Gnome-Shell-Erweiterung Suspend Button - en to pl_PL translation catalogue (6 entries)

en: Two buttons
pl_PL: Dwa przyciski

en: Show two distinct buttons instead of alt-switch-button.
pl_PL: Pokaż dwa osobne przyciski zamiast jednego zmienianego przez Alt

en: Suspend default
pl_PL: Domyślnie wstrzymaj

en: Change alt-switch-buttons behaviour to default to suspend.
    Press alt to shutdown.
    This setting has no effect if two buttons are shown.
pl_PL: Zmień domyślną funkcję przycisku zmienianego przez Alt na wstrzymanie.
    Naciśnij Alt, żeby zamknąć.
    Nic nie zmienia, gdy obydwa przyciski są pokazywane.

en: Suspend
pl_PL: Wstrzymaj

en: Power Off
pl_PL: Wyłącz
