gamine-game - en to az translation catalogue (7 entries)

en: *** Error: %s does not exist ***
az: *** Xəta: %s mövcud deyil ***

en: *** Error: failed to create directory %s ***
az: *** Xəta: %s qovluğunun yaradılması baş tutmadı ***

en: *** Error: failed to create file %s ***
az: *** Xəta: %s faylının yaradılması baş tutmadı ***

en: Quit: esc | Clear: space | Save: printscr
az: Çıxış: esc | Təmizlə: space | Yadda saxla: printscr

en: *** Error: coloured cursors with alpha channel aren't supported, using default cursor ***
az: *** Xəta: alfa kanallı rəgli kursorlar dəstəklənmir,  standart kursor istifadı olunacaq ***

en: Game for small children
az: Kiçik uşaqlar üçün oyun

en: Educational game for young children
az: Gənc uşaqlar üçün öyrədici oyun
