gnome-weather master - en to ca translation catalogue (33 entries)

en: Temperature unit
ca: Unitat de temperatura

en: About
ca: Quant a

en: Quit
ca: Ix

en: City view
ca: Visualització de ciutat

en: Loading…
ca: S'està carregant…

en: Weather
ca: Meteorologia

en: Show weather conditions and forecast
ca: Mostra les condicions actuals i la predicció meteorològica

en: A small application that allows you to monitor the current weather conditions for your city, or anywhere in the world.
ca: Un programa petit que vos permet fer un seguiment de les condicions meteorològiques actuals a la vostra ciutat o a qualsevol lloc del món.

en: It provides access to detailed forecasts, up to 7 days, with hourly details for the current and next day, using various internet services.
ca: També podeu accedir a les previsions actualitzades de fins a 7 dies i per hores pel dia actual i l'endemà. Proporcionades per diversos serveis d'Internet.

en: It also optionally integrates with the GNOME Shell, allowing you see the current conditions of the most recently searched cities by just typing its name in the Activities Overview.
ca: Opcionalment també es pot integrar amb el GNOME Shell de manera que vegeu les condicions actuals de les últimes ciutats que hàgeu buscat teclejant el seu nom al resum d'activitats.

en: Weather;Forecast;
ca: Meteorologia;Predicció;

en: Allows weather information to be displayed for your location.
ca: Permet que la informació meteorològica es mostre per la vostra ubicació.

en: Configured cities to show weather for
ca: Ciutats configurades per a veure'n el temps

en: The locations shown in the world view of gnome-weather. Each value is a GVariant returned by gweather_location_serialize().
ca: La ubicació mostrada a la vista mundial del gnome-weather. Cada valor és un GVariant retornat per gweather_location_serialize().

en: Automatic location
ca: Ubicació automàtica

en: The automatic location is the value of automatic-location switch which decides whether to fetch current location or not.
ca: La ubicació automàtica és el valor del commutador de la ubicació automàtica que decideix si s'ha de recollir la ubicació automàtica.

en: Automatic Location
ca: Ubicació automàtica

en: Locating…
ca: S'està ubicant…

en: Search for a city
ca: Cerqueu una ciutat

en: Viewed Recently
ca: Consultats recentment

en: Current conditions
ca: Condicions actuals

en: Today
ca: Hui

en: Tomorrow
ca: Demà

en: Places
ca: Llocs

en: Refresh
ca: Actualitza

en: Search for a location
ca: Cerqueu una ubicació

en: To see weather information, enter the name of a city.
ca: Per veure la informació meteorològica, introduïu el nom d'una ciutat.

en: Forecast
ca: Predicció

en: Forecast not available
ca: La predicció està disponible

en: Weekly Forecast
ca: Predicció de la setmana

en: Select Location
ca: Seleccioneu una ubicació

en: A weather application
ca: Un programa sobre meteorologia

en: World view
ca: Visualització mundial
