gtranslator - en to lv translation catalogue (312 entries)

en: Translate and localize applications and libraries
lv: Tulko un lokalizē lietotnes un bibliotēkas

en: Gtranslator is an enhanced gettext po file editor for the GNOME desktop environment. It handles all forms of gettext po files and includes very useful features like find/replace, translation memory, different translator profiles, messages table (for having an overview of the translations/messages in the po file), easy navigation and editing of translation messages and comments of the translation where accurate.
lv: Gtranslator ir po datņu redaktors GNOME darbvirsmas videi. Tas strādā ar visa veida gettext po datnēm un iekļauj noderīgas iespējas, piemēram, meklēšanu/aizvietošanu, tulkošanas atmiņu, dažādus tulkošanas profilus, ziņojumu tabulas (pārskats pār tulkojumiem/ziņojumiem po datnē), vieglu tulkošanas ziņojumu rediģēšanu un navigāciju, kā arī tulkojumu komentārus.

en: Gtranslator includes also a plugin system with many interesting plugins like alternate language, insert tags, integration with subversion and a source code viewer.
lv: Gtranslator iekļauj arī spraudņu sistēmu, kur ir daudzi interesanti spraudņi, piemēram, papildu valoda, birku ievietošana, integrācija ar subversion un pirmkoda skatītājs.

en: PO File Editor
lv: PO datņu redaktors

en: Warn if file contains fuzzy translations
lv: Brīdināt, ja po datne satur nepilnīgus tulkojumus

en: If true, warn the user when saving a PO translation file containing fuzzy strings.
lv: Ja patiess, brīdināt lietotāju, kad saglabā PO tulkojumu datni, kas satur nepilnīgas virknes.

en: Auto save files
lv: Automātiski saglabāt datnes

en: If true, automatically save files at specified intervals.
lv: Ja patiess, automātiski saglabā po datnes norādītajos laika intervālos:

en: Auto save interval
lv: Automātiskās saglabāšanas intervāls

en: Interval in minutes at which to automatically save files.
lv: Intervāls, izteikts minūtēs, kādā automātiski saglabāt datnes.

en: Create backup before saving
lv: Pirms saglabāt, izveidot dublējumu

en: If true, create a backup copy of a file before saving it.
lv: Ja patiess, pirms saglabāšanas datnei izveidot dublējumu.

en: Use profile values for header
lv: Galvenei izmantot profila vērtības

en: If true, overwrite the values in the PO header with those in the active profile.
lv: Ja patiess, pārrakstīt vērtības PO galvenē ar tām, kas ir aktīvajā profilā.

en: Highlight syntax in edit fields
lv: Izcelt sintaksi rediģēšanas laukos

en: If true, apply syntax highlighting to strings in edit fields.
lv: Ja patiess, izmantot sintakses izcelšanu virknēm rediģēšanas laukos.

en: Make whitespace visible
lv: Padarīt tukšās atstarpes redzamas

en: If true, display whitespace in strings as representative symbols.
lv: Ja patiess, virknēs atstarpes attēlot ar to atbilstošajiem simboliem.

en: Remove fuzzy status when message is changed
lv: Noņemt nepilnīguma statusu, kad virkne ir mainīta

en: If true, remove fuzzy status from translations when they are changed.
lv: Ja patiess, noņemt nepilnīguma statusu tulkojumam, kad tie tiek mainīti.

en: Check spelling
lv: Pārbaudīt pareizrakstību

en: If true, check the spelling of translated messages.
lv: Ja patiess, pārbaudīt iztulkoto virkņu pareizrakstību.

en: Side panel switcher style
lv: Sānu rūts pārslēdzēja stils

en: Style for switchers in the side panel.
lv: Stils pārslēdzējiem sānu rūtī.

en: Color scheme
lv: Krāsu saskaņa

en: Name of a gtksourceview color scheme to use for syntax highlighting.
lv: gtksourceview krāsu saskaņas nosaukums, ko izmantot sintakses izcelšanai.

