gnomepie 0.4 - en to lt translation catalogue (154 entries)

en: Activation Settings
lt: Aktyvinimo Nustatymai

en: Unamed Pie
lt: Bevardis Pyragas

en: It's possible to bind mouse buttons as well!
lt: Be to, galima susieti ir pelės mygtukus!

en: Turbo mode
lt: Turbo veiksena

en: If checked, the Pie will close when you release the chosen hot key.
lt: Jei pažymėta, Pyragas bus užvertas, kai atleisite pasirinktą spartųjį klavišą.

en: Long press for activation
lt: Aktyvinimas ilgu nuspaudimu

en: If checked, the Pie will only open if you press this hot key a bit longer.
lt: Jei pažymėta, Pyragas bus atvertas tik tuomet, jei palaikysite šį spartųjį klavišą šiek tiek ilgiau.

en: Open Pie centered on the screen
lt: Atverti Pyragą ekrano centre

en: If checked, the Pie will open in the middle of your screen. Else it will pop up at your pointer.
lt: Jei pažymėta, Pyragas bus atveriamas ekrano viduryje. Kitu atveju, jis iškils iš jūsų rodyklės.

en: Warp mouse pointer to center of Pie
lt: Permesti pelės rodyklę į Pyrago vidurį

en: If checked, the mouse pointer will be warped to the center of the Pie. This allows for quick selections even if the Pie is opened at the screen's boundary.
lt: Jei pažymėta, pelės rodyklė bus permesta į Pyrago vidurį. Tai leidžia greitai pasirinkti netgi tais atvejais, kai Pyragas atveriamas ekrano krašte.

en: Activation options
lt: Aktyvinimo parinktys

en: Automatically select the best pie shape
lt: Automatiškai parinkti pyragui tinkamiausią formą

en: If checked, the shape will be automatically selected to minimize mouse travelling.
lt: Jei pažymėta, automatiškai bus parenkama forma, siekiant sumažinti pelės kelią.

en: Pie shape
lt: Pyrago forma

en: Slice Options
lt: Gabaliuko Parinktys

en: There are no options for this Slice type.
lt: Šiam Gabaliuko tipui parinkčių nėra.

en: Name of the Slice
lt: Gabaliuko Pavadinimas

en: URI to open
lt: Atveriamas URI

en: Command to execute
lt: Vykdoma komanda

en: Hotkey to press
lt: Nuspaudžiamas spartusis klavišas

en: Pie to open
lt: Pyragas, kurį atverti

en: Is Quick Action
lt: Yra Greitas Veiksmas

en: This Slice will be executed when you click in the middle of the Pie.
lt: Šis Gabaliukas bus vykdomas, kai nuspausite Pyrago viduryje.

en: Slice options
lt: Gabaliuko parinktys

en: Select an icon
lt: Pasirinkite piktogramą

en: Icon Theme
lt: Piktogramų Tema

en: Custom Icon
lt: Pasirinktina Piktograma

en: Gnome-Pie Settings
lt: Gnome-Pie Nustatymai

en: Start Gnome-Pie on login
lt: Paleisti Gnome-Pie, įjungus kompiuterį

en: If checked, Gnome-Pie will start silently everytime you log in.
lt: Jei pažymėta, Gnome-Pie bus tyliai paleidžiama, kaskart jums prisijungus.

en: Display panel icon
lt: Rodyti skydelio piktogramą

en: If not checked, you can access this menu by launching Gnome-Pie a second time.
lt: Jei nepažymėta, galite pasiekti šį meniu, paleidę Gnome-Pie antrą kartą.

en: Select Slices by typing their names
lt: Pasirinkti Gabaliukus, rašant jų pavadinimus

en: If checked, you can select items in a Pie by typing their names. Otherwise you can activate them with a hotkey (which can be displayed by pressing ALT when a Pie is openened).
lt: Jei pažymėta, galite pasirinkti Pyrago elementus, rinkdami klaviatūroje jų pavadinimus. Kitu atveju, galite juos aktyvuoti klavišų derinio (kuris, kai Pyragas yra atvertas, gali būti rodomas, nuspaudus ALT klavišą) pagalba.

