TaskBar - en to cs_CZ translation catalogue (153 entries)

en: About
cs_CZ: O TaskBaru

en: Version
cs_CZ: Verze

en: GNOME Shell Version
cs_CZ: GNOME Shell verze

en: Report a Bug
cs_CZ: Nahlásit chybu

en: Donate for TaskBar
cs_CZ: Dotace pro TaskBar

en: Become a Friend of GNOME
cs_CZ: Staňte se Přítelem GNOME

en: RESET ALL !
cs_CZ: VŠECHNO RESETOVAT!

en: Reset All TaskBar Settings to the Original TaskBar Settings
cs_CZ: Resetovat veškerá nastavení TaskBaru na původní hodnoty

en: Overview
cs_CZ: Přehled činností

en: Tasks
cs_CZ: Úlohy

en: Desktop Button
cs_CZ: Tlačítko Plocha

en: Workspace Button
cs_CZ: Přepínač ploch

en: Appview Button
cs_CZ: Tlačítko Činnosti

en: Favorites
cs_CZ: Oblíbené

en: Align
cs_CZ: Zarovnat

en: Top Panel
cs_CZ: Horní panel

en: Bottom Panel
cs_CZ: Spodní panel

en: Reset Overview Tab
cs_CZ: Resetovat záložku Přehled činností

en: Reset the Overview Tab to the Original Overview Settings
cs_CZ: Resetovat záložku Přehled činností na původní hodnoty

en: Panels
cs_CZ: Panely

en: Align TaskBar
cs_CZ: Zarovnání TaskBaru

en: Panel Size
cs_CZ: Velikost panelu

en: Adjust TaskBar Icon Size
cs_CZ: Nastavit velikost TaskBar ikony

en: Adjust TaskBar Label Size
cs_CZ: Nastavit velikost TaskBar popisky

en: Adjust Panel Content Size
cs_CZ: Nastavit velikost obsahového panelu

en: Anchor Point
cs_CZ: Kotvící bod

en: Panel Background
    Color & Opacity
cs_CZ: Pozadí panelu
    barva & průhlednost

en: Reset Color
cs_CZ: Resetovat barvu

en: Reset Panels Tab
cs_CZ: Resetovat záložku Panely

en: Reset the Panels Tab to the Original Panels Settings
cs_CZ: Resetovat záložku Panely na původní hodnoty

en: Tasks (I)
cs_CZ: Úlohy (I)

en: Tasks on All Workspaces
cs_CZ: Úlohy na všech plochách

en: Sort Tasks by Application
cs_CZ: Seřadit úlohy dle aplikace

en: OFF
cs_CZ: Vypnout

en: Sort
cs_CZ: Seřadit

en: Sort Workspace
cs_CZ: Seřadit pracovní plochy

en: Tasks Label
cs_CZ: Popiska úlohy

en: Window Title
cs_CZ: Název okna

en: App Name
cs_CZ: Jméno aplikace

en: Tasks Label Width (150 px)
cs_CZ: Šířka popisky úloh (150 px)

en: Tasks Container Width (0 Tasks)
cs_CZ: Šířka sekce úloh (0 úloh)

en: Space between Tasks (4 px)
cs_CZ: Mezera mezi úlohami (4 px)

en: Tasks Application Menu
cs_CZ: Aplikační menu úloh

en: Middle Click
cs_CZ: Kliknutí prostředím myšítkem

en: Right Click
cs_CZ: Kliknutí pravým myšítkem

en: Close Tasks
cs_CZ: Zavřít úlohy

en: Reset Tasks (I) Tab
cs_CZ: Resetovat záložku Úlohy (I)

en: Reset the Tasks (I) Tab to the Original Tasks Settings
cs_CZ: Resetovat záložku Úlohy (I) na původní hodnoty

en: Tasks (II)
cs_CZ: Úlohy (II)

