menu-section - en to cs translation catalogue (30 entries)

en: Action
cs: Akce

en: Action games
cs: Akční hry

en: Administration
cs: Správa

en: Change system-wide settings (affects all users)
cs: Změnit nastavení pro celý systém (ovlivní všechny uživatele)

en: Kids
cs: Dětské

en: Games for kids
cs: Hry pro děti

en: Cards
cs: Karty

en: Card games
cs: Karetní hry

en: The Debian menu
cs: Menu Debianu

en: Simulation
cs: Simulátory

en: Simulation games
cs: Simulační hry

en: Board
cs: Deskové

en: Board games
cs: Deskové hry

en: Science
cs: Věda

en: Strategy
cs: Strategie

en: Strategy games
cs: Strategické hry

en: Arcade
cs: Arkády

en: Arcade style games
cs: Arkádové hry

en: Preferences
cs: Volby

en: Personal preferences
cs: Osobní volby

en: Falling blocks
cs: Padající bloky

en: Falling blocks games
cs: Hry s padajícími bloky

en: Sports
cs: Sporty

en: Sports games
cs: Sportovní hry

en: Logic
cs: Logické

en: Logic and puzzle games
cs: Logické hry a hádanky

en: Adventure
cs: Dobrodružné

en: Adventure style games
cs: Dobrodružné hry

en: Role playing
cs: Hraní na hrdiny

en: Role playing games
cs: Hry hraní na hrdiny