en: Message list sort order
lv: Virkņu saraksta kārtošanas secība

en: Sort order to use in the message list. Possible values are “status”, “id”, “original-text” and “translated-text”.
lv: Kārtošanas secība, ko izmantot virkņu sarakstā. Iespējamās vērtības ir “status”, “id”, “original-text” un “translated-text”.

en: Active plugins
lv: Aktīvie spraudņi

en: List of active plugins. It contains the “Location” of the active plugins. See the .gtranslator-plugin file for obtaining the “Location” of a given plugin.
lv: Saraksts ar aktīvajiem spraudņiem. Tas satur aktīvo spraudņu “Atrašanās vietu”. Skatiet .gtranslator-plugin datni, lai uzzinātu dotā spraudņa “Atrašanās vietu”.

en: Message not found
lv: Virkne nav atrasta

en: Open file for alternate language
lv: Atvērt datni citai valodai

en: File closed
lv: Datne aizvērta

en: _Open
lv: _Atvērt

en: _Close
lv: Ai_zvērt

en: Co_py
lv: Ko_pēt

en: There isn’t any file loaded
lv: Nav datņu, ko ielādēt

en: _Alternate Language
lv: Cit_a valoda

en: Show the Alternate Language panel
lv: Rādīt citas valodas rūti

en: Alternate Language
lv: Cita valoda

en: Character Map
lv: Rakstzīmju karte

en: Source View Settings
lv: Pirmkoda skata iestatījumi

en: Use external editor
lv: Izmantot ārēju redaktoru

en: Program command:
lv: Programmas komanda:

en: Line command:
lv: Rindas komanda:

en: Please install “%s” to be able to show the file
lv: Lūdzu, instalējiet “%s”, lai varētu parādīt datni

en: Paths:
lv: Ceļi:

en: Source Code View
lv: Pirmkoda skats

en: Source Viewer
lv: Pirmkoda skatītājs

en: Source code
lv: Pirmkods

en: Use the System Editor
lv: Izmantot sistēmas redaktoru

en: Whether use the system editor to show the source code
lv: Vai izmantot sistēmas redaktoru, lai attēlotu pirmkodu

en: The Editor to Launch
lv: Redaktors, ko palaist

en: The command to launch the editor you want to use
lv: Komanda, ar ko palaist vēlamo redaktoru

en: Arguments for the Command
lv: Parametri komandai

en: Arguments to pass to the program command line to select the line
lv: Parametri, ko padot programmas komandrindai.

en: Dictionary
lv: Vārdnīca

en: No dictionary source available with name “%s”
lv: Nav pieejamu vārdnīcas avotu ar nosaukumu “%s”

en: Unable to find dictionary source
lv: Nevar atrast vārdnīcas avotu

en: No context available for source “%s”
lv: Avotam “%s” nav pieejama konteksta

en: Unable to create a context
lv: Nevar izveidot kontekstu

en: Dictionary source “%s” selected
lv: Izvēlēts vārdnīcas avots “%s”

en: Strategy “%s” selected
lv: Izvēlēta stratēģija “%s”

en: Database “%s” selected
lv: Izvēlēta datubāze “%s”

en: Word “%s” selected
lv: Izvēlēts vārds “%s”

note: speller
en: Double-click on the word to look up
lv: Dubultklikšķis uz vārda, lai to uzmeklētu

note: strat-chooser
en: Double-click on the matching strategy to use
lv: Dubultklikšķis uz atbilstošās stratēģijas, ko izmantot

note: source-chooser
en: Double-click on the source to use
lv: Dubultklikšķis uz avota, ko izmantot

note: db-chooser
en: Double-click on the database to use
lv: Dubultklikšķis uz datubāzes, ko izmantot

note: Look up Button
en: Look _up:
lv: _Uzmeklēt:

