grub-customizer - en to lt translation catalogue (187 entries)

en: Name the Entry
lt: Pavadinkite šį įrašą

en: cannot move this entry
lt: nepavyko perkelti šio įrašo

en: Configuration has been saved
lt: Konfigūracija įrašyta

en: updating configuration
lt: atnaujinama konfigūracija

en: Grub Customizer is a graphical interface to configure the grub2/burg settings
lt: Grub derinimo programa yra grafinis įrankis, skirtas konfigūruoti grub2/burg nustatymus

en: script
lt: scenarijus

en: submenu
lt: submeniu

en: placeholder
lt: vietaženklis

en: menuentry
lt: meniu įrašas

en: script: %1
lt: scenarijus: %1

en: default name: %1
lt: numatytasis pavadinimas: %1

en: partition: %1
lt: skaidinys: %1

en: ISO-Image:
lt: ISO atvaizdis:

en: Memtest-Image:
lt: Memtest atvaizdis:

en: current
lt: esamas

en: _Type:
lt: _Tipas:

en: Boot sequence
lt: Paleidimo seka

en: _Name:
lt: _Pavadinimas:

en: Error building boot sequence.
    Check parameters!
lt: Klaida, kuriant paleidimo seką.
    Patikrinkite parametrus!

en: Entry editor
lt: Įrašų redaktorius

en: Choose…
lt: Pasirinkti...

en: Other
lt: Kita

en: (script code)
lt: (scenarijaus kodas)

en: Choose file…
lt: Pasirinkti failą...

en: _Partition
lt: _Skaidinys

en: _Initial ramdisk
lt: Prad_inis ramdisk

en: _Linux image
lt: _Linux atvaizdis

en: _Memtest image
lt: _Memtest atvaizdis

en: Path to iso file
lt: Kelias į iso failą

en: Kernel params
lt: Branduolio parametrai

en: I_SO image
lt: I_SO atvaizdis

en: _Memtest-Image
lt: _Memtest atvaizdis

en: _Partition:
lt: _Skaidinys:

en: Submountpoints:
lt: Sub-prijungimo taškai:

en: save this configuration
lt: įrašyti šią konfigūraciją

en: Mount failed!
lt: Prijungimas nepavyko!

en: umount failed!
lt: atjungimas nepavyko!

en: This seems not to be a root file system (no fstab found)
lt: Tai, tikriausiai, nėra šaknies failų sistema (neaptiktas fstab)

en: Couldn't mount the selected partition
lt: Nepavyko prijungti pasirinkto skaidinio

en: Couldn't umount the selected partition
lt: Nepavyko atjungti pasirinkto skaidinio

en: An error occurred
lt: Įvyko klaida

en: please Inform the author about this problem. The following information could be helpful:
lt: prašome apie šią problemą informuoti autorių. Ši informacija galėtų būti naudinga:

en: continue (risk data loss)
lt: tęsti (rizikuoti prarasti duomenis)

en: Install the bootloader to MBR and put some
    files to the bootloaders data directory
    (if they don't already exist).
lt: Įdiegti paleidyklę į MBR paleidimo įrašą ir įdėti
    kai kuriuos failus į paleidyklės duomenų katalogą 
    (jeigu jų dar ten nėra).

en: _Device:
lt: Į_renginys:

en: Install to MBR
lt: Įdiegti į MBR

en: The bootloader has been installed successfully
lt: Paleidyklė buvo sėkmingai įdiegta

en: Error while installing the bootloader
lt: Klaida, įdiegiant paleidyklę

en: installing the bootloader…
lt: įdiegiama paleidyklė...

en: Please type a device string!
lt: Prašome įrašyti įrenginio eilutę!

en: _File
lt: _Failas

en: _Edit
lt: _Taisa

en: _View
lt: _Rodinys

en: _Help
lt: _Žinynas

en: _Install to MBR …
lt: Į_diegti į MBR ...

en: _Show details
lt: _Rodyti išsamesnę informaciją

en: Show _hidden entries
lt: Rodyti _paslėptus įrašus

en: _Group by Script
lt: _Grupuoti pagal scenarijų

en: Show _Placeholders
lt: Rodyti _vietaženklius

en: BURG found!
lt: Rasta BURG!

en: advanced settings
lt: išplėstiniai nustatymai

en: The modifications you've done affects the visible entries. Please reload!
lt: Jūsų atliktos modifikacijos paveikia matomus įrašus. Prašome įkelti iš naujo!

