gnome-getting-started-docs master - en to uk translation catalogue (236 entries)

note: (itstool) path: info/desc
en: New to GNOME? Learn how to get around.
uk: Вперше у GNOME? Дізнайтеся про те, як тут працювати.

[ctx: link]
note: (itstool) path: info/title
en: Getting started with GNOME
uk: Перші кроки у роботі з GNOME

[ctx: text]
note: (itstool) path: info/title
en: Getting Started
uk: Початкові зауваження

note: (itstool) path: page/title (itstool) path: titles/t
en: Getting Started
uk: Початкові зауваження

note: (itstool) path: caption/desc (itstool) path: page/title
en: Launch applications
uk: Запуск програм

note: (itstool) path: div/p (itstool) path: titles/t
en: Launching Applications
uk: Запускаємо програми

note: (itstool) path: div/p
en: Move your mouse pointer to the <gui>Activities</gui> corner at the top left of the screen.
uk: Пересуньте вказівник у кут <gui>Діяльності</gui> у верхньому лівому куті екрана.

note: (itstool) path: div/p
en: Click the <gui>Show Applications</gui> icon.
uk: Натисніть піктограму <gui>Показати програми</gui>.

note: (itstool) path: div/p
en: Click the application you want to run, for example, Help.
uk: Натисніть пункт програми, яку ви хочете запустити, наприклад, «Довідка».

note: (itstool) path: div/p
en: Alternatively, use the keyboard to open the <gui>Activities Overview</gui> by pressing the <key href="help:gnome-help/keyboard-key-super">Super</key> key.
uk: Крім того, ви можете скористатися клавіатурою для відкриття <gui>Огляду діяльностей</gui> — просто натисніть клавішу <key href="help:gnome-help/keyboard-key-super">Super</key>.

note: (itstool) path: div/p
en: Start typing the name of the application you want to launch.
uk: Почніть вводити назву програми, яку ви хочете запустити.

note: (itstool) path: div/p
en: Press <key>Enter</key> to launch the application.
uk: Натисніть клавішу <key>Enter</key>, щоб запустити програму.

note: (itstool) path: caption/desc (itstool) path: page/title (itstool) path: section/title
en: Switch tasks
uk: Перемикання завдань

note: (itstool) path: div/p (itstool) path: titles/t
en: Switching Tasks
uk: Перемикаємо завдання

note: (itstool) path: div/p (itstool) path: item/p
en: Click a window to switch to that task.
uk: Натисніть пункт вікна, щоб перемкнутися на відповідне завдання.

note: (itstool) path: div/p
en: To maximize a window along the left side of the screen, grab the window’s titlebar and drag it to the left.
uk: Щоб максимізувати (розгорнути) вікно уздовж лівого краю екрана, захопіть вказівником смужку заголовка вікна і перетягніть її ліворуч.

note: (itstool) path: div/p
en: When half of the screen is highlighted, release the window.
uk: Коли система підсвітить половину екрана, відпустіть вікно.

note: (itstool) path: div/p
en: To maximize a window along the right side, grab the window’s titlebar and drag it to the right.
uk: Щоб максимізувати (розгорнути) вікно уздовж правого краю екрана, захопіть вказівником смужку заголовка вікна і перетягніть її праворуч.

note: (itstool) path: div/p
en: Press <keyseq> <key href="help:gnome-help/keyboard-key-super">Super</key><key> Tab</key></keyseq> to show the <gui>window switcher</gui>.
uk: Натисніть комбінацію клавіш <keyseq> <key href="help:gnome-help/keyboard-key-super">Super</key><key> Tab</key></keyseq>, щоб система показала <gui>перемикач вікон</gui>.

note: (itstool) path: div/p
en: Release <key href="help:gnome-help/keyboard-key-super">Super </key> to select the next highlighted window.
uk: Відпустіть клавішу <key href="help:gnome-help/keyboard-key-super">Super</key>, щоб вибрати наступне підсвічене вікно.

note: (itstool) path: div/p (itstool) path: item/p
en: To cycle through the list of open windows, do not release <key href="help:gnome-help/keyboard-key-super">Super</key> but hold it down, and press <key>Tab</key>.
uk: Щоб здійснити циклічний перехід відкритими вікнами, не відпускайте клавішу <key href="help:gnome-help/keyboard-key-super">Super</key>, утримуйте її натиснутою, натисніть клавішу <key>Tab</key>.

note: (itstool) path: div/p
en: Press the <key href="help:gnome-help/keyboard-key-super">Super </key> key to show the <gui>Activities Overview</gui>.
uk: Натисніть клавішу <key href="help:gnome-help/keyboard-key-super">Super</key>, щоб відкрити <gui>Огляд діяльностей</gui>.

note: (itstool) path: div/p
en: Start typing the name of the application you want to switch to.
uk: Почніть вводити назву програми, на вікно якої ви хочете перемкнутися.

note: (itstool) path: div/p
en: When the application appears as the first result, press <key> Enter</key> to switch to it.
uk: Якщо пункт програми є першим з результатів пошуку, натисніть клавішу <key> Enter</key>, щоб перемкнутися на її вікно.

note: (itstool) path: caption/desc (itstool) path: page/title
en: Use windows and workspaces
uk: Користування вікнами і робочими просторами

note: (itstool) path: div/p (itstool) path: titles/t
en: Windows and Workspaces
uk: Вікна і робочі простори

note: (itstool) path: div/p
en: To maximize a window, grab the window’s titlebar and drag it to the top of the screen.
uk: Щоб максимізувати (розгорнути) вікно, захопіть вказівником смужку заголовка вікна і перетягніть її до верхнього краю екрана.