en: Similar words
lv: Līdzīgi vārdi

en: Available dictionaries
lv: Pieejamās vārdnīcas

en: Available strategies
lv: Pieejamās stratēģijas

en: Dictionary sources
lv: Vārdnīcu avoti

en: Database
lv: Datubāze

en: Word database
lv: Vārdu datubāze

en: Source Name
lv: Avota nosaukums

en: Strategy
lv: Stratēģija

en: Panel Position
lv: Rūts novietojums

en: _Fullscreen
lv: _Pilnekrāna

en: Place window on fullscreen state
lv: Novietot logu pilnekrāna stāvoklī

en: Fullscreen
lv: Pilnekrāns

en: _Next Param
lv: _Nākošais parametrs

en: Insert the next param of the message
lv: Ievietot nākošo virknes parametru

en: _Insert Params
lv: _Ievietot parametrus

en: _Next Tag
lv: _Nākošā birka

en: Insert the next tag of the message
lv: Ievietot nākošo virknes birku

en: _Insert Tags
lv: _Ievietot birkas

en: Insert Params or Tags
lv: Ievietot parametrus vai birkas

en: Strings added to database
lv: Virknes, ko pievienot datubāzei

en: Please specify a valid path to build the translation memory
lv: Lūdzu, norādiet derīgu ceļu, no kā būvēt tulkošanas atmiņu

en: Gtranslator Translation Memory Manager
lv: Gtranslator tulkošanas atmiņas pārvaldnieks

en: Database:
lv: Datubāze:

en: Select the directory which contains PO files:
lv: Izvēlieties direktoriju, kas satur PO failus:

en: Add to Database
lv: Pievienot datubāzei

en: Configuration:
lv: Konfigurācija:

en: Use only files with this name:
lv: Lietot tikai failus ar šo nosaukumu:

en: Translation Memory
lv: Tulkošanas atmiņa

en: Insert Option nº %d
lv: Ievietot opciju nº %d

en: _Use this translation
lv: Lietot šo t_ulkojumu

en: _Remove
lv: _Izņemt

en: Shortcut
lv: Saīsne

en: Level
lv: Līmenis

en: String
lv: Virkne

en: _Build Translation Memory
lv: _Būvēt tulkošanas atmiņu

en: Build translation memory
lv: Būvēt tulkošanas atmiņu

en: _Translation Memory
lv: _Tulkošanas atmiņa

en: PO directory
lv: PO direktorija

en: Directory containing PO files to add to the translation memory.
lv: Direktorija, kas satur PO datnes, ko pievienot tulkošanas atmiņai.

en: Restrict search by filename
lv: Ierobežot meklēšanu pēc datnes nosaukuma

en: If true, only include files with a specified filename when searching the translation memory.
lv: Ja patiess, iekļaut tikai datnes ar norādīto datnes nosaukumu, kad meklē tulkošanas atmiņā.

en: Filename to restrict search to
lv: Datņu nosaukums, uz ko ierobežot meklēšanu

en: Filename to which searching of the translation memory should be restricted.
lv: Datnes nosaukums, uz ko vajadzētu ierobežot meklēšanu tulkošanas atmiņā.

en: Maximum number of missing words
lv: Maksimālais trūkstošo vārdu skaits

en: Maximum number of words that can be missing from a message displayed as a match by the translation memory.
lv: Maksimālais vārdu skaits, kas var nebūt attēlotajā virknē, salīdzinot ar tulkošanas atmiņu.

en: Maximum difference in message length
lv: Maksimālā atšķirība virknes garumā

en: Maximum difference in length between messages displayed as matches by the translation memory.
lv: Maksimālā atšķirība garumā starp attēloto virkni un atbilstošo tulkošanas atmiņu.

en: Current Maintainers
lv: Pašreizējie uzturētāji

en: Previous Developers
lv: Iepriekšējie izstrādātāji

en: Contributors
lv: Veidotāji

en: Translation file editing suite for localization of applications and libraries.
lv: Tulkojumu datņu rediģēšanas komplekts, lietotņu un bibliotēku lokalizēšanai.

