ལྡན་མིན་པའི་APK

en: Invalid boolean '%s'
bo: ཁུངས་ལྡན་མིན་པའི་boolean '%s 1'

en: Invalid bulleted list
bo: ཚད་ལྡན་མིན་པའི་ཚགས་ཀྱི་ཐོ་གཞུང་།

en: Invalid name for published file: %s
bo: པར་སྐྲུན་ཡིག་ཆའི་ཆེད་དུ་ཁུངས་ལྡན་མིན་པའིན་མིང་།: %s 1

en: Java JDK not found! Install in standard location or set java_paths!
bo: Java JDK རྙེད་མ་སོང་།! ཚད་ལྡན་གྱི་ས་གནས་ནང་སྒྲིག་བཅུག་བྱེད་པའམ་ཡང་ན་java_paths སྒྲིག!

en: Java jarsigner not found! Install in standard location or set java_paths!
bo: Java jarsigner རྙེད་མ་སོང་། !ཚད་ལྡན་གྱི་ས་གནས་ནང་སྒྲིག་བཅུག་བྱེད་པའམ་ཡང་ན་java_paths སྒྲིག!

en: Keystore for signing key:
bo: མིང་རྟགས་བཀོད་པའི་ལྡེ་མིག་ཆེད་དུ་སྟོན་པའི་ལྡེ་མིག་གསོག་ཉར་ཁང་གི་ལམ།

en: Make the build stop on exceptions
bo: དམིགས་བསལ་གྱི་གནས་སྐབས་ལ་ཐོན་སྐྱེད་དེ་བཀག་ཆོག

en: Malformed repository mirrors.
bo: བཟོ་ལྟ་མེད་པའི་མཛོད་ཁང་ཤེལ་སྒོ་རྣམས།.

en: Malformed serverwebroot line:
bo: བཟོ་ལྟ་ཤོར་བའི་ serverwebroot line:

en: Missing output directory
bo: ཕྱོགས་དེབ་ཐོན་སྐྱེད་བོར་བརླག

en: No Android SDK found!
bo: ཨེན་ཀྲོཌ་ SDK རྙེད་མ་སོང་།!

en: No attached devices found
bo: ཟུར་སྣོན་ཡོ་བྱད་རྙེད་མ་སོང་།

en: No fingerprint in URL.
bo: URL ནང་ལག་མཐིལ་པར་ཤུས་རྙེད་མ་སོང་།.

en: No git submodules available
bo: གིཊ་ཡན་ལག་རྒྱ་ཁྱོན་མིན་འདུག

en: No information found.
bo: གནས་ཚུལ་རྙེད་མ་སོང་།.

en: No need to specify that the app is Free Software
bo: མཉེས་ཆས་འདི་རིན་མེད་མཉེན་ཆས་ཡིན་པ་དམིགས་སྟོན་བྱེད་དགོས་དོན་མེད་།

en: No need to specify that the app is for Android
bo: མཉེན་ཆས་འདི་ཨེན་ཀྲོཌ་ཆེད་དུ་ཡིན་པ་དམིགས་སྟོན་བྱེད་དགོས་དོན་མེད།

en: No option set! Edit your config.yml to set at least one of these:
bo: གདམ་ཀ་མེད་པ་སྒྲིག།! ཁྱེད་རང་གི་config.yml འདིའི་ནང་ནས་མ་མཐའ་ཡིན་ཡང་གང་རུང་ཞིག་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་:

en: No packages specified
bo: ཐུམ་སྒྲིལ་དམིགས་སྟོན་བྱེད་མེད།

en: No signed APK available for %s
bo: %s 1ཆེད་དུ་མིང་རྟགས་བཀོད་པའི་ APK མེད།

en: No signed output directory - nothing to do
bo: མིང་རྟགས་མ་བཀོད་པའི་ཕྱོགས་དེབ་ཐོན་སྐྱེད། -བྱ་རྒྱུ་གང་ཡང་མེད།

en: No signing certificates found in {path}
bo: {path}མིང་རྟགས་བཀོད་པའི་ཆོག་མཆན་ལག་ཁྱེར་འདིའི་ནང་རྙེད་མ་སོང་།

en: No such package: %s
bo: ཐུམ་སྒྲིལ་དེ་འདྲ་མིན་འདུག: %s 1

note: Translators: https://developer.android.com/guide/topics/manifest/manifest-element.html#vcode
en: No such versionCode {versionCode} for app {appid}
bo: ཐོན་རིམ་ཨང་རྟགས་དེ་འདྲ་མིན་འདུག {versionCode} མཉེན་ཆས་ཆེད་དུ།{appid}

en: No unsigned directory - nothing to do
bo: མིང་རྟགས་མ་བཀོད་པའི་ཕྱོགས་དེབ་མིན་འདུག-བྱ་རྒྱུ་གང་ཡང་མེད།

en: Nothing to do
bo: བྱ་རྒྱུ་གང་ཡང་མེད་།

en: Nothing to do for {appid}.
bo: {appid} ཆེད་དུ་བྱ་རྒྱུ་གང་ཡང་མེད་།.

