gcab master - en to nl translation catalogue (30 entries)

en: Dumping data to:
nl: Gegevens worden gedumpt naar:

en: Print program version
nl: Programmaversie tonen

en: Be verbose
nl: Uitgebreide uitvoer

en: Create archive
nl: Archief aanmaken

en: Extract all files
nl: Alle bestanden uitpakken

en: Dump reserved and extra data
nl: Vrijgehouden en extra gegevens dumpen

en: List content
nl: Inhoud oplijsten

en: List content with file details
nl: Inhoud met bestandsgegevens oplijsten

en: Change to directory DIR
nl: Wijzigen naar map MAP

en: DIR
nl: MAP

en: Use zip compression
nl: Zip-compressie gebruiken

en: Do not include path
nl: Pad niet opnemen

en: Reserve space in cabinet for signing (e.g. -s 6144 reserves 6K bytes)
nl: Houd ruimte in het cabinet-bestand vrij voor ondertekenen (bv. -s 6144 houdt 6K bytes vrij)

en: FILE INPUT_FILES...
nl: BESTAND INVOERBESTANDEN…

en: - create a Cabinet file
nl: - maak een Cabinet-bestand aan

en: Report bugs to:
nl: Meld fouten aan:

en: gcab saves many files together into a cabinet archive, and can restore
    individual files from the archive.
nl: gcab slaat verschillende bestanden samen op in een cabinet-archief, en kan
    individuele bestanden uit het archief herstellen.

en: Option parsing failed
nl: Verwerken van optie mislukt

en: Please specify a single operation
nl: Geef een enkele handeling op

en: Cabinet file must be specified
nl: Cabinet-bestand moet opgegeven zijn

en: Cannot open file for reading
nl: Kan bestand niet voor lezen openen

en: Error reading
nl: Fout bij lezen

en: Error during extraction
nl: Fout bij uitpakken

en: Error while reading signature
nl: Fout bij lezen van handtekening

en: No input files specified
nl: Geen invoerbestanden opgegeven

en: Cannot add file
nl: Kan bestand niet toevoegen

en: No files to be archived
nl: Geen bestanden om te archiveren

en: Cannot create cab file
nl: Kan cab-bestand niet aanmaken

en: Cannot add folder to cab file
nl: Kan map niet toevoegen aan cab-bestand

en: Cannot write cab file
nl: Kan cab-bestand niet schrijven
