gamine-game - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: *** Error: %s does not exist ***
sl: *** Napaka: %s ne obstaja ***

en: *** Error: failed to create directory %s ***
sl: *** Napaka: mape %s ni bilo možno ustvariti ***

en: *** Error: failed to create file %s ***
sl: *** Napaka: datoteke %s ni bilo možno ustvariti ***

en: Quit: esc | Clear: space | Save: printscr
sl: Izhod: esc | Počisti: preslednica | Shrani: printscr

en: *** Error: coloured cursors with alpha channel aren't supported, using default cursor ***
sl: *** Napaka: prosojni obarvani kazalci niso podprti, uporabljeni so privzeti ***

en: Game for small children
sl: Igra za majhne otroke

en: Educational game for young children
sl: Izobraževalna igra za majhne otroke
