gamine-game - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: *** Error: %s does not exist ***
hr: *** Greška: %s ne postoji ***

en: *** Error: failed to create directory %s ***
hr: *** Greška: kreiranje mape nije uspjelo %s ***

en: *** Error: failed to create file %s ***
hr: *** Greška: kreiranje datoteke nije uspjelo %s ***

en: Quit: esc | Clear: space | Save: printscr
hr: Kraj: esc | Obriši: razmaknica | Spremi: printscr

en: *** Error: coloured cursors with alpha channel aren't supported, using default cursor ***
hr: *** Greška: obojeni pokazivači s alfa kanalom nisu podržani, koristi se zadani pokazivač ***

en: Game for small children
hr: Igra za malu djecu

en: Educational game for young children
hr: Obrazovna igra za mlađu djecu
