menu-section 2.1.9-3 - en to th translation catalogue (31 entries)

en: Action
th: แอ็คชั่น

en: Action games
th: เกมแอ็คชั่น

en: Administration
th: ดูแลระบบ

en: Change system-wide settings (affects all users)
th: การตั้งค่าที่มีผลทั้งระบบ (มีผลต่อผู้ใช้ทุกคน)

en: Kids
th: เด็ก

en: Games for kids
th: เกมสำหรับเด็ก

en: Cards
th: ไพ่

en: Card games
th: เกมไพ่

en: Debian
th: เดเบียน

en: The Debian menu
th: เมนูเดเบียน

en: Simulation
th: จำลอง

en: Simulation games
th: เกมจำลองสถานการณ์

en: Board
th: กระดาน

en: Board games
th: เกมหมากกระดาน

en: Science
th: วิทยาศาสตร์

en: Strategy
th: วางแผน

en: Strategy games
th: เกมวางแผน

en: Arcade
th: โต้ตอบ

en: Arcade style games
th: เกมโต้ตอบ

en: Preferences
th: ปรับแต่งพื้นโต๊ะ

en: Personal preferences
th: ปรับแต่งพื้นโต๊ะส่วนตัว

en: Falling blocks
th: บล็อคหล่น

en: Falling blocks games
th: เกมบล็อคหล่น

en: Sports
th: กีฬา

en: Sports games
th: เกมกีฬา

en: Logic
th: ตรรกะ

en: Logic and puzzle games
th: เกมตรรกะและปริศนา

en: Adventure
th: ผจญภัย

en: Adventure style games
th: เกมผจญภัย

en: Role playing
th: เล่นบทบาท

en: Role playing games
th: เกมเล่นบทบาท