en: Scroll Tasks
cs_CZ: Přepínat mezi úlohami kolečkem

en: Standard
cs_CZ: Standardní

en: Invert
cs_CZ: Otočit

en: Active Task Frame
cs_CZ: Rámeček kolem aktivní úlohy

en: Inactive Task Frame
cs_CZ: Rámeček kolem neaktivní úlohy

en: Activate Tasks on Hover
cs_CZ: Aktivovat úlohy najetím kurzoru

en: Hover Delay
cs_CZ: Prodleva aktivace úlohy najetím kurzoru

en: Blink Tasks on Alert
cs_CZ: Úlohy blikají při oznámení

en: Blink Rate
cs_CZ: Rychlost blikání

en: Blink Color
cs_CZ: Barva blikání

en: Reset Tasks (II) Tab
cs_CZ: Resetovat záložku Úlohy (II)

en: Reset the Tasks II Tab to the Original Tasks II Settings
cs_CZ: Resetovat záložku Úlohy (II) na původní hodnoty

en: Tasks (III)
cs_CZ: Úlohy (III)

en: Active Task Background
    Color & Opacity
cs_CZ: Pozadí aktivní úlohy
    barva & průhlednost

en: Active Task Background Color & Opacity
    Click the color button to set the color and opacity of the active task background. This opens a new window with a table of preset colors to choose from. Click the '+' button under 'Custom' to customize color and opacity. Clicking '+' changes the window. In the center is a color picker, the left slider changes color and the bottom slider changes opacity. At the top, a indicator and entry field displays hexadecimal values in the form: #RRGGBB, where RR (red), GG (green) and BB (blue) are values between 00 and FF. When selected, customized colors will be available in all color settings. Back on the 'Tasks (III)' tab, flip the switch next to the color button to activate/deactivate the background color.
    Toggle tasks at the 'Overview' tab.
cs_CZ: Barva pozadí & průhlednost úlohy
    Klikni na tlačítko barvy pro nastavení barvy a průhlednosti pozadí úlohy. Otevře se nové okno s tabulkou předdefinovaných barev pro výběr. Klikni na tlačítko „+“ pod „Vlastní“ k úpravě barvy a průhlednosti. Kliknutí na „+“ mění okno. Uprostřed je výběr barvy, posuvník vlevo mění barvu a posuvník dole mění průhlednost. Indikátor a vstupní pole nahoře zobrazuje hexadecimální hodnotu ve tvaru: #RRGGBB, kde RR (červená), GG (zelená) a BB (modrá) jsou hodnoty mezi 00 a FF. Při výběru budou upravené barvy dostupné ve všech nastavení barev. Na záložce „Úlohy (III)“ můžete přepínačem vedle tlačítka barvy zapnout/vypnout barvu pozadí.
    Přepnout úlohy na panel „Přehled činností“.

en: Inactive Tasks Background
    Color & Opacity
cs_CZ: Pozadí neaktivní úlohy
    barva & průhlednost

en: Inactive Tasks Background Color & Opacity
    Click the color button to set the color and opacity of inactive task backgrounds. This opens a new window with a table of preset colors to choose from. Click the '+' button under 'Custom' to customize color and opacity. Clicking '+' changes the window. In the center is a color picker, the left slider changes color and the bottom slider changes opacity. At the top, a indicator and entry field displays hexadecimal values in the form: #RRGGBB, where RR (red), GG (green) and BB (blue) are values between 00 and FF. When selected, customized colors will be available in all color settings. Back on the 'Tasks (III)' tab, flip the switch next to the color button to activate/deactivate the background color.
    Toggle tasks at the 'Overview' tab.
cs_CZ: Barva pozadí & průhlednost neaktivních úloh
    Klikni na tlačítko barvy pro nastavení barvy a průhlednosti pozadí úlohy. Otevře se nové okno s tabulkou předdefinovaných barev pro výběr. Klikni na tlačítko „+“ pod „Vlastní“ k úpravě barvy a průhlednosti. Kliknutí na „+“ mění okno. Uprostřed je výběr barvy, posuvník vlevo mění barvu a posuvník dole mění průhlednost. Indikátor a vstupní pole nahoře zobrazuje hexadecimální hodnotu ve tvaru: #RRGGBB, kde RR (červená), GG (zelená) a BB (modrá) jsou hodnoty mezi 00 a FF. Při výběru budou upravené barvy dostupné ve všech nastavení barev. Na záložce „Úlohy (III)“ můžete přepínačem vedle tlačítka barvy zapnout/vypnout barvu pozadí.
    Přepnout úlohy na panel „Přehled činností“.

