gnome-tetravex master - en to uk translation catalogue (62 entries)

note: (itstool) path: info/desc
en: Solve the game automatically.
uk: Розв'язування гри автоматично.

note: (itstool) path: page/title
en: Hints
uk: Підказки

note: (itstool) path: note/p
en: If you use the following method to complete the game, your score will not be included among the high scores.
uk: Якщо ви скористаєтеся вказаним нижче методом для завершення гри, ваш результат не буде включено до найкращих результатів.

note: (itstool) path: section/title
en: Solve the game
uk: Розв'язати гру

note: (itstool) path: section/p
en: If you get stuck in the game and want to solve it automatically, press the question mark button in the bottom-right corner.
uk: Якщо ви не знаєте, як виграти гру, і вам потрібна допомога комп'ютера, натисніть кнопку із знаком питання у нижньому правому куті вікна програми.

[ctx: link]
note: (itstool) path: info/title
en: GNOME Tetravex
uk: Тетравекс GNOME

[ctx: text]
note: (itstool) path: info/title
en: GNOME Tetravex
uk: Тетравекс GNOME

note: (itstool) path: info/desc
en: GNOME Tetravex help.
uk: Довідка до «Тетравекс GNOME».

note: (itstool) path: media/span
en: GNOME Tetravex logo
uk: Логотип «Тетравекс GNOME»

note: (itstool) path: page/title
en: <_:media-1/> GNOME Tetravex
uk: <_:media-1/> Тетравекс GNOME

note: (itstool) path: page/p
en: <app>GNOME Tetravex</app> is a simple puzzle game which scope is to move the various pieces from one side of the board to the other side, so that the same numbers depicted on the pieces are touching each other.
uk: <app>Тетравекс GNOME</app> — проста гра-головоломка, ігровий процес у якій полягає у пересуванні плиток з однієї частини дошки до іншої так, щоб числа на сусідніх плитках збігалися.

note: (itstool) path: page/p
en: The game is timed, and these times are used as the score for the game. You have to move all the pieces in the least time possible.
uk: Складання головоломки у грі виконується на час. Чим менше витрачено часу, тим кращим буде результат. Вам слід поспішати зі збиранням.

note: (itstool) path: section/title
en: Basic Gameplay &amp; Usage
uk: Базові прийоми гри та користування

note: (itstool) path: section/title
en: Tips &amp; Tricks
uk: Підказки та поради

note: (itstool) path: info/desc
en: Legal information.
uk: Правові відомості.

note: (itstool) path: page/title
en: License
uk: Ліцензія

note: (itstool) path: page/p
en: This work is distributed under a CreativeCommons Attribution-Share Alike 3.0 Unported license.
uk: Ця робота поширюється за умов ліцензування CreativeCommons Attribution-Share Alike 3.0 Unported.

note: (itstool) path: page/p
en: You are free:
uk: Ви можете:

note: (itstool) path: item/title
en: <em>To share</em>
uk: <em>Ділитися</em>

note: (itstool) path: item/p
en: To copy, distribute and transmit the work.
uk: Копіювати, поширювати і передавати цю роботу

note: (itstool) path: item/title
en: <em>To remix</em>
uk: <em>Змінювати</em>

note: (itstool) path: item/p
en: To adapt the work.
uk: Адаптувати цю роботу.

note: (itstool) path: page/p
en: Under the following conditions:
uk: За дотримання таких умов:

note: (itstool) path: item/title
en: <em>Attribution</em>
uk: <em>Посилання на джерело</em>

note: (itstool) path: item/p
en: You must attribute the work in the manner specified by the author or licensor (but not in any way that suggests that they endorse you or your use of the work).
uk: Ви маєте вказати авторство так, як це визначено автором або ліцензіатом (але не у такий спосіб, наче вони підтримують вас або ваше використання роботи).