note: (itstool) path: div/p
en: When the screen is highlighted, release the window.
uk: Коли система підсвітить екран, відпустіть вікно.

note: (itstool) path: div/p
en: To unmaximize a window, grab the window’s titlebar and drag it away from the edges of the screen.
uk: Щоб скасувати максимізацію вікна, захопіть вказівником смужку заголовка вікна і перетягніть її від країв екрана.

note: (itstool) path: div/p
en: You can also click the top bar to drag the window away and unmaximize it.
uk: Крім того, ви можете можете затиснути верхню смужку вікна і перетягнути вікно вниз для скасування максимізації вікна.

note: (itstool) path: div/p
en: To maximize a window along the right side of the screen, grab the window’s titlebar and drag it to the right.
uk: Щоб максимізувати (розгорнути) вікно уздовж правого краю екрана, захопіть вказівником смужку заголовка вікна і перетягніть її праворуч.

note: (itstool) path: div/p (itstool) path: item/p
en: To maximize a window using the keyboard, hold down the <key href="help:gnome-help/keyboard-key-super">Super</key> key and press <key>↑</key>.
uk: Щоб максимізувати вікно за допомогою клавіатури, натисніть і утримуйте клавішу <key href="help:gnome-help/keyboard-key-super">Super</key> і натисніть клавішу <key>↑</key>.

note: (itstool) path: div/p
en: To restore the window to its unmaximized size, hold down the <key href="help:gnome-help/keyboard-key-super">Super</key> key and press <key>↓</key>.
uk: Щоб відновити розміри вікна до максимізації, натисніть і утримуйте клавішу <key href="help:gnome-help/keyboard-key-super">Super</key>, натисніть клавішу <key>↓</key>.

note: (itstool) path: div/p (itstool) path: item/p
en: To maximize a window along the right side of the screen, hold down the <key href="help:gnome-help/keyboard-key-super">Super</key> key and press <key>→</key>.
uk: Щоб максимізувати вікно уздовж правого краю екрана, натисніть і утримуйте клавішу <key href="help:gnome-help/keyboard-key-super">Super</key> і натисніть клавішу <key>→</key>.

note: (itstool) path: div/p (itstool) path: item/p
en: To maximize a window along the left side of the screen, hold down the <key href="help:gnome-help/keyboard-key-super">Super</key> key and press <key>←</key>.
uk: Щоб максимізувати вікно уздовж лівого краю екрана, натисніть і утримуйте клавішу <key href="help:gnome-help/keyboard-key-super">Super</key> і натисніть клавішу <key>←</key>.

note: (itstool) path: div/p
en: To move to a workspace which is below the current workspace, press <keyseq><key href="help:gnome-help/keyboard-key-super">Super </key><key>Page Down</key></keyseq>.
uk: Щоб перейти до робочого простору, який розташовано під поточним робочим простором, натисніть комбінацію клавіш <keyseq><key href="help:gnome-help/keyboard-key-super">Super</key><key>Page Down</key></keyseq>.

note: (itstool) path: div/p
en: To move to a workspace which is above the current workspace, press <keyseq><key href="help:gnome-help/keyboard-key-super">Super </key><key>Page Up</key></keyseq>.
uk: Щоб перейти до робочого простору, який розташовано над поточним робочим простором, натисніть комбінацію клавіш <keyseq><key href="help:gnome-help/keyboard-key-super">Super</key><key>Page Up</key></keyseq>

note: (itstool) path: links/title
en: Common tasks
uk: Типові завдання

note: (itstool) path: titles/t
en: Welcome
uk: Вітаємо

note: (itstool) path: titles/t
en: Changing Wallpaper
uk: Зміна шпалер

note: (itstool) path: titles/t
en: Responding to Messages
uk: Відповідь на повідомлення

note: (itstool) path: titles/t
en: Delayed Response
uk: Відкладена відповідь

note: (itstool) path: titles/t
en: Changing Date, Time and Timezone
uk: Зміна дати, часу і часового поясу

note: (itstool) path: titles/t
en: Maximize
uk: Максимізувати

note: (itstool) path: titles/t
en: Restore
uk: Відновити

note: (itstool) path: titles/t
en: Left half of screen
uk: Ліва половина екрана

note: (itstool) path: titles/t
en: Workspace down
uk: Робочий простір нижче

note: (itstool) path: titles/t
en: Workspace up
uk: Робочий простір вище

note: (itstool) path: titles/t
en: Right half of screen
uk: Права половина екрана

note: (itstool) path: titles/t (itstool) path: text/tspan
en: Activities
uk: Діяльність

note: (itstool) path: titles/t Translators: A GNOME Shell search keyword used to find the yelp help viewer.
en: help
uk: довідка

note: (itstool) path: titles/t Translators: A GNOME Shell search keyword used to find the web browser.
en: web
uk: інтернет

note: (itstool) path: titles/t
en: Just start typing…
uk: Просто почніть щось вводити…

note: (itstool) path: titles/t (itstool) path: text/tspan
en: John Doe
uk: Ivan Ivanenko

note: (itstool) path: titles/t (itstool) path: text/tspan
en: Settings
uk: Параметри

note: (itstool) path: titles/t
en: Background
uk: Тло

note: (itstool) path: titles/t
en: Wallpapers
uk: Фонові зображення

note: (itstool) path: titles/t
en: Select
uk: Вибрати

note: (itstool) path: titles/t
en: Ready for the meeting?
uk: Готові до зустрічі?