en: Script updates found. Click save to apply the changes!
lt: Rasti scenarijaus atnaujinimai. Spustelėkite įrašyti, kad pritaikytumėte pakeitimus!

en: _List configuration
lt: _Sąrašo konfigūracija

en: Remove selected entries (you can restore them from trash)
lt: Šalinti pasirinktus įrašus (juos galite atkurti iš šiukšlinės)

en: Move up the selected entry or script
lt: Pakelti pasirinktą įrašą ar scenarijų

en: Move down the selected entry or script
lt: Nuleisti pasirinktą įrašą ar scenarijų

en: remove this entry from the current submenu
lt: šalinti šį įrašą iš esamo submeniu

en: add this entry to a new submenu
lt: pridėti šį įrašą į naują submeniu

en: Reverts the list to the default order
lt: Sugrąžina sąrašą į numatytąją tvarką

en: reloads the configuration. Unsaved changes will be preserved.
lt: iš naujo įkelia konfigūraciją. Neįrašyti pakeitimai išliks.

en: Rename
lt: Pervadinti

en: Move up
lt: Pakelti

en: Move down
lt: Nuleisti

en: Remove from submenu
lt: Šalinti iš submeniu

en: Create submenu
lt: Sukurti submeniu

en: _Change Environment …
lt: _Pakeisti aplinką ...

en: Do you want to configure BURG instead of grub2?
lt: Ar norite vietoj grub2 konfigūruoti BURG?

en: _General settings
lt: _Bendri nustatymai

en: _Appearance settings
lt: _Išvaizdos nustatymai...

en: BURG Mode
lt: BURG veiksena

en: Save configuration and generate a new %1
lt: Įrašyti konfigūraciją ir generuoti naują %1

en: loading configuration…
lt: įkeliama konfigūracija…

en: loading script %2/%3 (%1)
lt: įkeliamas scenarijus %2/%3 (%1)

en: Proxy binary not found!
lt: Nerasta įgaliotojo serverio dvejetainė!

en: You will see all entries (uncustomized) when you run grub. This error accurs (in most cases), when you didn't install grub gustomizer currectly.
lt: Kai paleisite grub, matysite visus įrašus (nederintus). Ši klaida (dažniausiai) įvyksta, kai grub customizer yra įdiegta neteisingai.

en: (incoming Entries of %1)
lt: (%1 gaunamieji įrašai)

en: (incoming Entries)
lt: (gaunamieji įrašai)

en: The saved configuration is not up to date!
lt: Įrašyta konfigūracija yra pasenusi!

en: The generated configuration didn't equal to the saved configuration on startup. So what you see now may not be what you see when you restart your pc. To fix this, click update!
lt: Sugeneruota konfigūracija neatitiko tos, kuri buvo įrašyta paleidimo metu. Taigi, tai ką matote dabar, gali neatitikti to, ką matysite iš naujo paleidę kompiuterį. Norėdami tai pataisyti, spustelėkite "Atnaujinti"!

en: _Quit without update
lt: _Išeiti neatnaujinant

en: _Update & Quit
lt: _Atnaujinti ir išeiti

en: Do you want to save your modifications?
lt: Ar norite įrašyti savo modifikacijas?

en: _Quit without saving
lt: _Išeiti neįrašant

en: _Save & Quit
lt: Į_rašyti ir išeiti

en: AND: your modifications are still unsaved, update will save them too!
lt: TAIPOGI: jūsų modifikacijos vis dar nėra įrašytos, atnaujinimas jas įrašys!

en: Failed saving grub configuration!
lt: Nepavyko įrašyti grub konfigūracijos!

en: The grub configuration cannot be saved
lt: Grub konfigūracija negali būti įrašyta

en: Please take a look at the command line output below. If you think this is a bug of Grub Customizer, please create one at %1! Generally Grub Customizer should prevent errors like this.
lt: Prašome pažiūrėti į žemiau esančią komandų eilutės išvestį. Jeigu manote, kad tai Grub derinimo programos klaida, sukurkite pranešimą apie klaidą ties %1! Bendrai, Grub derinimo programa turėtų neleisti tokių klaidų.

en: %1 couldn't be executed successfully. error message:
     %2
lt: Nepavyko sėkmingai įvykdyti %1. Klaidos pranešimas:
     %2

en: Environment settings
lt: Aplinkos nustatymai

en: Do you want to proceed without saving the current configuration?
lt: Ar norite tęsti, neįrašant esamos konfigūracijos?

