gnome-shell-extension-espresso - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Auto suspend and screensaver disabled
hu: Az automatikus felfüggesztés és a képernyővédő letiltva

en: Auto suspend and screensaver enabled
hu: Az automatikus felfüggesztés és a képernyővédő engedélyezve

en: Show Espresso in top panel
hu: Espresso mutatása a felső panelen

en: Enable when a fullscreen application is running
hu: Engedélyezés, ha teljes képernyős alkalmazás fut

en: Restore state across reboots
hu: Állapot visszaállítása újraindítás közben

en: Enable notifications
hu: Értesítések engedélyezése

en: Applications which enable Espresso automatically
hu: Alkalmazások, amelyek lehetővé teszik a Espresso automatikus működését

en: Application list
hu: Alkalmazáslista

en: A list of strings, each containing an application id (desktop file name)
hu: A karakterláncok listája, amelyek mindegyike tartalmaz egy alkalmazásazonosítót (asztali fájlnév)

en: Store espresso user state
hu: Espresso felhasználói állapot tárolása

en: Restore espresso state
hu: Espresso állapot visszaállítása

en: Show indicator
hu: Megjenelnítés az indikátoron

en: Show the indicator on the top panel
hu: Indikátor megjelenítése a panelen

en: Show notifications
hu: Értesítések mutatása

en: Show notifications when enabled/disabled
hu: Értesítések mutatásának engedélyezése/tiltása