note: Translators: https://developer.android.com/guide/topics/manifest/manifest-element.html#vcode
en: OBB file has newer versionCode({integer}) than any APK:
bo: OBB ཡིག་ཆ་ལ་ཐོན་རིམ་ཨང་རྟགས་གསར་པ་ཡོད་རེད་། ({integer}) APK གཞན།:

en: OBB filename must start with "main." or "patch.":
bo: OBB ཡིག་ཆའི་མིང་ངེས་པར་དུ་"གཙོ་བོ་" ཡང་ན "ལྷན་པ་."མཉམ་དུ་འགོ་བཙུགས:

en: OBB's packagename does not match a supported APK:
bo: OBB's ཐུམ་སྒྲིལ་མིང་འདིས་APK རྒྱབ་སྐྱོར་ཡོད་པ་དང་མཐུན་གྱི་མིན་འདུག:

en: Only PNG and JPEG are supported for graphics, found: {path}
bo: PNG དང་ JPEG ཁོ་ན་བརྐོས་རིས་རྒྱབ་སྐྱོར་རྙེད་སོང་། :{path}

en: Only print differences with the Play Store
bo: མཉེས་ཆས་གསོག་ཉར་ཁང་དང་མི་འདྲ་པ་ཡོད་པ་ཁོ་ནར་པར་ཤུས་བྱེད།

en: Only process apps with auto-updates
bo: མཉེན་ཆས་ཁོ་ནར་རང་འགུལ་གསར་བསྒྱུར་བྱེད།

en: Options
bo: གདམ་ཀ།

en: Overall license of the project.
bo: ལས་འཆར་འདིའི་ཁྱོན་ཡོངས་ཀྱི་ཆོག་མཆན་ལག་ཁྱེར།.

en: Parsing manifest at '{path}'
bo: '{path}'འདིའི་ནང་དབྱེ་མཚམས་མངོན་གྱི་འདུག

en: Password required with username
bo: སྤྱོད་མིང་དང་མཉམ་དུ་གསང་ཨང་དགོས།

en: Path to main Android project subdirectory, if not in root.
bo: གལ་སྲིད་ཆོག་མཆན་ཨ་མའི་ནང་ལ་མེད་ན། ལམ་གྱི་གཙོ་བོ་འདི་ཨེན་ཀྲོཌ་ལས་འཆར་གྱི་ཕྱོགས་དེབ་ཡན་ལག་སྟོན་ཡོད།.

en: Path to the Android SDK (sometimes set in ANDROID_HOME)
bo: ཨེན་ཀྲོཌ་SDK ཀྱི་ལམ། (སྐབས་རེ་ཨེན་ཀྲོཌ_ཁྱིམ་དུ་སྒྲིག་ཡོད།)

en: Path to the git repo to use as the log
bo: གིཊ་རེ་པོའི་ཆེད་དུ་བདེ་སྤྱོད་བྱས་པའི་ཐོ་གཞུང་གི་ལམ།

en: Path to the keystore for the repo signing key
bo: རེ་པོ་མིང་རྟགས་བཀོད་པའི་ལྡེ་མིག་ཆེད་དུ་སྟོན་པའི་ལྡེ་མིག་གསོག་ཉར་ཁང་གི་ལམ།

en: Print the secret variable to the terminal for easy copy/paste
bo: ས་ཚིགས་ཀྱི་གསང་ཁྱབ་ངོ་བཤུས་དང་/སྦྱར་བ་སྟབས་བདེ་ཡོང་བའི་ཆེད་དུ་འདྲ་བཤུས་

en: Problem with xml at '{path}'
bo: '{path}'ལ་xml མཉམ་དུ་སྐྱོན་འདུག

en: Process auto-updates
bo: རང་འགུལ་གྱི་གསར་བསྒྱུར་རྣམས་བྱེད།

en: Processing {apkfilename}
bo: ལས་ཀ་བྱེད་བཞིན་པ་{apkfilename}

en: Processing {appid}
bo: ལས་ཀ་བྱེད་བཞིན་པ།{appid}

en: Produce human-readable XML/JSON for index files
bo: མིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་XML/JSON ཕྱོགས་སྟོན་གྱི་ཡིག་ཆ་བཟོས།

en: Project URL to import from.
bo: URL ལས་འཆར་ནང་འདྲེན།.

