Godot Engine editor - en to ig translation catalogue (53 entries)

en: Tablet Driver
ig: Onye na-anya mbadamba mbadamba

en: Clipboard
ig: Klipbọọdụ

en: Current Screen
ig: Ihuenyo dị ugbu a

en: Exit Code
ig: Koodu ọpụpụ

en: V-Sync Enabled
ig: Agbanyere V-mmekọrịta

en: V-Sync Via Compositor
ig: V-mmekọrịta Site na ihe mejupụtara

en: Delta Smoothing
ig: Delta na-ehi ụra

en: Low Processor Usage Mode
ig: Ụdị ojiji Processor dị ala

en: Low Processor Usage Mode Sleep (µsec)
ig: Ụdị ihi ụra dị ala (µ sec)

en: Keep Screen On
ig: Debe ihuenyo

en: Min Window Size
ig: Ogo Obere Obere

en: Max Window Size
ig: Oke windo kacha

en: Screen Orientation
ig: Usoro ihuenyo

en: Window
ig: Ohere

en: Borderless
ig: Enweghị oke

en: Per Pixel Transparency Enabled
ig: Agbanyere nghọta kwa Pixel

en: Fullscreen
ig: Ihuenyo zuru oke

en: Maximized
ig: Oke kachasị

en: Minimized
ig: Ebelatala

en: Resizable
ig: Enwere ike ịgbanwe

en: Position
ig: Ọnọdụ

en: Size
ig: Nha

en: Endian Swap
ig: Endian gbanwere

en: Editor Hint
ig: Ntuziaka nchịkọta akụkọ

en: Print Error Messages
ig: Bipụta ozi mperi

en: Iterations Per Second
ig: Nkwagharị kwa nkeji

en: Target FPS
ig: Ebumnuche FPS

en: Time Scale
ig: Ogologo oge

en: Error
ig: Njehie

en: Error String
ig: Eriri mperi

en: Error Line
ig: Ahịrị mperi

en: Result
ig: Nsonaazụ

en: Memory
ig: Ebe nchekwa

en: Limits
ig: Oke

en: Command Queue
ig: Queue iwu

en: Multithreading Queue Size (KB)
ig: Ogo Queue Multithreading (KB)

en: Function
ig: Ọrụ

en: Network
ig: Netwọk

en: Remote FS
ig: FS dịpụrụ adịpụ

en: Page Size
ig: Nha ibe

en: Page Read Ahead
ig: Ibe Gụọ n'ihu

en: Blocking Mode Enabled
ig: Agbanyere ọnọdụ mgbochi

en: Connection
ig: Njikọ

en: Read Chunk Size
ig: Gụọ nha nha

en: Object ID
ig: NJ ihe

en: Allow Object Decoding
ig: Kwe ka Nhazi ihe

en: Refuse New Network Connections
ig: Jụ njikọ netwọkụ ọhụrụ

en: Network Peer
ig: Ndị ọgbọ netwọk

en: Root Node
ig: Mgbọrọgwụ Node

en: Refuse New Connections
ig: Jụ njikọ ọhụrụ

en: Transfer Mode
ig: Ụdị nnyefe

en: Encode Buffer Max Size
ig: Gbanye ihe nchekwa oke nha

en: Input Buffer Max Size
ig: Ntinye ihe nchekwa oke oke