en: Active Task Label Color
cs_CZ: Barva popisky úlohy

en: Active Task Label Color & Opacity
    Click the color button to set the color and opacity of the active task label. This opens a new window with a table of preset colors to choose from. Click the '+' button under 'Custom' to customize color and opacity. Clicking '+' changes the window. In the center is a color picker, the left slider changes color and the bottom slider changes opacity. At the top, a indicator and entry field displays hexadecimal values in the form: #RRGGBB, where RR (red), GG (green) and BB (blue) are values between 00 and FF. When selected, customized colors will be available in all color settings. Back on the 'Tasks (III)' tab, flip the switch next to the color button to activate/deactivate the label color.
    Toggle task labels at the 'Tasks (I)' tab.
    Toggle tasks at the 'Overview' tab.
cs_CZ: Barva pozadí & průhlednost popisky úlohy
    Klikni na tlačítko barvy pro nastavení barvy a průhlednosti popisky úlohy. Otevře se nové okno s tabulkou předdefinovaných barev pro výběr. Klikni na tlačítko „+“ pod „Vlastní“ k úpravě barvy a průhlednosti. Kliknutí na „+“ mění okno. Uprostřed je výběr barvy, posuvník vlevo mění barvu a posuvník dole mění průhlednost. Indikátor a vstupní pole nahoře zobrazuje hexadecimální hodnotu ve tvaru: #RRGGBB, kde RR (červená), GG (zelená) a BB (modrá) jsou hodnoty mezi 00 a FF. Při výběru budou upravené barvy dostupné ve všech nastaveních barev. Na záložce „Úlohy (III)“ můžete přepínačem vedle tlačítka barvy zapnout/vypnout barvu popisky.
    Přepnout popisky úloh na záložce 'Úlohy (I)'.
    Přepnout úlohy na panel „Přehled činností“.

en: Inactive Tasks Label Color
cs_CZ: Barva popisky neaktivní úlohy

en: Inactive Tasks Label Color & Opacity
    Click the color button to set the color and opacity of inactive task labels. This opens a new window with a table of preset colors to choose from. Click the '+' button under 'Custom' to customize color and opacity. Clicking '+' changes the window. In the center is a color picker, the left slider changes color and the bottom slider changes opacity. At the top, a indicator and entry field displays hexadecimal values in the form: #RRGGBB, where RR (red), GG (green) and BB (blue) are values between 00 and FF. When selected, customized colors will be available in all color settings. Back on the 'Tasks (III)' tab, flip the switch next to the color button to activate/deactivate the label color.
    Toggle task labels at the 'Tasks (I)' tab.
    Toggle tasks at the 'Overview' tab.
cs_CZ: Barva pozadí & průhlednost popisky neaktivní úlohy
    Klikni na tlačítko barvy pro nastavení barvy a průhlednosti popisky neaktivní úlohy. Otevře se nové okno s tabulkou předdefinovaných barev pro výběr. Klikni na tlačítko „+“ pod „Vlastní“ k úpravě barvy a průhlednosti. Kliknutí na „+“ mění okno. Uprostřed je výběr barvy, posuvník vlevo mění barvu a posuvník dole mění průhlednost. Indikátor a vstupní pole nahoře zobrazuje hexadecimální hodnotu ve tvaru: #RRGGBB, kde RR (červená), GG (zelená) a BB (modrá) jsou hodnoty mezi 00 a FF. Při výběru budou upravené barvy dostupné ve všech nastaveních barev. Na záložce „Úlohy (III)“ můžete přepínačem vedle tlačítka barvy zapnout/vypnout barvu popisky.
    Přepnout popisky úloh na záložce 'Úlohy (I)'.
    Přepnout úlohy na panel „Přehled činností“.

