gnome-shell-extension-espresso - en to nl translation catalogue (35 entries)

en: Auto suspend and screensaver disabled. Night Light paused.
nl: Uitgeschakeld: Automatisch in slaapstand zetten, schermbeveiliging en nachtlicht.

en: Auto suspend and screensaver disabled
nl: Uitgeschakeld: Automatisch in slaapstand zetten en schermbeveiliging

en: Auto suspend and screensaver enabled. Night Light resumed.
nl: Ingeschakeld: Automatisch in slaapstand zetten, schermbeveiliging en nachtlicht

en: Auto suspend and screensaver enabled
nl: Ingeschakeld: Automatisch in slaapstand zetten en schermbeveiliging

en: Turning off "espresso enabled when docked"
nl: Espresso in dockmodus wordt uitgeschakeld

en: Turning off "espresso enabled when charging"
nl: Espresso tijdens opladen wordt uitgeschakeld

en: Turning off "espresso enabled when fullscreen"
nl: Espresso in schermvullende weergave wordt uitgeschakeld

en: Show Espresso in top panel
nl: Espresso tonen op bovenbalk

en: Enable when a fullscreen application is running
nl: Inschakelen bij beeldvullende toepassingen

en: Restore state across reboots
nl: Status herstellen na herstart

en: Enable notifications
nl: Meldingen tonen

en: Pause/resume Night Light if enabled
nl: Onderbreek/Hervat nachtlicht bij in-/uitschakelen

en: Pause/resume Night Light for defined applications only
nl: Nachtlicht onderbreken/hervatten bij opgegeven toepassingen

en: Enable when charging and docked to external monitors
nl: Inschakelen tijdens opladen en bij verbinding met externe beeldschermen

en: Enable when this device is charging
nl: Inschakelen tijdens opladen

en: Allow to temporarily override without affecting my settings
nl: Tijdelijk afdwingen zonder voorkeuren aan te passen

en: Applications which enable Espresso automatically
nl: Toepassingen die Espresso in-/uitschakelen

en: Application list
nl: Toepassingenlijst

en: A list of strings, each containing an application id (desktop file name)
nl: Een lijst met tekenreeksen waarvan elk een toepassingsid bevat (naam uit .desktop-bestand)

en: Store espresso user state
nl: Status onthouden

en: Restore espresso state
nl: Herstel de Espresso-status

en: Show indicator
nl: Indicator tonen

en: Show the indicator on the top panel
nl: Toon de indicator op de bovenbalk

en: Show notifications
nl: Meldingen tonen

en: Show notifications when enabled/disabled
nl: Toon meldingen als Espresso wordt in- of uitgeschakeld

en: Enable when docked to external monitors
nl: Inschakelen bij verbinding met externe beeldschermen

en: Enable when the device is on ac power and connected to external monitors
nl: Schakel in als dit apparaat op netstroom draait en verbonden is met externe beeldschermen

en: Enable when charging
nl: Inschakelen tijdens opladen

en: Enable when the device is on ac power
nl: Inschakelen op netstroom

en: Allow turning on/off without changing my settings
nl: In-/Uitschakelen zonder voorkeuren aan te passen

en: Pause/resume Night Light
nl: Nachtlicht onderbreken/hervatten

en: Pause/resume Night Light when enabled/disabled
nl: Onderbreek/Hervat nachtlicht bij in-/uitschakelen van Espresso

en: Pause/resume Night Light for defined applications when enabled/disabled
nl: Onderbreek/Hervat nachtlicht bij een opgegeven toepassing bij in-/uitschakelen van Espresso

en: Whether or not this device has a battery
nl: Of het apparaat over een accu beschikt

en: Auto-determined on startup
nl: Automatisch vaststellen na opstarten
