gnome-tweak-tool master - en to tg translation catalogue (74 entries)

en: _Reset to Defaults
tg: _Барқарор кардани пешфарзҳо

en: Disable All Shell Extensions
tg: Ғайрифаъол кардани ҳамаи пасвандҳои восит

en: _About
tg: _Дар бораи барнома

en: _Quit
tg: _Баромад

en: Reset to Defaults
tg: Барқарор кардани пешфарзҳо

en: Homepage
tg: Саҳифаи асосӣ

en: Appearance
tg: Намуди зоҳирӣ

en: Extensions
tg: Пасвандҳо

en: Fonts
tg: Шрифтҳо

en: Power
tg: Барқ

en: Startup Applications
tg: Барномаҳо бо оғози худкор

en: Top Bar
tg: Навори боло

en: Windows
tg: Равзанаҳо

en: Workspaces
tg: Фазоҳои корӣ

en: Mouse
tg: Муш

en: Files
tg: Файлҳо

en: Miscellaneous
tg: Гуногун

en: Icons on Desktop
tg: Нишонаҳо дар мизи корӣ

en: Desktop
tg: Мизи корӣ

en: Computer
tg: Компютер

en: Home
tg: Асосӣ

en: Network Servers
tg: Хидматҳои шабакавӣ

en: Trash
tg: Сабад

en: Mounted Volumes
tg: Ҳаҷмҳои васлшуда

en: Background
tg: Пасзамина

en: Mode
tg: Реҷа

en: Background Location
tg: Ҷойгиршавии пасзамина

en: Lock Screen Location
tg: Ҷойгиршавии экрани қулф

en: Window Titles
tg: Сарлавҳаҳои равзана

en: Interface
tg: Интерфейс

en: Documents
tg: Ҳуҷҷатҳо

en: Icons
tg: Нишонаҳо

en: Cursor
tg: Курсор

en: Shell theme
tg: Мавзӯи восит

note: check the shell is running and the usertheme extension is present
en: Unknown error
tg: Хатои номаълум

en: <i>Default</i>
tg: <i>Пешфарз</i>

en: Select a theme
tg: Интихоб кардани мавзӯъ

en: %s theme updated successfully
tg: Мавзӯи %s бомуваффақият бор карда шуд

en: %s theme installed successfully
tg: Мавзӯи %s бомуваффақият насб карда шуд

en: Error installing theme
tg: Хатои насбкунии мавзӯъ

note: does not look like a valid theme
en: Invalid theme
tg: Мавзӯи беэътибор

note: GSettingsSwitchTweak("Buttons Icons","org.gnome.desktop.interface", "buttons-have-icons"), GSettingsSwitchTweak("Menu Icons","org.gnome.desktop.interface", "menus-have-icons"),
en: Theme
tg: Мавзӯъ

en: Enable animations
tg: Фаъол кардани аниматсияҳо

en: Disabled
tg: Ғайрифаъол

en: Unknown extension error
tg: Хатои пасванди номаълум

en: Remove
tg: Тоза кардан

en: Updating
tg: Дар ҳоли навсозӣ

en: Error
tg: Хато

en: Update
tg: Навсозӣ кардан

en: Select an extension
tg: Интихоб кардани пасванд

note: does not look like a valid theme
en: Invalid extension
tg: Пасванди беэътибор

en: Show Application Menu
tg: Намоиш додани менюи барнома

en: Dynamic
tg: Динамикӣ

en: Static
tg: Собит

en: Clock
tg: Соат

en: Show date
tg: Намоиш додани сана

en: Show seconds
tg: Намоиш додани сонияҳо

en: Calendar
tg: Тақвим

en: Show week numbers
tg: Намоиш додани рақамҳои ҳафта

en: Number of Workspaces
tg: Миқдори фазоҳои корӣ

en: Applications
tg: Барномаҳо

en: Search Applications...
tg: Ҷустуҷӯи барномаҳо...

en: _Close
tg: _Пӯшидан

en: _Add
tg: _Илова кардан

en: New startup application
tg: Барномаҳои нав бо оғози худкор

en: Window scaling
tg: Миқёсгароии равзана

en: Do you want to keep these HiDPI settings?
tg: Шумо мехоҳед, ки ин танзимоти HiDPI-ро нигоҳ доред?

en: Revert Settings
tg: Барқарор кардани танзимот

en: Keep Changes
tg: Нигоҳ доштани тағйирот

en: Titlebar Buttons
tg: Тугмаҳои навори унвон

en: Keyboard and Mouse
tg: Клавиатура ва муш

en: Touchpad
tg: Панели ламсӣ

en: Device
tg: Дастгоҳ

note: indicates the default theme, e.g Adwaita (default)
en: %s <i>(default)</i>
tg: %s <i>(пешфарз)</i>