note: (itstool) path: item/title
en: <em>Share Alike</em>
uk: <em>Поширення на тих самих умовах</em>

note: (itstool) path: item/p
en: If you alter, transform, or build upon this work, you may distribute the resulting work only under the same, similar or a compatible license.
uk: Якщо ви змінюєте, перетворюєте або створюєте роботу на основі цієї роботи, ви можете поширювати результати лише за тих самих, подібних або сумісних умов ліцензування.

note: (itstool) path: page/p
en: For the full text of the license, see the <link href="http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/legalcode">CreativeCommons website</link>, or read the full <link href="http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/">Commons Deed</link>.
uk: Щоб ознайомитися із повним текстом ліцензційних умов, скористайтеся <link href="http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/legalcode">сайтом CreativeCommons</link> або прочитайте повністю <link href="http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/">Commons Deed</link>.

note: (itstool) path: info/desc
en: How to move the pieces on the game board.
uk: Як пересувати плитки ігровою дошкою.

note: (itstool) path: page/title
en: Move the pieces
uk: Пересування плиток

note: (itstool) path: section/title
en: Move a piece
uk: Пересуньте фішку

note: (itstool) path: section/p
en: To move a piece, you can either click on it to select it, and click on the square to place it or drag it to the new square.
uk: Щоб пересунути плитку, вам слід або клацнути на ній, щоб її позначити, а потім клацнути на квадраті, у якому її слід розташувати, або просто перетягти плитку на нове місце.

note: (itstool) path: section/p
en: These moves are not permanent and can be reversed.
uk: Ці ходи не є остаточними — їх можна скасувати.

note: (itstool) path: note/p
en: The pieces in the left box can be moved all at once in one direction. Press the menu button in the top-right corner of the window and select <gui style="menuitem">Keyboard Shortcuts</gui> for more information.
uk: Плитки у лівій частині ігрової дошки можна пересувати по декілька одразу у одному напрямку. Натисніть кнопку меню у верхньому правому куті вікна програми і виберіть <gui style="menuitem">Клавіатурні скорочення</gui>, щоб дізнатися більше.

note: (itstool) path: info/desc
en: Change the size of the game board.
uk: Зміна розмірів ігрової дошки.

note: (itstool) path: page/title
en: Game board size
uk: Розмір ігрової дошки

note: (itstool) path: page/p
en: To change the size of the game board, in order to increase or decrease the complexity of the game, press the menu button in the top-right corner of the window and select <gui style="menuitem">Size</gui>, then select the dimension of the board.
uk: Щоб змінити розмір дошки з метою збільшити або зменшити складність гри, натисніть кнопку меню у верхньому правому куті вікна і виберіть пункт <gui style="menuitem">Розмір</gui>, а потім виберіть розмірність дошки.

note: (itstool) path: page/p
en: You can select from five different dimension, from 2×2 to 6×6. The default one is 3×3.
uk: Ви можете вибрати будь-яку з п'яти різних розмірностей, від 2×2 до 6×6. Типовими є розміри дошки 3×3.

note: (itstool) path: note/p
en: If the pieces are too small, resizing the window will change their size.
uk: Якщо плитки виглядають надто маленькими, можна змінити розміри вікна, щоб збільшити розміри плиток.

note: (itstool) path: info/desc
en: How to play <app>GNOME Tetravex</app>.
uk: Як грати у <app>Тетравекс GNOME</app>.

note: (itstool) path: page/title
en: Play <app>GNOME Tetravex</app>
uk: Гра у <app>Тетравекс GNOME</app>

note: (itstool) path: section/title
en: Basic usage
uk: Основні прийоми користування

note: (itstool) path: section/p
en: The game window is divided into two boxes: the one on the right side of the window contains the pieces that needs to be arranged; the one on the left side of the window is where the pieces from the right box will be arranged and moved. Each piece is divided into four little triangles containing a number.
uk: Ігрове вікно поділено на дві панелі. На панелі у правій частині вікна містяться плитки, які слід упорядкувати. На лівій панелі слід розташувати плитки з правої панелі. Кожну плитку поділено на чотири маленьких трикутнички, у кожному з яких записано число.