en: Active Task Frame Color
cs_CZ: Barva rámeček úlohy

en: Active Task Frame Color & Opacity
    Click the color button to set the color and opacity of the active task frame. This opens a new window with a table of preset colors to choose from. Click the '+' button under 'Custom' to customize color and opacity. Clicking '+' changes the window. In the center is a color picker, the left slider changes color and the bottom slider changes opacity. At the top, a indicator and entry field displays hexadecimal values in the form: #RRGGBB, where RR (red), GG (green) and BB (blue) are values between 00 and FF. When selected, customized colors will be available in all color settings. Back on the 'Tasks (III)' tab, flip the switch next to the color button to activate/deactivate the frame color.
    Toggle the active task frame at the 'Tasks (II)' tab.
    Toggle tasks at the 'Overview' tab.
cs_CZ: Barva pozadí & průhlednost rámečku úlohy
    Klikni na tlačítko barvy pro nastavení barvy a průhlednosti rámečku úlohy. Otevře se nové okno s tabulkou předdefinovaných barev pro výběr. Klikni na tlačítko „+“ pod „Vlastní“ k úpravě barvy a průhlednosti. Kliknutí na „+“ mění okno. Uprostřed je výběr barvy, posuvník vlevo mění barvu a posuvník dole mění průhlednost. Indikátor a vstupní pole nahoře zobrazuje hexadecimální hodnotu ve tvaru: #RRGGBB, kde RR (červená), GG (zelená) a BB (modrá) jsou hodnoty mezi 00 a FF. Při výběru budou upravené barvy dostupné ve všech nastaveních barev. Na záložce „Úlohy (III)“ můžete přepínačem vedle tlačítka barvy zapnout/vypnout barvu rámečku.
    Přepnout rámeček úlohy na záložce 'Úlohy (II)'.
    Přepnout úlohy na panel „Přehled činností“.

en: Inactive Tasks Frame Color
cs_CZ: Rámeček rámečku neaktivní úlohy

en: Inactive Tasks Frame Color & Opacity
    Click the color button to set the color and opacity of inactive task frames. This opens a new window with a table of preset colors to choose from. Click the '+' button under 'Custom' to customize color and opacity. Clicking '+' changes the window. In the center is a color picker, the left slider changes color and the bottom slider changes opacity. At the top, a indicator and entry field displays hexadecimal values in the form: #RRGGBB, where RR (red), GG (green) and BB (blue) are values between 00 and FF. When selected, customized colors will be available in all color settings. Back on the 'Tasks (III)' tab, flip the switch next to the color button to activate/deactivate the frame color.
    Toggle inactive task frames at the 'Tasks (II)' tab.
    Toggle tasks at the 'Overview' tab.
cs_CZ: Barva pozadí & průhlednost rámečku neaktivní úlohy
    Klikni na tlačítko barvy pro nastavení barvy a průhlednosti rámečku neaktivní úlohy. Otevře se nové okno s tabulkou předdefinovaných barev pro výběr. Klikni na tlačítko „+“ pod „Vlastní“ k úpravě barvy a průhlednosti. Kliknutí na „+“ mění okno. Uprostřed je výběr barvy, posuvník vlevo mění barvu a posuvník dole mění průhlednost. Indikátor a vstupní pole nahoře zobrazuje hexadecimální hodnotu ve tvaru: #RRGGBB, kde RR (červená), GG (zelená) a BB (modrá) jsou hodnoty mezi 00 a FF. Při výběru budou upravené barvy dostupné ve všech nastaveních barev. Na záložce „Úlohy (III)“ můžete přepínačem vedle tlačítka barvy zapnout/vypnout barvu rámečku.
    Přepnout rámeček neaktivní úlohy na záložce 'Úlohy (II)'.
    Přepnout úlohy na panel „Přehled činností“.

