Godot Engine editor - en to lt translation catalogue (175 entries)

en: Invalid type argument to convert(), use TYPE_* constants.
lt: Netinkamo tipo argumentas į funkciją convert(), naudokite TYPE_* konstantas.

en: Expected a string of length 1 (a character).
lt: Tikėtasi 1 (simbolio) ilgio eilutės.

en: Not enough bytes for decoding bytes, or invalid format.
lt: Nepakanka baitų iššifruoti baitams, arba netinkamas formatas.

en: self can't be used because instance is null (not passed)
lt: self nenaudojamas, nes atvejis yra null (nepraleistas)

en: Invalid operands to operator %s, %s and %s.
lt: Netinkami operatoriaus operandai %s, %s ir %s.

en: Invalid arguments to construct '%s'
lt: Netinkami argumentai sukurti '%s'

en: Name
lt: Vardas

en: Resource
lt: Ištekliai

en: Path
lt: Takas

note: TRANSLATORS: Adjective, refers to the mode for Bezier handles (Free, Balanced, Mirror).
en: Free
lt: Nemokama

en: Balanced
lt: Subalansuotas

en: Mirror
lt: Atspindėti

en: Time:
lt: Trukmė:

en: Value:
lt: Reikšmė:

en: Insert Key Here
lt: Įrašyti raktažodį čia

en: Duplicate Selected Key(s)
lt: Kopijuoti pasirinktą (-us) raktažodį (-žius)

en: Delete Selected Key(s)
lt: Ištrinti pasirinktus raktažodžius

en: Add Bezier Point
lt: Pridėti Bezjė tašką

en: Move Bezier Points
lt: Judinti Bezjė taškus

en: Anim Change Transition
lt: Animacija: Pakeisti Perėjimą

en: Anim Change Transform
lt: Animacija: Pakeisti Transformaciją

en: Anim Change Call
lt: Animacija: Pakeisti Iškvietimą

en: Animation
lt: Animacija

en: Change Animation Length
lt: Pakeisti animacijos ilgį

en: Change Animation Loop
lt: Pakeisti animacijos ciklą

en: Property Track
lt: Ypatybės seklys

en: 3D Transform Track
lt: 3D transformacijų seklys

en: Bezier Curve Track
lt: Bezjė kreivės seklys

en: Animation length (frames)
lt: Animacijos trukmė (kadrais)

en: Animation length (seconds)
lt: Animacijos ilgis (sekundėmis)

en: Add Track
lt: Pridėti įrašą

en: Animation Looping
lt: Animacijos ciklas

en: Functions:
lt: Funkcijos:

en: Audio Clips:
lt: Garso įrašai:

en: Anim Clips:
lt: Animacijų įrašai:

en: Toggle this track on/off.
lt: Įrašo koregavimas: įjungtas/ išjungtas.

en: Interpolation Mode
lt: Interpoliacijos režimas

en: Remove this track.
lt: Panaikinti šį įrašą.

en: Scale:
lt: Skalė:

en: Toggle Track Enabled
lt: Koreguoti įrašą į įjungtas

en: Continuous
lt: Tęstinis

en: Discrete
lt: Diskretus

en: Trigger
lt: Gaidukas

en: Capture
lt: Fiksuoti

en: Nearest
lt: Artimiausias

en: Linear
lt: Linijinis

en: Cubic
lt: Kubinis

en: Insert Key
lt: Įterpti raktažodį

en: Duplicate Key(s)
lt: Kopijuoti raktažodį (-ius)

en: Delete Key(s)
lt: Ištrinti raktažodį (-ius)

en: Change Animation Update Mode
lt: Keisti animacijos atnaujinimo režimą

en: Change Animation Interpolation Mode
lt: Keisti animacijos interpoliacijos režimą

en: Change Animation Loop Mode
lt: Keiskite animacijos ciklo režimą

en: Remove Anim Track
lt: Animacija: panaikinti įrašą

en: Create
lt: Sukurti

en: Anim Insert
lt: Animacija: įterpti

en: Change Animation Step
lt: Keisti animacijos žingsnį

en: Rearrange Tracks
lt: Naujai sudėlioti įrašus

en: Audio tracks can only point to nodes of type:
    -AudioStreamPlayer
    -AudioStreamPlayer2D
    -AudioStreamPlayer3D
lt: Garso įrašai gali nurodyti tik į šiuos tipinius mazgus:
    -GarsoSrautogrotuvas
    -GarsoSrautogrotuvas2D
    -GarsoSrautogrotuvas3D

en: Animation tracks can only point to AnimationPlayer nodes.
lt: Animacijos įrašai gali nurodyti į AnimacijosGrotuvo mazgus.

en: Not possible to add a new track without a root
lt: Nėra galimybės pridėti naują įrašą be root

en: Invalid track for Bezier (no suitable sub-properties)
lt: Netinkamas Bezjė traktas (nėra tinkamų antrinių savybių)

en: Add Bezier Track
lt: Pridėti Bezjė traktą

en: Track path is invalid, so can't add a key.
lt: Trakto kelias yra negalimas, negalima pridėti raktažodžio.

