Gtranslator - en to fa translation catalogue (288 entries)

en: Translation Editor
fa: ویرایشگر ترجمه

en: Translate apps in your language
fa: ترجمهٔ کاره‌ها به زبانتان

en: Gtranslator is an enhanced gettext po file editor for the GNOME desktop environment. It handles all forms of gettext po files and includes very useful features like find/replace, translation memory, different translator profiles, messages table (for having an overview of the translations/messages in the po file), easy navigation and editing of translation messages and comments of the translation where accurate.
fa: جی‌ترنسلیتور یک ویرایشگر پروندهٔ gettext po برای محیط دسکتاپ گنوم است. این برنامه همهٔ اَشکال پرونده‌های gettext po را مدیریت می‌کند و شامل ویژگی‌های بسیار مفیدی مانند یافتن/جایگزینی، حافظهٔ ترجمه، نماگرهای مختلف مترجم، جدول پیام‌ها (برای مرور کلی ترجمه‌ها/پیام‌ها در پروندهٔ po)، ناوبری آسان و ویرایش پیام‌های ترجمه است و دیدگاه‌های ترجمه در آنجا دقیق است.

en: Gtranslator includes also a plugin system with many interesting plugins like alternate language, insert tags, integration with subversion and a source code viewer.
fa: جی‌ترنسلیتور همچنین شامل یک سامانهٔ افزایه با افزایه‌های جالب مانند زبان متناوب، درج برچسب‌ها، ادغام با واژگونی و نمایشگر کدمنبع است.

en: PO File Editor
fa: ویرایشگر پروندهٔ PO

en: Gtranslator;Translation;Editor;Gettext;Write;
fa: Gtranslator;Translation;Editor;Gettext;Write;ترجمه;ویرایشگر;نوشتن;

en: New Window
fa: پنجرهٔ جدید

en: Warn if file contains fuzzy translations
fa: اگر پرونده دارای ترجمه‌های نامشخص است، هشدار می‌دهد

en: If true, warn the user when saving a PO translation file containing fuzzy strings.
fa: اگر درست باشد، هنگام ذخیرهٔ پروندهٔ ترجمه PO دارای رشته‌های نامشخص، به کاربر هشدار می‌دهد.

en: Whether to remove the obsolete entries upon saving
fa: این که ورودی‌های منسوخ هنگام ذخیره کردن برداشته شوند یا نه

en: If true, the obsolete entries will be removed from the file after saving
fa: اگر درست باشد، ورودی‌های منسوخ پس از ذخیره کردن از پرونده برداشته خواهند شد

en: Auto save files
fa: ذخیرهٔ خودکار پرونده‌ها

en: If true, automatically save files at specified intervals.
fa: اگر درست باشد، به طور خودکار پرونده‌ها را در فواصل زمانی مشخص ذخیره می‌کند.

en: Auto save interval
fa: فاصلهٔ بین ذخیرهٔ خودکار

en: Interval in minutes at which to automatically save files.
fa: فاصله زمانی به دقیقه که پرونده‌ها به صورت خودکار ذخیره می‌شوند.

en: Create backup before saving
fa: قبل از ذخیره، پشتیبان تهیه می‌کند

en: If true, create a backup copy of a file before saving it.
fa: اگر درست باشد، قبل از ذخیرهٔ پرونده، یک رونوشت پشتیبان تهیه می‌کند.

en: Use profile values for header
fa: از مقادیر نماگر برای سرایند استفاده می‌کند

en: If true, overwrite the values in the PO header with those in the active profile.
fa: اگر درست باشد، مقادیر موجود در سرایند PO را با مقادیر موجود در نماگر فعّال بازنویسی می‌کند.

en: Omit credits in header
fa: حذف اعتبار در سربرگ

en: If true, the 'author <email> year' comment won't be added to the PO header's copyright.
fa: اگر مقدار درست باشد، دیدگاه «مؤلف <رایانامه> سال» به بخش حق نشر سربرگ PO اضافه نخواهد شد.

en: Highlight syntax in edit fields
fa: برجستگی نحو در زمینه‌های ویرایش

en: If true, apply syntax highlighting to strings in edit fields.
fa: اگر درست باشد، برجسته‌سازی نحو را در زمینه‌های ویرایش اعمال می‌کند.

