fdroidserver 0.9 - en to uk translation catalogue (578 entries)

en: 
    SSH public key to be used as deploy key:
uk: 
    Загальнодоступний ключ SSH буде використано як ключ розгортання:

en: 
    {path} encoded for the DEBUG_KEYSTORE secret variable:
uk: 
    {path} закодовано для таємної змінної DEBUG_KEYSTORE:

en: "%s/" has no matching metadata file!
uk: "%s/" не має відповідного файлу метаданих!

en: "isPrimary" key should not be added to mirrors!
uk: Ключ "isPrimary" не слід додавати до дзеркал!

en: "local_copy_dir" {path} does not exist!
uk: "local_copy_dir" {path} не існує!

en: "{apkfilename}" is already installed on {dev}.
uk: "{apkfilename}" вже встановлено на {dev}.

en: "{path}" contains recent {name} ({version})
uk: "{path}" містить найновішу {name}{version}

en: "{path}" exists but s3cmd is not installed!
uk: "{path}" існує, але s3cmd не встановлений!

en: "{path}" is not a supported file format (use: metadata/*.yml)
uk: "{path}" має непідтримуваний формат (скористайтеся: metadata/*.yml)

en: "{path}" is signed by a key that is not allowed:
uk: «{path}» підписано не дозволеним ключем:

en: "{url}" is not a valid URL!
uk: "{url}" є недійсною URL-адресою!

en: %(prog)s: error: %(message)s
uk: %(prog)s: помилка: %(message)s

en: %d APKs failed to be signed or verified!
uk: %d APK не вдалося підписати або перевірити!

en: %d problems found
uk: %d знайдено проблем

en: %r is not callable
uk: %r не можна викликати

en: %s did not produce a dict!
uk: %s не створює dict!

en: %s has bad SHA-256: %s
uk: %s має неправильний SHA-256: %s

en: %s is not an accepted build field
uk: %s не є прийнятним полем для створення

en: 'keypass' not found in config.yml!
uk: 'keypass' не знайдено в config.yml!

en: 'keystore' is NONE and 'smartcardoptions' is blank!
uk: 'keystore' — NONE і 'smartcardoptions' порожній!

en: 'keystore' not found in config.yml!
uk: 'keystore' не знайдено в config.yml!

en: 'keystorepass' not found in config.yml!
uk: 'keystorepass' не знайдено в config.yml!

en: 'repo_keyalias' not found in config.yml!
uk: 'repo_keyalias' не знайдено в config.yml!

en: 'required' is an invalid argument for positionals
uk: 'required' недійсний аргумент для позицій

en: 'sdk_path' not set in config.yml!
uk: 'sdk_path' не встановлено в config.yml!

en: '{aapt}' is too old, fdroid requires build-tools-{version} or newer!
uk: '{aapt}' занадто старий, fdroid вимагає build-tools-{version} або новіший!

en: '{path}' failed to execute!
uk: '{path}' не вдалося виконати!

en: '{path}' has invalid format, it should be a dictionary!
uk: '{path}' має недійсний формат, це має бути словник!

en: '{value}' is not a valid {field} in {appid}. Regex pattern: {pattern}
uk: '{value}' не є правильним {field} у {appid}. Правильний приклад: {pattern}

en: '{value}' is not a valid {field}, should be {pattern}
uk: '{value}' не є дійсним {field}, має бути {pattern}

en: --merge-request only runs on a single appid!
uk: --merge-request працює лише в одній програмі!

en: ...checkupdate failed for {appid} : {error}
uk: ... checkupdate не вдалося для {appid} : {error}

en: .__call__() not defined
uk: .__call__() не визначено

en: /issues is missing
uk: /issues відсутній

en: A URL is required as an argument!
uk: URL потребується як аргумент!

en: APK signatures have different certificates in {path}:
uk: APK-підписи мають різні сертифікати у {path}:

en: Add PGP signatures using GnuPG for packages in repo
uk: Додати підписи GnuPG для пакунків у репозиторії

en: Add a repo signing key to an unsigned repo
uk: Створіть ключ підписування репозиторіїв до непідписаного репозиторію

en: Add skeleton metadata files for APKs that are missing them
uk: Додати тулуб файлових метаданих файлів для пакунків APK, яких бракує

en: Adding new repo for only {name}
uk: Додати новий репозиторій лише для {name}

en: Alias of the repo signing key in the keystore
uk: Псевдонім підписного ключа репозиторію у сховищі ключів

en: AllowedAPKSigningKeys missing but reference binary supplied
uk: AllowedAPKSigningKeys відсутні, але надається посилання на двійковий файл

en: Allows a different revision (or git branch) to be specified for the initial import
uk: Дозволяє вказати іншу версію (або git гілку) для початкового імпорту

en: Also mirror the full archive section
uk: Також відзеркалити всю секцію архіву

en: Also warn about formatting issues, like rewritemeta -l
uk: Також попередити про проблеми форматування, наприклад rewritemeta -l

en: Android AAR library
uk: Бібліотека Android AAR

en: Android APK file
uk: Файл Android APK

en: Android DEX code
uk: Код Android DEX

en: Android SDK not found at {path}!
uk: Android SDK не знайдено в {path}!

en: Android SDK path '{path}' does not exist!
uk: Android SDK шлях '{path}' не існує!

en: Android SDK path '{path}' is not a directory!
uk: Android SDK шлях '{path}' це не каталог!

en: Android SDK tool {cmd} not found!
uk: Інструмент Android SDK {cmd} не знайдено!

en: App has Binaries but does not have corresponding AllowedAPKSigningKeys to pin certificate.
uk: Програма має двійкові файли, але не має відповідних AllowedAPKSigningKeys для закріплення сертифіката.

en: App has NoSourceSince or ArchivePolicy "0 versions" or 0 but AutoUpdateMode or UpdateCheckMode are not None
uk: Застосунок має NoSourceSince або ArchivePolicy «0 версій», але AutoUpdateMode або UpdateCheckMode не дорівнюють None

en: App is in '{repo}' but has a link to {url}
uk: Застосунок '{repo}' але має ланку до {url}

en: App version has binary but does not have corresponding AllowedAPKSigningKeys to pin certificate.
uk: Версія програми має двійковий код, але не має відповідних AllowedAPKSigningKeys для закріплення сертифіката.

en: Appending .git is not necessary
uk: Додавання .git не потрібно

en: Archiving {apkfilename} with invalid signature!
uk: Архівую {apkfilename} з неправильним підписом!

en: AutoUpdateMode with UpdateCheckMode: HTTP must have a pattern.
uk: AutoUpdateMode з UpdateCheckMode: HTTP повинен мати шаблон.

en: Automatic no to all prompts.
uk: Автоматичне ні для всіх підказок.

en: Automatic yes to all prompts.
uk: Автоматичне «так» на всі підказки.

en: Bad entry type "{mirrortype}" in mirrors config: {mirror}
uk: Неправильний тип запису "{mirrortype}" у конфігурації дзеркал: {mirror}

en: Base URL to mirror, can include the index signing key using the query string: ?fingerprint=
uk: Базова URL-адреса для дзеркала може містити ключ підпису індексу за допомогою рядка запиту: ?fingerprint=

en: Branch '{branch}' used as commit in build '{versionName}'
uk: Гілка "{branch}" використовується як подання до збірки '{versionName}'

en: Branch '{branch}' used as commit in srclib '{srclib}'
uk: Гілка '{branch}' використовується як подання в бібліотеку srclib '{srclib}'

en: Broken symlink: {path}
uk: Недійсне посилання: {path}

en: Build a package from source
uk: Зібрати пакунок з джерела

en: Build all applications available
uk: Створіть всі доступні застосунки

en: Build generated by `fdroid import` - remove disable line once ready
uk: Збірку, створено за допомогою `fdroid import` - видаліть рядок вимикання після готовності

en: Build metadata git repo has uncommited changes!
uk: У git-репозиторії з метаданими збірки є незбережені зміни!

