Wammu 0.37 - en to uk translation catalogue (397 entries)

en: Where is backup filename and location?
uk: Шлях та ім'я файлу з резервною копією?

en: Calendar note not found in file
uk: Замітка календаря не знайдена у файлі

en: WAP bookmark not found in file
uk: WAP-закладку не знайдено у файлі

en: Note not found in file
uk: Замітку не знайдено у файлі

en: Todo note not found in file
uk: Завдання не знайдено у файлі

en: Where is backup filename and location and memory type?
uk: Шлях та ім'я файлу з резервною копією, тип пам'яті?

en: Phonebook entry not found in file
uk: Запис телефонної книги не знайдено у файлі

en: Unknown memory type: "%s"
uk: Невідомий тип пам'яті: "%s"

en: Unknown backup format: "%s"
uk: Невідомий формат відновлення: "%s"

en: Error while opening file for writing!
uk: Помилка відкриття файлу для запису!

en: Error while writing file!
uk: Помилка запису у файл!

en: Error while closing file!
uk: Помилка під час закриття файлу!

en: Reading
uk: Читання

en: Only part of data saved, please increase the limit.
uk: Тільки частина даних збережена, збільшіть ліміт.

en: Reading:
uk: Читання:

en: %i percent
uk: %i відсоток(ків)

en: Use Unicode subformat of backup file?
uk: Вживати юнікод для створення файлу резервної копії?

en: Checking phone phonebook
uk: Перевіряється телефонна книга телефону

en: Backup phone phonebook?
uk: Здійснити резервне копіювання телефонної книги телефону?

en: Checking SIM phonebook
uk: Перевіряється телефонна книга SIM-карти

en: Backup SIM phonebook?
uk: Виконати резервне копіювання телефонної книги SIM?

en: Checking phone calendar
uk: Перевіряється календар телефону

en: Backup phone calendar notes?
uk: Виконати резервне копіювання нотаток з календаря телефону?

en: Only part of data saved, please increase %s.
uk: Збережено лише частину даних. Будь ласка, збільшіть %s.

en: Checking phone todos
uk: Перевіряється список завдань в телефоні

en: Backup phone todos?
uk: Виконати резервне копіювання списку завдань телефону?

en: Checking phone notes
uk: Перевіряються замітки телефону

en: Backup phone notes?
uk: Виконати резервне копіювання нотаток телефону?

en: Checking phone caller logos
uk: Перевіряються логотипи абонентів в телефоні

en: Backup phone caller groups and logos?
uk: Виконати резервне копіювання груп і логотипів абонентів в телефоні?

en: Checking SIM SMS profiles
uk: Перевіряються SMS-профілі SIM-карти

en: Backup SIM SMS profiles?
uk: Виконати резервне копіювання SMS-профілів SIM-карти?

en: Checking phone startup text
uk: Перевіряється текст привітання телефону

en: Backup phone startup logo/text?
uk: Виконати резервне копіювання тексту привітання телефону?

en: Checking phone operator logo
uk: Перевіряється логотип оператора телефону

en: Backup phone operator logo?
uk: Виконати резервне копіювання логотипу оператора телефону?

en: Checking phone WAP bookmarks
uk: Перевіряються WAP-закладки телефону

en: Backup phone WAP bookmarks?
uk: Виконати резервне копіювання WAP-закладок телефону?

en: Checking phone WAP settings
uk: Перевіряються настройки WAP телефону

en: Backup phone WAP settings?
uk: Виконати резервне копіювання налаштувань телефону WAP?

en: Checking phone MMS settings
uk: Перевіряються настройки MMS телефону

en: Backup phone MMS settings?
uk: Виконати резервне копіювання налаштувань MMS телефону?

en: Checking phone Chat settings
uk: Перевіряються настройки чату телефону

en: Backup phone Chat settings?
uk: Виконати резервне копіювання налаштувань телефону чату?

en: Checking phone SyncML settings
uk: Перевіряються налаштування синхронізації телефону

en: Backup phone SyncML settings?
uk: Виконати резервне копіювання налаштувань синхронізації телефону?

en: Checking phone user ringtones
uk: Перевіряються користувацькі мелодії дзвінків телефону

en: Backup phone user ringtones?
uk: Виконати резервне копіювання користувацьких мелодій дзвінків телефону?

en: Checking phone profiles
uk: Перевіряються режими телефону

en: Backup phone profiles?
uk: Виконати резервне копіювання профілів телефону?

