gnome-dvb-daemon master - en to sk translation catalogue (187 entries)

en: GNOME DVB Daemon
sk: Démon GNOME DVB

en: GNOME DVB Daemon Website
sk: Webová stránka démona GNOME DVB

en: %d hour | %d hours
sk[0]: %d hodín
sk[1]: %d hodina
sk[2]: %d hodiny

en: %d minute | %d minutes
sk[0]: %d minút
sk[1]: %d minúta
sk[2]: %d minúty

en: %d second | %d seconds
sk[0]: %d sekúnd
sk[1]: %d sekunda
sk[2]: %d sekundy

en: Edit Channel Lists
sk: Úprava zoznamu kanálov

en: Channel groups
sk: Skupiny kanálov

en: _Group:
sk: _Skupina:

en: Device groups
sk: Skupiny zariadení

en: All channels
sk: Všetky kanály

en: Channel
sk: Kanál

en: Choose a channel group
sk: Zvoľte skupinu kanálov

en: Channels of group
sk: Kanály zo skupiny

en: An error occurred while adding the group
sk: Vyskytla sa chyba pri pridávaní skupiny

en: Are you sure you want to delete the group '%s'?
sk: Naozaj chcete odstrániť skupinu „%s“?

en: All assignments to this group will be lost.
sk: Všetky priradenia k tejto skupine budú stratené.

en: An error occurred while removing the group
sk: Vyskytla sa chyba pri odstraňovaní skupiny

en: DVB Control Center
sk: Ovládacie centrum DVB

en: Choose a device group and channel on the left to view the program guide
sk: Vľavo zvoľte skupinu zariadení a kanálov, pre ktoré sa má zobraziť programový sprievodca

en: No devices are configured. Please go to preferences to configure them.
sk: Nie sú nastavené žiadne zariadenia. Prosím, prejdite do nastavení, aby ste ich nastavili.

en: There is currently no schedule available for this channel
sk: Práve teraz nie je pre tento kanál dostupný žiadny časový harmonogram.

en: _Recording schedule
sk: Časový harmonogram _nahrávania

en: _Edit
sk: _Upraviť

en: _View
sk: _Zobraziť

en: Help
sk: Pomocník

en: _Manage
sk: _Spravovať

en: Manage recording schedule
sk: Spravuje časový harmonogram nahrávania

en: _Recordings
sk: _Nahrávky

en: Manage recordings
sk: Spravuje nahrávky

en: _Quit
sk: U_končiť

en: Quit the Program
sk: Ukončí program

en: _Channel Lists
sk: _Zoznamy kanálov

en: Edit channel lists
sk: Upraví zoznamy kanálov

en: _Preferences
sk: _Nastavenia

en: Display preferences
sk: Zobrazí nastavenia

en: _What's on now
sk: Č_o sa práve vysiela

en: See what's currently on and is coming next
sk: Pozrite čo sa práve teraz vysiela a čo bude nasledovať

en: _Refresh
sk: O_bnoviť

en: Refresh program guide
sk: Obnoví programového sprievodcu

en: _Previous Day
sk: _Predchádzajúci deň

en: Go to previous day
sk: Prejde na predchádzajúci deň

en: _Next Day
sk: _Nasledujúci deň

en: Go to next day
sk: Prejde na nasledujúci deň

en: _Channels
sk: _Kanály

en: View/Hide channels
sk: Zobrazí/skryje kanály

en: _Toolbar
sk: P_anel nástrojov

en: View/Hide toolbar
sk: Zobrazí/skryje panel nástrojov

en: _About
sk: _O programe

en: Display informations about the program
sk: Zobrazí informácie o programe

en: Recording schedule
sk: Časový harmonogram nahrávania

en: Recordings
sk: Nahrávky

en: What's on now
sk: Čo sa práve vysiela

en: Previous Day
sk: Predchádzajúci deň

en: Next Day
sk: Nasledujúci deň

en: Schedule recording for the selected event?
sk: Naplánovať nahrávanie vybranej udalosti?

en: Devices
sk: Zariadenia

en: Adapter: %d, Frontend: %d
sk: Adaptér: %d, Rozhranie: %d

en: Group %d
sk: Skupina č. %d

en: Add to Group
sk: Pridanie do skupiny

en: Add Device to Group
sk: Pridať zariadenie do skupiny

en: Create new Group
sk: Vytvorenie novej skupiny

en: General
sk: Všeobecné

en: _Name:
sk: _Názov:

en: Channels _file:
sk: Súbor s _kanálmi:

en: _Directory:
sk: _Adresár:

en: Select File
sk: Výber súboru

en: Select Directory
sk: Výber adresára

en: Edit group
sk: Úprava skupiny

en: Digital TV Preferences
sk: Nastavenia digitálnej televízie

en: Edit selected group
sk: Upraví vybranú skupinu

en: Remove selected device
sk: Odstráni vybrané zariadenie

en: Setup
sk: Nastaviť

en: Setup devices
sk: Nastaví zariadenia

en: Create new group
sk: Vytvoriť novú skupinu

en: Create new group for selected device
sk: Vytvorí novú skupinu pre vybraté zariadenie