en: Build only the latest version of each package
uk: Побудуйте лише найновішу версію кожного пакунка

en: Built repo based in "%s" with this config:
uk: Вбудований репозиторій створено у "%s" на основі конфігурації:

en: Can't auto-update app with no CurrentVersionCode
uk: Автооновлення застосунку без CurrentVersionCode неможливе

en: Can't build due to {} error while scanning | Can't build due to {} errors while scanning
uk[0]: Неможливо створити через {} помилку під час сканування
uk[1]: Неможливо створити через {} помилки під час сканування
uk[2]: Неможливо створити через {} помилок під час сканування

en: Cannot rewrite "{path}"
uk: Не вдалося перезаписати шлях "{path}"

note: Translators: https://developer.android.com/guide/topics/manifest/manifest-element.html#vname
en: Categories '%s' is not valid
uk: Категорія '%s' неприпустима

note: Translators: https://developer.android.com/guide/topics/manifest/manifest-element.html#vname
en: Categories are not set
uk: Категорії не встановлено

en: Category "{category}" defined but not used for any apps!
uk: Категорія «{category}» визначена, але не використовується для жодного застосунку!

en: Check for updates to applications
uk: Перевірте наявність оновлень для застосунків

en: Checking archiving for {appid} - apks:{integer}, keepversions:{keep}, archapks:{arch}
uk: Перевірка архівації на {appid} — apks:{integer}, keepversions:{keep}, archapks:{arch}

en: Clean update - don't uses caches, reprocess all APKs
uk: Очистити оновлення - не використовує кеш, повторно обробляє всі APK

en: Color the log output
uk: Розфарбуйте результат журналу

en: Comma separated list of categories.
uk: Список категорій, розділених комами.

en: Command '%s' not recognised.
uk: Команда '%s' не визнана.

en: Commit changes
uk: Прийняти зміни

en: Commit changes, push, then make a merge request
uk: Зафіксуйте зміни, натисніть, а потім зробіть запит на злиття

en: Conflicting "{field}" definitions between .yml and localized files:
uk: Конфлікт визначень "{field}" між .yml і локалізованими файлами:

en: Conflicting arguments: '--verbose' and '--quiet' can not be specified at the same time.
uk: Конфліктні аргументи: "---verbose" і "--quiet" не можна вказати одночасно.

en: Could not find '{command}' on your system
uk: Не вдалося знайти '{command}' у вашій системі

note: Translators: https://developer.android.com/guide/topics/manifest/manifest-element.html#vcode
en: Could not find latest version code
uk: Не вдалося знайти останню версію коду

note: Translators: https://developer.android.com/guide/topics/manifest/manifest-element.html#vname
en: Could not find latest version name
uk: Не вдалося знайти найновішу назву версії

en: Could not find {path} to remove it
uk: Не вдалося знайти шлях {path}, щоб вилучити його

en: Could not open APK {path} for analysis:
uk: Не вдалося відкрити файл APK {path} для аналізу:

en: Could not parse size "{size}", wrong type "{type}"
uk: Не вдалося проаналізувати розмір "{size}", неправильний тип "{type}"

note: Translators: https://developer.android.com/build/configure-app-module#set-application-id
en: Couldn't find Application ID
uk: Не вдалося знайти ID застосунку

en: Couldn't find any version information
uk: Не вдалося знайти відомості про версію

en: Couldn't find package ID
uk: Не вдається знайти ідентифікатор пакунка

en: Cowardily refusing to overwrite existing signing key setup!
uk: Боязно трохи, ми відмовляємося перезаписувати наявний ключ підписування!

en: Created new container "{name}"
uk: Створено новий контейнер "{name}"

en: Creating "{path}" for configuring s3cmd.
uk: Створення "{path}" для налаштування s3cmd.

en: Creating empty {config_file}
uk: Створення порожнього {config_file}

en: Creating log directory
uk: Створення каталогу журналу

en: Creating new S3 bucket: {url}
uk: Створення нового блоку S3: {url}

en: Creating output directory
uk: Створення вихідного каталогу

en: Creating signed index with this key (SHA256):
uk: Створення підписаного індексу за допомогою цієї клавіші (SHA256):

en: Creating temporary directory
uk: Створення тимчасового каталогу

en: Creating unsigned index in preparation for signing
uk: Створення непідписаного індексу під час підготовки до підписання

en: CurrentVersionCode {cv} is less than oldest build entry {versionCode}
uk: CurrentVersionCode {cv} менше, ніж найстаріший запис збірки {versionCode}

en: DEBUG_KEYSTORE is not set or the value is incomplete
uk: DEBUG_KEYSTORE не встановлено або значення є неповним

en: Delete APKs and/or OBBs without metadata from the repo
uk: Видалити APK та/або OBB без метаданих з репозиторію

en: Deleting archive, repo is too big ({size} max {limit})
uk: Видалення архіву, репозиторій завеликий ({size} макс. {limit})

en: Deleting git-mirror history, repo is too big ({size} max {limit})
uk: Видалення історії git-mirror, репозиторій завеликий ({size} макс {limit})

en: Deleting unknown file: {path}
uk: Видалення невідомого файлу: {path}

en: Description '%s' is just the app's summary
uk: Опис '%s' є лише резюме застосунку

en: Description has a duplicate line
uk: Опис містить дублікат рядка

en: Description of length {length} is over the {limit} char limit
uk: Довжина опису {length} перевищує ліміт {limit}

en: Did you mean config/{name}.yml?
uk: Ви мали на увазі config/{name}.yml?

en: Did you mean {code}?
uk: Ви мали на увазі {code}?

en: Do not add 'disable:' to the generated build entries
uk: Не додавайте 'disable:' до створених записів збірки

en: Do not deploy the new files to the repo
uk: Не розміщувати нові файли до репозиторію одразу

en: Do not include "{path}" in URL!
uk: Не включайте "{path}" до URL-адреси!

en: Do not prompt for Android SDK path, just fail
uk: Не точний шлях Android SDK, просто збій

en: Do not remove the private keys generated from the keystore
uk: Не вилучайте приватні ключі, утворені у сховищі ключів

en: Don't create a source tarball, useful when testing a build
uk: Не створюйте вихідний код, корисно під час тестування створення

en: Don't refresh the repository, useful when testing a build with no internet connection
uk: Не оновлюйте репозиторій, корисно під час тестування створення без з'єднання з Інтернетом

en: Don't use rsync checksums
uk: Не використовуйте контрольні суми rsync

en: Download F-Droid.apk using mirrors that leak less to the network
uk: Завантажуйте F-Droid.apk за допомогою дзеркал, які менше витікають у мережу

en: Download complete mirrors of small repos
uk: Завантажувати повноцінні дзеркала невеликих репозиторіїв

en: Downloading the repository already failed once, not trying again.
uk: Завантаження репозиторію вже не вдалося, не намагайтеся знову.

en: Downloading {url} failed. {error}
uk: Завантаження {url} не вдалося. {error}

en: Duplicate Anti-Feature declaration at {path} was ignored!
uk: Дубльована декларація небажаних функцій у {path} була проігнорована!

en: Duplicate entry "%s" in mirrors config!
uk: Дубльований запис "%s" у конфігурації дзеркал!

en: Duplicate link in '{field}': {url}
uk: Дублікат посилання в '{field}': {url}

en: ERROR: %(message)s
uk: ПОМИЛКА: %(message)s

en: ERROR: The "server" subcommand has been removed, use "deploy"!
uk: ПОМИЛКА: Підкоманду "server" вилучено, використовуйте "deploy"!

en: ERROR: unsupported CI type, patches welcome!
uk: ПОМИЛКА: непідтримуваний вид CI, виправлення вітається!

en: ERROR: unsupported git host "%s", patches welcome!
uk: ПОМИЛКА: непідтримуваний git-хост «%s», виправлення вітаються!

en: ERROR: {key} in {path} is not "archive" or "repo"!
uk: Помилка: {key} в {path} це не «архів» чи «репозиторій»!

en: ERROR: {key} not a valid key!
uk: ПОМИЛКА: {key} недійсний ключ!

en: ERROR: {key}'s value should be of type {t}!
uk: ПОМИЛКА: значення {key} має бути типу {t}!

en: ERROR: {key}:{subkey} in {path} is not in allowed keys: {allowed_keys}!
uk: Помилка: {key}:{subkey} в {path} немає серед дозволених ключів: {allowed_keys}!

en: Encoding is set to '{enc}' fdroid might run into encoding issues. Please set it to 'UTF-8' for best results.
uk: Кодування встановлено на '{enc}' fdroid може отримати проблеми з кодуванням. Встановіть його на 'UTF-8' для найкращих результатів.

en: Enter the path to the Android SDK (%s) here:
    >
uk: Введіть шлях до Android SDK (%s) тут:
    >

en: Environment variable {var} from {configname} is not set!
uk: Змінну середовища {var} від {configname} не налаштованоно!