en: Punctuation should be avoided
bo: ཡི་གེའི་བར་རྟགས་རིགས་ངེས་པར་མེད་པ་དགོས་།

en: Push the log to this git remote repository
bo: ཐོ་གཞུད་འདི་གིཊ་ཐག་རིང་གི་མཛོད་ཁང་ནང་འབུད་རྒྱག་གཏོང་།

en: Pushing binary transparency log to {url}
bo: {url}ཆེད་དུ་ཨང་གྲངས་ཀྱི་ཐོ་གཞུང་གསར་བསྒྱུར།

en: Pushing to {url}
bo: {url}ཕྱོགས་ལ་འབུད་རྒྱབ་རྒྱོབ།

en: Quickly start a new repository
bo: མཛོད་ཁང་གསར་པ་ཞིག་མྱུར་དུ་འགོ་བཙུགས།

en: Read all the metadata files and exit
bo: ཡིག་ཚགས་ཀྱི་རྒྱབ་ལྗོངས་ལོ་རྒྱུས་ཀློག་ནས་ཕྱིར་ཐོན།

en: Reading '{config_file}'
bo: ཀློག་བཞིན་པ་། '{config_file}'

en: Reading packageName/versionCode/versionName failed, APK invalid: '{apkfilename}'
bo: ཐུམ་སྒྲིལ་གྱི་མིང་ཀློག་བཞིནཔ།/ཐོན་རིམ་ཨང་རྟགས་/ཐོན་རིམ་གྱི་མིང་བདེ་སྤྱོད་མེད། APK ཁུངས་ལྡན་མིན།: '{apkfilename}'

en: Reading {apkfilename} from cache
bo: སྦས་ཁུང་ནས་ {apkfilename}ཀློག་བཞིན་པ།

en: Removing specified files
bo: དམིགས་སྟོན་བྱས་པའི་ཡིག་ཆ་རྣམས་མེད་པ་བཟོ་བཞིན་པ།

en: Rename APK files that do not match package.name_123.apk
bo: package.name_123.apk དང་མི་འདྲ་བའི་APK ཡིག་ཆ་དེ་ཚོར་མིང་སྐྱར་ཏུ་བཏགས།

en: Reset and create a brand new build server, even if the existing one appears to be ok.
bo: ཡོད་བཞིན་པའི་ཞབས་ཞུ་འཕྲུལ་ཆས་འདི་ལ་སྐྱོན་མེད་པ་ཡིན་རུང་། ཐོན་སྐྱེད་ཞབས་ཞུ་འཕྲུལ་ཆས་གསར་པ་ཞིག་སྐྱར་སྒྲིག་དང་བཟོས།.

en: Resize all the icons exceeding the max pixel size and exit
bo: པར་གྱི་རྒྱུ་ཆེ་ཆུང་ཚད་ལས་བརྒལ་ན་ཚད་གཞི་ཡང་སྐྱར་འགྱུར་བ་བཏང་ནས་ཕྱིར་ཐོན།

en: Restrict output to warnings and errors
bo: ཡིག་ཚགས་ལ་ཉེན་བརྡ་དང་སྐྱོན་ཅན་རྣམས་དམ་བསྒྲགས་བྱེད།

en: Rewrite all the metadata files
bo: ཡིག་ཚགས་ཀྱི་རྒྱབ་ལྗོངས་ལོ་རྒྱུས་ཚང་མ་སྐྱར་ཟིན།

en: Rewriting '{appid}'
bo: སྐྱར་བྲིས། '{appid}'

en: Run rewritemeta to fix formatting
bo: བཀོད་སྒྲིག་འདི་ག་རང་ལ་སྐྱར་བྲིས་བྱེད།

en: Running first pass with MD5 checking disabled
bo: MD5 ཚོད་ལྟ་བེད་སྤྱོད་མེད་པ་དང་མཉམ་དུ་ཐེངས་དང་པོ་འཁོར་སྐྱོད་བྱེད་བཞིན་པ།

en: Scan the source code of a package
bo: ཐུམ་སྒྲིལ་བྱས་པའི་འབྱུང་ཁུངས་ཨང་རྟགས་འཚག་རྒྱབ