note: (itstool) path: titles/t
en: I’ll be there in a sec…
uk: Буду за хвилинку…

note: (itstool) path: titles/t
en: Good stuff, thanks again
uk: Добре! Ще раз дякую.

note: (itstool) path: titles/t
en: Thanks for the support
uk: Дякую за підтримку

note: (itstool) path: titles/t
en: No worries.
uk: Нема за що.

note: (itstool) path: titles/t
en: Too kind.
uk: Дуже мило.

note: (itstool) path: titles/t
en: Open Calendar
uk: Відкрити календар

note: (itstool) path: titles/t
en: Open Clocks
uk: Відкрити годинники

note: (itstool) path: titles/t Translators: The actual string in the GUI reads "Date & Time Settings" but we cannot use an ampersand here.
en: Date and Time Settings
uk: Параметри дати та часу

note: (itstool) path: titles/t Translators: The actual string in the GUI reads "Automatic Date & Time" but we cannot use an ampersand here.
en: Automatic Date and Time
uk: Автоматичні дата та час

note: (itstool) path: titles/t
en: Automatic Timezone
uk: Автоматичний часовий пояс

note: (itstool) path: titles/t
en: 14 October 2013, 20∶00
uk: 14 жовтня 2013 року, 20∶00

note: (itstool) path: titles/t
en: 14 October 2013, 14∶00
uk: 14 жовтня 2013 року, 14∶00

[ctx: link:trail]
note: (itstool) path: info/title
en: Browse the web
uk: Перегляд інтернету

[ctx: link:seealso]
note: (itstool) path: info/title
en: A tutorial on browsing the web
uk: Настанови щодо перегляду інтернету

note: (itstool) path: page/title
en: Browse the web
uk: Перегляд інтернету

note: (itstool) path: item/p
en: Click the <gui>Applications</gui> menu at the top left of the screen.
uk: Натисніть кнопку меню <gui>Програми</gui> у верхній лівій частині екрана.

note: (itstool) path: item/p
en: From the menu, select <guiseq><gui>Internet</gui><gui>Firefox</gui> </guiseq>.
uk: У меню виберіть пункт <guiseq><gui>Інтернет</gui><gui>Firefox</gui> </guiseq>.

note: (itstool) path: item/p
en: Move your mouse pointer to the <gui>Activities</gui> corner at the top left of the screen to show the <gui>Activities Overview</gui>.
uk: Пересуньте вказівник до напису <gui>Діяльності</gui> у верхньому лівому куті екрана, щоб відкрити <gui>Огляд діяльностей</gui>.

note: (itstool) path: item/p
en: Select the <app>Firefox</app> browser icon from the bar on the left-hand side of the screen.
uk: Виберіть піктограму браузера <app>Firefox</app> на панелі на лівому краю екрана.

note: (itstool) path: note/p
en: Alternatively, you can launch the browser by <link xref="gs-use-system-search">just typing</link> <em>Firefox</em> in the <gui>Activities Overview</gui>.
uk: Крім того, ви можете запустити браузер, <link xref="gs-use-system-search">просто ввівши</link> <em>Firefox</em> у полі пошуку <gui>Огляду діяльностей</gui>.

note: (itstool) path: item/p
en: Select the <app>Web</app> browser icon from the bar on the left-hand side of the screen.
uk: Виберіть піктограму браузера <app>Тенет</app> на панелі на лівому краю екрана.

note: (itstool) path: note/p
en: Alternatively, you can launch the browser by <link xref="gs-use-system-search">just typing</link> <em>web</em> in the <gui>Activities Overview</gui>.
uk: Крім того, ви можете запустити браузер, <link xref="gs-use-system-search">просто ввівши</link> <em>Тенет</em> у полі пошуку <gui>Огляду діяльностей</gui>.

note: (itstool) path: item/p
en: Click the address bar at the top of the browser window and start typing in the website you want to visit.
uk: Клацніть у смужці адреси у верхній частині вікна браузера і почніть вводити адресу сайта, який хочете відвідати.

note: (itstool) path: item/p
en: Typing in a website starts searching for it in the browser history and bookmarks, so you do not need to remember the exact address.
uk: Введення перших літер адреси ініціює пошук відповідного запису у журналі браузера та закладках, отже вам не обов'язково пам'ятати адресу повністю.

note: (itstool) path: item/p
en: If the website is found in the history or bookmarks, a drop-down list is shown below the address bar.
uk: Якщо запис сайта буде знайдено у журналі або закладках, програма покаже спадний список варіантів під смужкою адреси.

note: (itstool) path: item/p
en: From the drop-down list, you can quickly select a website using the arrow keys.
uk: Ви можете швидко вибрати зі спадного списку потрібний вам пункт за допомогою клавіш зі стрілками.

note: (itstool) path: item/p
en: After you have selected a website, press <key>Enter</key> to visit it.
uk: Після вибору пункту сайта, натисніть клавішу <key>Enter</key>, щоб відкрити його сторінку.