en: Environment variable {{env: {var}}} is not set!
uk: Змінна середовища {{env: {var}}} не встановлена!

en: Error deploying 'github_releases', {} not present. (You might need to run `fdroid update` first.)
uk: Помилка розгортання 'github_releases', {} відсутній. (Можливо вам потрібно спочатку виконати `fdroid update`.)

en: Error while getting repo address
uk: Помилка отримання адреси репозиторію

en: Exit with a non-zero code if problems were found
uk: Вихід із ненульовим кодом, якщо виявлено проблеми

en: Extract application metadata from a source repository
uk: Витяг метаданих застосунку з вихідного репозиторію

en: Extract signatures from APKs
uk: Експортування підписів з APK

en: F-Droid.apk could not be downloaded from any known source!
uk: F-Droid.apk не вдалося завантажити з жодного відомого джерела!

en: Failed copying {path}: {error}
uk: Не вдалося копіювати {path}: {error}

en: Failed fetching signatures for '{apkfilename}': {error}
uk: Не вдалося завантажити підписи для '{apkfilename}': {error}

en: Failed reading {path}: {error}
uk: Не вдалося розпізнати {path}: {error}

en: Failed resizing {path}: {error}
uk: Не вдалося змінити розмір {path}: {error}

en: Failed to create S3 bucket: {url}
uk: Не вдалося створити сигмент S3: {url}

en: Failed to get APK information, deleting {path}
uk: Не вдалося отримати подробиці про APK, {path} буде видалено

en: Failed to get APK information, skipping {path}
uk: Не вдалося отримати подробиці про APK, {path} буде пропущено

en: Failed to get APK signing key fingerprint
uk: Не вдалося отримати відбиток ключа підпису APK

en: Failed to install '{apkfilename}' on {dev}: {error}
uk: Не вдалося встановити '{apkfilename}' в {dev}: {error}

en: Failed to sign application
uk: Не вдалося підписати застосунок

en: Fetched buildserverid from VM: {buildserverid}
uk: Сервер для збірки скопійовано з ВМ {buildserverid}

en: Fetched signatures for '{apkfilename}' -> '{sigdir}'
uk: Отримані підписи для '{apkfilename}' -> '{sigdir}'

en: File disappeared while processing it: {path}
uk: Файл зник під час його обробки: {path}

en: Finished
uk: Готово

en: Forbidden HTML tags
uk: Заборонені мітки HTML

en: Force build of disabled apps, and carries on regardless of scan problems. Only allowed in test mode.
uk: Збирати заблоковані застосунки попри проблеми сканування. Дозволено лише в тестовому режимі.

en: Force halting build after {0} sec timeout!
uk: Примусово зупиняти збірку після {0} сек. затримки!

en: Force scan of disabled apps and builds.
uk: Примусово сканувати вимкнені застосунки та збірки.

en: Found "{path}" graphic without metadata for app "{name}"!
uk: У "{path}" виявлено зображення без метаданих для застосунку "{name}"!

en: Found bad funding file "{path}" for "{name}":
uk: Знайдено пошкоджений файл фінансування "{path}" для "{name}":

en: Found invalid appids in arguments
uk: Знайдено недійсні прикладні програми в аргументах

en: Found invalid versionCodes for some apps
uk: Знайдено недійсні версії коду для деяких застосунків

en: Found multiple JAR Signature Block Files in {path}
uk: Знайдено кілька файлів блоку підписів JAR у {path}

en: Found multiple Signer Certificates!
uk: Знайдено декілька сертифікатів підписувача!

en: Found multiple metadata files for {appid}
uk: Знайдено кілька файлів метаданих для {appid}

en: Found multiple signing certificates for repository.
uk: Знайдено кілька сертифікатів підписування для репозиторію.

en: Found no signing certificates for repository.
uk: Не знайдено сертифікатів підписування для репозиторію.

en: Found non-file at %s
uk: Знайдено не файл у %s

en: Found {apkfilename} at {url}
uk: Знайдено {apkfilename} у {url}

en: Found {count} problems in {filename}
uk: Виявлено {count} проблем у {filename}

en: Found {count} warnings in {filename}
uk: Знайдено {count} попередження в {filename}

en: Generated skeleton metadata for {appid}
uk: Створено основні метадані для {appid}

en: Git checkout of '%s' failed
uk: Помилка перевірки Git '%s'

en: Git clean failed
uk: Очистити Git невдалося

en: Git fetch failed
uk: Git вибірка не вдалася

note: Translators: https://developer.android.com/guide/topics/manifest/manifest-element.html#vcode
en: Git remote set-head failed: "%s"
uk: Помилка налаштування remote set-head для Git: «%s»

note: Translators: https://developer.android.com/guide/topics/manifest/manifest-element.html#vcode
en: Git reset failed
uk: Скидання Git не вдалося

en: Git submodule deinit failed
uk: Не вдалося деініціалізувати підмодуль Git

en: Git submodule sync failed
uk: Не вдалося синхронізувати підмодуль Git

en: Git submodule update failed
uk: Не вдалося оновити підмодуль Git

en: HTTPS must be used with Subversion URLs!
uk: HTTPS потрібно використовувати з URL-адресами Subversion!

en: If a git mirror gets to big, allow the archive to be deleted
uk: Якщо git mirror стає великим, дозволити видалити архів

en: If this upload fails, try manually uploading to {url}
uk: Якщо це завантаження не вдалося, спробуйте завантажити власноруч на {url}

en: Ignoring '{field}' in '{metapath}' metadata because it is deprecated.
uk: Нехтування метаданими '{field}' у метаданих '{metapath}', оскільки їх вилучено.

en: Ignoring FUNDING.yml entry longer than 2048: %s
uk: Нехтування записом FUNDING.yml з датою після 2048 року: %s

en: Ignoring bad element in manifest: %s
uk: Ігнорування поганого елемента в маніфесті: %s

en: Ignoring deprecated {oldfile}, use {newfile}!
uk: Ігноруючи застарілий {oldfile}, використовуйте {newfile}!

en: Ignoring package without metadata:
uk: Нехтування пакунком без метаданих:

en: Ignoring stale cache data for {apkfilename}
uk: Нехтування застарілим кешем для {apkfilename}

en: Include APKs that are signed with disabled algorithms like MD5
uk: Включити APK, які підписані без алгоритмів, таких як MD5

en: Include the PGP signature .asc files in the mirror
uk: Включити у дзеркало файли .asc підпису PGP

en: Include the build logs in the mirror
uk: Включити журнали збірки в дзеркало

en: Include the source tarballs in the mirror
uk: Включити джерело tarballs в дзеркало

en: Including metadata from %s@%s
uk: Включно з метаданими від %s@%s

en: Including metadata from {path}
uk: Включно з метаданими з {path}

en: Initialising submodules
uk: Під'єднання підмодулів

en: Install all signed applications available
uk: Встановити всі доступні підписані застосунки

en: Install built packages on devices
uk: Встановити побудовані пакунки на пристрої

en: Installing %s...
uk: Встановлення %s...

en: Installing '{apkfilename}' on {dev}...
uk: Встановлення '{apkfilename}' на {dev}...

en: Interact with the repo HTTP server
uk: Взаємодія з HTTP-сервером репозиторію

en: Invalid APK
uk: Недійсний APK

en: Invalid AutoUpdateMode: {mode}
uk: Неприпустимий AutoUpdateMode: {mode}

en: Invalid UpdateCheckMode: {mode}
uk: Неприпустимий UpdateCheckMode: {mode}

en: Invalid VercodeOperation: {field}
uk: Недійсна VercodeOperation: {field}

en: Invalid VercodeOperation: {invalid_ops}
uk: Недійсна VercodeOperation: {invalid_ops}

note: Translators: https://developer.android.com/build/configure-app-module#set-application-id
en: Invalid application ID {appid}
uk: Недійсний ID застосунку {appid}

en: Invalid bulleted list
uk: Недійсний розмічений список

en: Invalid name for published file: %s
uk: Неправильне ім'я для оприлюдненого файлу: %s

en: Invalid ndk: entry in build: "{ndk}"
uk: Неприпустимий ndk: запис у збірці: "{ndk}"

en: Invalid redirect to non-HTTPS: {before} -> {after}
uk: Недійсне переспрямування на не-HTTPS: {before} -> {after}

en: Invalid scrlib metadata: '{file}' does not exist
uk: Недійсні метадані scrlib: '{file}' не існує

en: Invalid srclib metadata: could not parse '{file}'
uk: Неправильні метадані srclib: не вдалося зчитати «{file}»

en: Invalid srclib metadata: unknown key '{key}' in '{file}'
uk: Неприпустимі метадані srclib: невідомий ключ '{key}' у '{file}'

en: JAR signature failed to verify: {path}
uk: Підпис JAR не вдалося перевірити: {path}

en: JAR signature verified: {path}
uk: Підтверджено підпис JAR: {path}

en: Java JAR file
uk: Файл Java JAR

en: Java JDK not found! Install in standard location or set java_paths!
uk: Java JDK не знайдено! Встановіть в усталеному розташуванні або встановіть java_paths!