en: Gtranslator Web Site
lv: Gtranslator tīmekļa vietne

en: Open file for translation
lv: Atvērt datni tulkošanai

en: File saved.
lv: Datne saglabāta.

en: Save file as…
lv: Saglabāt datni kā…

en: Files saved.
lv: Datnes saglabātas.

en: Found and replaced %d occurrence | Found and replaced %d occurrences
lv[0]: Atrada un aizvietoja %d vietā
lv[1]: Atrada un aizvietoja %d vietās
lv[2]: Atrada un aizvietoja %d vietās

en: Found and replaced one occurrence
lv: Atrada un aizvietoja vienā vietā

en: Phrase not found
lv: Frāze nav atrasta

en: _New Window
lv: Jau_ns logs

en: _Preferences
lv: _Iestatījumi

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: _About
lv: P_ar

en: _Quit
lv: I_ziet

en: Profile name: %s
    Translator name: %s
    Translator email: %s
    Language name: %s
    Team email: %s
    Language code: %s
    Character set: %s
    Transfer encoding: %s
    Plural form: %s
lv: Profila nosaukums: %s
    Tulkotāja vārds: %s
    Tulkotāja e-pasts: %s
    Valdoas nosaukums: %s
    Komandas e-pasts: %s
    Valodas kods: %s
    Rakstzīmju kopa: %s
    Pārsūtīšanas kodējums: %s
    Daudzskaitļu forma: %s

en: This assistant will help you to create the main profile.
lv: Šis asistents palīdzēs jums izveidot galveno profilu.

en: Assistant
lv: Asistents

en: Profile name:
lv: Profila nosaukums:

en: Translator email:
lv: Tulkotāja e-pasts:

en: Profile
lv: Profils

en: Language
lv: Valoda

en: Confirmation
lv: Apstiprinājums

en: Close _without Saving
lv: Aizvērt _nesaglabājot

en: _Cancel
lv: At_celt

en: _Save
lv: _Saglabāt

en: Question
lv: Jautājums

en: Save the changes to document “%s” before closing?
lv: Saglabāt dokumenta “%s” izmaiņas pirms aizvēršanas?

en: Changes to %d document will be permanently lost. | Changes to %d documents will be permanently lost.
lv[0]: Izmaiņas %d dokumentā tiks pilnībā pazaudētas.
lv[1]: Izmaiņas %d dokumentos tiks pilnībā pazaudētas.
lv[2]: Izmaiņas %d dokumentos tiks pilnībā pazaudētas.

en: There is %d document with unsaved changes. Save changes before closing? | There are %d documents with unsaved changes. Save changes before closing?
lv[0]: Ir %d dokuments ar nesaglabātām izmaiņām. Saglabāt izmaiņas pirms aizvēršanas?
lv[1]: Ir %d dokumenti ar nesaglabātām izmaiņām. Saglabāt izmaiņas pirms aizvēršanas?
lv[2]: Ir %d dokumentu ar nesaglabātām izmaiņām. Saglabāt izmaiņas pirms aizvēršanas?

en: Docum_ents with unsaved changes:
lv: Dokum_enti ar nesaglabātām izmaiņām:

en: S_elect the documents you want to save:
lv: Izvēli_eties dokumentus, ko vēlaties saglabāt:

en: Saving has been disabled by the system administrator.
lv: Sistēmas administrators ir deaktivējis saglabāšanu.

en: If you don’t save, all your changes will be permanently lost.
lv: Ja nesaglabāsiet, visas izmaiņas tiks neatgriezeniski zaudētas.

