gnome-shell-extension-espresso - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Auto suspend and screensaver disabled
ja: 自動サスペンドを無効にしました

en: Auto suspend and screensaver enabled
ja: 自動サスペンドを有効にしました

en: Show Espresso in top panel
ja: Espresso をトップバーに表示する

en: Enable when a fullscreen application is running
ja: フルスクリーンアプリケーション実行時に有効にする

en: Restore state across reboots
ja: 再起動後も状態を維持する

en: Enable notifications
ja: 通知を有効にする

en: Applications which enable Espresso automatically
ja: Espresso を自動的に有効にするアプリケーション

en: Application list
ja: アプリケーションリスト

en: Show the indicator on the top panel
ja: Espresso をトップバーに表示する

en: Show notifications
ja: 通知を有効にする