en: Java compiled class
uk: Java складений клас

en: Java jarsigner not found! Install in standard location or set java_paths!
uk: Jarsigner Java не знайдено! Встановіть в усталеному розташуванні або встановіть java_paths!

en: Javascript in HTML src attributes
uk: В атрибутах джерельного HTML коду міститься Javascript

en: Keeping failed build "{apkfilename}"
uk: Зберігання невдалої збірки "{apkfilename}"

en: Keystore for signing key:
uk: Шлях до сховища ключів для ключа підпису сховища

en: Known debug key is used in AllowedAPKSigningKeys:
uk: Відомий ключ налагодження використовується в AllowedAPKSigningKeys:

en: Last used commit '{commit}' looks like a tag, but UpdateCheckMode is '{ucm}'
uk: Останнє подання '{commit}' виглядає як мітка, але в режимі перевірки оновлення '{ucm}'

en: Liberapay donation methods belong in the Liberapay: field
uk: Належний до Liberapay метод допомоги Liberapay: не вдалося

en: List files that would be reformatted (dry run)
uk: Список файлів, які будуть переформатовані (пробний запуск)

en: Locale included in f-droid.org URL
uk: Переклад включено до URL-адреси f-droid.org

en: Make the build stop on exceptions
uk: Зробити зупинку створення за винятками

en: Malformed repository mirrors.
uk: Несправні дзеркала репозиторію.

en: Malformed serverwebroot line:
uk: Несправний шлях serverwebroot:

en: Max recursion depth in ZIP file reached: %s
uk: Досягнуто максимальної глибини рекурсії у ZIP-файлі: %s

en: Mirror config for {url} contains "isPrimary" key!
uk: Конфігурація дзеркала для {url} містить ключ "isPrimary"!

en: Mirror the full repo and archive, all file types.
uk: Дзеркало всього репозиторію та архіву всіх типів файлів.

en: Missing output directory
uk: Відсутній вихідний шлях

en: Moving Anti-Features declarations to localized files:
uk: Переміщення декларацій небажаних функцій до локалізованих файлів:

en: Neither "repo_pubkey" nor "keystorepass" set in config.yml
uk: Ні "repo_pubkey", ні "keystorepass" не встановлені в config.yml

en: No APK for package: %s
uk: Немає APK для пакунка: %s

en: No Android SDK found!
uk: Не знайдено Android SDK!

en: No attached devices found
uk: Не знайдено приєднаних пристроїв

en: No devices found for `adb install`! Please plug one in.
uk: Не знайдено пристроїв для `adb install`! Будь ласка, підключіть один.

en: No fingerprint in URL.
uk: Немає власного цифрового відбитка в URL-адресі.

en: No git submodules available
uk: Немає доступних підмодулів git

en: No gradle project could be found. Specify --subdir?
uk: Не знайдено жодного проєкту gradle. Вказати його у --subdir?

en: No information found.
uk: Подробиць не знайдено.

en: No matching tags found
uk: Не знайдено відповідних тегів

en: No minimum SDK version found in {0}, using default (3).
uk: У {0} не знайдено мінімальної версії SDK, усталено (3).

en: No need to specify that the app is Free Software
uk: Не має потреби вказувати, що застосунок є вільним ПЗ

en: No need to specify that the app is for Android
uk: Не має потреби вказувати, що застосунок призначено для Android

en: No option set! Edit your config.yml to set at least one of these:
uk: Недостатньо параметрів! Змініть свій config.yml, щоб встановити принаймні один з цих:

en: No packages specified
uk: Пакунків не вказано

en: No signed APK available for %s
uk: Немає підписаних APK для %s

en: No signed output directory - nothing to do
uk: Немає підписаного вихідного шляху — нічого виконувати

en: No signing certificates found in {path}
uk: У {path} не знайдено сертифікатів для підписання

en: No such package: %s
uk: Такого пакунка немає: %s

en: No such versionCode {versionCode} for app {appid}
uk: Немає такого versionCode {versionCode} для застосунку {appid}

en: No tags found
uk: Теги не знайдено

en: No unsigned directory - nothing to do
uk: Немає непідписаної теки — нічого виконувати

en: No version information could be found.
uk: Не вдалося знайти відомості про версію.

en: Not a valid size definition: "{}"
uk: Недійсне визначення розміру: "{}"

en: Nothing to do
uk: Нічого виконувати

en: Nothing to do for {appid}.
uk: Для {appid} нічого виконувати.

en: Now set these in config.yml:
uk: Тепер встановіть їх у config.yml:

en: OBB file has newer versionCode({integer}) than any APK:
uk: OBB-файл має новішу версію коду ({integer}), ніж будь-який APK:

en: OBB filename must start with "main." or "patch.":
uk: Назва файлу OBB повинна починатися з "main." або "patch.":

en: OBB's packagename does not match a supported APK:
uk: Назва пакунка OBB не відповідає підтримуваному APK:

en: Offline machine, skipping git mirror generation until `fdroid deploy`
uk: Автономна машина, пропускання генерування дзеркал git до `fdroid deploy`

en: One of the 'github_releases' config items is missing the 'packageNames' value. skipping ...
uk: В одному з елементів конфігурації 'github_releases' відсутнє значення 'packageNames'. пропущено ...

en: One of the 'github_releases' config items is missing the 'projectUrl' value. skipping ...
uk: В одному з елементів конфігурації 'github_releases' відсутнє значення 'projectUrl'. пропущено ...

en: One of the 'github_releases' config items is missing the 'token' value. skipping ...
uk: В одному з елементів конфігурації 'github_releases' відсутнє значення 'token'. пропущено ...

note: Translators: https://developer.android.com/guide/topics/manifest/manifest-element.html#vcode
en: Only PNG and JPEG are supported for graphics, found: {path}
uk: Підтримуються лише PNG та JPEG зображення, знайдено: {path}

note: Translators: https://developer.android.com/guide/topics/manifest/manifest-element.html#vcode
en: Only accepts a single key "env"
uk: Приймає лише один ключ "env"

en: Only process apps with auto-updates
uk: Обробляти застосунки лише за допомогою автоматичних оновлень

en: OpenCollective donation methods belong in the OpenCollective: field
uk: Належний до OpenCollective метод допомоги OpenCollective: не вдалося

en: Output JSON report to file named after APK.
uk: Виведіть JSON-звіт у назві файлу APK.

en: Output JSON to stdout.
uk: Вивід JSON на stdout.

en: Outputting JSON
uk: Вивід JSON

en: Overall license of the project.
uk: Загальна ліцензія проєкту.

en: Overriding blank versionName in {apkfilename} from metadata: {version}
uk: Перезапис порожнього versionName у {apkfilename} з метаданих: {version}

en: Package "{appid}" already exists
uk: Пакунок "{appid}" вже існує

en: Parsing manifest at '{path}'
uk: Читання маніфесту у '{path}'

en: Password required with username
uk: Потрібен пароль з іменем користувача

en: Path to main Android project subdirectory, if not in root.
uk: Шлях до основного підкаталогу проєкту Android, якщо не в кореневому каталозі.

en: Path to the Android SDK (sometimes set in ANDROID_HOME)
uk: Шлях до Android SDK (іноді встановлено в ANDROID_HOME)

en: Path to the git repo to use as the log
uk: Шлях до git-репозиторію, який використовується для журналювання

en: Path to the keystore for the repo signing key
uk: Шлях до сховища ключів для підписного ключа репозиторію

en: Print the secret variable to the terminal for easy copy/paste
uk: Вивести таємну змінну до термінала для легкого копіювання/вставлення

en: Privacy mode was enabled based on your locale ({country_code}).
uk: Режим конфіденційності було ввімкнено на основі вашої мови ({country_code}).