en: Scanner found {} problem | Scanner found {} problems
bo[0]: འཚག་རྒྱབ་ལ་སྐྱོན་རྙེད་པ།

en: Set up an app build for a nightly build repo
bo: མཚན་མོའི་རེ་པོ་བཟོ་སྐྲུན་ཆེད་དུ་སྒྲིག་བཀོད་བྱས་པའི་མཉེན་ཆས་བཟོ་སྐྲུན།

en: Sign and place packages in the repo
bo: མིང་རྟགས་བཀོད་ནས་ཐུམ་སྒྲིལ་རྣམས་རེ་པོ་ནང་བཞག

en: Sign indexes created using update --nosign
bo: གསར་བསྒྱུར་བེད་སྤྱོད་བྱས་ཏེ་བཟོས་པའི་མིང་རྟགས་བརྡ་སྟོན། --མིང་རྟགས་མེད།

en: Skip scanning the source code for binaries and other problems
bo: འབྱུང་ཁུངས་ཨ་རྟགས་དང་དཀའ་ངལ་གཞན་རྣམས་འཚག་རྒྱབ་མ་དགོས་པར་མཆོང་།

en: Skipping '{apkfilename}' with invalid signature!
bo: '{apkfilename}'མཆོང་ནས་ཁུངས་ལྡན་མ་ཡིན་པའི་མིང་རྟགས་དང་མཉམ་དུ།!

en: Skipping index generation for {appid}
bo: {appid}གྱི་ཆེད་དུ་མཆོང་བའི་མི་རབས་ཀྱི་ཕྱོགས་སྟོན།

en: Skipping {apkfilename} with invalid signature!
bo: {apkfilename} མཆོང་རྒྱབ་མཉམ་དུ་ཁུངས་ལྡན་མིན་པའི་མིང་རྟགས།!

en: Skipping {appid}: disabled
bo: མཆོང་བཞིན་པ་ {appid}: བེད་མེད།

en: Specify a local folder to sync the repo to
bo: བསྟི་གནས་ཀྱི་ཡིག་ཁུག་གཅིག་ཁ་ཕྱེས་ནས་རེ་པོ་འདི་ལ་མཉམ་བསྲེས།

en: Specify an identity file to provide to SSH for rsyncing
bo: rsync གྱི་ཆེད་དུ་SSH འདི་ངོ་ཐག་ཆོད་པའི་ཡིག་ཆ་ཞིག་དམིགས་སུ་བཀར་ནས་སྟེར།

en: Spew out even more information than normal
bo: ནམ་རྒྱུན་ལས་ཀྱང་མང་བའི་གནས་ཚུལ་ཕྱིར་སྟོན།

en: Summary '%s' is just the app's name
bo: སྙིང་བསྔུས་ '%s 1' ནི་མཉེན་ཆས་ཀྱི་མིང་ཞིག་རེད་།

en: Summary of length {length} is over the {limit} char limit
bo: སྙིང་བསྔུས་ཀྱི་རིང་ཐུང་། {length} charཚད་{limit} ལས་བརྒལ་འདུག

en: Test mode - put output in the tmp directory only, and always build, even if the output already exists.
bo: ཚོད་ལྟའི་ཚུལ་-གལ་སྲིད་ཡིག་ཚགས་འདི་སྔོན་ཚོད་ནས་ཡོད་ནའང་། ཡིག་ཚགས་འདི་སྐབས་ཕྲལ་གྱི་ཕྱོགས་དེབ་ཁོ་ནའི་ནང་ལ་བླུགས་པ་དང་རྟག་ཏུ་ཐོན་སྐྱེད་བཟོས།.

note: Translators: https://developer.android.com/guide/topics/manifest/manifest-element.html#vcode
en: The OBB version code must come after "{name}.":
bo: OBB ཐོན་རིམ་ཨང་རྟགས་འདི་ངེས་པར་དུ་ "{name}"གྱི་རྗེས་སུ་་བྱུང་བ་རེད་།:

en: The base URL for the repo to log (default: https://f-droid.org)
bo: གཞི་རྩའི་URL དེ་རེ་པོ་ཡི་ཐོ་གཞུང་བཀོད་པའི་ཆེད་དུ་(སོར་བཞག: https://f-droid.org)

en: The file to be included in the repo (path or glob)
bo: (path or glob)རེ་པོ་ནང་ཚུད་པའི་ཡིག་ཆ།

en: The repository's fingerprint does not match.
bo: མཛོད་ཁང་གི་མཛུབ་མཐིལ་དང་མཐུན་གྱི་མིན་འདུག.

