Godot Engine editor - en to km translation catalogue (31 entries)

en: Invalid type argument to convert(), use TYPE_* constants.
km: ប្រភេទ argument មិនត្រឹមត្រូវដើម្បី convert() សូមប្រើ TYPE_* constants.

en: Expected a string of length 1 (a character).
km: តម្រូវអោយមាន string យ៉ាងតឹច១អក្សរ (មួយ character).

en: Not enough bytes for decoding bytes, or invalid format.
km: ចំនួន bytes សម្រាប់ decoding bytes​ មិនគ្រប់គ្រាន់ ឬ format មិនត្រឹមត្រូវ.

en: self can't be used because instance is null (not passed)
km: self មិនអាចប្រើបានទេ ព្រោះ instance វា null (មិនបានបញ្ចូល)

en: Invalid operands to operator %s, %s and %s.
km: operands មិនអាចប្រើជាមួយ operator %s, %s និង %s​ បានទេ.

en: Invalid index of type %s for base type %s
km: index នៃ type %s សម្រាប់ base type %s មិនត្រឺមត្រូវទេ

en: Invalid named index '%s' for base type %s
km: មិនអាចដាក់ឈ្មោះ index '%s' សម្រាប់ base type %s បានទេ

en: Invalid arguments to construct '%s'
km: arguments ដែលប្រើសំរាប់រៀប '%s' មិនត្រឹមត្រូវទេ

en: On call to '%s':
km: កំពុងហៅទៅកាន់ '%s':

en: KiB
km: KB

en: MiB
km: MB

en: GiB
km: GB

en: TiB
km: TB

en: PiB
km: PB

en: EiB
km: EB

en: Balanced
km: មានតុល្យភាព

en: Mirror
km: កញ្ចក់

en: Time:
km: ពេលវេលា:

en: Value:
km: តម្លៃ:

en: Insert Key Here
km: បញ្ចូល Key នៅទីនេះ

en: Duplicate Selected Key(s)
km: Key(s) ដែលបានជ្រើសស្ទួន

en: Delete Selected Key(s)
km: លុប Key(s) ដែលបានជ្រើស

en: Add Bezier Point
km: បន្ថែម Bezier Point

en: Move Bezier Points
km: ផ្លាស់ទី Bezier Points

en: Anim Duplicate Keys
km: Anim Keys ស្ទួន

en: Anim Delete Keys
km: លុប Anim Delete Keys

en: Anim Change Keyframe Time
km: Anim ផ្លាស់ប្តូរ Keyframe ពេលវេលា

en: Anim Change Transition
km: Anim ផ្លាស់ប្តូរ Transition

en: Anim Change Transform
km: Anim ផ្លាស់ប្តូរ Transform

en: Anim Change Keyframe Value
km: Anim ផ្លាស់ប្តូរតម្លៃ Keyframe

en: Anim Change Call
km: Anim ផ្លាស់ប្តូរ Call