en: Blacklist Apps
cs_CZ: Aplikace na černé listině

en: Blacklist Apps
    Find app names by navigating to the 'Preview' tab and setting 'Tasks Label' to 'App Name'. Then hover the task you would like to blacklist. App names are case-sensitive. If you intend to blacklist more than one app, separate app names by comma and space:
    Terminal, gedit, Tweak Tool, GNU Image Manipulation Program, Files
    Flip the switch next to the entry field to activate/deactivate the blacklist.
    Toggle tasks at the 'Overview' tab.
cs_CZ: Černá listina aplikací
    Vyhledejte jména aplikací přechodem na záložku „Náhled“ s následným nastavení „Popisky úlohy“ na „Jméno aplikace“. Potom najeďte myší na úlohu, kterou chcete přidat na černou listinu. U jmen aplikací záleží na velikosti písmen. Pokud chcete přidat na černou listinu více aplikací, tak oddělte jejich jména čárkou a mezerou:
    Terminal, gedit, Tweak Tool, GNU Image Manipulation Program, Files
    Přepněte přepínač vedle vstupního pole na zapnout/vypnout černou listinu.
    Přepnout úlohy na panel „Přehled činností“.

en: Reset Tasks (III) Tab
cs_CZ: Resetovat záložku Úlohy (III)

en: Reset All Settings on this Tab
cs_CZ: Resetova všechna nastavení na této záložce

en: Buttons
cs_CZ: Tlačítka

en: Desktop Button Right Click
    opens Preferences (this)
cs_CZ: Kliknutí pravým myšítkem na
    tlačítko Plocha otevře nastavení (toto)

en: Desktop Button Icon
cs_CZ: Ikona tlačítka Plocha

en: Workspace Button Index
cs_CZ: Tlačítko přepínače ploch

en: Index
cs_CZ: Pořadové číslo

en: Index/Total
cs_CZ: Pořadové číslo / celkem

en: Scroll Workspaces
cs_CZ: Přepínat kolečkem plochy

en: Workspace Button Color
cs_CZ: Barva přepínače ploch

en: Adjust Workspace Button Width
cs_CZ: Nastavit šířku tlačítka Pracovní plochy

en: Appview Button
    Left & Right Click Toggle
cs_CZ: Tlačítko Aplikace
    kliknutí levým & pravým myšítkem

en: L Appview
    R Overview
cs_CZ: L Aplikace
    P Přehled činností

en: L Overview
    R Appview
cs_CZ: L Přehled činností
    P Aplikace

en: Appview Button Icon
cs_CZ: Ikona tlačítka Aplikace

en: Reset Buttons Tab
cs_CZ: Resetovat záložku Tlačítka

en: Reset the Buttons Tab except the Icons to the Original Buttons Settings.
    The Icons can be Reset within their own Settings.
cs_CZ: Resetovat záložku Tlačítko Plocha s výjimkou nastavení ikony na původní hodnoty
    Ikona může být resetována ve svém vlastním nastavení

en: Tray Button
cs_CZ: Tlačítko lišty zpráv

en: Bottom Panel Tray Button
cs_CZ: Tlačítko lišty zpráv na spodním panelu

en: Icon
cs_CZ: Ikona

en: When Tray is Empty
cs_CZ: Pokud je lišta zpráv prázdná

en: Show Icon
cs_CZ: Zobraz ikonu

en: Show 0
cs_CZ: Zobraz 0

en: Hide
cs_CZ: Skrýt

en: Tray Button Icon
cs_CZ: Ikona tlačítky lišty zpráv

en: Activate Tray on Hover
cs_CZ: Aktivovat lištu zpráv najetím kurzoru

en: Reset Tray Button Tab
cs_CZ: Resetovat záložku Tlačítko lišty zpráv

en: Reset the Tray Button Tab except the Icon to the Original Tray Button Settings.
    The Icon can be Reset within its own Settings.
cs_CZ: Resetovat záložku Tlačítko lišty zpráv s výjimkou nastavení ikony na původní hodnoty
    Ikona může být resetována ve svém vlastním nastavení

en: Separators
cs_CZ: Oddělovače

en: Left (px)
cs_CZ: Vlevo (px)

en: Right (px)
cs_CZ: Vpravo (px)