en: The root dir for local_copy_dir "{path}" does not exist!
bo: dir གྱི་རྩ་བ་ for local_copy_dir "{path}" མིན་འདུག!

en: There is a keyalias collision - publishing halted
bo: ལྡེ་མིག་གཞན་ལ་སྐྱོན་ཆ་འདུག། -པར་སྐྲུན་བཀག

en: This repo already has local metadata: %s
bo: རེ་པོ་འདི་ལ་སྔོན་ཚོད་ནས་ས་གནས་ཀྱི་རྒྱབ་ལྗོངས་ཡིག་ཆ་འདུག: %s 1

en: To use awsbucket, awssecretkey and awsaccesskeyid must also be set in config.yml!
bo: awsbucket, awssecretkey དང་། awsaccesskeyid བེད་སྤྱོད་བྱེད་པའི་ཆེད་དུ་ config.yml ནང་དུ་ངེས་པར་དུ་སྒྲིག་དགོས།!

en: URL shorteners should not be used
bo: URL ཐུང་དུ་གཏོང་མཁན་ངེས་པར་དུ་བེད་སྤྱོད་བྱེད།

en: URL {url} in Description: {error}
bo: URL {url} ནང་འགྲེལ་བཤད་རྒྱབ་པ་: {error}

en: Unknown exception found!
bo: ཆ་རྒྱུས་མེད་པའི་དམིགས་བསལ་ཞིག་རྙེད་སོང་།!

note: Translators: https://developer.android.com/guide/topics/manifest/manifest-element.html#vname
en: Unknown file '{filename}' in build '{versionName}'
bo: ངོས་འཛིན་མི་ཐུབ་པའི་ཡིག་ཆ། '{filename}' བཟོ་སྐྲུན་གྱི་ནང་། '{versionName}'

en: Unknown metadata format: %s
bo: ངོས་འཛིན་མ་བྱས་པའི་རྒྱབ་ལྗོངས་ཡིག་ཆའི་སྒྲིག་བཀོད།:%s 1

en: Unknown version of aapt, might cause problems:
bo: aapt གྱི་ངོས་འཛིན་མ་ཐུབ་པའི་ཐོན་རིམ། དཀའ་ངལ་ཕྲད་སྲིད་པ།:

en: Unnecessary leading space
bo: དགོས་མེད་ཀྱི་སྣེ་ཁྲིད་བར་མཚམས།

en: Unnecessary trailing space
bo: དགོས་མེད་ཀྱི་རྫེས་ཤུལ་བར་མཚམས།

en: Unsupported graphics file found: {path}
bo: རྒྱབ་སྐྱོར་མེད་པའི་བརྐོས་རིས་ཡིག་ཆ་རྙེད་སོང་།: {path}

en: Unused extlib at %s
bo: བེད་སྤྱོད་མེད་པའི་ extlib at %s 1

en: Unused file at %s
bo: %s 1 དེ་ལ་བེད་སྤྱོད་མེད་པའི་ཡིག་ཆ།

en: Update repo information for new packages
bo: ཐུམ་སྒྲིལ་གསར་པའི་ཆེད་དུ་རེ་པོ་གནས་ཚུལ་གསར་བསྒྱུར་བྱེད།

en: Update the binary transparency log for a URL
bo: URLཆེད་དུ་ཨང་གྲངས་ཀྱི་ཐོ་གཞུང་གསར་བསྒྱུར།

en: Usage
bo: བེད་སྤྱོད།

en: Usage: %s
bo: བེད་སྤྱོད།:%s 1

en: Use /HEAD instead of /master to point at a file in the default branch
bo: བེད་སྤྱོད།/HEAD གྱི་ཚབ་ཏུ།/ སོར་བཞག་ཡན་ལག་ནང་དུ་ཡོད་པའི་དོན་ཚན་ཨ་མ།

en: Use `fdroid update -c` to create it.
bo: `fdroid update -c`བེད་སྤྱོད་བྱས་ནས་འདི་བཟོས།.