en: There are unsaved modifications!
lt: Yra neįrašytų modifikacijų!

en: Removing Script Code can cause problems when trying to boot entries relying on it. Are you sure you want to do it anyway?
lt: Scenarijaus kodo šalinimas, kuomet juo pasikliaujant bandoma paleisti įrašus, gali sukelti problemų. Ar tikrai vis tiek norite tai atlikti?

en: You're trying to remove an entry of the currently running system. Make sure there are other working entries of this system!
    If you just want to remove old kernels: The better way is uninstalling them instead of just hiding them in boot menu.
lt: Jūs bandote pašalinti šiuo metu vykdomos sistemos įrašą. Įsitikinkite, kad yra kitų veikiančių šios sistemos įrašų!
    Jeigu tik norite pašalinti senus branduolius: Geresnis būdas yra juos pašalinti iš sistemos, o ne tiesiog paslėpti iš paleidimo meniu.

en: An menuentry which is visible at the grub menu and boots an operating system when activated.
lt: Meniu įrašas, kuris yra matomas grub meniu ir, aktyvavus, paleidžia operacinę sistemą.

en: A group of other operating systems. Grub shows it as a normal menuentry however when clicking it, it loads another menu which allows you to choose one the the containing menuentries.
lt: Kitų operacinių sistemų grupė. Grub rodo ją kaip normalų meniu įrašą, tačiau jį spustelėjus, grub įkelia kitą meniu, kuris leidžia jums pasirinkti vieną iš ten esančių meniu įrašų.

en: There are two types of this special entry: Incoming entries are the place where Grub Customizer places new operating systems which are found by grub but still not configured using Grub Customizer. The Script code is code generated by grub which doesn't look like an menuentry. In most cases it's used to configure grub. You should only touch it when knowing what it does. Placeholders are hidden by default.
lt: Yra du šio ypatingo įrašo tipai: Gaunamieji įrašai yra vieta į kurią Grub derinimo programa patalpina naujas operacines sistemas, kurios yra rastos grub, tačiau vis dar nėra sukonfigūruotos naudojant Grub derinimo programą. Scenarijaus kodas yra grub generuojamas kodas, kuris nėra panašus į meniu įrašą. Daugelyje atveju jis yra naudojamas grub konfigūravimui. Jūs neturėtumėte jo liesti, nebent žinote ką jis daro. Pagal numatymą vietaženkliai yra paslėpti.

en: Scripts are generating menuentries. So every menuentry belongs to a script. They are shown as top level groups when activated. However in contrast to submenus they aren't shown at the boot menu.
lt: Scenarijai generuoja meniu įrašus. Taigi, kiekvienas meniu įrašas priklauso scenarijui. Aktyvavus, jie yra rodomi kaip aukšto lygio grupės. Kita vertus, skirtingai nei submeniu, jie nėra rodomi paleidimo meniu.

en: About the entry types
lt: Apie įrašų tipus

en: Are you sure?
lt: Ar tikrai?

en: This removes all your list modifications of the bootloader menu!
lt: Tai pašalina visas jūsų paleidyklės meniu sąrašo modifikacijas!

en: pre_defined:
lt: iš anksto api_brėžtas:

en: previously _booted entry
lt: ankstesnį kartą paleistas įrašas

en: default entry
lt: numatytasis įrašas

en: visibility
lt: matomumas

en: show menu
lt: rodyti meniu

en: kernel parameters
lt: branduolio parametrai

en: generate recovery entries
lt: generuoti atkūrimo įrašus

en: look for other operating systems
lt: ieškoti kitų operacinių sistemų

en: custom resolution:
lt: pasirinktinė raiška:

en: settings
lt: nustatymai

en: _General
lt: _Bendra

en: A_ppearance
lt: _Išvaizda

en: _Advanced
lt: _Išplėstiniai

en: is active
lt: yra aktyvus

en: name
lt: pavadinimas

en: value
lt: reikšmė

en: Boot default entry after %1 Seconds
lt: Paleisti numatytąjį įrašą po %1 sekundžių

en: (first entry)
lt: (pirmasis įrašas)

en: (other…)
lt: (kitas...)

en: This option doesn't work when the "os-prober" script finds other operating systems. Disable "%1" if you don't need to boot other operating systems.
lt: Ši parinktis neveikia kai „os-prober“ scenarijus randa kitas operacines sistemas. Išjunkite „%1“ jeigu nereikia paleisti kitas operacines sistemas.

en: This option allows choosing the operating system which should be selected when booting. By default this always is the first one. This option means that the default entry selection stays the same when placing other operating systems there.
    