en: Make whitespace visible
fa: نمایان کردن فضای سفید

en: If true, display whitespace in strings as representative symbols.
fa: اگر درست باشد، فضای سفید را در رشته‌ها به عنوان نمادهای نماینده نمایش می‌دهد.

en: Remove fuzzy status when message is changed
fa: هنگام تغییر پیام، وضعیت نامشخص را بر می‌دارد

en: If true, remove fuzzy status from translations when they are changed.
fa: اگر درست باشد، هنگام تغییر وضعیت نامشخص را از ترجمه بر می‌دارد.

en: Check spelling
fa: بررسی املاء

en: If true, check the spelling of translated messages.
fa: اگر درست باشد، املای پیام‌های ترجمه شده را بررسی می‌کند.

en: Message list sort order
fa: ترتیب چینش فهرست پیام‌ها

en: Sort order to use in the message list. Possible values are “status”, “id”, “original-text” and “translated-text”.
fa: ترتیب استفاده شده در سیاههٔ پیام‌ها. مقدارهای ممکن: status، ‏id، ‏original-text و translated-text

en: Show ID column
fa: نمایش شناسهٔ ستون

en: If true, displays a column with the id of the message on the editor.
fa: اگر مقدار درست باشد، ستونی با شناسه پیام در ویرایشگر نمایش داده می‌شود.

en: Window maximized
fa: پنجره بیشینه

en: Window maximized state
fa: وضعیت بیشینگی پنجره

en: Translation file editing suite for localization of applications and libraries.
fa: مجموعه ویرایش پروندهٔ ترجمه برای محلی سازی برنامه‌ها و کتابخانه‌ها.

en: Unsaved Changes
fa: تغییرات ذخیره نشده

en: Do you want to write all the changes done to %s?
fa: ذخیرهٔ همهٔ تغییرات انجام شده روی %s؟

en: Cancel
fa: انصراف

en: Continue Without Saving
fa: ادامه بدون ذخیره

en: Save and Open
fa: ذخیره و گشودن

en: Open file for translation
fa: گشودن پرونده برای ترجمه

en: Could not save file
fa: ناتوانی در ذخیره پرونده

en: OK
fa: تأیید

en: This file has already been uploaded
fa: این پرونده هم‌اکنون بارگذاری شده است

en: Couldn't upload the file
fa: امکان بارگذاری پرونده وجود ندارد

en: %s
    Maybe you've not configured your <i>l10n.gnome.org</i> <b>token</b> correctly in your profile or you don't have permissions to upload this module.
fa: %s
    شاید <b>ژتون </b><i>l10n.gnome.org</i> خود را به درستی در نماگرتان پیکربندی نکرده‌ یا اجازهٔ بارگذاری این پیمانه را ندارید.

en: The file has been uploaded!
fa: پرونده بارگذاری شد!

en: Save file as…
fa: ذخیرهٔ پرونده به عنوان…

en: Fixed plurals
fa: جمع‌های اصلاح‌شده

en: _Cancel
fa: _لغو

en: Close _Without Saving
fa: بستن _بدون ذخیره

en: _Save
fa: _ذخیره

en: Save the changes to document “%s” before closing?
fa: پیش از بستن، تغییرات در سند «⁨%s⁩» ذخیره شود؟

en: Changes to %d document will be permanently lost. | Changes to %d documents will be permanently lost.
fa[0]: تغییرات در %Id سند برای همیشه از بین می‌رود.
fa[1]: تغییرات در %Id سند برای همیشه از بین می‌روند.

en: There is %d document with unsaved changes. Save changes before closing? | There are %d documents with unsaved changes. Save changes before closing?
fa[0]: این‌جا %Id سند با تغییرات ذخیره نشده وجود دارد. قبل از بسته شدن تغییرات ذخیره شود؟
fa[1]: این‌جا %Id سند با تغییرات ذخیره نشده وجود دارد. قبل از بسته شدن تغییرات ذخیره شوند؟

en: Edit Notes
fa: ویرایش یادداشت‌ها

en: Notes
fa: یادداشت‌ها

en: Edit
fa: ویرایش

en: Extracted comments
fa: دیدگاه‌های استخراج شده

en: Paths
fa: مسیرها

en: Error loading module info
fa: خطا در بار کردن اطّلاعات پیمانه

en: Error loading file info
fa: خطا در بار کردن اطّلاعات پرونده

en: No file found
fa: پرونده‌ای یافت نشد

en: No module state found.
fa: هیچ وضعیت پیمانه‌ای یافت نشد.