en: Use build server
bo: ཐོན་སྐྱེད་ཞབས་ཞུ་འཕྲུལ་ཆས་བེད་སྤྱོད་བྱེད།

en: Use date from APK instead of current time for newly added APKs
bo: APK རང་གི་ཚེས་གྲངས་དེ་བེད་སྤྱོད་བྱས་པ་ལས་ཁ་སྣོན་བྱས་པའི་ APKs གསར་པའི་དུས་ཚོས་བེད་སྤྱོད་མ་བྱེད།

en: Using s3cmd to sync with: {url}
bo: s3cmd བེད་སྤྱོད་བྱས་ནས་: {url}1དང་མཉམ་དུ་sync

en: Valid commands are:
bo: ཁུངས་ལྡན་གྱི་བཀའ་ཁྱབ་ནི།:

en: Verify the integrity of downloaded packages
bo: ཕབ་ལེན་བྱས་པའི་ཐུམ་སྒྲིལ་གྱི་སྤུས་ཚད་ར་སྤྲོད།

en: Warn about possible metadata errors
bo: ཡིག་ཚགས་ཀྱི་རྒྱབ་ལྗོངས་ལོ་རྒྱུས་སྐྱོན་སྲིད་པ་རྣམས་པ་ཉེན་བརྡ་གཏོང་།

en: When configured for signed indexes, create only unsigned indexes at this stage
bo: བརྡ་སྟོན་པའི་མིང་རྟགས་དེ་སྒྲིག་བཀོད་བྱས་ཚར་ན། གནས་སྐབས་མིང་རྟགས་མ་བཀོད་པའི་བརྡ་སྟོན་རྣམས་བཟོས།

en: X.509 'Distinguished Name' used when generating keys
bo: X.509 'ཁྱད་པར་ཅན་གྱི་མིང་' ལྡེ་མིག་བཟོས་པའི་སྐབས་ལ་བེད་སྤྱོད་བྱེད།

en: You can use ANDROID_HOME to set the path to your SDK, i.e.:
bo: ཁྱེད་རང་གིས་ཨེན་ཀྲོཌ་མདུན་ངོས་བེད་སྤྱོད་བྱས་ནས་ཁྱེད་རང་གི་SDKའགྲོ་ལམ་སྒྲིག་བཀོད་བྱེད། དེ་ནི།:

en: adding IdentityFile to {path}
bo: {path}ལ་ངོས་འཛིན་ཡིག་ཆ་ཁ་སྣོན་བྱེད་བཞིན་པ།

en: adding to {name}: {path}
bo: {name}ལ་ཁ་སྣོན་བྱེད།: {path}

en: ambiguous option: %(option)s could match %(matches)s
bo: གསལ་ཁ་མེད་པའི་གདམ་ཀ: %(option)s མཐུན་མི་སོང་།%(matches)s

en: ambiguous option: %s (%s?)
bo: གསལ་ཁ་མེད་པའི་གདམ་ཀ:%s 1 (%s 2?)

en: argument "-" with mode %r
bo: རྩོད་པ།"-" འགྲོ་ལུགས་འདི་དང་མཉམ་དུ། %r 1

en: can't open '%(filename)s': %(error)s
bo: ཁ་ཕྱེས་ཐུབ་མ་སོང་།'%(filename)s': %(error)s

en: cannot have multiple subparser arguments
bo: subparser རྩོད་པ་དུ་མ་ཡོད་ཐབས་མེད།

en: cannot merge actions - two groups are named %r
bo: བྱ་བ་ཟླ་སྒྲིལ་བཏང་ཐུབ་མ་སོང་། - སྡེ་ཚན་གཉིས་ཀྱི་མིང་ལ་%r 1

en: cannot publish update, did you set the deploy key?
bo: པར་སྐྲུན་གསར་བསྒྱུར་བྱེད་མི་ཐུབ། ཁྱེད་ཀྱིས་ཕྱོགས་སྐྱོད་ལྡེ་མིག་སྒྲིག་བཀོད་བྱེད་ཡོད་དམ།?

en: cloning {url}
bo: འདྲ་བཟོས་{url}

en: complex
bo: མགོ་རྙོག

en: conflicting option string: %s | conflicting option strings: %s
bo[0]: ཚིག་སྒྲུབ་ཀྱི་གདམ་ཀའི་རྙོག་ཕྲ།: %s 1

en: deleting: repo/{apkfilename}
bo: སུབ་བཞིན་པ།:རེ་པོ་/{apkfilename}

en: dest= is required for options like %r
bo: dest= ནི་གདམ་ཀ་འདི་འདྲ་ལ་%r 1དགོས་པ་ཡོད།

en: expected %s argument | expected %s arguments
bo[0]: ཚོད་དཔག་བྱེད་པའི་%s 1 རྩོད་པ་

en: expected at least one argument
bo: མ་མཐའ་ཡིན་ནའང་རེ་བ་བྱེད་པའི་རྩོད་པ།

en: expected at most one argument
bo: རེ་བ་བྱས་པའི་རྩོད་པ་ཆེ་ཤེོས་གཅིག

en: expected one argument
bo: རེ་བ་བྱས་པའི་རྩོད་པ་གཅིག

en: floating-point
bo: གཡེང་ཚེག

en: ignored explicit argument %r
bo: དངོས་སུ་རྩོད་པ་པ་ལ་ཡ་ལན་མེད། %r 1

en: index-v1 must have a signature, use `fdroid signindex` to create it!
bo: index-v1 ངེས་པར་དུ་མིང་རྟགས་དགོས། བེད་སྤྱོད་`fdroid signindex`འདི་བཟོས་པ་རེད།!

