libgammu 1.31.91 - en to uk translation catalogue (81 entries)

en: No error.
uk: Немає помилки.

en: Error opening device. Unknown, busy or no permissions.
uk: Помилка з'єднання з пристроєм: невідомий, зайнятий чи немає доступу.

en: Error opening device, it is locked.
uk: Помилка з'єднання з пристроєм - заблоковано.

en: Error opening device, it doesn't exist.
uk: Помилка з'єднання з пристроєм. Він не існує.

en: Error opening device. No required driver in operating system.
uk: Помилка з'єднання з пристроєм. У операційній системі відсутній потрібний драйвер.

en: Error opening device. Some hardware not connected/wrongly configured.
uk: Помилка з'єднання з пристроєм: обладнання непідключене або невірно налаштоване.

en: Error setting device DTR or RTS.
uk: Помилка установки DTR або RTS для пристрою.

en: Error writing to the device.
uk: Помилка запису у пристрій.

en: Error during reading from the device.
uk: Помилка читання із пристрою.

en: Can't set parity on the device.
uk: Неможливо встановити перевірку спареності для пристрою.

en: Unknown connection type string. Check config file.
uk: Вказано невідомий тип з'єднання. Перевірте файл конфігурації.

en: Unknown model type string. Check config file.
uk: Вказано невідому модель. Перевірте файл конфігурації.

en: Function not supported by phone.
uk: Функція не підтримується телефоном.

en: Empty entry.
uk: Запис - порожній.

en: Security error. Maybe no PIN?
uk: Помилка захисту. Можливо, немає пін-коду?

en: Invalid location. Maybe too high?
uk: Невірне розташування. Можливо надто високе?

en: Memory full.
uk: Пам'ять заповнена.

en: Unknown error.
uk: Невідома помилка.

en: Can not open specified file.
uk: Неможливо відкрити вказаний файл.

en: Operation not allowed by phone.
uk: Функція не підтримується телефоном.

en: Function is currently being implemented. If you want to help, please contact authors.
uk: Функція ще не написана. Якщо хочете допомогти, то зв'яжіться з авторами.

en: File format not supported by Gammu.
uk: Цей формат файлів не підтримується Gammu.

en: Nobody is perfect, some bug appeared in protocol implementation. Please contact authors.
uk: Ніхто не досконалий, в реалізації протоколу виявилася помилка. Будь ласка, зв'яжіться з авторами.

en: Phone module need to send another answer frame.
uk: Телефонному модулю необхідно відправити ще один пакет відповіді.

en: Current connection type doesn't support called function.
uk: У поточному типі з'єднання не підтримується викликана функція.

en: CRC error.
uk: Помилка CRC.

en: Invalid date or time specified.
uk: Зазначено невірну дату або час.

en: Invalid data given to phone.
uk: Телефону передано невірні дані.

en: File with specified name already exists.
uk: Файл із зазначеним ім'ям вже існує.

en: File with specified name doesn't exist.
uk: Файл із зазначеним ім'я не існує.

en: Can not access SIM card.
uk: Нема доступу до сім-карти.

en: Only part of folder has been listed.
uk: Лише частина теки була вказана.

en: Folder must be empty.
uk: Тека мусить бути порожня.

en: Gammu is not configured.
uk: Gammu не налаштована.

en: Wrong folder used.
uk: Вказано невірну теку.

en: Internal phone error.
uk: Внутрішня помилка телефону.

en: Error writing file to disk.
uk: Помилка запису файла на диск.

en: No such section exists.
uk: Такий розділ не існує.

en: Using default values.
uk: Використання типових значень.

en: Corrupted data returned by phone.
uk: Пошкоджені дані повернені телефоном.

en: Bad feature string in configuration.
uk: Хибний рядок функції у конфігурації.

en: Desired functionality has been disabled on compile time.
uk: Бажана функція вже вимкнена на час компіляції.

en: Bluetooth configuration requires channel option.
uk: Конфігурація Bluetooth вимагає параметру каналу.

en: Service is not running.
uk: Службу не запущено.

en: Service configuration is missing.
uk: Конфігурація служби відсутня.

en: Command rejected because device was busy. Wait and restart.
uk: Команду відхилено, тому що пристрій був зайнятий. Почекайте і перезапустіть.

en: Could not connect to the server.
uk: Не вдалося з'єднатися з сервером.

en: Could not resolve the host name.
uk: Не вдається визначити назву вузла.

en: Failed to get SMSC number from phone.
uk: Не вдалося отримати номер SMSC з телефону.

en: Operation aborted.
uk: Операція перервана.

en: Installation data not found, please consult debug log and/or documentation for more details.
uk: Дані по установці не знайдені, зверніться до журналу налагодження та/або документації для докладнішої інформації.

en: Entry is read only.
uk: Запис лише для читання.

en: Network error.
uk: Помилка мережі.

en: Invalid database version.
uk: Помилкова версія бази даних.

en: Failed to initialize DB driver.
uk: Не вдалося ініціалізувати драйвер БД.

en: Failed to configure DB driver.
uk: Не вдалося сконфігурувати драйвер БД.

en: Failed to connect to database.
uk: Не вдалося з’єднатися з базою даних.

en: Database connection timeout.
uk: Тайм-аут підключення до бази даних.

en: Error in executing SQL query.
uk: Помилка під час виконання SQL запиту.

en: Unknown error description.
uk: Невідомий помилковий опис.

en: Templates
uk: Зразки

en: Personal
uk: Особистий

en: Car
uk: Автомобіль

en: Headset
uk: Гарнітура

en: General
uk: Основний

en: Silent
uk: Тихо

en: Discreet
uk: Помірно

en: Loud
uk: Гучно

en: My style
uk: Мій стиль

en: Inbox
uk: Вхідні

en: Sent items
uk: Надіслані

en: Saved items
uk: Збережені

en: Family
uk: Сім'я

en: VIP
uk: ВІП

en: Friends
uk: Друзі

en: Colleagues
uk: Колеги

en: Other
uk: Інше

en: Meeting
uk: Зустріч

en: Outdoor
uk: На вулиці

en: Pager
uk: Пейджер

en: Outbox
uk: Вихідні