en: Add to group
sk: Pridať do skupiny

en: Add selected device to existing group
sk: Pridá vybraté zariadenie do existujúcej skupiny

en: Configured devices
sk: Nastavené zariadenia

en: Unconfigured devices
sk: Nenastavené zariadenia

en: Device could not be removed from group
sk: Nepodarilo sa odstrániť zariadenie zo skupiny

en: Are you sure you want to remove device <b>%s</b> from <b>%s</b>?
sk: Naozaj chcete odstrániť zariadenie <b>%s</b> zo skupiny <b>%s</b>?

en: Group could not be created
sk: Nepodarilo sa vytvoriť skupinu

en: Make sure that you selected the correct channels file and directory where recordings are stored and that both are readable.
sk: Uistite sa, či je vybraný súbor s kanálmi a adresár s uloženými nahrávkami čitateľný.

en: Device could not be added to group
sk: Nepodarilo sa pridať zariadenie do skupiny

en: Make sure that the device isn't already assigned to a different group and that all devices in the group are of the same type.
sk: Uistite sa, či zariadenie nie je už priradené k inej skupine, a či sú všetky zariadenia v skupine rovnakého typu.

en: Delete selected recordings?
sk: Odstrániť vybraté nahrávky?

en: Pick a date
sk: Výber dátumu

en: Title
sk: Názov

en: Start time
sk: Čas spustenia

en: Duration
sk: Trvanie

en: Timer could not be deleted
sk: Nepodarilo sa odstrániť časovač

en: Abort active recording?
sk: Prerušiť aktívne nahrávanie?

en: The timer you selected belongs to a currently active recording.
sk: Časovač, ktorý ste vybrali, patrí k práve zaznamenávanej nahrávke.

en: Deleting this timer will abort the recording.
sk: Ak odstránite tento časovač, nahrávanie bude prerušené.

en: Timer could not be created
sk: Nepodarilo sa vytvoriť časovač

en: Make sure that the timer doesn't conflict with another one and doesn't start in the past.
sk: Uistite sa, či časovač nie je v konflikte s iným časovačom, a či nebol už v minulosti spustený.

en: Recording has been scheduled successfully
sk: Nahrávanie bolo úspešne naplánované

en: Add Timer
sk: Pridanie časovača

en: _Channel:
sk: _Kanál:

en: Edit Timer
sk: Úprava časovača

en: Channel:
sk: Kanál:

en: _Start time:
sk: Čas _spustenia:

en: _Duration:
sk: _Trvanie:

en: minutes
sk: min

en: Channel group
sk: Skupina kanálov

en: TV Channels
sk: Televízne kanály

en: Radio Channels
sk: Rádiové kanály

en: _Time:
sk: Č_as:

en: Title:
sk: Názov:

en: Date:
sk: Dátum:

en: Duration:
sk: Trvanie:

en: Description:
sk: Popis:

en: Length
sk: Dĺžka

en: Start
sk: Spustenie

en: Now
sk: Teraz

en: Next
sk: Nasledujúci

en: digital cable
sk: digitálna káblová

en: digital satellite
sk: digitálna satelitná

en: digital terrestrial
sk: digitálna terestriálna

en: digital cable TV
sk: digitálna káblová televízia

en: digital satellite TV
sk: digitálna satelitná televízia

en: digital terrestrial TV
sk: digitálna terestriálna televízia

en: No devices have been found.
sk: Nenašli sa žiadne zariadenia.

en: Either no DVB cards are installed or all cards are busy. In the latter case make sure you close all programs such as video players that access your DVB card.
sk: Buď nie sú nainštalované žiadne karty na príjem signálu DVB, alebo sú všetky karty zaneprázdnené. V druhom prípade sa uistite, či sú zavreté všetky programy, ktoré využívajú vašu kartu na príjem DVB signálu, ako sú napríklad prehrávače videa.

en: Name
sk: Názov

en: Type
sk: Typ

en: Select the device you want to configure.
sk: Vyberte zariadenie, ktoré chcete nastaviť.

en: All devices are already configured.
sk: Všetky zariadenia sú už nastavené.

en: Go to the control center if you want to alter the settings of already configured devices.
sk: Ak chcete znovu zmeniť nastavenia zariadení, prejdite do ovládacieho centra.

en: An error occurred while retrieving devices.
sk: Vyskytla sa chyba pri získavaní zariadení.

en: Make sure other applications don't access DVB devices and you have permissions to access them.
sk: Uistite sa, či iné aplikácie nepoužívajú vaše zariadenia DVB, a či k nim máte práva pristupovať.