en: integer
bo: གོང་བུ།

en: invalid %(type)s value: %(value)r
bo: ཁུངས་ལྡན་མིན་པ་ %(type)s value: %(value)r

en: invalid choice: %(value)r (choose from %(choices)s)
bo: ཁུངས་ལྡན་མིན་པའི་གདམ་ཀ: %(value)r (དེ་ནས་གདམ་ཀ་%(choices)s)

en: invalid conflict_resolution value: %r
bo: ཁུངས་ལྡན་མིན་པའི་རྙོག་ཕྲ།_resolution value: %r

en: invalid option string %(option)r: must start with a character %(prefix_chars)r
bo: ཁུངས་ལྡན་མིན་པའི་ཚིག་སྒྲུབ་གདམ་ཀ། %(option)r: ཁྱད་ཆོས་དང་མཉམ་དུ་འགོ་བཙུགས། %(prefix_chars)r

en: local_copy_dir does not end with "fdroid", perhaps you meant: "{path}"
bo: local_copy_dir "fdroid"གིས་མཇུག་སྐྱོང་མིན་འདུག་ : "{path}1"

en: local_copy_dir must be an absolute path!
bo: local_copy_dir ནི་ངེས་པར་དུ་མཐའ་མའི་འགྲོ་ལམ་དེ་ཆགས་ཡོད།!

en: local_copy_dir must be directory, not a file!
bo: local_copy_dir ངེས་པར་ཕྱོགས་དེབ་ཡིན་དགོས། ཡིག་ཆ་མ་རེད།!

en: mirror '%s' does not end with 'fdroid'!
bo: མེ་ལོང་། '%s 1' 'fdroid'དང་མཉམ་དུ་མཇུག་སྐྱོང་མི་ཐུབ།!

en: mutually exclusive arguments must be optional
bo: ནང་ཕན་ཚུན་རྩོད་པ་དེ་གདམ་ཀ་ཅན་ངེས་པར་དུ་བཞག་དགོས་།

en: no APK supplied
bo: APK མཁོ་སྤྲོད་མིན་འདུག

en: no such option: %s
bo: གདམ་ཀ་དེ་འདྲ་མིན་འདུག: %s

en: no version info found!
bo: ཆ་རྒྱུས་མེད་པའི་དམིགས་བསལ་ཞིག་རྙེད་སོང་།!

en: not allowed with argument %s
bo: རྩོད་པ་དང་མཉམ་དུ་ཆོག་མཆན་མེད། %s 1

en: one of the arguments %s is required
bo: རྩོད་པ་གཅིག་དགོས་ཀྱི་ཡོད། %s 1

en: only accepts strings, lists, and tuples
bo: ཚིག་སྒྲུབ་དང་ཐོ་གཞུང་། ཡིག་ཚགས་ཁོ་ན་ངོས་ལེན་བྱེད།

en: option %s: If you really want to install all the signed apps, use --all
bo: གདམ་ཀ %s 1: གལ་ཏེ་ཁྱེད་ཀྱིས་མིང་རྟགས་བཀོད་པའི་མཉེན་ཆས་རིགས་ཚང་མ་ངེས་པར་དུ་སྒྲིག་བཅུག་བྱེད་འདོད་ཡོད་། བེད་སྤྱོད་ --ཚང་མ།

en: option %s: invalid %s value: %r
bo: གདམ་ཀ %s 1: ཁུངས་ལྡན་མིན་པ་ %s 2 རིན་ཐང་།: %r 3

en: option %s: invalid choice: %r (choose from %s)
bo: གདམ་ཀ %s 1: ཁུངས་ལྡན་མིན་པའི་གདམ་ཀ: %r 2 (choose from %s 3)

en: option -%s not recognized
bo: གདམ་ཀ། '%s 1'ངོས་འཛིན་ཐུབ་མ་སོང་།

en: option -%s requires argument
bo: གདམ་ཀ། -%s 1 རྩོད་དགོས།

en: option --%s must not have an argument
bo: གདམ་ཀ། --%s 1གང་བྱས་ཀྱང་རྩོད་པ་མེད།

