gamine-game - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: *** Error: %s does not exist ***
fa: *** خطا: %s does not exist ***

en: *** Error: failed to create directory %s ***
fa: *** خطا: failed to create directory %s ***

en: *** Error: failed to create file %s ***
fa: *** خطا: failed to create file %s ***

en: Quit: esc | Clear: space | Save: printscr
fa: برای ذخیره printscr | برای آشکار کردن space | برای خروج esc

en: *** Error: coloured cursors with alpha channel aren't supported, using default cursor ***
fa: *** خطا: coloured cursors with alpha channel aren't supported, using default cursor ***

en: Game for small children
fa: بازی برای کودکان کوچک است

en: Educational game for young children
fa: بازی آموزشی برای کودکان کوچک است