en: Tasks Container
cs_CZ: Sekce úloh

en: Reset Separators Tab
cs_CZ: Resetovat záložku Oddělovače

en: Reset the Separators Tab to the Original Separators Settings
cs_CZ: Resetovat záložku Oddělovače na původní hodnoty

en: Preview
cs_CZ: Náhled

en: Tasks Label Preview
cs_CZ: Náhled popisky úloh

en: App Name &
    Window Title
cs_CZ: Jméno aplikace &
    název okna

en: Tasks Thumbnail Preview
cs_CZ: Náhled náhledu úlohy

en: Favorites Label Preview
cs_CZ: Náhled popisky oblíbených

en: Description
cs_CZ: Popis

en: App Name &
    Description
cs_CZ: Jméno aplikace &
    popis

en: Thumbnail Preview Size
cs_CZ: Velikost náhledu

en: Preview Delay
cs_CZ: Prodleva náhledu

en: Preview Background Color
cs_CZ: Náhled barvy pozadí

en: Preview Label Color
cs_CZ: Náhled barvy popisky

en: Reset Preview Tab
cs_CZ: Resetovat záložku Náhled

en: Reset the Preview Tab to the Original Preview Settings
cs_CZ: Resetovat záložku Náhled na původní hodnoty

en: Misc
cs_CZ: Různé

en: Color & Opacity
cs_CZ: Barva & průhlednost

en: Activities Button
cs_CZ: Tlačítko Aplikace

en: Reset
cs_CZ: Resetovat

en: Application Menu
cs_CZ: Menu aplikace

en: Date Menu
cs_CZ: Datum a čas

en: System Menu
cs_CZ: Systémové menu

en: Hot Corner
cs_CZ: Aktivní roh

en: Dash (Activities Overview)
cs_CZ: Dash (v přehledu činností)

en: Workspace Selector (Activities Overview)
cs_CZ: Výběr pracovní plochy (v přehledu činností)

en: TaskBar (Activities Overview)
cs_CZ: TaskBar (v přehledu činností)

en: Reset Misc Tab
cs_CZ: Resetovat záložku Různé

en: Reset the Misc Tab to the Original Misc Settings
cs_CZ: Resetovat záložku Různé na původní hodnoty

en: TaskBar - Set Desktop Button Icon
cs_CZ: TaskBar – Nastavit ikonu tlačítka Plocha

en: Images
cs_CZ: Obrázky

en: TaskBar - Set Appview Button Icon
cs_CZ: TaskBar – Nastavit ikonu tlačítka Aplikace

en: TaskBar - Set Tray Button Icon
cs_CZ: TaskBar – Nastavit ikonu tlačítka lišty zpráv

en: Export Settings
cs_CZ: Exportovat nastavení

en: Export All TaskBar Settings. This will create a taskbar.dconf file in your home folder.
cs_CZ: Exportuje všechna nastavení TaskBaru do souboru taskbar.dconf ve vašem domovském adresáři.

en: Import Settings
cs_CZ: Importovat nastavení

en: Import All TaskBar Settings. This will import the taskbar.dconf file located in your home folder.
cs_CZ: Importuje všechna nastavení TaskBaru. Načtena budou všechna nastavení ze souboru taskbar.dconf ve vašem domovském adresáři.

en: Sort or Group Tasks by Application
cs_CZ: Seřadit nebo seskupit úlohy dle aplikace

en: Group
cs_CZ: Skupina

en: Group Workspace
cs_CZ: Seskupit pracovní plochy

en: Preview Font Size
cs_CZ: Náhled velikosti fontů

en: Keybindings
cs_CZ: Klávesové zkratky

en: Backspace to disable Keybindings
cs_CZ: Použijte Backspace pro zrušení klávesové zkratky

en: Focus previous Task (Scroll left)
cs_CZ: Vybrat předchozí úlohu (posun levo)

en: Focus next Task (Scroll right)
cs_CZ: Vybrat další úlohu (posun vpravo)

en: Toggle Desktop View
cs_CZ: Přepnout zobrazení plochy