[ctx: link:trail]
note: (itstool) path: info/title
en: Change the date, time and timezone
uk: Зміна дати, часу і часового поясу

[ctx: link:seealso]
note: (itstool) path: info/title
en: A tutorial on changing the date, time and timezone
uk: Настанови щодо зміни дати, часу і часового поясу

note: (itstool) path: page/title
en: Change the date, time and timezone
uk: Зміна дати, часу і часового поясу

note: (itstool) path: item/p
en: Click the <gui xref="shell-introduction#yourname">system menu</gui> on the right side of the top bar.
uk: Натисніть кнопку <gui xref="shell-introduction#yourname">меню системи</gui> у правій частині верхньої панелі.

note: (itstool) path: item/p
en: Click <gui>Settings</gui>.
uk: Натисніть пункт <gui>Параметри</gui>.

note: (itstool) path: item/p
en: Select <gui>Date &amp; Time</gui> from the sidebar.
uk: Виберіть <gui>Дата та час</gui> на бічній панелі.

note: (itstool) path: item/p
en: Make sure that the <gui>Automatic Time Zone</gui> item is switched off, and then click the <gui>Time Zone</gui> item below.
uk: Переконайтеся, що пункт <gui>Автоматичні часові пояси</gui> не позначено, і натисніть пункт <gui>Часовий пояс</gui> під ним.

note: (itstool) path: item/p
en: Click on your location on the world map. This selects your current city, which you can also search for in the search box above the map.
uk: Клацніть на місці, де ви перебуваєте, на мапі світу. У відповідь буде вибрано місто на мапі, пошук якого ви також можете здійснити за допомогою поля для пошуку над мапою.

note: (itstool) path: item/p
en: Close the world map window to go back to the <gui>Date &amp; Time</gui> panel.
uk: Закрийте вікно мапи світу, щоб повернутися до панелі <gui>Дата та час</gui>.

note: (itstool) path: item/p
en: Make sure that the <gui>Automatic Date &amp; Time</gui> item is switched off, and then click the <gui>Date &amp; Time</gui> item below to open the <gui>Date &amp; Time</gui> window. There you can adjust your date and time settings by clicking on the <gui>+</gui> or <gui>-</gui> buttons.
uk: Переконайтеся, що пункт <gui>Автоматичні часові пояси</gui> не позначено, і натисніть пункт <gui>Часовий пояс</gui> під ним, щоб відкрити вікно <gui>Дата та час</gui>. За допомогою цього вікна ви можете скоригувати параметри дати і часу натисканням кнопок <gui>+</gui> та <gui>-</gui>.

note: (itstool) path: item/p
en: Close the window to go back to the <gui>Date &amp; Time</gui> panel, and then close the panel.
uk: Закрийте вікно, щоб повернутися до панелі <gui>Дата та час</gui>, а потім закрийте панель.

[ctx: link:trail]
note: (itstool) path: info/title
en: Connect to online accounts
uk: З'єднання із обліковими записами у мережі

[ctx: link:seealso]
note: (itstool) path: info/title
en: A tutorial on connecting to online accounts
uk: Настанови щодо з'єднання із обліковими записами у мережі

note: (itstool) path: page/title
en: Connect to online accounts
uk: З'єднання із обліковими записами у мережі

note: (itstool) path: item/p
en: Click the <gui>Online Accounts</gui> panel, then click the online account service you want to use.
uk: Натисніть панель <gui>Облікові записи в інтернеті</gui>, потім натисніть пункт облікової служби інтернету, якою ви хочете скористатися.

note: (itstool) path: item/p
en: This will open a new window where you can sign in to your online account.
uk: У відповідь буде відкрито вікно, за допомогою якого ви зможете увійти до вашого облікового запису в інтернеті.

note: (itstool) path: item/p
en: In most cases, you will have to grant access to the online service after signing in to get started.
uk: У більшості випадків вам слід надати доступ до служби інтернету після входу облікового запису.

note: (itstool) path: item/p
en: For example, if you are connecting to your Google account, you will have to click the <gui>Grant Access</gui> button.
uk: Наприклад, якщо ви з'єднуєтеся зі обліковим записом Google, вам слід натиснути кнопку <gui>Надати доступ</gui>.

note: (itstool) path: item/p
en: Many online accounts let you choose the services you want to use with your online account. If you do not want to use a service, disable it by clicking the <gui>ON/OFF</gui> switch on the right-hand side of the window.
uk: Для багатьох облікових записів інтернету передбачено можливість вибору служб, якими ви хочете скористатися на обліковому записі. Якщо ви не хочете користуватися певною службою, вимкніть її за допомогою натискання перемикача <gui>Увімкнути/Вимкнути</gui> у правій частині вікна.

note: (itstool) path: text/tspan
en: Date &amp; Time
uk: Дата та час

note: (itstool) path: text/tspan
en: Automatic Date &amp; Time
uk: Автоматичні дата та час

note: (itstool) path: text/tspan
en: Requires internet access
uk: Потребує доступу до інтернету

note: (itstool) path: text/tspan
en: Automatic Time Zone
uk: Автоматичні часові пояси

note: (itstool) path: text/tspan
en: September 1st 2015, 9:51 AM
uk: 1 вересня 2015 р., 9:51

note: (itstool) path: text/tspan
en: Time Zone
uk: Часовий пояс

note: (itstool) path: text/tspan
en: EDT (New York, United States)
uk: LMT (Київ, Європа)

note: (itstool) path: text/tspan
en: Time Format
uk: Формат часу

note: (itstool) path: text/tspan
en: 24-hour
uk: 24-годинний

note: (itstool) path: text/tspan
en: Details
uk: Подробиці

[ctx: link:trail]
note: (itstool) path: info/title
en: Get online
uk: Виходимо у мережу