en: Add Track Key
lt: Pridėti Takelį

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Optimize
lt: Optimizuoti

en: Clean-Up
lt: Išvalyti

en: Go to Line
lt: Eik į Eilutę

en: Line Number:
lt: Eilės Numeris:

en: Replace
lt: Pakeisti

en: Replace All
lt: Pakeisti Visus

en: Zoom In
lt: Priartinti

en: Zoom Out
lt: Ištolinti

en: Reset Zoom
lt: Atstatyti priartinimą

en: Add
lt: Pridėti

en: Remove
lt: Panaikinti

en: Add Extra Call Argument:
lt: Pridėkite Papildomą Iškvietimo Argumentą:

en: Extra Call Arguments:
lt: Papildomi Iškvietimo Argumentai:

en: Close
lt: Užverti

en: Connect
lt: Prijungti

en: Connect '%s' to '%s'
lt: Prijungti '%s' prie '%s'

en: Disconnect
lt: Atsijungti

en: Signals
lt: Signalai

en: Favorites:
lt: Mėgstamiausi:

en: Recent:
lt: Naujausi:

en: Search:
lt: Ieškoti:

en: Description:
lt: Aprašymas:

en: Dependencies
lt: Priklausomybės

en: Fix Broken
lt: Pataisymas Sugedęs

en: Open
lt: Atidaryti

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Owns
lt: Priklauso

en: Developers
lt: Kūrėjai

en: Authors
lt: Autoriai

en: Donors
lt: Donorai

en: License
lt: Licencija

en: Licenses
lt: Licencijas

en: Success!
lt: Sėkmė!

en: Install
lt: Diegti

en: Speakers
lt: Garsiakalbiai

en: Mute
lt: Nutildyti

en: Bypass
lt: Apeiti

en: Duplicate
lt: Duplikuoti

en: Reset Volume
lt: Atstatyti Garsą

en: Delete Effect
lt: Ištrinti Efektą

en: Load
lt: Įkelti

en: Enable
lt: Įgalinti

en: Path:
lt: Kelias:

en: Name:
lt: Vardas:

en: Choose
lt: Pasirinkite

en: Constant
lt: Konstanta

en: Community
lt: Bendruomenė

en: Open 2D Editor
lt: Atverti 2D editorių

en: Open 3D Editor
lt: Atverti 3D editorių

en: Open Script Editor
lt: Atverti skriptų editorių

en: Open Asset Library
lt: Atidaryti Resursų Biblioteką

en: Open the previous Editor
lt: Atidaryti praeitą Editorių

en: Thumbnail...
lt: Miniatūra...

en: Installed Plugins:
lt: Įdiegti Priedai:

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Frame %
lt: Kadro %

en: Physics Frame %
lt: Fizikos Kadro %

en: Did you forget the '_run' method?
lt: Galbūt jūs pamiršote '_run' metodą?

en: Select Node(s) to Import
lt: Pasirinkite Nodus, kuriuos norite importuoti

en: Scene Path:
lt: Kelias iki Scenos:

en: Import From Node:
lt: Importuoti iš Nodo:

en: Cannot remove temporary file:
lt: Nepavyko pašalinti laikino failo:

en: Disconnected
lt: Atsijungta

en: Connecting...
lt: Jungiamasi...

en: Connected
lt: Prisijungta

en: Downloading
lt: Atsisiunčiama

en: Connection Error
lt: Prisijungimo klaida

en: SSL Handshake Error
lt: SSL Handshake klaida

en: Importing:
lt: Importuojama:

en: Remove templates for the version '%s'?
lt: Panaikinti versijos '%s' šablonus?

en: Current Version:
lt: Dabartinė versija:

en: Uninstall
lt: Išinstaliuoti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Author:
lt: Autorius:

en: Version:
lt: Versija:

en: Edit Filters
lt: Redaguoti Filtrus

en: New name:
lt: Naujas pavadinimas:

en: Start!
lt: Pradėti!

en: Amount:
lt: Kiekis:

en: Animation Node
lt: Animacijos Nodas

en: OneShot Node
lt: OneShot Nodas

en: Mix Node
lt: Mix Nodas

en: Blend2 Node
lt: Blend2 Nodas

en: Blend3 Node
lt: Blend3 Nodas

en: Blend4 Node
lt: Blend4 Nodas

en: TimeScale Node
lt: TimeScale Nodas

en: TimeSeek Node
lt: TimeSeek Nodas

en: Transition Node
lt: Transition Nodas

en: Import Animations...
lt: Importuoti Animacijas...

en: Edit Node Filters
lt: Redaguoti Nodų Filtrus

en: Download
lt: Atsiųsti

en: Expected:
lt: Tikėtasi:

en: Got:
lt: Gauta:

en: Asset Download Error:
lt: Resurso Atsisiuntimo Klaida:

en: Retry
lt: Bandyti iš naujo

en: Download Error
lt: Atsisiuntimo Klaida

en: All
lt: Visi

en: Category:
lt: Kategorija:

en: Scale Polygon
lt: Keisti Poligono Skalę

en: Search
lt: Ieškoti

en: About
lt: Apie

en: Plugins
lt: Priedai

en: Delete %d nodes?
lt: Ištrinti %d nodus?

en: Delete node "%s"?
lt: Ištrinti nodą "%s"?

en: Clear Selection
lt: Panaikinti pasirinkimą

en: A NavigationMesh resource must be set or created for this node to work.
lt: NavigationMesh resursas turi būti nustatytas ar sukurtas, kad šis Nodas veiktų.

en: Alert!
lt: Įspėjimas!

en: Please Confirm...
lt: Prašome Patvirtinti...

en: (Other)
lt: (Kita)
