fdroidserver 1.1-680-ge1d3de71 - en to nl translation catalogue (101 entries)

en: 
    SSH public key to be used as deploy key:
nl: 
    SSH openbare sleutel die gebruikt moet worden als inzetsleutel:

en: 
    {path} encoded for the DEBUG_KEYSTORE secret variable:
nl: 
    {path} gecodeerd voor de DEBUG_KEYSTORE geheime variabele:

en: "%s/" has no matching metadata file!
nl: "%s/" heeft geen overeenkomend metadatabestand!

en: "local_copy_dir" {path} does not exist!
nl: "local_copy_dir" {path} bestaat niet!

en: "{apkfilename}" is already installed on {dev}.
nl: "{apkfilename}" is al geïnstalleerd op {dev}.

en: "{path}" contains outdated {name} ({version})
nl: "{path}" bevat verouderde {name} ({version})

en: "{path}" contains recent {name} ({version})
nl: "{path}" bevat recente {name} ({version})

en: "{path}" exists but s3cmd is not installed!
nl: "{path}" bestaat maar s3cmd is niet geïnstalleerd!

en: "{path}" is not a supported file format (use: metadata/*.yml)
nl: "{path}" is geen ondersteund bestandsformaat (gebruik: metadata/*.yml)

en: "{path}" is signed by a key that is not allowed:
nl: "{path}" is ondertekend door een sleutel die niet is toegestaan:

en: "{url}" is not a valid URL!
nl: "{url}" is geen geldige URL!

en: %(option)s option requires %(number)d argument | %(option)s option requires %(number)d arguments
nl[0]: %(option)s optie vereist %(number)d argument
nl[1]: %(option)s optie vereist %(number)d argumenten

en: %(prog)s: error: %(message)s
nl: %(prog)s: fout: %(message)s

en: %d problems found
nl: %d problemen gevonden

en: %prog [options]
nl: %prog [opties]

en: %r is not callable
nl: %r kan niet aangeroepen worden

en: %s did not produce a dict!
nl: %s heeft geen dictaat opgeleverd!

en: %s has bad SHA-256: %s
nl: %s heeft slechte SHA-256: %s

en: %s is not an accepted build field
nl: %s is geen geaccepteerd build-veld

en: %s option does not take a value
nl: %s optie heeft geen waarde

en: 'keypass' not found in config.yml!
nl: 'keypass' niet gevonden in config.yml!

en: 'keystore' is NONE and 'smartcardoptions' is blank!
nl: 'keystore' is GEEN en 'smartcardoptions' is leeg!

en: 'keystore' not found in config.yml!
nl: 'keystore' niet gevonden in config.yml!

en: 'keystorepass' not found in config.yml!
nl: 'keystorepass' niet gevonden in config.yml!

en: 'repo_keyalias' not found in config.yml!
nl: 'repo_keyalias' niet gevonden in config.yml!

en: 'required' is an invalid argument for positionals
nl: 'required' is een ongeldig argument voor positionelen

en: 'sdk_path' not set in config.yml!
nl: 'sdk_path' niet ingesteld in config.yml!

en: '{aapt}' is too old, fdroid requires build-tools-{version} or newer!
nl: {aapt}' is te oud, fdroid vereist build-tools-{version} of nieuwer!

en: '{field}' will be in random order! Use () or [] brackets if order is important!
nl: '{field}' zal in willekeurige volgorde staan! Gebruik () of [] haakjes als de volgorde belangrijk is!

en: '{path}' failed to execute!
nl: {path}' is niet uitgevoerd!

en: '{path}' has invalid format, it should be a dictionary!
nl: '{path}' heeft ongeldig formaat, het zou een woordenboek moeten zijn!

en: '{value}' is not a valid {field} in {appid}. Regex pattern: {pattern}
nl: {value}' is geen geldig {field} in {appid}. Regex patroon: {pattern}

en: '{value}' is not a valid {field}, should be {pattern}
nl: {value}' is geen geldig {field}, moet {pattern} zijn

en: ...checkupdate failed for {appid} : {error}
nl: ...checkupdate mislukt voor {appid} : {error}

en: .__call__() not defined
nl: .__call__() niet gedefinieerd

en: /issues is missing
nl: /problemen ontbreekt

en: A URL is required as an argument!
nl: Een URL is vereist als argument!

en: Add PGP signatures using GnuPG for packages in repo
nl: PGP-handtekeningen toevoegen met GnuPG voor pakketten in repo

en: Add a repo signing key to an unsigned repo
nl: Een repo-sleutel toevoegen aan een ongetekende repo

en: Add skeleton metadata files for APKs that are missing them
nl: Skelet-metagegevensbestanden toevoegen voor APK's die deze missen

en: Adding new repo for only {name}
nl: Nieuwe repo toevoegen voor alleen {name}

en: Alias of the repo signing key in the keystore
nl: Alias van de repo-sleutel in de sleutelbewaarplaats

en: AllowedAPKSigningKeys missing but reference binary supplied
nl: ToegestaneAPKOndertekenSleutels ontbreekt, maar referentiebinary is geleverd

en: Allows a different revision (or git branch) to be specified for the initial import
nl: Staat toe dat een andere revisie (of git tak) wordt opgegeven voor de initiële import

en: Also mirror the full archive section
nl: Mirror ook het volledige archiefgedeelte

en: Also warn about formatting issues, like rewritemeta -l
nl: Waarschuw ook voor opmaakproblemen, zoals herschrijfmeta -l

en: Android AAR library
nl: Android AAR-bibliotheek

en: Android APK file
nl: Android APK-bestand

en: Android DEX code
nl: Android DEX-code

en: Android SDK not found at {path}!
nl: Android SDK niet gevonden op {path}!