en: Checking phone FM radio stations
uk: Перевіряються FM-радіостанції телефону

en: Backup phone FM radio stations?
uk: Виконати резервне копіювання FM-радіостанцій телефону?

en: Checking phone GPRS access points
uk: Перевіряються точки доступу GPRS телефону

en: Backup phone GPRS access points?
uk: Виконати резервне копіювання точок доступу GPRS телефону?

en: Time of backup
uk: Час резервної копії

en: Phone
uk: Телефон

en: File created by
uk: Файл створений

en: Checksum in backup file do not match (original: %s, new: %s). Continue?
uk: Неправильна контрольна сума файлу резервної копії (контрольне значення: %s, нове значення: %s). Продовжити?

en: Please note that restoring data will cause existing data in phone to be deleted.
uk: Врахуйте, що відновлення даних приведе до видалення існуючих даних в телефоні.

en: Use addnew command if you just want to add some entries to your phone.
uk: Використовуйте команду addnew, якщо ви просто хочете додати декілька записів в телефон.

en: Restore phone caller groups and logos?
uk: Відновити групи та логотипи абонентів?

en: Writing:
uk: Запис:

en: %i entries in backup file
uk: %i записів у резервному файлі

en: Restore phone phonebook?
uk: Відновити телефонну книгу телефону?

en: Probably caller group is missing from your backup, add it and use --restore again.
uk: Здається, група номерів відсутня у вашій резервної копії, додайте її і скористайтеся --restore знову.

en: Location %d
uk: Розташування %d

en: Restore SIM phonebook?
uk: Відновити телефонну книгу SIM-карти?

en: Do you want to set phone date/time? (NOTE: in some phones it's required to correctly restore calendar notes and other items)
uk: Хочете задати час і дату в телефоні? (Примітка: для деяких телефонів це необхідно для правильного відновлення нотатки в календарі та ін.)

en: Restore phone calendar notes?
uk: Відновити нотатки в календарі?

en: Restore notes from the past?
uk: Відновити нотатки з минулого?

en: Deleting old notes:
uk: Видалення старих нотаток:

en: Done
uk: Зроблено

en: Restore phone todo?
uk: Відновити список завдань телефону?

en: Deleting old todos:
uk: Вилучення старих завдань:

en: Restore phone notes?
uk: Відновити нотатки телефону?

en: Restore SIM SMSC profiles?
uk: Відновити SMSC-профілі із SIM?

en: Restore phone startup logo/text?
uk: Відновити текст привітання телефону?

en: Restore phone operator logo?
uk: Відновити логотип оператора телефону?

en: Restore phone WAP bookmarks?
uk: Відновити WAP-закладки телефону?

en: Deleting old bookmarks:
uk: Видалення старих закладок:

en: Restore phone WAP settings?
uk: Відновити налаштування WAP телефону?

en: Restore phone MMS settings?
uk: Відновити налаштування MMS телефону?

en: Delete all phone user ringtones?
uk: Видалити усі мелодії користувача на телефоні?

en: Deleting
uk: Видалення

en: Restore user ringtones?
uk: Відновити мелодії користувача?

en: Restore phone profiles?
uk: Відновити профілі телефону?

en: Restore phone FM radio stations?
uk: Відновити FM радіостанції телефону?

en: Deleting old FM stations:
uk: Видалення старих FM станцій:

en: Restore phone GPRS Points?
uk: Відновити точки доступу GPRS телефону?

en: Unknown memory type ("%s")
uk: Не відомий тип пам'яті ("%s")

en: Unknown parameter ("%s")
uk: Невідомий параметр ("%s")

en: Memory has only %i free locations.Exiting
uk: В пам'яті тільки %i вільних комірок. Виконується вихід

en: Add phone phonebook entries?
uk: Додати запис у телефонній книзі?

en: Add SIM phonebook entries?
uk: Додати запис у телефонну книгу на SIM-карті?

en: Add phone calendar notes?
uk: Додати нотатку у календар телефону?

en: Add phone ToDo?
uk: Додати завдання у телефон?

en: Add notes to phone?
uk: Додати нотатку у телефон?

en: Add phone WAP bookmarks?
uk: Додати WAP закладки телефону?

en: Delete each sms after backup?
uk: Видалити всі смс після резервування?

en: Backup sms from folder "%s"%s?
uk: Зарезервувати SMS із теки  "%s"%s?