en: Problem with ZIP file: %s, error %s
uk: Проблема з ZIP файлом: %s, помилка %s

en: Problem with xml at '{path}'
uk: Проблема з xml у '{path}'

en: Process auto-updates
uk: Процес автоматичних оновлень

en: Processing {apkfilename}
uk: Обробка {apkfilename}

en: Processing {appid}
uk: Обробка {appid}

en: Produce human-readable XML/JSON for index files
uk: Створити доступний для читання людиною XML/JSON для індексування файлів

en: Project URL to import from.
uk: URL-адреса проєкту для імпорту.

en: Punctuation should be avoided
uk: Слід уникати пунктуації

en: Push the log to this git remote repository
uk: Надіслати журнал цього віддаленого репозиторію git

en: Pushing binary transparency log to {url}
uk: Оновити двійковий журнал прозорості для {url}

en: Pushing to remote server failed!
uk: Не вдалося передати на віддалений сервер!

en: Pushing to {url}
uk: Передано до {url}

en: Quickly start a new repository
uk: Швидкий запуск нового репозиторія

en: Read all the metadata files and exit
uk: Прочитайте всі файли метаданих і вийдіть

en: Reading '{config_file}'
uk: Читання '{config_file}'

en: Reading packageName/versionCode/versionName failed, APK invalid: '{apkfilename}'
uk: Помилка packageName/versionCode/versionName, APK недійсне: '{apkfilename}'

en: Reading packageName/versionCode/versionName failed,APK invalid: '{apkfilename}'
uk: Не вдалося прочитати packageName/versionCode/versionName failed, APK недійсний: '{apkfilename}'

en: Reading {apkfilename} from cache
uk: Читання {apkfilename} з кешу

en: Refresh and cache scanner rules and signatures from the network
uk: Оновлення та кешування правил і сигнатур сканера з мережі

en: Refusing to sign '{path}', file exists in both {dir1} and {dir2} folder.
uk: Відмова підписати '{path}', файл існує в теках {dir1} і {dir2}.

en: Remove source tarball and any APKs if successfully verified.
uk: Видаліть вихідний архів та будь-які файли APK, якщо успішно перевірено.

en: Removing specified files
uk: Вилучення вказаних файлів

en: Removing {path}"
uk: Вилучення {path}"

en: Rename APK files that do not match package.name_123.apk
uk: Перейменування файлів APK, які не відповідають package.name_123.apk

en: Resigning {apkfilename} with provided debug.keystore
uk: Повторне підписання {apkfilename} з наданим debug.keystore

en: Resize all the icons exceeding the max pixel size and exit
uk: Змінити розмір усіх піктограм, що перевищують максимальний розмір у пікселях та вийти

en: Restrict output to warnings and errors
uk: Обмеження виводу на попередження і помилки

en: Retrying failed download: %s
uk: Повторна спроба невдалого завантаження: %s

en: Rewrite all the metadata files
uk: Перепишіть усі файли метаданих

en: Rewriting '{appid}'
uk: Перезапис '{appid}'

en: Run on git repo that has uncommitted changes
uk: Запустити для git-репозиторію з неподаними змінами

en: Run over {cibase} to find -debug.apk. and skip repo_basedir {repo_basedir}
uk: Виконайте команду {cibase}, щоб знайти -debug.apk. і пропустіть repo_basedir {repo_basedir}

en: Run rewritemeta to fix formatting
uk: Запустити rewritemeta, щоб виправити форматування

en: Running first pass with MD5 checking disabled
uk: Запуск першого проходу з вимкненою перевіркою MD5

en: Running wget in {path}
uk: Запуск wget у {path}

en: SHA-256 of {url} does not match entry!
uk: SHA-256 {url} не відповідає запису!

en: Scan the resulting APK(s) for known non-free classes.
uk: Перевірити отриманий файл APK на наявність відомих невільних класів.

en: Scan the source code of a package
uk: Сканування початкового коду пакунка

en: Scanner found {count} problems in {apk}
uk: Зчитувач знайшов {count} проблеми в {apk}

en: Scanner found {count} problems in {appid}:
uk: Зчитувач знайшов {count} проблеми в {appid}:

en: Scanner found {count} problems in {appid}:{versionCode}:
uk: Зчитувач знайшов {count} проблеми в {appid}: {versionCode}:

en: Scanner found {} problem | Scanner found {} problems
uk[0]: Знайдено {} проблему
uk[1]: Знайдено {} проблеми
uk[2]: Знайдено {} проблем

en: Scanning APK for extra signing blocks.
uk: Сканування APK на наявність додаткових блоків підпису.

en: Scanning APK with dexdump for known non-free classes.
uk: Сканування APK за допомогою dexdump на наявність відомих невільних класів.

en: Set NDK {release} ({version}) up
uk: Установити NDK {release} ({version})

en: Set clock to that time using:
uk: Встановіть годинник на цей час, використовуючи:

en: Set maximum releases in repo before older ones are archived
uk: Встановити найбільшу кількість випусків у репозиторії перед архівуванням старих

en: Set open file limit to {integer}
uk: Встановити обмеження відкритого файлу на {integer}

en: Set up an app build for a nightly build repo
uk: Налаштувати застосунок для збірки репозиторію в нічний час

en: Setting open file limit failed:
uk: Не вдалося встановити обмеження кількості одночасно відкритих файлів:

en: Setting {0} sec timeout for this build
uk: Час очікування для цієї збірки становить {0}

en: Sign and place packages in the repo
uk: Записати та розмістити пакунки в репозиторії

en: Sign indexes created using update --nosign
uk: Запис індексів, створених за допомогою update --nosign

en: Skip scanning the source code for binaries and other problems
uk: Пропустити сканування початкового коду на наявність двійкових файлів та інших проблем

en: Skipping '{apkfilename}' with invalid signature!
uk: Недійсний підпис '{apkfilename}', пропускаємо!

en: Skipping GitLab Pages mirror because the repo is too large (>%.2fGB)!
uk: Пропуск дзеркала GitLab Pages через завеликий розмір репозиторію (>%.2fГБ)!

en: Skipping index generation for {appid}
uk: Пропуск створення індексу для {appid}

en: Skipping {apkfilename} with invalid signature!
uk: Недійсний підпис {apkfilename}, пропускаємо!

en: Skipping {appid}: disabled
uk: Пропуск {appid}: вимкнено

en: Specify a local folder to sync the repo to
uk: Вкажіть локальну теку, щоб синхронізувати репозиторій у

en: Specify an identity file to provide to SSH for rsyncing
uk: Вкажіть файл ідентифікатора для надання SSH для rsyncing

en: Specify which debug keystore file to use.
uk: Вкажіть, який файл зневадження сховища ключів застосовувати.

en: Spew out even more information than normal
uk: Випишіть ще більше даних, ніж звичайно

en: Stripping mystery signature from {apkfilename}
uk: Видалення невідомого підпису для {apkfilename}

en: Summary '%s' is just the app's name
uk: Опис '%s' — це лише назва застосунку

en: Summary of length {length} is over the {limit} char limit
uk: Довжина опису {length} перевищує обмеження {limit} знаків

en: System clock is older than date in {path}!
uk: Системний годинник відстає від date в {path}!

en: Tags update mode only works for git, hg, bzr and git-svn repositories currently
uk: Режим оновлення тегів наразі працює лише для репозиторіїв git, hg, bzr та git-svn

en: Tags update mode used in git-svn, but the repo was not set up with tags
uk: Режим оновлення тегів, який використовується в git-svn, але репозиторій не було налаштовано за допомогою тегів

en: Test mode - put output in the tmp directory only, and always build, even if the output already exists.
uk: Тестовий режим - надсилайте випуск лише в каталозі tmp і завжди створюйте його, навіть якщо випуск вже існує.

en: The "qrcode" Python package is not installed (e.g. apt-get install python3-qrcode)!
uk: Пакет Python "qrcode" не встановлено (наприклад, apt-get install python3-qrcode)!