en: Error loading file
fa: خطا در بار کردن پرونده

en: Error creating tmp file
fa: خطا در ایجاد پرونده موقت

en: Error writing stream
fa: خطا در نوشتن جریان

en: The file has been saved in your Downloads folder
fa: پرونده در ⁨شاخهٔ بارگیریتان ذخیره شد

en: Could not reserve module
fa: پیمانه رزرو نشد

en: %s
    Maybe you've not configured your l10n.gnome.org token correctly in your profile or you don't have permissions to reserve this module.
fa: %s
    شاید ژتون l10n.gnome.org خود را به درستی در نماگرتان پیکربندی نکرده یا اجارهٔ حفاظت این پیمانه را ندارید.

en: The file has been successfully reserved
fa: پرونده با موفقیت حفاظت شد

en: Preferences
fa: ترجیحات

en: Keyboard Shortcuts
fa: میان‌برهای صفحه‌کلید

en: About Translation Editor
fa: دربارهٔ ویرایشگر ترجمهٔ

en: Load from Damned Lies
fa: بار کردن از دروغ‌های ملعون

en: Main Menu
fa: فهرست اصلی

en: Language
fa: زبان

en: Module
fa: پیمانه

en: Domain
fa: دامنه

en: Branch
fa: شاخه

en: Reserve for translation
fa: حفاظت برای ترجمه

en: Info
fa: اطّلاعات

en: File
fa: پرونده‌

en: Translation State
fa: وضعیت ترجمه

en: Stats
fa: آمار

en: _Load File
fa: _بار کردن پرونده

en: Gettext translation
fa: ترجمهٔ Gettext

en: Gettext translation template
fa: الگوی ترجمه Gettext

en: All files
fa: تمام پرونده‌ها

en: Welcome to Translation Editor
fa: به ویرایشگر ترجمه خوش‌آمدید

en: _Next
fa: _بعدی

en: Welcome
fa: خوش‌آمدید

en: Before start to use the application, a profile should be created, but don't worry, the app will guide you to do it in a minute.
fa: پیش از شروع استفاده از برنامه، باید یک نماگر ایجاد شود، اما نگران نباشید، برنامه در عرض یک دقیقه شما را راهنمایی خواهد کرد.

en: Create Profile
fa: ایجاد نماگر

en: Profile
fa: نماگر

en: Profile name
fa: نام نماگر

en: default
fa: پیش‌فرض

en: Translator name
fa: نام مترجم

en: Translator email
fa: رایانامهٔ مترجم

en: Translation team email
fa: رایانامه تیم ترجمه

en: Confirmation
fa: تأییدیه

en: Team email
fa: رایانامهٔ تیم

en: Language name
fa: نام زبان

en: Language code
fa: رمز زبان

en: Character set
fa: مجموعهٔ نویسه

en: Transfer encoding
fa: رمزگذاری انتقال

en: Plural form
fa: شکل جمع

en: Edit Header
fa: ویرایش سرایند

en: Translator
fa: مترجم

en: General
fa: عمومی

en: Use my options to complete the following entries
fa: از انتخاب‌های من برای تکمیل ورودی‌های زیر استفاده شود

en: Translator’s _name
fa: _نام مترجم

en: Translator’s _email
fa: _رایانامهٔ مترجم

en: _Language
fa: _زبان

en: Language _code
fa: _کد زبان

en: Language _Team email
fa: رایانامهٔ _تیم زبان

en: Char_set
fa: _مجموعه نویسه

en: Enc_oding
fa: _رمزگذاری

en: _Plural forms
fa: _شکل‌های جمع

en: Project
fa: پروژه

en: Project Id _version
fa: _نگارش شناسهٔ پروژه

en: Pot _file creation date
fa: تاریخ ایجاد _پروندهٔ Pot

en: Po file _revision date
fa: تاریخ _بازبینی پروندهٔ Po

en: Report message _bugs to
fa: گزارش _مشکلات پیام به

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Damned Lies
fa: دروغ‌های ملعون

en: Lang
fa: زبان

en: State
fa: وضعیت

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: Edit options manually
fa: ویرایش دستی گزینه‌ها