en:    Increase %s
uk:    Збільшити %s

en: Deleting:
uk: Видалення:

en: Restore message?
uk: Відновити повідомлення?

en: Do you want to restore binary SMS?
uk: Хочете відновити двійкові дані SMS?

en: Restore %03i sms to folder "%s"%s?
uk: Відновити %03i SMS у теку "%s"%s?

en: saving %i SMS
uk: збереження %i SMS

en: Note type
uk: Тип нотатки

en: Reminder (Date)
uk: Нагадування (дата)

[ctx: Calendar note type]
en: Call
uk: Подвонити

en: Meeting
uk: Зустріч

en: Birthday (Anniversary)
uk: День народження(річниця)

en: Memo (Miscellaneous)
uk: Пам'ятка (різне)

en: Travel
uk: Подорож

en: Vacation
uk: Відпустка

en: Alarm
uk: Будильник

en: Shopping
uk: Купівля

en: Daily alarm
uk: Щоденний будильник

en: Training/Athletism
uk: Тренування/Атлетика

en: Training/Ball Games
uk: Тренування/Ігри з м'ячем

en: Training/Cycling
uk: Тренування/Велосипед

en: Training/Budo
uk: Тренування/Будо

en: Training/Dance
uk: Тренування/Танці

en: Training/Extreme Sports
uk: Тренування/Екстремальний спорт

en: Training/Football
uk: Тренування/Футбол

en: Training/Golf
uk: Тренування/Гольф

en: Training/Gym
uk: Тренування/Гімнастика

en: Training/Horse Races
uk: Тренування/Кінні перегони

en: Training/Hockey
uk: Тренування/Хокей

en: Training/Races
uk: Тренування/Перегони

en: Training/Rugby
uk: Тренування/Регбі

en: Training/Sailing
uk: Тренування/Вітрильний спорт

en: Training/Street Games
uk: Тренування/Вуличні ігри

en: Training/Swimming
uk: Тренування/Плавання

en: Training/Tennis
uk: Тренування/Теніс

en: Training/Travels
uk: Тренування/Подорожі

en: Training/Winter Games
uk: Тренування/Зимні ігри

en: unknown type!
uk: невідомий тип!

en: Start
uk: Початок

en: Stop
uk: Стоп

en: Last modified
uk: Остання зміна

en: Tone alarm
uk: Звуковий сигнал

en: forever on each %i. day of %s
uk: постійно кожний %i. день із %s

en: Silent alarm
uk: Тихий сигнал

en: Text
uk: Текст

en: Description
uk: Опис

en: Location
uk: Розташування

en: Private
uk: Приватний

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Contact ID
uk: ІД контакту

en: Repeating
uk: Повторення

en: for %d time  | for %d times
uk[0]: %d раз
uk[1]: %d рази
uk[2]: %d разів

en: forever
uk: постійно

en: till %s
uk: до %s

en: since %s
uk: з %s

en: since %s till %s
uk: з %s до %s

en:  on each
uk:  кожний

en:  on each %d.
uk:  кожний %d.

en:  in %d. week of
uk:  %d. неділю

en:  in
uk:  в

en: each month
uk: щомісяця

en: %d. day of
uk: %d. день

en: %d. day of year
uk: %d. день року

en: day
uk: доба

en: Age
uk: Вік

en: Date and time not set in phone
uk: Дата та час не встановлені в телефоні

en: Phone time is %s
uk: Час телефону - %s

en: Time format is
uk: Формат часу -

note: l10n: AM/PM time
en: 12 hours
uk: 12 годин

note: l10n: 24 hours time
en: 24 hours
uk: 24 години

en: Date format is
uk: Формат дати -

en: DD MM YYYY
uk: ДД ММ РРРР

en: MM DD YYYY
uk: ММ ДД РРРР

en: YYYY MM DD
uk: РРРР ММ ДД

en: DD MMM YY
uk: ДД ММММ РР

en: MM DD YY
uk: ММ ДД РР

en: DD MM YY
uk: ДД ММ РР

en: YY MM DD
uk: РР ММ ДД

en: OFF
uk: ВИМК

en: , date separator is %c
uk: , роздільник дати - %c

en: Setting time in phone to the same time as is set in computer.
uk: Синхронізація часу в телефоні із часом комп'ютера.

en: Updating specified parts of date and time in phone.
uk: Триває оновлення вказаних частин дати і часу в телефоні.