note: Translators: https://developer.android.com/guide/topics/manifest/manifest-element.html#vcode
en: The OBB version code must come after "{name}.":
uk: Код версії OBB повинен надходити після "{name}.":

en: The base URL for the repo to log (default: https://f-droid.org)
uk: Базова URL-адреса для входу до репозиторію (типово: https://f-droid.org)

en: The directory to write the mirror to
uk: Каталог для запису дзеркала

en: The file to be included in the repo (path or glob)
uk: Файл, який слід включити до репозиторію (шлях чи шаблон шляху)

en: The repository's fingerprint does not match.
uk: Цифровий відбиток репозиторію не збігається.

en: The root dir for local_copy_dir "{path}" does not exist!
uk: Кореневої теки local_copy_dir "{path}" не існує!

en: There is a keyalias collision - publishing halted
uk: Відбулося зіткнення keyalias ключів - припинення оприлюднення

en: These are the apps that have been archived from the main repo.
uk: Ці застосунки, заархівовано з основного репозиторію.

en: This command should never be used to mirror f-droid.org! A full copy requires more than 600GB.
uk: Цю команду ніколи не слід використовувати для віддзеркалення f-droid.org! Для повної копії потрібно понад 600 ГБ.

en: This is a repository of apps to be used with F-Droid. Applications in this repository are either official binaries built by the original application developers, or are binaries built from source by the admin of f-droid.org using the tools on https://gitlab.com/fdroid.
uk: Цей репозиторій застосунків для використання з FDroid. Застосунки в цьому репозиторії — це або офіційні двійкові файли, побудовані розробниками оригінального застосунку, або двійкові файли, побудовані з джерела f-droid.org за допомогою інструментів з https://gitlab.com/fdroid.

en: This repo already has local metadata: %s
uk: Репозиторій вже має локальні метадані: %s

en: To complete the setup, add your APKs to "%s"
    then run "fdroid update -c; fdroid update".  You might also want to edit
    "config.yml" to set the URL, repo name, and more.  You should also set up
    a signing key (a temporary one might have been automatically generated).
    
    For more info: https://f-droid.org/docs/Setup_an_F-Droid_App_Repo
    and https://f-droid.org/docs/Signing_Process
uk: Щоб завершити налаштування, додайте свої файли .apk до «%s»
    потім запустіть "fdroid update -c; fdroid update". Ви також можете відредагувати
    "config.yml", щоб установити URL-адресу, назву репозиторію тощо. Ви також повинні
    налаштувати ключ підпису (тимчасовий ключ може бути створено автоматично).
    
    Докладніше: : https://f-droid.org/docs/Setup_an_F-Droid_App_Repo
    and https://f-droid.org/docs/Signing_Process

en: To use awsbucket, awssecretkey and awsaccesskeyid must also be set in config.yml!
uk: Для використання awsbucket, awssecretkey та awsaccesskeyid також слід налаштувати config.yml!

en: To use rclone, rclone_config and awsbucket must be set in config.yml!
uk: Для використання rclone у файлі config.yml мають бути встановлені параметри rclone_config та awsbucket!

en: URL must start with https:// or http://
uk: URL-адреса має починатися з https:// або http://

en: URL shorteners should not be used
uk: Вкорочувачі URL-адрес не варто використовувати

en: URL {url} in Description: {error}
uk: URL {url} в описі: {error}

en: Unexpected license tag "{}"! Only use FSF or OSI approved tags from https://spdx.org/license-list
uk: Недійсна мітка ліцензії "{}"! Використовуйте лише затверджені FSF чи OSI мітки з https://spdx.org/license-list

en: Unexpected license tag "{}"! Only use license tags configured in your config file
uk: Неочікувана мітка ліцензії "{}"! Використовуйте лише мітки ліцензій, налаштовані у файлі налаштувань

en: Unknown entry {key} in {configname}
uk: Невідомий запис {key} у {configname}

en: Unknown exception found!
uk: Виявлено невідому виняткову ситуацію!

en: Unknown file '{filename}' in build '{versionName}'
uk: Невідомий файл '{filename}' в збірці '{versionName}'

en: Unknown metadata format: %s
uk: Невідомий формат метаданих: %s

en: Unknown metadata format: {path} (use: *.yml)
uk: Невідомий формат метаданих: {path} (використовуйте: *.yml)

en: Unknown version of aapt, might cause problems:
uk: Невідома версія aapt, може спричинити складнощі:

en: Unnecessary leading space
uk: Непотрібна прогалина на початку рядка

en: Unnecessary trailing space
uk: Зайва прогалина в кінці

en: Unrecognised app field '{fieldname}' in '{path}'
uk: Нерозпізнане поле застосунку '{fieldname}' в '{path}'

en: Unrecognised build flag '{build_flag}' in '{path}'
uk: Нерозпізнаний прапорець збірки '{build_flag}' у '{path}'

note: Translators: https://developer.android.com/guide/topics/manifest/manifest-element.html#vcode
en: Unsupported file type "{extension}" for repo graphic
uk: Тип файлу не підтримується "{extension}" для репозиторію графіки

en: Unsupported graphics file found: {path}
uk: Знайдено непідтримуване зображення: {path}

en: Unused extlib at %s
uk: Невикористаний extlib у %s

en: Unused file at %s
uk: Невикористаний файл у %s

en: Unused scandelete path: %s
uk: Невикористаний шлях scandelete: %s

en: Unused scanignore path: %s
uk: Невикористаний шлях scanignore: %s

en: Update repo information for new packages
uk: Оновіть дані репозиторію для нових пакунків

en: Update the binary transparency log for a URL
uk: Оновити бінарний журнал прозорості для URL-адреси

en: UpdateCheckData has invalid URL: {url}
uk: UpdateCheckData має недійсну URL-адресу: {url}

note: Translators: https://developer.android.com/guide/topics/manifest/manifest-element.html#vcode
en: UpdateCheckData must match the version code as integer (\d or [0-9]): {codeex}
uk: UpdateCheckData повинен відповідати коду версії як ціле число (\d або [0-9]): {codeex}

en: UpdateCheckData must use HTTPS URL: {url}
uk: UpdateCheckData має використовувати URL-адресу HTTPS: {url}

en: UpdateCheckData not a valid URL: {url}
uk: UpdateCheckData не є дійсною URL-адресою: {url}

en: UpdateCheckMode is set but it looks like checkupdates hasn't been run yet.
uk: UpdateCheckMode налаштовано, але схоже, що команду checkupdates ще не запущено.

note: Translators: https://developer.android.com/build/configure-app-module#set-application-id
en: UpdateCheckName is set to the known application ID, it can be removed
uk: Назву застосунку для перевірки оновлень встановлено на відомий ID застосунку — його можна буде вилучити

en: Uploading {apkfilename} to androidobservatory.org
uk: Завантаження {apkfilename} на androidobservatory.org

en: Uploading {apkfilename} to virustotal
uk: Завантаження {apkfilename} до virustotal

en: Use /HEAD instead of /master or /main to point at a file in the default branch
uk: Використовуйте /HEAD замість /master або /main, щоб вказати на файл у типовій гілці

en: Use `fdroid update -c` to create it.
uk: Використовуйте `fdroid update -c`, щоб створити файли метаданих.

en: Use build server
uk: Використовуйте сервер створення

en: Use date from APK instead of current time for newly added APKs
uk: Використовуйте дату з APK замість поточного часу для нових доданих APK

en: Using "{path}" for configuring s3cmd.
uk: Використання "{path}" для налаштування s3cmd.

en: Using "{path}" for syncing with remote storage.
uk: "{path}" використовується для синхронізації з віддаленим сховищем.

en: Using APK Signature v2
uk: Використання підпису APK v2

en: Using APK Signature v3
uk: Використання підпису APK v3

en: Using JAR Signature
uk: Використання JAR-підпису

en: Using Java's jarsigner, not recommended for verifying APKs! Use apksigner
uk: Не варто перевіряти APK за допомогою jarsigner Java! Користуйтеся apksigner

en: Using blank dictionary instead of contents of {path}!
uk: Використання порожнього словника замість вмісту {path}!

en: Using existing keystore "{path}"
uk: Застосування наявного сховища ключів "{path}"

en: Using rclone to sync with: {url}
uk: Використовується rsync для синхронізації з: {url}

en: Using s3cmd to sync with: {url}
uk: Використовувати s3cmd для синхронізації з: {url}

en: Valid commands are:
uk: Дійсні команди:

en: Verify against locally cached copy rather than redownloading.
uk: Перевіряти, за допомогою локальної кешованої копії замість повторного завантаження.