en: Display Slice labels
lt: Rodyti Gabaliukų pavadinimus

en: Displays the name of each Slice next to it. Only available if supported by the theme.
lt: Šalia kiekvieno Gabaliuko rodo jo pavadinimą. Prieinama tik tada, jeigu tai palaiko tema.

en: Activation radius
lt: Aktyvinimo spindulys

en: Global scale
lt: Visuotinė skalė

en: Maximum slices per pie
lt: Daugiausia gabaliukų pyrage

en: Import a theme from a file.
lt: Importuoti temą iš failo.

en: Delete the selected theme.
lt: Ištrinti pasirinktą temą.

en: Export the selected theme for sharing.
lt: Eksportuoti pasirinktą temą dalinimuisi.

en: Open a tutorial on how to create new themes for Gnome-Pie.
lt: Atverti vadovėlį apie tai, kaip kurti naujas temas programai Gnome-Pie.

en: General Settings
lt: Bendri Nustatymai

en: <b><big>This Pie is empty!</big>
    
    Start adding Slices to it!</b> This can be done by dragging stuff to the plus sign below. You can try a lot! For example application launchers or folders. Even URLs from your browser are possible...
    
    For manual and advanced configuration click on the plus sign.
lt: <b><big>Šis Pyragas yra tuščias!</big>
    
    Pridėkite jam Gabaliukus!</b> Tai gali būti atlikta, velkant į žemiau esantį pliuso ženklą įvairią medžiagą. Galite išbandyti daugelį dalykų! Pavyzdžiui, programų leistukus ar aplankus. Galima netgi (URL) nuorodas iš jūsų naršyklės...
    
    Rankinei ar išplėstinei konfigūracijai, spauskite pliuso ženklą.

en: <b><big>You have no Pies!</big>
    
    Start by creating one! </b> This can be done by clicking on the tiny little plus sign in the lower left corner.
lt: <b><big>Jūs neturite Pyragų!</big>
    
    Pradėkite, kurdami pirmą pyragą! </b> Tai galite atlikti nuspaudę, apatiniame kairiajame kampe esantį, mažytį pliuso ženklą.

en: Pie Settings
lt: Pyrago Nustatymai

en: Press hotkey
lt: Spausti spartųjį klavišą

en: Simulates the activation of a hotkey.
lt: Imituoja sparčiojo klavišo aktyvinimą.

en: Open URI
lt: Atverti URI

en: Opens a given location. You may use URL's or files paths.
lt: Atveria nurodytą vietą. Galite naudoti URL ar failų kelius.

en: Trash
lt: Šiukšlinė

en: Launch application
lt: Vykdyti programą

en: Executes the given command.
lt: Vykdo nurodytą komandą.

en: Open Pie
lt: Atverti Pyragą

en: Opens another Pie of Gnome-Pie. You may create sub menus this way.
lt: Atveria kitą Gnome-Pie Pyragą. Tokiu būdu galite kurti kelis submeniu.

en: bake your pies!
lt: kepkite savo pyragus!

en: Pies can be opened with the terminal command "gnome-pie --open=ID".
lt: Pyragai gali būti atverti, naudojant terminalo komandą "gnome-pie --open=ID".

en: Feel free to visit Gnome-Pie's homepage at %s!
lt: Nesivaržykite apsilankyti Gnome-Pie internetinėje svetainėje, adresu %s!

en: If you want to give some feedback, please write an e-mail to %s!
lt: Jeigu turite kažkokių atsiliepimų, prašome rašyti el. laišką į %s!

en: You can support the development of Gnome-Pie by donating via %s.
lt: Jūs galite palaikyti Gnome-Pie kūrimą, aukodami per %s.

en: Translating Gnome-Pie to your language is easy. Translations are managed at %s.
lt: Išversti Gnome-Pie į savo kalbą yra lengva. Vertimai yra tvarkomi  %s sistemoje.

