gitlab-ee - en to cs_CZ translation catalogue (42 entries)

en:  and
cs_CZ:  a

en: %d commit | %d commits
cs_CZ[0]: %d commit
cs_CZ[1]: %d commity
cs_CZ[2]: %d commitů
cs_CZ[3]: %d commitů

en: %d commit behind | %d commits behind
cs_CZ[0]: %d commit pozadu
cs_CZ[1]: %d commity pozadu
cs_CZ[2]: %d commitů pozadu
cs_CZ[3]: %d commitů pozadu

en: %s additional commit has been omitted to prevent performance issues. | %s additional commits have been omitted to prevent performance issues.
cs_CZ[0]: %s další commit byl vynechán, aby se předešlo problémům s výkonem.
cs_CZ[1]: %s další commity byly vynechány, aby se předešlo problémům s výkonem.
cs_CZ[2]: %s dalších commitů bylo vynecháno, aby se předešlo problémům s výkonem.
cs_CZ[3]: %s dalších commitů bylo vynecháno, aby se předešlo problémům s výkonem.

en: %{name}'s avatar
cs_CZ: Profilový obrázek %{name}

en: %{nip_domain} can be used as an alternative to a custom domain.
cs_CZ: %{nip_domain} lze použít jako alternativu vlastní domény.

en: %{percent}%% complete
cs_CZ: %{percent}%% dokončeno

en: %{text} is available
cs_CZ: %{text} je k dispozici

en: 1st contribution!
cs_CZ: 1. příspěvek!

en: 2FA enabled
cs_CZ: Dvoufaktorové ověření povoleno

en: 403|You don't have the permission to access this page.
cs_CZ: 403 | Nemáte oprávnění pro přístup na tuto stránku.

en: 404|Make sure the address is correct and the page hasn't moved.
cs_CZ: 404 | Ujistěte se, že adresa je správná a stránka nebyla přesunuta.

en: 404|Page Not Found
cs_CZ: 404 | Stránka nebyla nalezena

en: About this feature
cs_CZ: Informace o tomto vylepšení

en: Abuse Reports
cs_CZ: Hlášení o zneužití

en: Abuse reports
cs_CZ: Hlášení o zneužití

en: Add reaction
cs_CZ: Přidat reakci

en: Add todo
cs_CZ: Přidat úkol

en: Additional text
cs_CZ: Dodatečný text

en: AdminArea|Stop all jobs
cs_CZ: Zastavit všechny úlohy

en: AdminArea|Stop all jobs?
cs_CZ: Zastavit všechny úlohy?

en: AdminArea|Stop jobs
cs_CZ: Zastavit úlohy

en: AdminArea|Stopping jobs failed
cs_CZ: Zastavení úloh selhalo

en: AdminArea|You’re about to stop all jobs.This will halt all current jobs that are running.
cs_CZ: Chystáte se zastavit všechny úlohy. To způsobí přerušení všech aktuálně spuštěných úloh.

en: AdminUsers|Block user
cs_CZ: Blokovat uživatele

en: Appearance
cs_CZ: Vzhled

en: Applications
cs_CZ: Aplikace

en: Apr
cs_CZ: Dub

en: April
cs_CZ: Duben

en: Are you sure?
cs_CZ: Jste si jisti?

en: Artifacts
cs_CZ: Artefakty

en: Assign custom color like #FF0000
cs_CZ: Přiřaďte vlastní barvu jako například #FF0000

en: Assign labels
cs_CZ: Přiřadit štítky

en: Assign milestone
cs_CZ: Přiřadit milník

en: Assign to
cs_CZ: Přiřadit k

en: Assigned to :name
cs_CZ: Přiřazeno k :name

en: Aug
cs_CZ: Srp

en: August
cs_CZ: Srpen

en: Author
cs_CZ: Autor

en: Authors: %{authors}
cs_CZ: Autoři: %{authors}

en: Auto DevOps enabled
cs_CZ: Auto DevOps aktivní

en: Available
cs_CZ: K dispozici
