Godot Engine class reference - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Tutorials
lt: Pamokos

en: Properties
lt: Savybės

en: Methods
lt: Metodai

en: Theme Properties
lt: Temos savybės

en: Signals
lt: Signalai

en: Enumerations
lt: Enumeracijos

en: Constants
lt: Konstantos

en: Property Descriptions
lt: Savybių aprašymai

en: Method Descriptions
lt: Metodų aprašymai

en: Theme Property Descriptions
lt: Temos savybių aprašymai

en: Inherits:
lt: Paveldi:

en: Inherited By:
lt: Paveldimas:

en: Default
lt: Numatytas

en: value
lt: reikšmė

en: Returns a color constructed from integer red, green, blue, and alpha channels. Each channel should have 8 bits of information ranging from 0 to 255.
    [code]r8[/code] red channel
    [code]g8[/code] green channel
    [code]b8[/code] blue channel
    [code]a8[/code] alpha channel
    [codeblock]
    red = Color8(255, 0, 0)
    [/codeblock]
lt: Sugražina spalvą, sukonstruotą iš (sveikų skaičių) raudono, žalio, mėlyno, ir alfa (ang. alpha) kanalų. Kiekvienas kanalas turi 8 bitus informacijos, aprėpiančios skaičius nuo 0 iki 255.
    [code]r8[/code] raudonasis kanalas
    [code]g8[/code] žaliasis kanalas
    [code]b8[/code] mėlynasis kanalas
    [code]a8[/code] alfa kanalas
    [codeblock]
    red = Color8(255, 0, 0)
    [/codeblock]
