Godot Engine class reference - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Tutorials
et: Õpetused

en: Properties
et: Atribuudid

en: Methods
et: Meetodid

en: Theme Properties
et: Teema atribuudid

en: Signals
et: Signaalid

en: Enumerations
et: Loendused

en: Constants
et: Konstandid

en: Property Descriptions
et: Atribuutide kirjeldused

en: Method Descriptions
et: Meetodite kirjeldused

en: Theme Property Descriptions
et: Teema atribuutide kirjeldused

en: Inherits:
et: Pärandub:

en: Inherited By:
et: Pärandanud:

en: (overrides %s)
et: (võtab üle %s)

en: Default
et: Vaikimisi

en: value
et: väärtus

en: This method should typically be overridden by the user to have any effect.
et: Kasutaja peaks selle meetodi tavaliselt üle võtma, et sellel oleks mingit mõju.

en: This method has no side effects. It doesn't modify any of the instance's member variables.
et: Sellel meetodil ei ole kõrvalmõjusid. See ei muuda ühtegi eksemplari liikmemuutujat.

en: This method accepts any number of arguments after the ones described here.
et: See meetod võtab vastu mis tahes arvu argumente pärast siin kirjeldatud argumente.

en: This method is used to construct a type.
et: Seda meetodit kasutatakse tüübi konstrueerimiseks.

en: This method doesn't need an instance to be called, so it can be called directly using the class name.
et: Selle meetodi kutsumiseks pole vaja eksemplari, nii et seda saab kutsuda otse kasutades klassi nime.