[ctx: link:seealso]
note: (itstool) path: info/title
en: A tutorial on getting online
uk: Настанови зі встановлення з'єднання з інтернетом

note: (itstool) path: page/title
en: Get online
uk: Виходимо у мережу

note: (itstool) path: note/p
en: You can see the status of your network connection on the right-hand side of the top bar.
uk: Стан з'єднання з мережею буде показано у правій частині верхньої панелі.

note: (itstool) path: section/title
en: Connect to a wired network
uk: З'єднання із дротовою мережею

note: (itstool) path: item/p
en: The network connection icon on the right-hand side of the top bar shows that you are offline.
uk: Піктограма з'єднання з мережею у правій частині верхньої панелі показує, що ваш комп'ютер не з'єднано з мережею.

note: (itstool) path: item/p
en: The offline status can be caused by a number of reasons: for example, a network cable has been unplugged, the computer has been set to run in <em>airplane mode</em>, or there are no available Wi-Fi networks in your area.
uk: Причин того, що з'єднання не встановлено, може бути декілька: наприклад, кабель мережі не з'єднано з комп'ютером, комп'ютер працює у <em>режимі польоту</em> або поблизу немає доступних мереж Wi-Fi.

note: (itstool) path: item/p
en: If you want to use a wired connection, just plug in a network cable to go online. The computer will try to set up the network connection for you automatically.
uk: Якщо ви хочете скористатися дротовим з'єднанням, просто з'єднайте кабель мережі з комп'ютером, щоб встановити зв'язок із мережею. Комп'ютер має виконати роботу із налаштовування з'єднання автоматично.

note: (itstool) path: item/p
en: While the computer sets up a network connection for you, the network connection icon shows three dots.
uk: Протягом періоду налаштовування з'єднання із мережею на піктограмі з'єднання буде показано три крапки.

note: (itstool) path: item/p
en: Once the network connection has been successfully set up, the network connection icon changes to the networked computer symbol.
uk: Щойно з'єднання з мережею буде успішно встановлено, вигляд піктограми з'єднання буде змінено на символ комп'ютера у мережі.

note: (itstool) path: section/title
en: Connect to a Wi-Fi network
uk: З'єднання з мережею Wi-Fi

note: (itstool) path: steps/title
en: To connect to a Wi-Fi (wireless) network:
uk: Щоб встановити з'єднання з бездротовою мережею Wi-Fi:

note: (itstool) path: item/p
en: Select <gui>Wi-Fi Not Connected</gui>. The Wi-Fi section of the menu will expand.
uk: Виберіть <gui>Wi-Fi не з'єднано</gui>. У відповідь буде розгорнуто розділ Wi-Fi меню.

note: (itstool) path: item/p
en: Click <gui>Select Network</gui>.
uk: Натисніть пункт <gui>Вибрати мережу</gui>.

note: (itstool) path: note/p
en: You can only connect to a Wi-Fi network if your computer hardware supports it and you are in an area with Wi-Fi coverage.
uk: Ви можете з'єднуватися з мережею Wi-Fi, лише якщо підтримку з'єднання передбачено на апаратному рівні у комп'ютері і якщо у місці, де ви перебуваєте працюють якісь мережі Wi-Fi.

note: (itstool) path: item/p
en: From the list of available Wi-Fi networks, select the network you want to connect to, and click <gui>Connect</gui> to confirm.
uk: Зі списку доступних мереж Wi-Fi виберіть мережу, з якою ви хочете з'єднатися, і натисніть кнопку <gui>З'єднатися</gui>, щоб підтвердити встановлення з'єднання.

note: (itstool) path: item/p
en: Depending on the network configuration, you may be prompted for network credentials.
uk: Залежно від налаштувань мережі, система може попросити вас ввести реєстраційні дані для доступу до мережі.

note: (itstool) path: g/title
en: settings
uk: параметри

note: (itstool) path: text/tspan
en: Online Accounts
uk: Облікові записи в інтернеті

note: (itstool) path: text/tspan
en: Add an account
uk: Додати обліковий запис

note: (itstool) path: text/tspan
en: Connect to your data in the cloud
uk: З'єднати ваші дані з хмарою

note: (itstool) path: text/tspan
en: Google account
uk: Обліковий запис Google

note: (itstool) path: text/tspan
en: Cancel
uk: Скасувати

note: (itstool) path: text/tspan
en: SIGN UP
uk: Створити обліковий запис

note: (itstool) path: text/tspan
en: Sign in
uk: Увійти

note: (itstool) path: text/tspan
en: Email
uk: Ел. пошта

note: (itstool) path: text/tspan
en: Password
uk: Пароль

note: (itstool) path: text/tspan
en: Sign In
uk: Увійти

note: (itstool) path: text/tspan
en: john.doe@gmail.com
uk: ivan.ivanenko@gmail.com

note: (itstool) path: text/tspan
en: Grant Access
uk: Надати доступ

note: (itstool) path: text/tspan
en: Deny Access
uk: Заборонити доступ

note: (itstool) path: text/tspan
en: Enterprise Login (Kerberos)
uk: Комерційний вхід (Kerberos)