en: option --%s not a unique prefix
bo: གདམ་ཀ་--%s ཐུན་མོང་མ་ཡིན་པའི་སྔོན་འཇུག་མ་རེད།

en: option --%s not recognized
bo: གདམ་ཀ།--%s 1 ངོས་འཛིན་ཐུབ་མ་སོང་།

en: option --%s requires argument
bo: གདམ་ཀ། --%s རྩོད་དགོས།

en: optional arguments
bo: གདམ་ཀ་ཅན་གྱི་རྩོད་པ།

en: overwriting existing {path}
bo: སྐྱར་བྲིས་ཡོད་།{path}

en: positional arguments
bo: གནས་སྟངས་ལ་གཞིགས་པའི་རྩོད་པ།

en: refuse downloading via insecure HTTP connection (use HTTPS or specify --no-https-check): {apkfilename}
bo: བདེ་ཆགས་མེད་པའི་HTTPMམཐུད་ཀ་རྒྱུད་དེ་ཕབ་བཤུས་ངོས་ལེན་མེད། (HTTPS བེད་སྤྱོད་དང་ཡང་ན་དམིགས་སྟོན་། --no-https-check){apkfilename}

en: s3cmd sync indexes {path} to {url} and delete
bo: s3cmd sync ཕྱོགས་སྟོན།{path}1 དེ་ནས {url} དང་སུབས།

en: show program's version number and exit
bo: ལས་རིམ་རྣམ་གཞག་གི་ཐོན་རིམ་ཨང་གྲངས་སྟོན་ནས་ཕྱིར་ཐོན་བྱེད།

en: show this help message and exit
bo: རོགས་པ་བྱེད་པའི་འཕྲིན་ཐུང་སྟོན་ནས་ཕྱིར་ཐོན།

en: signed APK, either a file-path or HTTPS URL.
bo: APK མིང་རྟགས་, ཡིག་ཆའི་འགྲོ་ལམ་མམ་ཡང་ན། HTTPS URL.

en: skipping source tarball: {path}
bo: tarballའབྱུང་ཁུངས་མཆོང་རྒྱག་རྒྱབ་བཞིན་པ།:{path}

en: the following arguments are required: %s
bo: གཤམ་གྱི་རྩོད་པ་དེ་དག་དགོས།:%s

en: unexpected option string: %s
bo: རེ་བ་མེད་པའི་གདམ་ཀ་ཅན་གྱི་ཚིག་སྒྲུབ།:%s

en: unknown parser %(parser_name)r (choices: %(choices)s)
bo: ངོས་འཛིན་མི་ཐུབ་པའི་ parser %(parser_name)r (གདམ་ཀ།: %(choices)s)

en: unrecognized arguments: %s
bo: ངོས་འཛིན་མི་ཐུབ་པའི་རྩོད་པ།: %s

en: unsafe permissions on '{config_file}' (should be 0600)!
bo: '{config_file}' སྒང་གི་བདེ་ཆགས་མེད་པའི་ཆོག་མཆན་ (ངེས་པར་དུ། 0600)!

en: usage:
bo: བེད་སྤྱོད།:

en: using Apache libcloud to sync with {url}
bo: Apache libcloud བེད་སྤྱོད་བྱས་པའི་ཐོག་ {url}1དང་མཉམ་དུ་ཟླ་སྒྲིལ་གཏོང་།

en: {0} app, {1} key aliases | {0} apps, {1} key aliases
bo[0]: {0} མཉེས་ཆས་, {1} key aliases

en: {apkfilename} ({appid}) has no metadata!
bo: {apkfilename} ({appid}) ལ་རྒྱབ་ལྗོངས་ཡིག་ཆ་མིན་འདུག!

note: Translators: https://developer.android.com/guide/topics/manifest/manifest-element.html#vname
en: {appid}: Unknown extlib {path} in build '{versionName}'
bo: {appid}1: ངོས་འཛིན་མི་ཐུབ་པའི་ extlib {path}2 བཟོ་སྐྲུན་ནང་ལ '{versionName}3'

en: {path} is zero size!
bo: {path} ལ་ཆེ་ཆུང་མེད།!

en: {} build failed | {} builds failed
bo[0]: {} བཟོ་སྐྲུན་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: {} build succeeded | {} builds succeeded
bo[0]: {} བཟོ་སྐྲུན་ལེགས་སྒྲུབ།