en: Alarm (%i) not set in phone
uk: Будильник (%i) в телефоні не встановлено

en: Alarm in location %i:
uk: Сигналізація в місці %i:

en: Date
uk: Дата

en: Every day
uk: Щодня

en: Time: %02d:%02d
uk: Час: %02d:%02d

en: Auto deleting disabled
uk: Автовидалення вимкнено

en: Auto deleting notes after %i day(s)
uk: Автовидалення нотаток через %i днів

en: Week starts on %s
uk: Початок тижня: %s

en: Entry was empty
uk: Запис пустий

en: Entry was deleted
uk: Запис вилучено

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Invalid
uk: Невірний

en: Low
uk: Низький

en: Medium
uk: Середній

en: High
uk: Високий

en: None
uk: Не застосовувати

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Due time
uk: Назначений час

en: Start time
uk: Час початку

en: Completed time
uk: Час завершення

en: Completed
uk: Завершено

en: Category
uk: Категорія

en: Contact
uk: Контакт

en: Search text too long, truncating to %d chars!
uk: Тест, що шукається занадто довгий, обрізаний до %d символів!

en: Waiting for Security Code.
uk: Очікування коду захисту.

en: Waiting for PIN.
uk: Очікування PIN-коду.

en: Waiting for PIN2.
uk: Очікування PIN2-коду.

en: Waiting for PUK.
uk: Очікування PUK-коду.

en: Waiting for PUK2.
uk: Очікування PUK2-коду.

en: Waiting for phone code.
uk: Очікування коду телефону.

en: Waiting for network code.
uk: Очікування введення коду мережі.

en: Nothing to enter.
uk: Нічого не введено.

en: Unknown security status.
uk: Невідомий стан безпеки.

en: January
uk: січня

en: February
uk: лютого

en: March
uk: березня

en: April
uk: квітня

en: May
uk: травня

en: June
uk: червня

en: July
uk: липня

en: August
uk: серпня

en: September
uk: вересня

en: October
uk: жовтня

en: November
uk: листопада

en: December
uk: грудня

en: Bad month!
uk: Невірний місяць!

en: Monday
uk: понеділок

en: Tuesday
uk: вівторок

en: Wednesday
uk: середа

en: Thursday
uk: червер

en: Friday
uk: п'ятниця

en: Saturday
uk: суботу

en: Sunday
uk: неділю

en: Bad day!
uk: Невірний день!

en: Security status
uk: Стан безпеки

en: More parameters required!
uk: Необхідно більше параметрів!

en: Please enumerate locations from 1
uk: Будь ласка, перерахуйте місця від 1

en: Swapping start and end location
uk: Задом на перед

note: l10n: Answer to (yes/no/ALL/ONLY/NONE) question
en: yes
uk: так

note: l10n: Answer to (yes/no/ALL/ONLY/NONE) question
en: no
uk: ні

note: l10n: Answer to (yes/no/ALL/ONLY/NONE) question
en: ALL
uk: ВСЕ

note: l10n: Answer to (yes/no/ALL/ONLY/NONE) question
en: ONLY
uk: ЛИШЕ

note: l10n: Answer to (yes/no/ALL/ONLY/NONE) question
en: NONE
uk: ПОРОЖНЬО

en: YES (always)
uk: ТАК (завжди)

en: NO (always)
uk: НІ (завжди)

en: Can't do it with current phone protocol
uk: Неможливо це зробити із поточним протоколом телефону

en: %s (yes/no) ?
uk: %s (так/ні) ?

en: Setting done
uk: Налаштування виконано

en: Sorry, but configuration matrix for this model has not yet been added. See <https://wammu.eu/support/bugs/> for information how to report it.
uk: Вибачте, але для вказаної моделі телефону відсутні варіанти конфігурації. Дивіться деталі на <https://wammu.eu/support/bugs/> як повідомити про це.

en: Passed
uk: Пройдено

en: Fail
uk: Помилка

en: Not executed
uk: Не виконано

en: No signal
uk: Немає сигналу

en: Timeout
uk: Перерва

en: Unknown (%x)
uk: Невідомий (%x)

en:  (startup)
uk:  (стартап)

en: Security code set to "12345"
uk: Встановлений код захисту "12345"

en: Unknown reason. Can't reset your security code
uk: Невідома причина. Неможливо змінити захисний код

en: Trying %i
uk: Спроба %i

en: Security code is %s
uk: Код захисту %s

en: device address %02x%02x%02x%02x%02x%02x
uk: адреса пристрою %02x%02x%02x%02x%02x%02x

en: Old simlock
uk: Старе блокування sim

en: Simlock data
uk: Дані блокування sim

en: Bluetooth
uk: Синій зуб

en: What lights should I enable ("%s") ?
uk: Які вогні повинно включити ("%s") ?

