menu-section 2.1.9-3 - en to tl translation catalogue (5 entries)

en: Simulation
tl: Simulasiyon

en: Science
tl: Agham

en: Strategy
tl: Stratehiya

en: Sports
tl: Palakasan

en: Adventure
tl: Abentura
