gnomepie 0.4 - en to pl translation catalogue (62 entries)

en: Activation Settings
pl: Ustawienia aktywacji

en: Unamed Pie
pl: Nowy Pie

en: It's possible to bind mouse buttons as well!
pl: Istnieje możliwość przypisania przycisków myszy!

en: Turbo mode
pl: Tryb turbo

en: If checked, the Pie will close when you release the chosen hot key.
pl: Jeśli zaznaczone, Pie zostanie zamknięty, kiedy zwolnisz wybrany klawisz

en: Long press for activation
pl: Długie przyciśnięcie dla aktywacji

en: If checked, the Pie will only open if you press this hot key a bit longer.
pl: Jeśli zaznaczone, Pie zostanie otwarty tylko wtedy, kiedy wciśniesz wybrany klawisz trochę dłużej.

en: Open Pie centered on the screen
pl: Otwórz Pie wyśrodkowany na ekranie

en: If checked, the Pie will open in the middle of your screen. Else it will pop up at your pointer.
pl: Jeśli zaznaczone, Pie zostanie otwarty na środku Twojego ekranu. W przeciwnym wypadku pojawi się przy wskaźniku myszy.

en: Activation options
pl: Opcje aktywacji

en: Automatically select the best pie shape
pl: Automatycznie wybierz najlepszy kształt Pie

en: Pie shape
pl: Kształt Pie

en: Slice Options
pl: Opcje plastra

en: There are no options for this Slice type.
pl: Brak opcji dla plastra tego typu

en: Name of the Slice
pl: Nazwa plastra

en: URI to open
pl: URL do otwarcia

en: Command to execute
pl: Polecenie do uruchomienia

en: Hotkey to press
pl: Klawisz skrótu do naciśnięcia

en: Pie to open
pl: Pie do otwarcia

en: This Slice will be executed when you click in the middle of the Pie.
pl: Plaster będzie uruchomiony, kiedy klikniesz w środek Pie

en: Slice options
pl: Opcje plastra

en: Select an icon
pl: Wybierz ikonę

en: Icon Theme
pl: Motyw ikony

en: Custom Icon
pl: Własna ikona

en: Gnome-Pie Settings
pl: Ustawienia Gnome-Pie

en: Start Gnome-Pie on login
pl: Uruchom Gnome-Pie przy starcie systemu

en: If checked, Gnome-Pie will start silently everytime you log in.
pl: Jeśli zaznaczono, Gnome-Pie zostanie uruchomiony za każdym razem, kiedy się zalogujesz.

en: Display panel icon
pl: Wyświetl ikonę panelu

en: If not checked, you can access this menu by launching Gnome-Pie a second time.
pl: Jeśli nie zaznaczono, możesz dostać się do menu uruchamiając Gnome-Pie poraz drugi.

en: Select Slices by typing their names
pl: Wybierz plastry wpisując ich nazwy.

en: Display Slice labels
pl: Wyświetl etykiety plastrów

en: Displays the name of each Slice next to it. Only available if supported by the theme.
pl: Wyświetl nazwę każdego plastra obok poprzedniego. Dostępne tylko wtedy, kiedy pozwala na to motyw.

en: Activation radius
pl: Promień aktywacji

en: Global scale
pl: Skala globalna

en: Maximum slices per pie
pl: Maksymalna liczba plastrów na Pie

en: Import a theme from a file.
pl: Importuj motyw z pliku.

en: Delete the selected theme.
pl: Usuń zaznaczony motyw.

en: Export the selected theme for sharing.
pl: Eksportuj zaznaczony motyw dla udostępnienia.

en: Open a tutorial on how to create new themes for Gnome-Pie.
pl: Otwórz poradnik jak stworzyć nowy motyw dla Gnome-Pie.

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: <b><big>This Pie is empty!</big>
    
    Start adding Slices to it!</b> This can be done by dragging stuff to the plus sign below. You can try a lot! For example application launchers or folders. Even URLs from your browser are possible...
    
    For manual and advanced configuration click on the plus sign.
pl: <b><big>Ten Pie jest pusty!</big>
    
    Zacznij dodawać do niego plastry!</b> Można to zrobić przeciągając wybrane elementy na znak plusa pod spodem. Możesz próbować! Na przykład otwieranie aplikacji lub folderów. Możliwe są nawet adresy URL z Twojej przeglądarki...
    
    W celu uruchomienia ręcznej i zaawansowanej konfiguracji kliknij w znak plusa.

en: <b><big>You have no Pies!</big>
    
    Start by creating one! </b> This can be done by clicking on the tiny little plus sign in the lower left corner.
pl: <b><big>Nie masz żadnych Pie!</big>
    
    Rozpocznij od utworzenia pierwszego Pie!</b> Można to zrobić klikając w mały plusik w dolnym lewym rogu.

en: Pie Settings
pl: Ustawienia  Pie

en: Press hotkey
pl: Wciśnij klawisz skrótu

en: Simulates the activation of a hotkey.
pl: Symuluje aktywacje skrótu.

en: Open URI
pl: Otwórz URI

en: Opens a given location. You may use URL's or files paths.
pl: Otwiera wskazaną lokalizację. Możesz użyć adresów URL lub ścieżek do plików.

en: Trash
pl: Kosz

en: Launch application
pl: Uruchom aplikację

en: Executes the given command.
pl: Uruchamia wskazaną komendę.

en: Open Pie
pl: Otwórz Pie

en: Opens another Pie of Gnome-Pie. You may create sub menus this way.
pl: Otwiera kolejny Pie. Możesz w ten sposób tworzyć sub menu.

en: bake your pies!
pl: upiecz swoje Pie!

en: Pies can be opened with the terminal command "gnome-pie --open=ID".
pl: Pie mogą być otwierane przy pomocy komendy terminala "gnome-pie --open=ID".

en: Feel free to visit Gnome-Pie's homepage at %s!
pl: Nie krępuj się i odwiedź stronę internetową Gnome-Pie na %s!

en: If you want to give some feedback, please write an e-mail to %s!
pl: Jeśli chcesz nam udzielić pomocy, prosimy o napisanie e-maila do %s!

en: Window
pl: Okno

en: Scale
pl: Skala

en: Minimize
pl: Minimalizuj

en: Close
pl: Zamknij

en: Maximize
pl: Maksymalizuj

en: Restore
pl: Przywróć