en: The detailed error message is:
sk: Podrobná chybová správa:

en: Searching for devices
sk: Vyhľadávajú sa zariadenia

en: Device selection
sk: Výber zariadenia

en: This process can take some time.
sk: Proces môže trvať nejakú dobu.

en: You can select the channels you want to have in your list of channels.
sk: Môžete vybrať kanály, ktoré chcete mať vo vašom zozname kanálov.

en: Select all
sk: Vybrať všetky

en: Deselect all
sk: Zrušiť výber

en: _Channels:
sk: _Kanály:

en: Select _scrambled channels
sk: Vybrať _zakódované kanály

en: Signal quality:
sk: Kvalita signálu:

en: Signal strength:
sk: Sila signálu:

en: Scanning for channels
sk: Prehľadávanie kanálov

en: Missing requirements
sk: Chýbajúce požiadavky

en: Country and antenna selection
sk: Výber krajiny a vysielača

en: Satellite selection
sk: Výber satelitu

en: Country and provider selection
sk: Výber krajiny a poskytovateľa

en: Unsupported adapter
sk: Nepodporovaný adaptér

note: translators: first %s is the DVB type, e.g. DVB-S
en: Sorry, but '%s' cards aren't supported.
sk: Prepáčte, ale karty typu „%s“ nie sú podporované.

en: Could not find initial tuning data.
sk: Nepodarilo sa nájsť počiatočné údaje ladenia.

en: Please make sure that the dtv-scan-tables package is installed.
sk: Uistite sa, prosím, či je nainštalovaný balík „dtv-scan-tables“.

en: Please choose a country and the antenna that is closest to your location.
sk: Prosím, zvoľte krajinu a vysielač, ktoré sú najbližšie k vám.

en: If you don't know which antenna to choose select "Don't know" from the list of providers.
sk: Ak neviete, ktorý vysielač máte zvoliť, vyberte zo zoznamu poskytovateľov voľbu „Neviem“.

en: However, searching for channels will take considerably longer this way.
sk: Vyhľadávanie kanálov však bude trvať oveľa dlhšie.

en: Not listed
sk: Nie je v zozname

en: _Country:
sk: _Krajina:

en: _Antenna:
sk: _Anténa:

en: Antenna
sk: Výber antény

en: _Satellite:
sk: _Satelit:

en: Satellite
sk: Výber satelitu

en: _Providers:
sk: _Poskytovatelia:

en: Provider
sk: Výber poskytovateľa

en: Don't know
sk: Neviem

en: Welcome to the digital television Assistant.
sk: Víta vás asistent nastavenia digitálnej televízie.

en: It will automatically configure your devices and search for channels, if necessary.
sk: Automaticky vám nastaví vaše zariadenia a ak bude potrebné, vyhľadá tiež kanály.

en: Click "Forward" to begin.
sk: Pokračujte kliknutím na tlačidlo „Pokračovať“.

en: _Expert mode
sk: _Režim pre expertov

en: Digital TV configuration
sk: Konfigurácia digitálnej televízie

en: Choose a location where you want to save the list of channels.
sk: Zvoľte umiestnenie, kam chcete uložiť zoznam kanálov.

en: Save channels
sk: Uloženie kanálov

en: Device configuration
sk: Konfigurácia zariadenia

en: Configuring device
sk: Nastavuje sa zariadenie

en: No channels were found.
sk: Neboli nájdené žiadne kanály.

en: Make sure that the antenna is connected and you have selected the correct tuning data.
sk: Uistite sa, či je pripojená anténa, a či ste vybrali správne údaje pre ladenie.

en: The device has been added to the group %s.
sk: Zariadenie bolo pridané do skupiny %s.

en: An error occurred while trying to setup the device.
sk: Vyskytla sa chyba pri pokuse o nastavenie zariadenia.

en: Configure Another Device
sk: Nastaviť iné zariadenie

en: Configuration finished
sk: Dokončenie konfigurácie

en: The device %s has been configured successfully.
sk: Zariadenie %s bolo úspešne nastavené.

en: Failed configuring device %s.
sk: Zlyhalo nastavovanie zariadenia %s.

en: Cleaning up. This may take a while.
sk: Prebieha čistenie. Môže to chvíľu trvať.

en: Setup digital TV
sk: Nastavenie digitálnej televízie

en: The generated channels file can be used to configure your devices in the control center.
sk: Vytvorený súbor s kanálmi môže byť použitý na nastavenie vašich zariadení z ovládacieho centra.

en: Are you sure you want to abort?
    All process will be lost.
sk: Naozaj chcete prerušiť konfiguráciu?
    Celý priebeh bude stratený.

en: Digital TV Control Center
sk: Ovládacie centrum digitálnej televízie

en: Schedule recordings and browse program guide
sk: Slúži na plánovanie nahrávania a prehliadanie programového sprievodcu

en: Digital TV Setup
sk: Nastavenie digitálnej televízie
