gmult - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Multiplication Puzzle
ar: لغز متعدد

en: Congratulations!
ar: تهانينا!

note: Translators: First argument is letter, second is digit
en: Incorrect — %1$s is not %2$s
ar: خاطئ —%1$s ليست %2$s

note: Translators: First argument is letter, second is digit
en: Correct — %1$s is %2$s
ar: صحيح —%1$s هو %2$s

en: Incorrect Guesses
ar: التخمينات خاطئة

note: Translators: First argument is letter, second is digit
en: %1$s is %2$s
ar: %1$sهو  %2$s
