menu-section 2.1.9-3 - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Change system-wide settings (affects all users)
fi: Muuta järjestelmänlaajuisia asetuksia (vaikuttaa joka käyttäjään)

en: Simulation
fi: Simulaatio

en: Board
fi: Lauta

en: Science
fi: Tiede

en: Strategy
fi: Strategia

en: Preferences
fi: Asetukset

en: Personal preferences
fi: Henkilökohtaiset valinnat

en: Sports
fi: Urheilu

en: Adventure
fi: Seikkailu
