gnome-desktop master - en to ia translation catalogue (7 entries)

en: File %s does not have a preview icon attribute
ia: Le file %s non ha un attributo de icone de previsualisation

en: No loadable icon for %s
ia: Non il ha un icone cargabile pro %s

en: Could not find thumbnailer for mime-type '%s'
ia: Impossibile de trovar le generator de miniaturas pro le typo MIME '%s'

en: Failed to create folder '%s'
ia: Falleva le creation del dossier '%s'

en: The output folder '%s' is not writable
ia: Le dossier de sortita '%s' non es scribibile

en: Unspecified
ia: Non specificate

note: TRANSLATORS: "Valencia" is a dialect of the Catalan language spoken in Valencia. Used to distinguish the label representing the ca_ES locale from ca_ES@valencia.
en: Valencia
ia: Valencian