en: What should I do ("%s") ?
uk: Що слід зробити ("%s") ?

note: l10n: Raw data for A/D convertor
en: raw result %10i
uk: необроблений результат %10i

note: l10n: Processed data for A/D convertor
en: unit result %10i
uk: одиничний результат %10i

en: Battery voltage, divided:
uk: Напруга акумулятора розділена:

en: mV
uk: мВ

en: Battery voltage, scaled:
uk: Напруга акумулятора, масштабована:

en: Charger voltage:
uk: Напруга зарядного пристрою:

en: Charger current:
uk: Струм зарядного пристрою:

en: mA
uk: мА

en: Battery size indicator:
uk: Індикатор розміру батареї:

en: Ohms
uk: Ом

en: Battery temperature:
uk: Температура батареї:

en: K
uk: К

en: Headset interconnection:
uk: З'єднання із гарнітурою:

en: Hook interconnection:
uk: З'єднання з телефоном:

en: Light sensor:
uk: Датчик світла:

en: Power amplifier temperature:
uk: Температура підсилювача потужності:

en: VCXO temperature:
uk: Температура VCXO:

en: Resistive keyboard 1/headint2:
uk: Резистивна клавіатура 1 /заголовок2:

en: Resistive keyboard 1/auxdet:
uk: Резистивна клавіатура 1 /auxdet:

en: Initial battery voltage:
uk: Початкова напруга акумулятора:

en: Battery Current:
uk: Струм батареї:

en: Battery Current Fast:
uk: Потужність акумулятора:

en: Phone seems not to support radio
uk: Телефон, схоже, не підтримує радіо

en: Please connect headset. Required as antenna
uk: Будь ласка, підключіть гарнітуру. Обов'язково, як антена

en: %i entries types
uk: %i типи записів

en:   entry ID %02X
uk:   ID запису %02X

en:  (Speed dial on SIM)
uk:  (Швидкий набір на SIM)

en:  (Text: name (always the only one))
uk:  (Текст: ім'я (завжди одне))

en:  (Text: email address)
uk:  (Текст: електронна пошта)

en:  (Text: postal address)
uk:  (Текст: поштова адреса)

en:  (Text: note)
uk:  (Текст: нотатка)

en:  (Phone number)
uk:  (Номер телефону)

en:  (Ringtone ID)
uk:  (ID мелодії дзвінка)

en:  (Call register: date and time)
uk:  (Реєстр викликів: дата і час)

en:  (Call register: with missed calls)
uk:  (Реєстр викликів: з пропущеними викликами)

en:  (Speed dial)
uk:  (Швидкий набір)

en:  (Caller group: logo)
uk:  (Група викликів: логотип)

en:  (Caller group: is logo on ?)
uk:  (Група абонентів: відображати логотип?)

en:  (Caller group number in pbk entry)
uk:  (Номер групи абонентів у номері pbk)

en:  (Text: URL address)
uk:  (Текст: URL адреса)

en:  (SMS list assignment)
uk:  (Розташування списку SMS)

en:  (Voice tag assignment)
uk:  (Призначення голосового тегу)

en:  (Picture ID assignment)
uk:  (Присвоєння ID зображення)

en:  (Ringtone ID from filesystem/internal)
uk:  (Ідентифікатор рингтону з filesystem/internal)

en:  (Text: user ID)
uk:  (Текст: ID користувача)

en:  (conversation list ID)
uk:  (ID списку розмов)

en:  (Instant Messaging service list ID ?)
uk:  (ID списку служб миттєвих повідомлень?)

en:  (presence list ID ?)
uk:  (ID списку присутності?)

en:  (SIP Address (Push to Talk address))
uk:  (Адреса SIP (адрес "Натисніть щоб говорити"))

en:  (Group ID (6230i or later))
uk:  (ID групи (6230i або пізніше))

en: , type
uk: , тип

en: string
uk: рядок

en: byte
uk: байт

en: 2 bytes
uk: 2 байта

en: 4 bytes
uk: 4 байта

en: %i phone number types
uk: %i типів номеру телефону

en: Home number
uk: Домашній номер

en: Mobile number
uk: Мобільний номер

en: Fax number
uk: Номер факсу

en: Office number
uk: Робочий номер

en: Standard number
uk: Стандартний номер

en: Unknown number
uk: Невідомий номер

en: ERROR: unknown memory type ("%s")
uk: ПОМИЛКА: невідомий тип пам'яті ("%s")

en: Show debugging output for detecting devices.
uk: Показувати виправлення помилок для виявлення пристроїв.