en: It's easy to create new themes for Gnome-Pie. Read the <a href='%s'>Tutorial</a> online.
lt: Kurti naujas temas programai Gnome-Pie yra lengva. Skaitykite <a href='%s'>Vadovėlį</a> internete.

en: It's usually a good practice to have at most twelve slices per pie.
lt: Dažniausiai, yra gera praktika viename pyrage turėti, daugiausia, dvylika gabaliukų.

en: You can export themes you created and share them with the community!
lt: Jūs galite eksportuoti savo sukurtas temas ir dalintis jomis su bendruomene!

en: The source code of Gnome-Pie is available on %s.
lt: Gnome-Pie pirminis kodas yra prieinamas sistemoje %s.

en: Bugs can be reported at %s!
lt: Apie klaidas galima pranešti sistemoje %s!

en: Suggestions can be posted on %s!
lt: Pasiūlymus galima išsiųsti sistemoje %s!

en: An awesome companion of Gnome-Pie is %s. It will make using your computer feel like magic!
lt: Nuostabus Gnome-Pie draugas yra programa %s. Ji padarys jūsų naudojimąsi kompiuteriu kaip pasaką!

en: You can drag'n'drop applications from your main menu to the pie above.
lt: Galite tempti programas iš savo meniu į aukščiau esantį pyragą.

en: You may drag'n'drop URLs and bookmarks from your internet browser to the pie above.
lt: Galite tempti URL ir adresyno įrašus iš savo naršyklės į aukščiau esantį pyragą.

en: You can drag'n'drop files and folders from your file browser to the pie above.
lt: Galite tempti failus ir aplankus iš savo failų tvarkytuvės į aukščiau esantį pyragą.

en: You can drag'n'drop pies from the list on the left into other pies in order to create sub-pies.
lt: Galite tempti pyragus iš sąrašo kairėje į kitus pyragus, kad sukurtumėte popyragius.

en: You can drag'n'drop pies from the list on the left to your desktop or dock to create a launcher for this pie.
lt: Galite tempti pyragus iš sąrašo kairėje į savo darbalaukį ar skydelį, kad sukurtumėte šio pyrago leistuką.

en: Successfully imported new theme!
lt: Nauja tema buvo sėkmingai importuota!

en: An error occurred while importing the theme: Failed to extract theme!
lt: Importuojant temą, įvyko klaida: Nepavyko išskleisti temos!

en: An error occurred while importing the theme: A theme with this name does already exist!
lt: Importuojant temą, įvyko klaida: Tema tokiu pavadinimu jau yra!

en: An error occurred while importing the theme: Theme archive does not contain a valid theme!
lt: Importuojant temą, įvyko klaida: Temos archyve nėra taisyklingos temos!

en: An error occurred while importing the theme: Failed to open theme archive!
lt: Importuojant temą, įvyko klaida: Nepavyko atverti temos archyvo!

en: Do you really want to delete the selected theme from %s?
lt: Ar tikrai norite pašalinti pasirinktą temą iš %s?

en: New Pie
lt: Naujas Pyragas

en: Do you really want to delete the selected Pie with all contained Slices?
lt: Ar tikrai norite ištrinti pasirinktą Pyragą kartu su visais jo Gabaliukais?

en: Do you really want to delete this Slice?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šį Gabaliuką?

en: Slice types
lt: Gabaliukų tipai

en: Click to edit
lt: Spustelėkite, norėdami redaguoti

en: Drag to move
lt: Vilkite, norėdami perkelti

en: Click to add a new Slice
lt: Spustelėkite, norėdami pridėti

en: Drop to add as new Slice
lt: Numeskite, norėdami pridėti

en: Drop to move Slice
lt: Numeskite, norėdami perkelti

en: Click to delete
lt: Spustelėkite, norėdami ištrinti

en: Pies
lt: Pyragai

en: All icons
lt: Visos piktogramos

en: Applications
lt: Programos

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Places
lt: Vietos

en: File types
lt: Failų tipai

en: Emotes
lt: Jaustukai

en: Miscellaneous
lt: Įvairios

en: All supported image formats
lt: Visi palaikomi paveikslų formatai

en: Rename me!
lt: Pervadinkite mane!

en: This hotkey is already assigned to the pie "%s"! 
    
