gnome-weather master - en to hr translation catalogue (42 entries)

en: Weather
hr: Vrijeme

en: Show weather conditions and forecast
hr: Pogledajte vašu lokalnu vremensku prognozu

en: A small application that allows you to monitor the current weather conditions for your city, or anywhere in the world.
hr: Mala aplikacija koja vam omogućuje praćenje trenutne vremenske prognoze u vašem gradu, ili bilo gdje na svijetu.

en: It provides access to detailed forecasts, up to 7 days, with hourly details for the current and next day, using various internet services.
hr: Omogućuje vam pristup opširnoj prognozi vremena, do 7 dana, sa satnim pojedinostima za trenutni i sljedeći dan, koristeći razne internetske usluge.

en: It also optionally integrates with the GNOME Shell, allowing you to see the current conditions of the most recently searched cities by just typing the name in the Activities Overview.
hr: Isto tako se po izboru integrira s GNOME ljuskom, omogućujući vam pregled trenutne vremenske prognoze najčešće traženih gradova, jednostavno samo upisivanjem naziva grada u Aktivnosti pregledu.

en: The GNOME Project
hr: GNOME projekt

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: Weather;Forecast;
hr: Vrijeme;Prognoza;

en: Allows weather information to be displayed for your location.
hr: Omogućuje prikaz vremenskih informacija za vašu lokaciju.

en: Configured cities to show weather for
hr: Podešeni gradovi za koje će se prikazati prognoza

en: The locations shown in the world view of gnome-weather. Each value is a GVariant returned by gweather_location_serialize().
hr: Lokacija prikazana u pregledu svijeta u gnome-weather. Svaka vrijednost je GVariant vraćen od gweather_location_serialize().

en: Loading…
hr: Učitavanje…

en: Night
hr: Noć

en: Morning
hr: Jutro

en: Afternoon
hr: Poslijepodne

en: Evening
hr: Večer

en: Search for a city
hr: Potraži grad

en: Places
hr: Lokacije

en: Hourly
hr: Satno

en: Daily
hr: Dnevno

en: Temperature Unit
hr: Jedinica temperature

en: _Celsius
hr: _Celzijus

en: _Fahrenheit
hr: _Farenhajt

en: _About Weather
hr: _O Vremenu

en: Refresh
hr: Osvježi

en: Select Location
hr: Odaberi lokaciju

en: Welcome to Weather!
hr: Dobrodošli u Vrijeme!

en: To get started, select a location.
hr: Kako bi započeli, odaberite lokaciju.

en: Search for a city or country
hr: Potraži grad ili zemlju

en: Feels like %.0f°
hr: Kao da je %.0f°

en: Updated just now.
hr: Nadopunjeno upravo sada.

en: Updated %d minute ago. | Updated %d minutes ago.
hr[0]: Nadopunjeno prije %d minute.
hr[1]: Nadopunjeno prije %d minute.
hr[2]: Nadopunjeno prije %d minuta.

en: Updated %d hour ago. | Updated %d hours ago.
hr[0]: Nadopunjeno prije %d sata.
hr[1]: Nadopunjeno prije %d sata.
hr[2]: Nadopunjeno prije %d sati.

en: Updated %d day ago. | Updated %d days ago.
hr[0]: Nadopunjeno prije %d dana.
hr[1]: Nadopunjeno prije %d dana.
hr[2]: Nadopunjeno prije %d dana.

en: Updated %d week ago. | Updated %d weeks ago.
hr[0]: Nadopunjeno prije %d tjedna.
hr[1]: Nadopunjeno prije %d tjedna.
hr[2]: Nadopunjeno prije %d tjedana.

en: Updated %d month ago. | Updated %d months ago.
hr[0]: Nadopunjeno prije %d mjeseca.
hr[1]: Nadopunjeno prije %d mjeseca.
hr[2]: Nadopunjeno prije %d mjeseci.

en: Daily Forecast
hr: Dnevna prognoza

en: Forecast not Available
hr: Prognoza nije dostupna

note: Translators: this is the time format for day and month name according to the current locale
en: %b %e
hr: %e %b

en: Hourly Forecast
hr: Satna prognoza

en: Now
hr: Sada

note: Translators: this is a time format without date used for AM/PM
en: %l∶%M %p
hr: %H:%M

en: World view
hr: Prikaz svijeta