note: (itstool) path: text/tspan
en: Use for
uk: Використовувати для

note: (itstool) path: text/tspan
en: Mail
uk: Пошта

note: (itstool) path: text/tspan
en: Calendar
uk: Календар

note: (itstool) path: text/tspan
en: Contacts
uk: Контакти

note: (itstool) path: text/tspan
en: Photos
uk: Фотографії

note: (itstool) path: text/tspan
en: Files
uk: Файли

note: (itstool) path: text/tspan
en: Printers
uk: Принтери

note: (itstool) path: text/tspan
en: Remove Account
uk: Вилучити обліковий запис

note: (itstool) path: text/tspan
en: Select Network
uk: Виберіть мережу

note: (itstool) path: text/tspan
en: Turn Off
uk: Вимкнути

note: (itstool) path: text/tspan
en: Wi-Fi Settings
uk: Параметри Wi-Fi

note: (itstool) path: text/tspan
en: Wi-Fi Networks
uk: Мережі Wi-Fi

note: (itstool) path: text/tspan
en: Connect
uk: З'єднатися

note: (itstool) path: text/tspan
en: weak
uk: простий

note: (itstool) path: text/tspan
en: Select a network
uk: Вибрати мережу

[ctx: link:trail]
note: (itstool) path: info/title
en: Launch applications
uk: Запуск програм

[ctx: link:seealso]
note: (itstool) path: info/title
en: A tutorial on launching applications
uk: Настанови із запуску програм

note: (itstool) path: section/title
en: Launch applications with the mouse
uk: Запуск програм за допомогою миші

note: (itstool) path: item/p
en: Click the <gui>Show Applications</gui> icon that is shown at the bottom of the bar on the left-hand side of the screen.
uk: Натисніть піктограму <gui>Показати програми</gui>, яку буде показано у нижній частині панелі у лівій частині екрана.

note: (itstool) path: item/p
en: A list of applications is shown. Click the application you want to run, for example, Help.
uk: У відповідь буде показано список програм. Виберіть програму, яку ви хочете запустити, наприклад, «Довідка».

note: (itstool) path: section/title
en: Launch applications with the keyboard
uk: Запуск програм за допомогою клавіатури

note: (itstool) path: item/p
en: Open the <gui>Activities Overview</gui> by pressing the <key href="help:gnome-help/keyboard-key-super">Super</key> key.
uk: Відкрийте <gui>Огляд діяльностей</gui> — просто натисніть клавішу <key href="help:gnome-help/keyboard-key-super">Super</key>.

note: (itstool) path: item/p
en: Start typing the name of the application you want to launch. Searching for the application begins instantly.
uk: Почніть вводити назву програми, яку ви хочете запустити. Система негайно розпочне пошук програми.

note: (itstool) path: item/p
en: Once the icon of the application is shown and selected, press <key> Enter</key> to launch the application.
uk: Щойно буде показано і позначено піктограму програми, натисніть клавішу <key>Enter</key>, щоб запустити програму.

note: (itstool) path: license/p
en: This work is licensed under a <_:link-1/>.
uk: Ця робота розповсюджується за умов дотримання <_:link-1/>.

note: (itstool) path: text/tspan
en: just type
uk: просто введіть щось

note: (itstool) path: text/tspan
en: Accounts
uk: Облікові записи

note: (itstool) path: text/tspan
en: Icon guidelines
uk: Настанови щодо піктограм

note: (itstool) path: text/tspan
en: Secure Linux Containers
uk: Безпечні контейнери у Linux

note: (itstool) path: text/tspan
en: Developer Conference 2012
uk: Конференція розробників 2012

note: (itstool) path: text/tspan
en: Web
uk: Інтернет

note: (itstool) path: text/tspan
en: Search
uk: Пошук

[ctx: link:trail]
note: (itstool) path: info/title
en: Switch tasks
uk: Перемикання завдань

[ctx: link:seealso]
note: (itstool) path: info/title
en: A tutorial on switching tasks
uk: Настанови щодо перемикання завдань

note: (itstool) path: item/p
en: Move your mouse pointer to the <gui>Activities</gui> corner at the top left of the screen to show the <gui>Activities Overview</gui> where you can see the currently running tasks displayed as small windows.
uk: Пересуньте вказівник до напису <gui>Діяльності</gui> у верхньому лівому куті екрана, щоб відкрити <gui>Огляд діяльностей</gui>, де буде показано поточні запущені завдання у форматі малесеньких вікон.

note: (itstool) path: item/p
en: You can switch between tasks by using the <gui>window list</gui> at the bottom of the screen. Open tasks appear as buttons in the <gui>window list</gui>.
uk: Ви можете перемикатися між завданнями за допомогою <gui>списку вікон</gui> у нижній частині екрана. Відкриті вікна завдань буде показано як кнопки <gui>списку вікон</gui>.

note: (itstool) path: item/p
en: Click a button in the <gui>window list</gui> to switch to that task.
uk: Натисніть кнопку у <gui>списку вікон</gui>, щоб перемкнутися на відповідне завдання.

note: (itstool) path: section/title
en: Tile windows
uk: Мозаїчні вікна

note: (itstool) path: item/p
en: To maximize a window along a side of the screen, grab the window’s titlebar and drag it to the left or right side of the screen.
uk: Щоб максимізувати (розгорнути) вікно уздовж краю екрана, захопіть вказівником смужку заголовка вікна і перетягніть її ліворуч або праворуч.