en: Notes:
lv: Piezīmes:

en: Add Note
lv: Pievienot piezīmi

en: Edit
lv: Rediģēt

note: Extracted comments
en: Extracted comments:
lv: Izvilktie komentāri:

note: Context
en: Context:
lv: Konteksts:

note: Format
en: Format:
lv: Formāts:

en: D_one
lv: Pa_beigts

en: Gettext translation
lv: Gettext tulkojums

en: Gettext translation template
lv: Gettext tulkojuma veidne

en: All files
lv: Visi faili

en: Edit Header
lv: Rediģēt galveni

en: Use my options to complete the following entries:
lv: Izmantot manas opcijas, lai pabeigtu sekojošus ierakstus:

en: Translator’s _name:
lv: Tulkotāja _vārds:

en: Translator’s _email:
lv: Tulkotāja _e-pasts:

en: _Language:
lv: Va_loda:

en: Language _code:
lv: Valodas _kods:

en: Language gro_up email:
lv: Valodas gr_upas e-pasts:

en: Char_set:
lv: Rak_stzīmju kopa:

en: Enc_oding:
lv: K_odējums:

en: Translator and Language
lv: Tulkotājs un valoda

en: Project Id _version:
lv: Projekta ID _versija:

en: Pot _file creation date:
lv: Pot _datnes izveides datums:

en: Po file _revision date:
lv: Po datnes _revīzijas datums:

en: Report message _bugs to:
lv: Par _virkņu kļūdām ziņot uz:

en: Project
lv: Projekts

en: Comment
lv: Komentārs

en: _OK
lv: _Labi

en: Go to Message
lv: Iet uz virkni

en: Enter message number:
lv: Ievadiet virknes numuru:

en: _Team email:
lv: Komandas e-pas_ts:

en: Transfer en_coding:
lv: Pārsūtīšanas _kodējums:

en: Character _set
lv: Rak_stzīmju kopa

en: _Plural forms:
lv: Daudzskaitļu _formas:

en: Original Message
lv: Sākotnējā virkne

en: Translated Message
lv: Iztulkotā virkne

en: Order messages by
lv: Kārtot virknes pēc

en: Appearance in the original file
lv: Parādīšanās sākotnējā datnē

en: Message status
lv: Virknes status

en: Original message
lv: Sākotnējā virkne

en: Translated message
lv: Iztulkotā virkne

en: Find
lv: Meklēt

en: Find and replace
lv: Meklēt un aizstāt

en: Edit header
lv: Rediģēt galveni

en: New window
lv: Jauns logs

en: Preferences
lv: Iestatījumi

en: Keyboard Shortcuts
lv: Tastatūras saīsnes

en: About
lv: Par

en: Quit
lv: Iziet

en: Open…
lv: Atvērt…

en: Open a new file (<Ctrl>o)
lv: Atvērt jaunu datni (<Ctrl>o)

en: Undo (<Ctrl>z)
lv: Atsaukt (<Ctrl>z)

en: Redo (<Ctrl><Shift>z)
lv: Atatsaukt (<Ctrl><Shift>z)

en: Previous message without translation (<Alt><Page Up>)
lv: Iepriekšējā virkne bez tulkojuma (<Alt><Page Up>)

en: Next message without translation (<Alt><Page Down>)
lv: Nākamā virkne bez tulkojuma (<Alt><Page Down>)

en: Toggle fuzzy state (<Ctrl>+u)
lv: Pārslēgt virknes nepilnības stāvokli (<Ctrl>+u)

en: Order by menu
lv: Kārtot pēc izvēlnes

en: Main Menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Save
lv: Saglabāt

en: Save the current file (<Ctrl>s)
lv: Saglabāt pašreizējo datni (<Ctrl>s)

en: Save as (<Ctrl><Shift>s)
lv: Saglabāt kā (<Ctrl><Shift>s)

en: The file is empty
lv: Datne ir tukša

en: Failed opening file “%s”: %s
lv: Neizdevās atvērt datni “%s” — %s

en: Could not convert from charset “%s” to UTF-8
lv: Nevarēja pārveidot no rakstzīmju kopas “%s” uz UTF-8