en: Verify the integrity of downloaded packages
uk: Перевірте цілісність завантажених пакунків

en: Verifying index signature:
uk: Перевірка підпису індексу:

en: Verifying package {path} with apksigner.
uk: Перевірка пакета {path} за допомогою apksigner.

en: VirusTotal API key cannot upload files larger than 32MB, use {url} to upload {path}.
uk: Ключ API VirusTotal не може завантажити файли, розмір яких понад 32 МБ, використовуйте {url} для завантаження {path}.

en: Warn about possible metadata errors
uk: Попереджати про можливі помилки метаданих

en: WebAssembly binary file
uk: Бінарний файл WebAssembly

en: When configured for signed indexes, create only unsigned indexes at this stage
uk: Коли налаштовано для підписаних індексів, на цьому етапі створюйте лише непідписані індекси

en: When linting the entire repository yamllint is disabled by default. This option forces yamllint regardless.
uk: Під час перевірки всього репозиторію, yamllint типово вимкнено. Цей параметр змушує нехтувати yamllint.

en: When signing or verifying fails, exit with an error code.
uk: Якщо підписати або перевірити не вдається, виходить з кодом помилки.

en: Would you like to download and install F-Droid.apk via adb? (YES/no)
uk: Бажаєте завантажити та встановити F-Droid.apk через adb? (ТАК/Ні)

en: Would you like to download the app(s) from f-droid.org? (YES/no)
uk: Бажаєте завантажити програму(и) з f-droid.org? (ТАК/Ні)

en: X.509 'Distinguished Name' used when generating keys
uk: X.509 'Distiguished Name' використовується під час створення ключів

en: You can use ANDROID_HOME to set the path to your SDK, i.e.:
uk: За допомогою ANDROID_HOME можна встановити шлях до SDK, тобто:

en: ZIP file archive
uk: ZIP-архів

en: adb reports {serial} is "{status}"!
uk: adb звітує {serial} як "{status}"!

en: adding IdentityFile to {path}
uk: додавання IdentityFile до {path}

en: adding to {name}: {path}
uk: додавання до {name}: {path}

en: ambiguous option: %(option)s could match %(matches)s
uk: неоднозначний параметр: %(option)s може відповідати %(matches)s

en: apksigner in build-tools;{version} passes APKs with invalid v3 signatures, ignoring.
uk: apksigner в інструментах побудови; {version} передає APK із недійсними підписами v3, ігноруючи.

en: apksigner not found! Cannot sign or verify modern APKs
uk: apksigner не знайдено! Не вдалося підписати або перевірити актуальні файли APK

en: apksigner not found, it's required for signing!
uk: apksigner не знайдено, це потрібно для підписання!

note: Translators: https://developer.android.com/build/configure-app-module#set-application-id
en: application ID of file to operate on
uk: application ID файлу застосунку для роботи на

note: Translators: https://developer.android.com/build/configure-app-module#set-application-id
en: application ID with optional versionCode in the form APPID[:VERCODE]
uk: ID застосунку з необов'язковим versionCode у формі APPID[:VERCODE]

en: archive_url needs to end with /archive
uk: archive_url має закінчуватися на /archive

en: argument "-" with mode %r
uk: аргумент "-" в режимі %r

en: argument %(argument_name)s: %(message)s
uk: аргумент %(argument_name)s: %(message)s

en: attempting bare SSH connection to test deploy key:
uk: спроба відкритого з'єднання ssh для перевірки ключа розгортання:

en: can not parse scrlib spec (not a string): '{}'
uk: не вдається проаналізувати специфікацію scrlib (не рядок): '{}'

en: can't open '%(filename)s': %(error)s
uk: не вдалося відкрити «%(filename)s»: %(error)s

en: can't open non-https url: '{};
uk: не вдалося відкрити не-https url: '{};

en: cannot find required srclibs: "{path}"
uk: не вдалося знайти потрібні srclibs: "{path}"

en: cannot have multiple subparser arguments
uk: не може мати кілька аргументів підпарсера

en: cannot merge actions - two groups are named %r
uk: не може об'єднати дії - дві групи мають ім'я %r

en: cannot publish update, did you set the deploy key?
uk: не вдалося оприлюднити оновлення. Ви встановили ключ розгортання?

en: cloning {url}
uk: клонування {url}

en: commands from plugin modules:
uk: команди з модулів плагіна:

en: conflicting option string: %s | conflicting option strings: %s
uk[0]: суперечний рядок параметра: %s
uk[1]: суперечних рядка параметра: %s
uk[2]: суперечних рядків параметра: %s

en: conflicting subparser alias: %s
uk: конфліктний псевдонім субпарсера: %s

en: conflicting subparser: %s
uk: конфліктний субпарсер: %s

en: could not parse '{path}'
uk: не вдалося проаналізувати '{path}'

en: could not parse srclib spec (no name specified): '{}'
uk: не вдалося розібрати специфікацію srclib (не вказано назву): '{}'

en: could not parse srclib spec (no ref specified): '{}'
uk: не вдалося проаналізувати специфікацію srclib (посилання не вказано): '{}'

en: created {path}
uk: створено {path}

en: current version is newer: old vercode={old}, new vercode={new}
uk: поточна версія новіша: застаріла vercode={old}, нова vercode={new}

en: deleting: repo/{apkfilename}
uk: видалення: репозиторій/{apkfilename}

en: dependency file without lock
uk: файл залежності без блокування

en: deployed process log {path} to {dest}
uk: розгорнуто журнал процесів {path} до {dest}

en: dest= is required for options like %r
uk: dest= потрібен для таких варіантів, як %r

en: downloading '{}'
uk: завантаження '{}'

en: downloading scanner signatures from '{}' failed
uk: не вдалося завантажити підписи сканера з '{}'

en: executable binary, possibly code
uk: виконуваний двійковий файл, можливо, код

en: expected %s argument | expected %s arguments
uk[0]: очікується %s аргумент
uk[1]: очікується %s аргументи
uk[2]: очікується %s аргументів

en: expected at least one argument
uk: очікується хоча б один аргумент

en: expected at most one argument
uk: очікується не більше одного аргументу

en: expected one argument
uk: очікується один аргумент

en: fdroid [<command>] [-h|--help|--version|<args>]
uk: fdroid [<команда>] [-h|--help|--version|<аргументи>]

en: fetch the latest version of signatures from the web
uk: отримати останню версію підписів з інтернету

en: force metadata errors (default) to be warnings, or to be ignored.
uk: показувати помилки метаданих (типово), як попередження, або нехтувати ними.

en: git svn clone failed
uk: Не вдалося клонувати git svn

en: gzip file archive
uk: gzip-архів

en: ignored explicit argument %r
uk: нехтується явний аргумент %r

en: index-v1 must have a signature, use `fdroid signindex` to create it!
uk: index-v1 повинен мати підпис, використовуйте `fdroid signindex`, щоб створити його!

en: index-v2 must have a signature, use `fdroid signindex` to create it!
uk: index-v2 повинен мати підпис, використовуйте `fdroid signindex`, щоб створити його!

en: invalid %(type)s value: %(value)r
uk: недійсне %(type)s значення: %(value)r

en: invalid choice: %(value)r (choose from %(choices)s)
uk: неправильний вибір: %(value)r (варто обрати з %(choices)s)

en: invalid conflict_resolution value: %r
uk: недійсне значення conflict_resolution: %r

en: invalid option string %(option)r: must start with a character %(prefix_chars)r
uk: неправильний рядок параметра %(option)r: повинен починатися зі знаку %(prefix_chars)r

en: ipfs_cid not found, skipping CIDv1 generation
uk: ipfs_cid не знайдено, пропускаємо генерацію CIDv1

en: latest build recipe is newer: old vercode={old}, new vercode={new}
uk: остання подана збірка новіша: застаріла vercode={old}, нова vercode={new}

en: local_copy_dir does not end with "fdroid", perhaps you meant: "{path}"
uk: local_copy_dir мусить закінчуватися на "fdroid", ймовірно, малося на увазі: "{path}"

en: local_copy_dir must be an absolute path!
uk: local_copy_dir мусить бути абсолютним шляхом!

en: local_copy_dir must be directory, not a file!
uk: local_copy_dir мусить бути текою, не файлом!

en: mirror '%s' does not end with 'fdroid'!
uk: дзеркало '%s' не закінчується на 'fdroid'!