note: (itstool) path: item/p
en: When half of the screen is highlighted, release the window to maximize it along the selected side of the screen.
uk: Коли система підсвітить половину екрана, відпустіть вікно, щоб максимізувати вікно уздовж вибраного краю екрана.

note: (itstool) path: item/p
en: To maximize two windows side-by-side, grab the titlebar of the second window and drag it to the opposite side of the screen.
uk: Щоб максимізувати два вікна паралельно одне до одного, захопіть смужку заголовка другого вікна і перетягніть його до протилежного боку екрана.

note: (itstool) path: item/p
en: When half of the screen is highlighted, release the window to maximize it along the opposite side of the screen.
uk: Коли система підсвітить половину екрана, відпустіть вікно, щоб максимізувати вікно уздовж протилежного краю екрана.

note: (itstool) path: section/title
en: Switch between windows
uk: Перемикання між вікнами

note: (itstool) path: item/p
en: Press <keyseq><key href="help:gnome-help/keyboard-key-super">Super </key><key>Tab</key></keyseq> to show the <gui>window switcher</gui>, which lists the currently open windows.
uk: Натисніть комбінацію клавіш <keyseq> <key href="help:gnome-help/keyboard-key-super">Super</key><key> Tab</key></keyseq>, щоб система показала <gui>перемикач вікон</gui>, у якому буде показано список поточних відкритих вікон.

note: (itstool) path: item/p
en: Release <key href="help:gnome-help/keyboard-key-super">Super</key> to select the next highlighted window in the <gui>window switcher</gui>.
uk: Відпустіть клавішу <key href="help:gnome-help/keyboard-key-super">Super</key>, щоб вибрати наступне підсвічене вікно у списку <gui>перемикача вікон</gui>.

note: (itstool) path: section/title
en: Use search to switch applications
uk: Використання пошуку для перемикання між програмами

note: (itstool) path: item/p
en: Press the <key href="help:gnome-help/keyboard-key-super">Super</key> key to show the <gui>Activities Overview</gui>.
uk: Натисніть клавішу <key href="help:gnome-help/keyboard-key-super">Super</key>, щоб відкрити <gui>Огляд діяльностей</gui>.

note: (itstool) path: item/p
en: Just start typing the name of the application you want to switch to. Applications matching what you have typed will appear as you type.
uk: Просто почніть вводити назву програми, на вікно якої ви хочете перемкнутися. Система показуватиме список вікон програм, які відповідають введеній вами частині назви.

note: (itstool) path: item/p
en: When the application that you want to switch to appears as the first result, press <key>Enter</key> to switch to it.
uk: Якщо пункт програми, на вікно якої ви хочете перемкнутися, є першим з результатів пошуку, натисніть клавішу <key> Enter</key>, щоб перемкнутися на її вікно.

[ctx: link:trail]
note: (itstool) path: info/title
en: Use the system search
uk: Використання загальносистемного пошуку

[ctx: link:seealso]
note: (itstool) path: info/title
en: A tutorial on using the system search
uk: Настанови з використання загальносистемного пошуку

note: (itstool) path: page/title
en: Use the system search
uk: Використання загальносистемного пошуку

note: (itstool) path: item/p
en: Open the <gui>Activities</gui> overview by clicking <gui>Activities</gui> at the top left of the screen, or by pressing the <key href="help:gnome-help/keyboard-key-super">Super</key> key. Start typing to search.
uk: Відкрийте огляд <gui>Діяльностей</gui> натисканням пункту <gui>Діяльності</gui> у верхній лівій частині екрана або натисканням клавіші <key href="help:gnome-help/keyboard-key-super">Super</key>. Почніть вводити назву для пошуку.

note: (itstool) path: item/p
en: Results matching what you have typed will appear as you type. The first result is always highlighted and shown at the top.
uk: Система показуватиме список результатів, які відповідають введеному вами рядку. Найвідповідніший з результатів завжди буде підсвічено і показано на вершині списку.

note: (itstool) path: item/p
en: Press <key>Enter</key> to switch to the first highlighted result.
uk: Натисніть клавішу <key>Enter</key>, щоб перемкнутися на перший підсвічений результат.

note: (itstool) path: item/p
en: Items that may appear in the search results include:
uk: Серед записів, які можуть потрапити до результатів пошуку:

note: (itstool) path: item/p
en: matching applications, shown at the top of the search results,
uk: відповідні програми, які буде показано у верхній частині результатів пошуку;

note: (itstool) path: item/p
en: matching settings,
uk: відповідні параметри;

note: (itstool) path: item/p
en: matching contacts,
uk: відповідні контакти;

note: (itstool) path: item/p
en: matching documents,
uk: відповідні документи;

note: (itstool) path: item/p
en: matching calendar,
uk: відповідний календар;

note: (itstool) path: item/p
en: matching calculator,
uk: відповідний калькулятор;

note: (itstool) path: item/p
en: matching software,
uk: відповідне програмне забезпечення;

note: (itstool) path: item/p
en: matching files,
uk: відповідні файли;

note: (itstool) path: item/p
en: matching terminal,
uk: відповідний термінал;

note: (itstool) path: item/p
en: matching passwords and keys.
uk: відповідні паролі і ключі.

note: (itstool) path: item/p
en: In the search results, click the item to switch to it.
uk: У результатах пошуку натисніть пункт, щоб перемкнутися на нього.

