gnome-tour master - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Tour
cs: Prohlídka

en: Greeter & Tour
cs: Uvítání a prohlídka

en: GNOME Tour and Greeter
cs: Uvítání a prohlídka GNOME

en: A guided tour and greeter for GNOME.
cs: Prohlídka s průvodcem a uvítání do GNOME.

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The GNOME Project
cs: Projekt GNOME

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Následující

en: Start
cs: Začít

en: Let's Begin
cs: Pojďme začít

en: Get an Overview
cs: Získejte přehled

note: Translators: 'Windows' is referring to the operating system and should not be translated
en: The overview shows all your apps and windows. Press the Super (Windows) key to open it.
cs: Přehled zobrazuje všechny vaše aplikace a okna. Stisknutím klávesy Super (Windows) jej otevřete.

en: Powerful Search
cs: Výkonné vyhledávání

en: To search, just start typing in the overview. You can use search to launch apps, find files, perform calculations, and more.
cs: Pro rychlé hledání začněte psát do přehledu. Pomocí vyhledávání můžete spouštět aplikace, hledat soubory, provádět výpočty a další.

en: Stay Organized With Workspaces
cs: Udržte si pořádek pomocí pracovních ploch

en: Organize your windows by moving them into different workspaces. This can be done by dragging them in the overview.
cs: Uspořádejte si okna přesunutím na různé pracovní plochy. To lze provést jejich přetažením v přehledu.

en: Swipe Up and Down
cs: Přejeďte prstem nahoru a dolů

en: To quickly open the overview with a touchpad, swipe up with three fingers.
cs: Pro rychlé otevření přehledu pomocí touchpadu přejeďte třemi prsty nahoru.

en: Swipe Left and Right
cs: Přejeďte prstem doleva a doprava

en: To move between workspaces, swipe three fingers horizontally.
cs: Pro přechod mezi pracovními plochami přejeďte třemi prsty vodorovně.

en: That's It!
cs: To je vše!

en: To get more advice and tips, see the Help app.
cs: Další rady a tipy najdete v aplikaci Nápověda.

note: Translators: The following string is formatted as "Learn about new and essential features in GNOME 3.36" for example
en: Learn about the key features in {name} {version}.
cs: Seznamte se s důležitými funkcemi, které {name} {version} přináší.
