Godot Engine class reference - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Properties
is: Breytur

en: Signals
is: Merki

en: Enumerations
is: Upptalningartög

en: Constants
is: Fasti

en: Property Descriptions
is: Lýsing á Breytum
