GPRename 2.7 - en to pl translation catalogue (57 entries)

en: _File
pl: _Plik

en: Quit
pl: Wyjdź

en: _Options
pl: Opcj_e

en: Trim spaces
pl: Wycinaj podwójne, początkowe i końcowe białe znaki

en: Zero auto-fill
pl: Automatycznie wypełniaj zerem

en: Automatic preview
pl: Podgląd automatyczny

en: Show hidden files
pl: Pokaż ukryte pliki

en: Show path
pl: Pokaż ścieżkę

en: Show contents of subdirectories
pl: Pokaż pliki rekurencyjnie

en: Fullscreen
pl: Pełny ekran

en: Disable security check
pl: Bez bezpiecznego sprawdzania

en: Filter
pl: Filtr

en: View log
pl: Zobacz plik historii

en: _Help
pl: Pomo_c

en: Contents
pl: Porady

en: About
pl: O programie

en: Name
pl: Nazwa pliku

en: New name
pl: Nowa nazwa

en: Files
pl: Pliki

en: Directories
pl: Katalogi

en: Case Change
pl: Zmiana wielkości liter

en: ALL UPPERCASE
pl: TYLKO DUŻE LITERY

en: all lowercase
pl: tylko małe litery

en: Only the first letter
pl: Tylko pierwsza litera

en: Only The First Letter And After
pl: Tylko Pierwsze Litery Oraz Po

en: Insert / Delete
pl: Wstaw / Skasuj

en: Insert
pl: Wstaw

en: at position
pl: na pozycji

en: Delete between
pl: Skasuj pomiędzy

en: and
pl: oraz

en: Replace / Remove
pl: Zastąp / Usuń

en: Replace
pl: Zastąp

en: with
pl: z

en: Case sensitive
pl: Wrażliwość na rozmiar liter

en: Regular expression
pl: Użyj wyrażenia regularnego Perla

en: Numerical
pl: Liczbowo

en: Add numbers starting at
pl: Zacznij od

en: and increment by
pl: oraz zwiększ o

en: Insert before the numbers
pl: Wstaw przed numerami

en: and after
pl: oraz po

en: Keep existing names
pl: Zachowaj istniejące nazwy

en: Before the numbers
pl: Przed numerami

en: After the numbers
pl: Po numerach

en: No
pl: Nie zachowuj

en: _Preview
pl: Po_dgląd

en: _Rename
pl: _Zmień nazwę

en: _Undo
pl: _Cofnij

en: Refre_sh
pl: _Odśwież

en: Cannot rename because it already exist.
pl: Nie mogę zmienić nazwy, ponieważ plik już istnieje

en: The log file is over 1M, you should clear it from the Options menu.
pl: Plik historii ma ponad 1M, powinieneś go wyczyścić wybierając Opcje w menu.

en: Only show files or directories that contains
pl: Pokazuj tylko pliki i katalogi, które zawierają

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Trim spaces: Automatically trim double spaces to only one and remove spaces at the beginning or end of the names.
pl: Wycinaj odstępy: automatycznie zamieniaj podwójne odstępy na pojedyncze oraz usuwaj odstępy na początku i  końcu nazw plików.

en: Zero auto-fill: For the Numerical section, 1 will be named 01 if you go up to 99 and 001 if you go up to 999 and so on.
pl: Automatycznie wypełniaj zerem: Użycie tej opcji w sekcji 'Liczbowo', 1 zmieni się na 01 przy ilości plików nie większej od 10 oraz 001 przy ilości plików nie większej niż 100, itd.

en: Disable security check: If used, this can delete files after renaming, only use this when you rename case on a VFAT (Windows) partition.
pl: Bez bezpiecznego sprawdzania: użycie tej opcji może usunąć pliki po zmianie nazw. Stosuj tylko, kiedy zmieniasz wielkość liter na partycji VFAT (Windows).

en: To specify the end, use a negative number or a high number.
pl: Aby określić koniec, zastosuj ujemną lub dużą liczbę.

en: Backreferences with Regular expression cannot be use as $1 is considered a Perl variable.
pl: Odwołania wsteczne nie mogą być używane wraz z wyrażeniami regularnymi, gdyż $1 uważany jest za zmienną Perla.