en: Could not store temporary file for encoding conversion
lv: Nevarēja saglabāt pagaidu datni kodējuma pārveidošanai

en: All attempt to convert the file to UTF-8 has failed, use the msgconv or iconv command line tools before opening this file with gtranslator
lv: Visi mēģinājumi konvertēt datni uz UTF-8 bija neveiksmīgi. Izmantojiet msgconv vai iconv komandrindas rīkus, pirms atvērt datni ar gtranslator

en: Gettext returned a null message domain list.
lv: Gettext atgrieza tukšu virkņu domēnu sarakstu.

en: No messages obtained from parser.
lv: Nav iegūtu virkņu no parsētāja.

en: You are saving a file with a .pot extension.
    Pot files are generated by the compilation process.
    Your file should likely be named “%s.po”.
lv: Jūs saglabājat datni ar .pot paplašinājumu.
    Pot datnes tiek ģenerētas kompilācijas procesā.
    Jūsu datni visdrīzāk sauc “%s.po”.

en: The file %s is read-only, and can not be overwritten
lv: Datne %s ir tikai lasāma un to nevar pārrakstīt

en: There is an error in the PO file: %s
lv: Ir kļūda PO datnē — %s

en: There was an error writing the PO file: %s
lv: Gadījās kļūda, rakstot PO datni — %s

en: Impossible to remove the active profile
lv: Nevar izņemt aktīvo profilu

en: Another profile should be selected as active before
lv: Pirms tam jāizvēlas kāds cits profils kā aktīvs

en: Are you sure you want to delete this profile?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo profilu?

en: _Delete
lv: _Dzēst

en: Active
lv: Aktīvs

en: Help
lv: Palīdzība

en: Gtranslator Preferences
lv: Gtranslator iestatījumi

en: General
lv: Vispārīgi

en: _Warn if PO file contains fuzzy translations
lv: _Brīdināt, ja PO fails satur nepilnīgus tulkojumus

en: Autosave
lv: Automātiska saglabāšana

en: Create a _backup copy of files before saving
lv: Pirms sagla_bāšanas datnēm izveidot dublējumu

en: _Autosave files every
lv: _Automātiski saglabāt katras

en: _minutes
lv: _minūtes

en: Files
lv: Datnes

en: Text Display
lv: Teksta attēlojums

en: _Highlight message syntax
lv: _Izcelt virkņu sintaksi

en: Make _whitespace visible
lv: Padarīt _atstarpes redzamas

en: Contents
lv: Saturs

en: _Remove fuzzy status if message is changed
lv: Noņemt nepilnīguma statusu, ja vi_rkne ir mainīta

en: Check _spelling
lv: Pārbaudīt pareizrak_stību

en: Editor
lv: Redaktors

en: Edit Profile
lv: Rediģēt profilu

en: Profiles
lv: Profili

en: Gtranslator Profile
lv: Gtranslator profils

en: Profile Information
lv: Profila informācija

en: _Name:
lv: _Nosaukums:

en: Translator Information
lv: Tulkotāja informācija

en: _Email:
lv: _E-pasts:

en: N_ame:
lv: Vā_rds:

en: Language Settings
lv: Valodas iestatījumi

en: Open a new .po file or drag & drop here
lv: Atveriet jaunu .po datni vai velciet un nometiet to šeit

en: Select a PO file
lv: Izvēlieties PO datni

en: Replace
lv: Aizvietot

en: Replace _All
lv: _Aizvietot visus

en: _Replace
lv: Ai_zvietot

en: Replace All
lv: Aizvietot visus

en: _Search for:
lv: _Meklēt:

en: Replace _with:
lv: Aiz_vietot ar:

en: _Original text
lv: Sāk_otnējais teksts:

en: _Translated text
lv: Iz_tulkotais teksts

en: _Match case
lv: _Reģistrjutīgs

en: Match _entire word only
lv: Atbilst tikai _viss vārds

en: Search _backwards
lv: Meklēt _pretējā virzienā

en: _Wrap around
lv: _Apskatīt visu failu

en: INS
lv: IEV

en: OVR
lv: PĀR

en: There is an error in the message:
lv: Šis ir kļūdas ziņojums:

en: fuzzy
lv: nepilnīga

en: Plural %d
lv: Daudzskaitlis %d

note: Translators: Path to the document opened
en: Path:
lv: Ceļš:

en: Translated: %0.2f%%
lv: Iztulkotas: %0.2f%%

en: Translated: %d
lv: Iztulkotas: %d

en: Untranslated: %d
lv: Nav iztulkotas: %d

en: Fuzzy: %d
lv: Nepilnīgas: %d

en: Close document
lv: Aizvērt dokumentu

en: _Original Message:
lv: Sāk_otnējā virkne:

en: Translate_d Text:
lv: Iz_tulkotais teksts:

en: Unable to display help. Please make sure the Gtranslator documentation package is installed.
lv: Nevar parādīt palīdzību. Lūdzu, pārliecinieties, ka ir uzinstalēta Gtranslator palīdzības pakotne.

en: Untranslated
lv: nav iztulkota

en: Translated
lv: iztulkota

en: Fuzzy
lv: nepilnīga

en: Current: %d
lv: Pašreizējā: %d

en: Total: %d
lv: Kopā: %d

en: %d translated | %d translated
lv[0]: %d iztulkota
lv[1]: %d iztulkotas
lv[2]: %d iztulkotu

en: %d fuzzy | %d fuzzy
lv[0]: %d nepilnīga
lv[1]: %d nepilnīgas
lv[2]: %d nepilnīgu

en: %d untranslated | %d untranslated
lv[0]: %d neiztulkota
lv[1]: %d neiztulkotas
lv[2]: %d neiztulkotu

en: No profile
lv: Nav profila

en: Profile for the active document
lv: Aktīvā dokumenta profils

[ctx: shortcut window group]
en: General
lv: Vispārīgi

[ctx: shortcut window]
en: Open file
lv: Atvērt datni

[ctx: shortcut window]
en: Save the current file
lv: Saglabāt pašreizējo datni

[ctx: shortcut window]
en: Save the current file as
lv: Saglabāt pašreizējo datni kā

[ctx: shortcut window]
en: Preferences
lv: Iestatījumi

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard Shortcuts
lv: Tastatūras saīsnes

[ctx: shortcut window]
en: Quit
lv: Iziet

[ctx: shortcut window group]
en: Edit
lv: Rediģēt

[ctx: shortcut window]
en: Undo
lv: Atsaukt

[ctx: shortcut window]
en: Redo
lv: Atatsaukt

[ctx: shortcut window]
en: Mark/Unmark as fuzzy
lv: Atzīmēt / neatzīmēt kā nepilnīgu

[ctx: shortcut window group]
en: Navigation
lv: Navigācija

[ctx: shortcut window]
en: Go to the previous message
lv: Iet uz iepriekšējo virkni

[ctx: shortcut window]
en: Go to the next message
lv: Iet uz nākamo virkni

[ctx: shortcut window]
en: Go to the previous untranslated message
lv: Iet uz iepriekšējo neiztulkoto virkni

[ctx: shortcut window]
en: Go to the next untranslated message
lv: Iet uz nākamo neiztulkoto virkni

[ctx: shortcut window group]
en: Translation Memory
lv: Tulkošanas atmiņa

[ctx: shortcut window]
en: Build translation memory
lv: Būvēt tulkošanas atmiņu

en: — Edit PO files
lv: — Rediģēt PO datnes

en: %s
    Run “%s --help” to see a full list of available command line options.
lv: %s
    Palaidiet “%s --help”, lai redzētu pilnu komandrindas opciju sarakstu.