    Please select another one or cancel your selection.
lt: Šis spartusis klavišas jau yra susietas su pyragu "%s"! 
    
    Prašome pasirinkti kitą arba atsisakyti savo pasirinkimo.

en: Themes
lt: Temos

en: by
lt: pagal

en: _Preferences
lt: _Nuostatos

en: _About
lt: _Apie

en: _Quit
lt: _Baigti

en: _Close
lt: _Užverti

en: Press a hotkey ...
lt: Spauskite spartųjį klavišą ...

en: Not bound
lt: Nesusieta

en: Button %i
lt: Mygtukas %i

en: LeftButton
lt: KairysisMygtukas

en: RightButton
lt: DešinysisMygtukas

en: MiddleButton
lt: VidurinisMygtukas

en: Delayed
lt: Uždelstas

en: Centered
lt: Centruotas

en: Warp
lt: Permesti

en: Auto-shaped
lt: Auto-forma

en: Quarter pie
lt: Ketvirtis pyrago

en: Half pie
lt: Pusė pyrago

en: Successfully exported the theme "%s"!
lt: "%s" tema buvo sėkmingai eksportuota!

en: An error occurred while exporting the theme "%s"! Please check the console output.
lt: Eksportuojant "%s" temą, įvyko klaida! Prašome žiūrėti pulto išvestį.

en: Group: Window List
lt: Grupė: Langų Sąrašas

en: Shows a Slice for each of your opened Windows. Almost like Alt-Tab.
lt: Rodo Gabaliuką kiekvienam jūsų atvertam Langui. Beveik kaip Alt-Tab.

en: Group: Clipboard
lt: Grupė: Iškarpinė

en: Manages your Clipboard.
lt: Tvarko jūsų Iškarpinę.

en: Group: Devices
lt: Grupė: Įrenginiai

en: Shows a Slice for each plugged in devices, like USB-Sticks.
lt: Rodo Gabaliuką kiekvienam, tokiam kaip USB atmintinė, prijungtam įrenginiui.

en: Root
lt: Šaknis

en: Group: Main menu
lt: Grupė: Pagrindinis meniu

en: Displays your main menu structure.
lt: Rodo jūsų pagrindinio meniu struktūrą

en: Group: Window List for current workspace
lt: Grupė: Esamo darbalaukio Langų Sąrašas

en: Shows a Slice for each of your opened windows on the current workspace.
lt: Rodo Gabaliuką kiekvienam, jūsų esamame darbalaukyje, atvertam langui.

en: Group: Session Control
lt: Grupė: Seanso Valdymas

en: Shows a Slice for Shutdown, Reboot, and Hibernate.
lt: Rodo Gabaliuką Išjungimui, Paleidimui iš naujo ir Užmigdymui.

en: Shutdown
lt: Išjungti

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Reboot
lt: Paleisti iš naujo

en: Group: Bookmarks
lt: Grupė: Žymės

en: Shows a Slice for each of your directory Bookmarks.
lt: Rodo Gabaliuką kiekvienai jūsų katalogo Žymei.

en: Multimedia
lt: Multimedija

en: Next Track
lt: Kitas Takelis

en: Stop
lt: Stabdyti

en: Previous Track
lt: Ankstesnis Takelis

en: Play/Pause
lt: Groti/Pristabdyti

en: Bookmarks
lt: Žymės

en: Session
lt: Seansas

en: Main Menu
lt: Pagrindinis Meniu

en: Window
lt: Langas

en: Scale
lt: Mastelis

en: Minimize
lt: Sumažinti

en: Close
lt: Užverti

en: Maximize
lt: Išdidinti

en: Restore
lt: Grąžinti iš išdidinimo