en: Android SDK path '{path}' does not exist!
nl: Android SDK-pad '{path}' bestaat niet!

en: Android SDK path '{path}' is not a directory!
nl: Android SDK-pad '{path}' is geen map!

en: Android SDK tool {cmd} not found!
nl: Android SDK-tool {cmd} niet gevonden!

en: App has Binaries but does not have corresponding AllowedAPKSigningKeys to pin certificate.
nl: App heeft binaries maar heeft geen overeenkomstige ToegestaneAPKOndertekenSleutels om certificaat te pinnen.

en: App has NoSourceSince or ArchivePolicy "0 versions" but AutoUpdateMode or UpdateCheckMode are not None
nl: App heeft GeenBronSinds of Archiefbeleid "0 versies" maar AutoUpdateModus of UpdateCheckModus zijn niet Geen

en: App is in '{repo}' but has a link to {url}
nl: App staat in '{repo}' maar heeft een link naar {url}

en: App version has binary but does not have corresponding AllowedAPKSigningKeys to pin certificate.
nl: App-versie heeft een binaire versie maar heeft geen overeenkomstige ToegestaneAPKOndertekenSleutels om een certificaat vast te pinnen.

en: Appending .git is not necessary
nl: Het toevoegen van .git is niet nodig

en: Archiving {apkfilename} with invalid signature!
nl: Archivering {apkfilename} met ongeldige handtekening!

en: AutoUpdateMode with UpdateCheckMode: HTTP must have a pattern.
nl: AutoUpdateModus met UpdateCheckModus: HTTP moet een patroon hebben.

en: Bad entry type "{mirrortype}" in mirrors config: {mirror}
nl: Slecht entry type "{mirrortype}" in spiegels configuratie: {mirror}

en: Build a package from source
nl: Pakket van broncode bouwen

en: Check for updates to applications
nl: Controleren op updates voor applicaties

en: Command '%s' not recognised.
nl: Opdracht '%s' wordt niet herkend.

en: Delete APKs and/or OBBs without metadata from the repo
nl: APK's en/of OBB's zonder metadata uit de repo verwijderen

en: Install built packages on devices
nl: Gebouwde pakketten installeren op apparaten

en: Interact with the repo HTTP server
nl: Communiceren met de repo HTTP-server

en: Options
nl: Opties

en: Quickly start a new repository
nl: Snel een nieuw databank starten

en: Read all the metadata files and exit
nl: Lees alle metagegevensbestanden en sluit af

en: Rename APK files that do not match package.name_123.apk
nl: Hernoem APK-bestanden die niet overeenkomen met pakket.naam_123.apk

en: Rewrite all the metadata files
nl: Herschrijf alle metadatabestanden

en: Scan the source code of a package
nl: De broncode van een pakket scannen

en: Sign and place packages in the repo
nl: Pakketten ondertekenen en in de repo plaatsen

en: Sign indexes created using update --nosign
nl: Onderteken indexen die zijn aangemaakt met update --nosign

en: Unknown exception found!
nl: Onbekende uitzondering gevonden!

en: Update repo information for new packages
nl: Repo informatie bijwerken voor nieuwe pakketten

en: Update the binary transparency log for a URL
nl: Het binaire transparantielogboek bijwerken voor een URL

en: Usage
nl: Gebruik

en: Usage: %s
nl: Gebruik: %s

en: Valid commands are:
nl: Geldige opdrachten zijn:

en: Verify the integrity of downloaded packages
nl: De integriteit van gedownloade pakketten controleren

en: Warn about possible metadata errors
nl: Waarschuwen voor mogelijke metadata fouten

en: ambiguous option: %(option)s could match %(matches)s
nl: dubbelzinnige optie: %(option)s kan overeenkomen met %(matches)s

en: ambiguous option: %s (%s?)
nl: dubbelzinnige optie: %s (%s?)

en: no such option: %s
nl: geen dergelijke optie: %s

en: option -%s not recognized
nl: optie -%s wordt niet herkend

en: option -%s requires argument
nl: optie -%s vereist een argument

en: option --%s must not have an argument
nl: optie --%s mag geen argument hebben

en: option --%s not a unique prefix
nl: optie --%s geen uniek voorvoegsel

en: option --%s not recognized
nl: optie --%s wordt niet herkend

en: option --%s requires argument
nl: optie --%s vereist argument

en: optional arguments
nl: optionele argumenten

en: positional arguments
nl: positionele argumenten

en: show program's version number and exit
nl: toon versienummer van programma en sluit af

en: show this help message and exit
nl: toon dit hulpbericht en sluit af

en: the following arguments are required: %s
nl: de volgende argumenten zijn vereist: %s

en: unexpected option string: %s
nl: onverwachte optiestring: %s

en: unrecognized arguments: %s
nl: onherkende argumenten: %s

en: unsafe permissions on '{config_file}' (should be 0600)!
nl: Onveilige rechten op '{config_file}' (zou 0600 moeten zijn)!

en: usage:
nl: gebruik:
