gammu 1.22.93 - en to da translation catalogue (16 entries)

[ctx: Calendar note type]
en: Call
da: Ring

en: Meeting
da: Møde

en: Text
da: Tekst

en: Location
da: Lokation

en: Date
da: Dato

en: Priority
da: Prioritet

en: None
da: Ingen

en: Unknown
da: Ukendt

en: Completed
da: Færdig

en: Name
da: Navn

en: Number
da: Nummer

en: Homepage
da: Hjemmeside

en: Personal
da: Personlig

en: Delivery report
da: Modtagelsesmeddelelse

en: State
da: Status

en: Sent
da: Sendt