note: (itstool) path: item/p
en: Alternatively, highlight an item using the arrow keys and press <key>Enter</key>.
uk: Крім того, ви можете пересунути позначення на відповідний пункт за допомогою клавіш зі стрілочками і натиснути клавішу <key>Enter</key>.

note: (itstool) path: section/title
en: Search from inside applications
uk: Пошук з вікон програм

note: (itstool) path: section/p
en: The system search aggregates results from various applications. On the left-hand side of the search results, you can see icons of applications that provided the search results. Click one of the icons to restart the search from inside the application associated with that icon. Because only the best matches are shown in the <gui>Activities Overview</gui>, searching from inside the application may give you better search results.
uk: Засоби загальносистемного пошуку збирають результати пошуку з різних програм. У лівій частині списку результатів пошуку буде показано піктограми програм, які надають результати пошуку. Натисніть одну з піктограм, щоб перезапустити пошук з самої програми, яку пов'язано з відповідною піктограмою. Оскільки в <gui>Огляді діяльностей</gui> буде показано лише найвідповідніші на думку системи результати, пошук всередині програми може дати кращі для вас результати.

note: (itstool) path: section/title
en: Customize search results
uk: Налаштовування результатів пошуку

note: (itstool) path: note/p
en: Your computer lets you customize what you want to display in the search results in the <gui>Activities Overview</gui>. For example, you can choose whether you want to show results for websites, photos, or music.
uk: Ваш комп'ютер надає вам змогу налаштувати результати, які ви хочете бачити у списку результатів пошуку на панелі <gui>Огляд діяльностей</gui>. Наприклад, ви можете наказати комп'ютеру показувати лише результати для сайтів, фотографій або музики.

note: (itstool) path: steps/title
en: To customize what is displayed in the search results:
uk: Щоб налаштувати категорії для показу у результатах пошуку, виконайте такі дії:

note: (itstool) path: item/p
en: Click <gui>Search</gui> in the left panel.
uk: Натисніть пункт <gui>Пошук</gui> на лівій панелі.

note: (itstool) path: item/p
en: In the list of search locations, click the switch next to the search location you want to enable or disable.
uk: У списку місць для пошуку натисніть перемикач поряд із пунктом місця пошуку, яке ви хочете увімкнути або вимкнути.

[ctx: link:trail]
note: (itstool) path: info/title
en: Use windows and workspaces
uk: Користування вікнами і робочими просторами

[ctx: link:seealso]
note: (itstool) path: info/title
en: A tutorial on using windows and workspaces
uk: Настанови щодо користування вікнами і робочими просторами

note: (itstool) path: section/title
en: Maximize and unmaximize windows
uk: Максимізація вікон і скасовування максимізації

note: (itstool) path: item/p
en: To maximize a window so that it takes up all of the space on your desktop, grab the window’s titlebar and drag it to the top of the screen.
uk: Щоб максимізувати (розгорнути) вікно так, щоб воно зайняло увесь простір екрана, захопіть вказівником смужку заголовка вікна і перетягніть її до верхнього краю екрана.

note: (itstool) path: item/p
en: When the screen is highlighted, release the window to maximize it.
uk: Коли система підсвітить екран, відпустіть вікно, щоб максимізувати його.

note: (itstool) path: item/p
en: To restore a window to its unmaximized size, grab the window’s titlebar and drag it away from the edges of the screen.
uk: Щоб відновити попередній розмір вікна до максимізації, захопіть вказівником смужку заголовка вікна і перетягніть її від країв екрана.

note: (itstool) path: section/title
en: Maximize and unmaximize windows using the keyboard
uk: Максимізація вікон і скасовування максимізації за допомогою клавіатури

note: (itstool) path: item/p
en: To unmaximize a window using the keyboard, hold down the <key href="help:gnome-help/keyboard-key-super">Super</key> key and press <key>↓</key>.
uk: Щоб скасувати максимізацію вікно за допомогою клавіатури, натисніть і утримуйте клавішу <key href="help:gnome-help/keyboard-key-super">Super</key> і натисніть клавішу <key>↓</key>.

note: (itstool) path: section/title
en: Tile windows using the keyboard
uk: Мозаїчне розташовування вікон за допомогою клавіатури

note: (itstool) path: section/title
en: Switch workspaces using the keyboard
uk: Перемикання робочих просторів за допомогою клавіатури

note: (itstool) path: item/p
en: To move to a workspace which is below the current workspace, press <keyseq><key href="help:gnome-help/keyboard-key-super">Super</key><key>Page Down</key></keyseq>.
uk: Щоб перейти до робочого простору, який розташовано під поточним робочим простором, натисніть комбінацію клавіш <keyseq><key href="help:gnome-help/keyboard-key-super">Super</key><key>Page Down</key></keyseq>.

note: (itstool) path: item/p
en: To move to a workspace which is above the current workspace, press <keyseq><key href="help:gnome-help/keyboard-key-super">Super</key><key>Page Up</key></keyseq>.
uk: Щоб перейти до робочого простору, який розташовано над поточним робочим простором, натисніть комбінацію клавіш <keyseq><key href="help:gnome-help/keyboard-key-super">Super</key><key>Page Up</key></keyseq>

note: (itstool) path: text/tspan
en: Applications
uk: Програми

note: (itstool) path: text/tspan
en: Planet GNOME
uk: Планета GNOME