    In contrast to the first option the other choices are referenced by name. So the default system isn't changed when moving to another position.
    
    If you want to use another reference like "always point to the second entry" you can use the last option which allows typing a custom reference. Usage examples:
     1 = "always point to the second entry" (counting starts by 0)
     test>0 = "always point to the first entry of a submenu named test"
lt: Ši parinktis leidžia pasirinkti operacinę sistemą, kuri turėtų būti pasirenkama paleidžiant sistemą. Pagal numatymą, tai visuomet yra pirmoji. Ši parinktis reiškia, kad pridedant naujas operacines sistemas, pasirinktas numatytasis įrašas visada išliks tas pats.
    
    Skirtingai nei pirmoji parinktis, į kitus pasirinkimus yra nurodoma pagal pavadinimą. Taigi, numatytoji sistema, perkeliant ją į kitą vietą nepasikeičia.
    
    Jeigu jūs norite naudoti kitas nuorodas, kaip pavyzdžiui, "visada nurodyti į antrąjį įrašą", tuomet galite naudoti paskutinę parinktį, kuri leidžia įrašyti pasirinktinę nuorodą. Naudojimo pavyzdžiai:
     1 = "visada nurodyti į antrąjį įrašą" (skaičiavimas prasideda nuo 0)
     test>0 = "visada nurodyti į submeniu, kurio pavadinimas "test", pirmąjį įrašą"

en: white
lt: balta

en: yellow
lt: geltona

en: light-cyan
lt: šviesiai žydra

en: cyan
lt: žydra

en: light-blue
lt: šviesiai mėlyna

en: blue
lt: mėlyna

en: light-green
lt: šviesiai žalia

en: green
lt: žalia

en: light-magenta
lt: šviesiai purpurinė

en: magenta
lt: purpurinė

en: light-red
lt: šviesiai raudona

en: red
lt: raudona

en: brown
lt: ruda

en: light-gray
lt: šviesiai pilka

en: dark-gray
lt: tamsiai pilka

en: transparent
lt: permatoma

en: black
lt: juoda

en: _Load file:
lt: Įke_lti failą:

en: _Theme:
lt: _Tema:

en: background image
lt: fono paveikslas

en: Please choose a background image!
lt: Prašome pasirinkti fono paveikslą!

en: _Font
lt: Šri_ftas

en: choose theme file
lt: pasirinkite temos failą

en: Theme contents
lt: Temos turinys

en: Custom Theme settings
lt: Pasirinktiniai temos nustatymai

en: Normal: Font
lt: Normalus: Šriftas

en: Normal: Background
lt: Normalus: Fonas

en: Highlighted: Font
lt: Paryškintas: Šriftas

en: Highlighted: Background
lt: Paryškintas: Fonas

en: File
lt: Failas

en: add theme
lt: pridėti temą

en: delete this theme
lt: ištrinti šią temą

en: Archive files
lt: Archyvo failai

en: All files
lt: Visi failai

en: remove font
lt: šalinti šriftą

en: remove background
lt: šalinti foną

en: (Custom Settings)
lt: (Pasirinktiniai nustatymai)

en: The chosen file cannot be loaded as theme
lt: Pasirinktas failas negali būti įkeltas kaip tema

en: The given filename cannot be used
lt: Nurodytas failo pavadinimas negali būti naudojamas

en: This theme doesn't contain a %1. Please look for the config file and rename it to "%1"!
lt: Šioje temoje nėra %1. Prašome surasti konfigūracijos failą ir pervadinti jį į "%1"!

en: Saving of themes didn't succeed completely!
lt: Temų įrašymas pilnai nepavyko!

en: File replacement failed. Please select a theme file first!
lt: Failo pakeitimas nepavyko. Prašome, iš pradžių, pasirinkti temos failą!

en: filename
lt: failo pavadinimas

en: please note: large fonts on low boot screen resolutions can corrupt the boot screen
    Because this problem depends on chosen font, it isn't possible to define a general maximum. When you're trying to select a larger font, please do it in small steps (rebooting and checking the results).
    The problem occurs when the grub gui elements (borders, description) won't fit into screen. So while there's enough vertical space you can try a larger font. The mass of menuentries is not a problem - they are scrolled if required.
    
