gnome-shell-extension-espresso - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Auto suspend and screensaver disabled
pl: Automatycze wstrzymywanie i wygaszacz ekranu wyłączone

en: Auto suspend and screensaver enabled
pl: Automatyczne wstrzymywanie i wygaszacz ekranu włączone

en: Show Espresso in top panel
pl: Pokazuj Espresso w górnym panelu

en: Enable when a fullscreen application is running
pl: Włącz kiedy aplikacja jest uruchomiona w trybie pełnoekranowym

en: Enable notifications
pl: Włącz notyfikacje

en: Applications which enable Espresso automatically
pl: Aplikacje, które aktywują Espresso automatycznie
