recipes master - en to sl_SI translation catalogue (11 entries)

en: The nordic cuisine maestro.
sl_SI: Nordijski mojster kuhinje

en: He cooks with GTK+
sl_SI: Kuha z GTK+

en: Elvin lives in Istanbul.
sl_SI: Elvin živi v Carigradu

en: [image:0]Enjoy!
sl_SI: Naj vam tekne!

en: Neapolitan Pizza
sl_SI: Pizza Neapolitana

en: Quinoa Salad
sl_SI: Solata iz kvinoje

en: Henry's Goulash
sl_SI: Henrijev golaž

en: Base
sl_SI: Osnova

en: [image:1]Enjoy!
sl_SI: Naj vam tekne!

en: Contents
sl_SI: Vsebina

en: Preparation:
sl_SI: Priprava