    The corruption results in a endless loading time of grub2. You need a live cd to fix this:
     * delete the font from (MOUNT)/boot/grub/unicode.pf2
     * reboot your system (menu should show up with default fonts)
     * open /etc/default/grub with root permissions and place a '#' in front of the line containing GRUB_FONT
     * then run grub customizer to choose the font used before
lt: turėkite omenyje: dideli šriftai mažos raiškos paleidimo ekranuose gali iškraipyti paleidimo ekraną
    Kadangi ši problema priklauso nuo pasirinkto šrifto, nėra įmanoma apibrėžti bendrą didžiausią reikšmę. Kai bandote pasirinkti didesnį šriftą, darykite tai mažais žingsniais (paleisdami kompiuterį iš naujo ir patikrindami rezultatą).
    Ši problema atsiranda, kuomet grub naudotojo sąsajos elementai (rėmeliai, aprašas) netelpa į ekraną. Taigi, kol yra pakankamai vertikalios vietos, galite bandyti didesnį šriftą. Meniu įrašų skaičius nėra problema - jeigu reikia, jie yra slenkami.
    
    Iškraipymas sąlygoja begalinį grub2 įkėlimą. Norint tai pataisyti, jums reikės pristatomojo (live) cd disko:
     * ištrinkite šriftą iš (PRIJUNGIMAS)/boot/grub/unicode.pf2
     * paleiskite savo sistemą iš naujo (turėtų atsirasti meniu su numatytaisiais šriftais)
     * atverkite /etc/default/grub naudodamiesi root teisėmis ir eilutėje priešais GRUB_FONT įrašykite "#"
     * tuomet paleiskite grub derinimo programą, kad pasirinktumėte anksčiau naudotą šriftą

en: Grub fonts can be harmful (Info)
lt: Grub šriftai gali būti kenksmingi (Informacija)

en: Are you sure you want to remove this theme
lt: Ar tikrai norite pašalinti šią temą

en: Alternatively to the simple theme method which provides some options like color, wallpaper and font you can install complex theme packages to get an even better looking boot menu.
    
    There are several download sources like this thread at ubuntuforums.org:
    <a href='%1'>%1</a> (needs account)
    or search for '%2' at <a href='%3'>%3</a>
    
    Just download such a package (which is in tar.gz format in most cases) and add it to the list of available themes by using the add button next to the theme chooser.
    
    After changing the theme you'll see a simple editor which gives a preview of images and allows some file management. Modified theme contents will be saved when you're pressing the save button.
lt: Kaip kitą alternatyvą paprastam temų metodui, kuris pateikia kai kurias parinktis, tokias kaip spalva, fonas ir šriftas, jūs galite įdiegti sudėtinius temų paketus, kad atrastumėte dar geriau atrodantį paleidimo meniu.
    
    Yra keli atsisiuntimo šaltiniai, kaip pavyzdžiui, ši gija svetainėje ubuntuforums.org:
    <a href='%1'>%1</a> (reikalauja paskyros)
    arba ieškokite "%2" per <a href='%3'>%3</a>
    
    Tiesiog, atsisiųskite tokį paketą (kuris daugeliu atvejų yra tar.gz formato) ir pridėkite jį į prieinamų temų sąrašą, naudodami pridėjimo mygtuką šalia temų parinkiklio.
    
    Pakeitę temą, jūs pamatysite paprastą redaktorių, kuris suteikia paveikslų peržiūrą ir leidžia atlikti tam tikrą failų tvarkymą. Modifikuotas temos turinys bus įrašytas, kuomet paspausite mygtuką "Įrašyti".

en: Add entry from trash
lt: Pridėti įrašą iš šiukšlinės

en: Removed items
lt: Pašalinti elementai

en: _Restore
lt: Atku_rti

en: Restore selected entries
lt: Atkurti pasirinktus įrašus

en: permanently delete selected entries
lt: ištrinti pasirinktus įrašus visiems laikams

en: delete entries permanently - this action is available on custom entries only
lt: ištrinti įrašus visiems laikams - šis veiksmas yra prieinamas tik pasirinktiniams įrašams

en: This deletes the following entries:
lt: Tai ištrina šiuos įrašus:
