gamine-game - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: *** Error: %s does not exist ***
eu: *** Akatsa: %s ez da existitzen ***

en: *** Error: failed to create directory %s ***
eu: *** Akatsa: huts egin du %s direktorioa sortzean  ***

en: *** Error: failed to create file %s ***
eu: *** Akatsa: huts egin du %s fitxategia sortzean  ***

en: Quit: esc | Clear: space | Save: printscr
eu: Irten: esc | Garbitu: zuriune | Gorde: printscr

en: *** Error: coloured cursors with alpha channel aren't supported, using default cursor ***
eu: *** Akatsa: alfa kanal baterako koloreko kurtsorea ez da onartzen, kurtsorea lehenetsia erabili ***

en: Game for small children
eu: Haur txikientzako jokoa

en: Educational game for young children
eu: Hezkuntza jokoa gazteentzako