note: (itstool) path: section/p
en: The scope of the game is to position the pieces so that only two identical numbers are next to each other.
uk: Метою гри є розташувати плитки так, щоб у сусідніх трикутничках було записано однакові числа.

note: (itstool) path: section/p
en: It is not possible to position the pieces so that different number are next to each other.
uk: Розташовувати плитки так, щоб у сусідніх трикутничках були різні числа, заборонено правилами.

note: (itstool) path: section/p
en: The game is completed when you have positioned all the pieces in their right positions.
uk: Гра вважається завершеною, коли всі плитки буде пересунуто на правильні позиції.

note: (itstool) path: note/p
en: When you start <app>GNOME Tetravex</app>, the game will start immediately, and the time will start counting.
uk: Одразу після запуску <app>Тетравекс GNOME</app> розпочнеться гра і відлік часу.

note: (itstool) path: section/title
en: Video demonstration
uk: Відеодемонстрація

note: (itstool) path: section/p
en: This short video shows how the game works, and what are the possible movements.
uk: У цьому короткому відео продемонстровано гру та можливі варіанти ходів.

note: (itstool) path: media/p
en: Demo
uk: Демонстрація

note: (itstool) path: div/p
en: Drag pieces from the right to the left, making sure that adjacent edges have the same number and color.
uk: Перетягніть плитки з правої панелі на ліву так, щоб за сусідніми гранями плиток були однакові числа.

note: (itstool) path: div/p
en: Hold down <key>Ctrl</key> and press the arrow keys to move all placed pieces at once.
uk: Утримуйте натиснутою клавішу <key>Ctrl</key> і натискайте клавіші зі стрілками для пересування усіх розташованих плиток одночасно.

note: (itstool) path: div/p
en: Continue dragging pieces until they all fit together on the left.
uk: Продовжуйте перетягування плиток, аж доки їх не буде розташовано у правильних позиціях на лівій панелі.

note: (itstool) path: info/desc
en: Simple tips on how to possibly win a game.
uk: Прості підказки, які допоможуть вам грати краще.

note: (itstool) path: page/title
en: Win <app>GNOME Tetravex</app>
uk: Стратегія у <app>Тетравекс GNOME</app>

note: (itstool) path: note/p
en: The following tips will not assure you to win a game, they are intended as a simple aid.
uk: За допомогою наведених нижче підказок вам буде простіше виграти, але вони не гарантують перемоги.

note: (itstool) path: section/title
en: Look for a single number
uk: Шукайте числа, які не повторюються

note: (itstool) path: section/p
en: When you start a new game, look for a single number, or a number that has no similar numbers that can be placed next to it.
uk: На початку гри шукайте на плитках число, яке є унікальним, або число, яке не може мати сусідніх плиток із таким самим числом.

note: (itstool) path: section/p
en: If you have one such number, that piece is a valid starting piece, since you know where it has to be placed.
uk: Якщо ви знайшли таке число, можна почати з плитки, яка його містить, оскільки можна точно встановити, де слід розташувати цю плитку.

note: (itstool) path: section/p
en: Note that the bigger the size of the board, the harder is to find such a number.
uk: Зауважте, що чим більшим є розмір дошки, тим складніше знайти таке число.

note: (itstool) path: section/title
en: Have a tip to share?
uk: Маєте якусь підказку?

note: (itstool) path: section/p
en: If you have a tip to share about <app>GNOME Tetravex</app>, or any other GNOME games, write us at gnome-doc-list@gnome.org. We will add them here!
uk: Якщо маєте якусь корисну підказку щодо <app>Тетравекс GNOME</app> або будь-якої іншої з ігор GNOME, повідомте нам про це за адресою gnome-doc-list@gnome.org. Ми врахуємо ваші пропозиції у нашій документації!