en: Show version information and compiled in features.
uk: Показати версію програми і вбудованих додатках.

en: Disables scanning of udev.
uk: Вимикає сканування udev.

en: Disables scanning using Bluez.
uk: Вимикає сканування за допомогою Bluez.

en: Disables scanning of Windows serial ports.
uk: Вимикає сканування послідовних портів Windows.

en: Gammu-detect version %s
uk: Версія Gammu-detect %s

en: Compiled in features:
uk: Скомпільовані в функціях:

en: udev probing
uk: udev зондування

en: Bluez probing
uk: Bluez зондування

en: Windows serial port probing
uk: Перевірка послідовного порту Windows

en: Copyright (C) 2010 - 2018 Michal Cihar <michal@cihar.com> and other authors.
uk: Авторське право (C) 2010 - 2018 Michal Cihar <michal@cihar.com> та інші автори.

en: License GPLv2: GNU GPL version 2 <https://spdx.org/licenses/GPL-2.0>.
uk: Ліцензія GPLv2: GNU GPL версія 2 <https://spdx.org/licenses/GPL-2.0>.

en: This is free software: you are free to change and redistribute it.
uk: Це вільне ПЗ: ви можете вільно змінювати та поширювати його.

en: There is NO WARRANTY, to the extent permitted by law.
uk: Немає гарантії, наскільки це дозволено законом.

en: Check <https://wammu.eu/gammu/> for updates.
uk: Використовуйте адресу <https://wammu.eu/gammu/> для оновлення.

en: Configuration file generated by gammu-detect.
uk: Конфігураційний файл, створений gammu-detect.

en: Please check The Gammu Manual for more information.
uk: Для отримання додаткової інформації, будь ласка, перегляньте посібник Gammu.

en: option parsing failed: %s
uk: не вдається прочитати опцію: %s

en: Name:
uk: Ім'я:

en: Type:
uk: Тип:

en: Subsystem:
uk: Підсистема:

en: Number:
uk: Номер:

en: Path:
uk: Шлях:

en: Driver:
uk: Драйвер:

en: Sequential Number:
uk: Послідовний номер:

en: Device File:
uk: Файл пристрою:

en: Properties:
uk: Властивості:

en: Phone on serial port %s
uk: Телефон підключений до порту %s

en: Phone on USB serial port %s %s
uk: Телефон підключений до USB порту %s %s

en: Phone memory
uk: Пам'ять телефону

en: Folder
uk: Тека

en: Name
uk: Назва

en: [Gammu version %s]
uk: [Версія Gammu %s]

en: Calls
uk: Дзвінки

en: Ringtones
uk: Рингтони

en: Phone information
uk: Отримання інформації про телефон

en: Status
uk: Стан

en: Not supported
uk: Не підтримується

en: Number
uk: Номер

en: Pager
uk: Пейджер

en: phone
uk: телефон

en: Device
uk: Пристрій

en: Manufacturer
uk: Виробник

en: Model
uk: Модель

en: Firmware
uk: Прошивка

en: Hardware
uk: Апаратне забезпечення

en: Original IMEI
uk: Оригінальний IMEI

en: Product code
uk: Код продукту

en: Todos
uk: Задачі

en: Calendar
uk: Календар

en: disabled
uk: вимкнено

en: Connection type
uk: Тип з’єднання

en: Automatic
uk: Автоматичний

en: Normal
uk: Типовий

en: Password
uk: Пароль

en: Server
uk: Сервер

en: Homepage
uk: Домашня сторінка

en: Personal
uk: Особистий

en: Delivery report
uk: Звіт про доставку

en: Sent
uk: Надіслані

en: Read
uk: Прочитані

en: Profile
uk: Профіль

en: Message size
uk: Розмір повідомлення

note: l10n: Generic prefix for error messages
en: Error
uk: Помилка

note: l10n: Generic prefix for warning messages
en: Warning
uk: Попередження

note: l10n: Generic prefix for informational messages
en: Information
uk: Інформація
