gnome-weather master - en to sl_SI translation catalogue (43 entries)

en: Weather
sl_SI: Vreme

en: Show weather conditions and forecast
sl_SI: Spremljanje trenutnih vremenskih razmer in napovedi

en: A small application that allows you to monitor the current weather conditions for your city, or anywhere in the world.
sl_SI: Program, ki omogoča pregled trenutnih vremenskih pogojev za izbrana svetovna mesta.

en: It provides access to detailed forecasts, up to 7 days, with hourly details for the current and next day, using various internet services.
sl_SI: Omogoča prikaz podrobne vremenske napovedi z različnih spletišč do 7 dni vnaprej, z razdelitvijo na uro ali po dnevih.

en: It also optionally integrates with the GNOME Shell, allowing you to see the current conditions of the most recently searched cities by just typing the name in the Activities Overview.
sl_SI: Program je mogoče vključiti tudi v okolje Lupine GNOME, s čimer se omogoči pregled trenutnega vremena v izbranih oziroma iskanih mestih z vpisom imena mesta v polje pregleda dejavnosti.

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The GNOME Project
sl_SI: Projekt GNOME

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Weather;Forecast;
sl_SI: Weather;Forecast;vreme;napoved;ARSO;

en: Allows weather information to be displayed for your location.
sl_SI: Omogoči prikazovanje podrobnosti o vremenu za nastavljena mesta

en: Configured cities to show weather for
sl_SI: Nastavljena mesta za prikaz vremena

en: The locations shown in the world view of gnome-weather. Each value is a GVariant returned by gweather_location_serialize().
sl_SI: Mesta, ki so prikazana v svetovnem pogledu programa.

en: The width of the main window.
sl_SI: Širina glavnega okna.

en: The height of the main window.
sl_SI: Višina glavnega okna.

en: Window maximized
sl_SI: Razpeto okno

en: Whether or not the window is maximized.
sl_SI: Ali je glavno okno razpeto.

en: Loading…
sl_SI: Osveževanje podatkov …

en: Night
sl_SI: Noč

en: Morning
sl_SI: Jutro

en: Afternoon
sl_SI: Popoldan

en: Evening
sl_SI: Večer

en: Search for a city
sl_SI: Iskanje mesta

en: Places
sl_SI: Mesta

en: _Hourly
sl_SI: _Na uro

en: _Daily
sl_SI: _Po dnevih

en: Temperature Unit
sl_SI: Enota temperature

en: _Celsius
sl_SI: _Celzij

en: _About Weather
sl_SI: _O Programu

en: Welcome to Weather!
sl_SI: Dobrodošli v program Vreme!

en: To get started, select a location.
sl_SI: Z začetek izberite mesto.

en: Search for a city or country
sl_SI: Iskanje mesta ali države

en: Refresh
sl_SI: Osveži

en: Main Menu
sl_SI: Glavni meni

en: Feels like %.0f°
sl_SI: Občuti se kot » %.0f «

en: Updated just now.
sl_SI: Ravnokar posodobljeno

en: Updated %d minute ago. | Updated %d minutes ago.
sl_SI[0]: Posodobljeno pred %d minutami.
sl_SI[1]: Posodobljeno pred %d minuto.
sl_SI[2]: Posodobljeno pred %d minutama.
sl_SI[3]: Posodobljeno pred %d minutami.

en: Updated %d hour ago. | Updated %d hours ago.
sl_SI[0]: Posodobljeno pred %d urami.
sl_SI[1]: Posodobljeno pred %d uro.
sl_SI[2]: Posodobljeno pred %d urama.
sl_SI[3]: Posodobljeno pred %d urami.

en: Updated %d day ago. | Updated %d days ago.
sl_SI[0]: Posodobljeno pred %d dnevi.
sl_SI[1]: Posodobljeno pred %d dnem.
sl_SI[2]: Posodobljeno pred %d dnevoma.
sl_SI[3]: Posodobljeno pred %d dnevi.

en: Updated %d week ago. | Updated %d weeks ago.
sl_SI[0]: Posodobljeno pred %d tedni.
sl_SI[1]: Posodobljeno pred %d tednom.
sl_SI[2]: Posodobljeno pred %d tednoma.
sl_SI[3]: Posodobljeno pred %d tedni.

en: Updated %d month ago. | Updated %d months ago.
sl_SI[0]: Posodobljeno pred %d meseci.
sl_SI[1]: Posodobljeno pred %d mesecem.
sl_SI[2]: Posodobljeno pred %d mesecema.
sl_SI[3]: Posodobljeno pred %d meseci.

en: Daily Forecast
sl_SI: Dnevna napoved

en: Forecast not Available
sl_SI: Ni nobene napovedi

en: Hourly Forecast
sl_SI: Urna napoved

en: Now
sl_SI: Ravnokar

en: World view
sl_SI: Pogled sveta