en: mirrors set twice, in config.yml and {path}!
uk: дзеркала задано двічі, в config.yml та {path}!

en: mutually exclusive arguments must be optional
uk: взаємозаперечні аргументи повинні бути необов'язковими

en: next {name} cache update due in {time}
uk: наступне оновлення кешу {name} відбудеться {time}

en: no "icon" in {appid}
uk: не має "icon" у {appid}

en: no APK supplied
uk: APK не надано

en: no version information found
uk: не знайдено відомостей про версію

en: not allowed with argument %s
uk: не дозволено з аргументом %s

en: one of the arguments %s is required
uk: потрібен один з аргументів %s

en: only accepts strings, lists, and tuples
uk: приймає лише рядки, списки та кортежі

en: options
uk: параметри

en: overwriting existing {path}
uk: перезаписування наявного шляху {path}

en: positional arguments
uk: позиційні аргументи

en: process log deploy {path} to {dest} failed!
uk: не вдалося розгорнути журнал процесів {path} до {dest}!

en: reference binary missing signature
uk: еталонний двійковий файл з відсутнім підписом

en: refuse downloading via insecure HTTP connection (use HTTPS or specify --no-https-check): {apkfilename}
uk: відмовитись від завантаження через небезпечне з'єднання HTTP (користати HTTPS чи вказати --no-https-check): {apkfilename}

en: repo_icon "repo/icons/%s" does not exist, generating placeholder.
uk: repo_icon "repo/icons/%s" не існує, створення заповнювача.

en: repo_url needs to end with /repo
uk: repo_url повинен закінчуватися на /repo

en: rsync is missing or broken: {error}
uk: rsync відсутній або несправний: {error}

en: s3cmd sync indexes {path} to {url} and delete
uk: s3cmd синхронізувати індекси з {path} до {url} та видалити

en: s3cmd syncs indexes from {path} to {url} and deletes removed
uk: s3cmd синхронізує індекси з {path} до {url} і видаляє вилучені

en: scanner cache is malformed! You can clear it with: '{clear}'
uk: кеш сканера пошкоджено! Ви можете очистити його за допомогою: '{clear}'

en: serverwebroot: path does not end with "fdroid", perhaps you meant one of these:
uk: serverwebroot: шлях не закінчується на «fdroid», можливо, ви мали на увазі один з цих:

en: shared library
uk: спільна бібліотека

en: show this help message and exit
uk: показати довідку та вийти

en: signed APK, either a file-path or HTTPS URL.
uk: підписаний APK файл, шлях до файлу або URL-адреса HTTPS.

en: skip deploying full build logs: log content is empty
uk: пропустити розгортання всіх журналів збірки: журнал порожній

en: skip deploying full build logs: not enabled in config
uk: пропустити розгортання усіх журналів збірки: не увімкнено під час налаштування

en: skipping source tarball: {path}
uk: пропустити для архіву з джерелом: {path}

en: srclibs missing name and/or @
uk: srclibs відсутнє ім’я та/чи @

en: static library
uk: статична бібліотека

en: supplied reference binary has allowed signer {signer}
uk: наданий еталонний двійковий файл дозволив підписувачу {signer}

en: the following arguments are required: %s
uk: такі аргументи зобов'язані: %s

en: true
uk: правда

en: unexpected option string: %s
uk: неочікуваний рядок параметрів: %s

en: unknown parser %(parser_name)r (choices: %(choices)s)
uk: невідомий парсер %(parser_name)r (варто вибрати: %(choices)s)

en: unrecognized arguments: %s
uk: нерозпізнані аргументи: %s

en: unsafe permissions on '{config_file}' (should be 0600)!
uk: небезпечні дозволи на '{config_file}' (should be 0600)!

en: usage:
uk: використання:

en: using Apache libcloud to sync with {url}
uk: Apache libcloud: синхронізація з {url}

en: virustotal.com is rate limiting, waiting to retry...
uk: virustotal.com обмежує швидкість, очікування повторної спроби...

en: yes
uk: так

en: {0} app, {1} key aliases | {0} apps, {1} key aliases
uk[0]: {0} застосунок, {1} alias ключів
uk[1]: {0} застосунки, {1} alias ключів
uk[2]: {0} застосунків, {1} alias ключів

en: {apkfilename} ({appid}) has no metadata!
uk: {apkfilename} ({appid}) не має метаданих!

note: Translators: https://developer.android.com/build/configure-app-module#set-application-id
en: {apkfilename}'s AndroidManifest.xml has a bad date:
uk: AndroidManifest.xml застосунка {apkfilename} має неправильну дату:

note: Translators: https://developer.android.com/build/configure-app-module#set-application-id
en: {appid} does not have a name! Using application ID instead.
uk: {appid} не має назви! Застосовуватиметься ID застосунку.

note: Translators: https://developer.android.com/build/configure-app-module#set-application-id
en: {appid} from {path} is not a valid Android application ID!
uk: {appid} з {path} є недійсним ID застосунку Android!

en: {appid} from {path} is not a valid Java Package Name!
uk: {appid} з {path} є недійсною назвою пакунка Java!

en: {appid} has both APKs and files: {files}
uk: {appid} має APK і файли: {files}

en: {appid} is missing {name}
uk: У {appid} немає {name}

en: {appid}: Unknown extlib {path} in build '{versionName}'
uk: {appid}: Невідомий extlib {path} у збірці '{versionName}'

en: {appid}: no builds specified, running on current source state
uk: {appid}: жодних збірок не вказано, працює у поточному стані джерела

en: {appid}: {field} must be a '{type}', but it is a '{fieldtype}!'
uk: {appid}: {field} повинен бути '{type}', а не '{fieldtype}!'

en: {appid}: {field} must be a '{type}', but it is a '{fieldtype}'!
uk: {appid}: {field} повинно бути '{type}', а не '{fieldtype}'!

en: {build_flag} must be an integer, found: {value}
uk: {build_flag} має бути цілим числом, знайдено: {value}

en: {build_flag} must be list or string, found: {value}
uk: {build_flag} має бути списком або рядком, знайдено: {value}

en: {file} is blank or corrupt!
uk: {file} порожній або пошкоджений!

en: {name} "{section}/icons/{path}" does not exist! Check "config.yml".
uk: {name} "{section}/icons/{path}" не існує! Виправте його в "config.yml".

en: {path1} is a duplicate of {path2}, remove one!
uk: {path1} є дублікатом {path2}, видаліть один з них!

en: {path} already exists, ignoring import results!
uk: {path} вже існує, нехтування результатами імпорту!

en: {path} does not exist!  Create it by running:
uk: {path} не існує! Створіть його, запустивши:

en: {path} has bad file signature "{pattern}", possible Janus exploit!
uk: {path}: недійсний підпис "{pattern}". Виглядає підозріло і схоже на спробу порушення безпеки Janus exploit!

en: {path} has been flagged by virustotal {count} times:
uk: {path} було позначено virustotal {count} разів:

en: {path} has the wrong fingerprint ({fingerprint})!
uk: {path} має неправильний відбиток пальця ({fingerprint})!

en: {path} is not "key: value" dict, but a {datatype}!
uk: {path} - це не словник «ключ: значення», а {datatype}!

en: {path} is not a standard config file!
uk: {path} не є стандартним конфігураційним файлом!

en: {path} is not list, but a {datatype}!
uk: {path} - це не список, а {datatype}!

en: {path} is not {expected_type}, but a {datatype}!
uk: {path} - це не {expected_type}, а {datatype}!

en: {path} is zero size!
uk: {path} не має розміру!

en: {path} more than 200MB, manually upload: {url}
uk: {path} понад 200 МБ, вивантажити власноруч: {url}

en: {path}: "{code}" is not a valid ISO_3166-1 alpha-2 country code!
uk: {path}: «{code}» не є дійсним кодом країни за стандартом ISO_3166-1 alpha-2!

en: {url} does not end with "fdroid", check the URL path!
uk: {url} не закінчується на "fdroid", перевірте шлях URL!

en: {url} does not start with "http"!
uk: {url} не починається на "http"!

en: {} build failed | {} builds failed
uk[0]: {} не вдалося зібрати
uk[1]: {} не вдалося зібрати
uk[2]: {} не вдалося зібрати

en: {} build succeeded | {} builds succeeded
uk[0]: {} зібрано успішно
uk[1]: {} зібрано успішно
uk[2]: {} зібрано успішно