en: Choose language code
fa: گزینش کد زبان

en: Plural forms
fa: شکل‌های جمع

en: Choose plural forms
fa: گزینش شکل‌های جمع

en: Original Message
fa: پیام اصلی

en: Translated Message
fa: پیام ترجمه شده

en: The file is empty
fa: پرونده خالی است

en: Failed opening file “%s”: %s
fa: گشودن پروندهٔ «⁨%s⁩» شکست خورد: %s

en: Could not convert from charset “%s” to UTF-8
fa: نمی‌توان مجموعهٔ نویسهٔ «%s» را به UTF-8 تبدیل کرد

en: Could not store temporary file for encoding conversion
fa: نمی‌توان پروندهٔ موقتی را برای تبدیل کدگذاری ذخیره کرد

en: All attempt to convert the file to UTF-8 has failed, use the msgconv or iconv command line tools before opening this file with GNOME Translation Editor
fa: تمام تلاش‌ها برای تبدیل پرونده به UTF-8 شکست خوردند. استفاده از ابزارهای خط فرمان msgconv یا iconv پیش از گشودن این پرونده با ویرایشگر ترجمهٔ گنوم

en: Gettext returned a null message domain list.
fa: Gettext یک فهرست دامنهٔ پیام تهی را بازگرداند.

en: No messages obtained from parser.
fa: هیچ پیامی از تجزیه کننده بدست نیامده است.

en: You are saving a file with a .pot extension.
    Pot files are generated by the compilation process.
    Your file should likely be named “%s.po”.
fa: شما در حال ذخیره پرونده‌ای با پسوند ‎.pot هستید.
    پرونده‌های Pot توسط فرایند کامپایل ایجاد می‌شوند.
    نام پرونده شما احتمالاً باید «%s.po» باشد.

en: The file %s is read-only, and can not be overwritten
fa: پروندهٔ ⁨%s⁩ فقط خواندنی است و نمی‌توان آن را بازنویسی کرد

en: There is an error in the PO file: %s
fa: خطایی در پروندهٔ PO وجود دارد: %s

en: There was an error writing the PO file: %s
fa: هنگام نوشتن پروندهٔ PO خطایی رخ داد: %s

en: Delete
fa: حذف

en: Impossible to remove the active profile
fa: برداشتن نماگر فعّال غیرممکن است

en: Another profile should be selected as active before
fa: نماگر دیگری باید قبلاً به عنوان فعّال گزیده شود

en: _Ok
fa: تأیید

en: Are you sure you want to delete this profile?
fa: اطمینان از حذف این نماگر؟

en: _Delete
fa: _حذف

en: F_iles
fa: پرونده‌ها

en: _Warn if PO file contains fuzzy translations
fa: اگر پروندهٔ PO دارای ترجمه‌های نامشخص است، _هشدار بده

en: _Remove obsolete entries on save
fa: _برداشتن ورودی‌های منسوخ هنگام ذخیره

en: Autosave
fa: ذخیرهٔ خودکار

en: _Activate auto save
fa: _فعّال سازی ذخیرهٔ خودکار

en: Save the current file automatically
fa: ذخیرهٔ خودکار پروندهٔ کنونی

en: Autosave _Interval
fa: _دورهٔ ذخیرهٔ خودکار

en: Number of minutes to autosave
fa: تعداد دقایق تا ذخیره خودکار

en: Create a _backup copy of files before saving
fa: ایجاد رونوشتی _پشتیبان پیش از ذخیره کردن

en: _Editor
fa: ویراستار

en: Text Display
fa: نمایش متن

en: _Highlight message syntax
fa: _نحو نگارش پیام برجسته شود

en: Make _whitespace visible
fa: نمایان کردن _فضای سفید

en: _Font
fa: _قلم

en: Contents
fa: محتویات

en: _Remove fuzzy status if message is changed
fa: در صورت تغییر پیام، وضعیت نامشخص را _بر می‌دارد

en: Check _spelling
fa: بررسی ا_ملاء

en: _Profiles
fa: _نماگرها

en: Profiles
fa: نماگرها

en: _Add Profile
fa: _افزودن نماگر

en: Translation Editor Profile
fa: نماگر ویراستار ترجمه

en: _OK
fa: _تأیید

en: Profile Information
fa: اطّلاعات نماگر

en: Translator Information
fa: اطّلاعات مترجم

en: Translator _name
fa: _نام مترجم

en: Translator _email
fa: _رایانامهٔ مترجم

en: Translation _team email
fa: رایانامهٔ _تیم ترجمه

en: Damned Lies Integration
fa: یکپارچگی دروغ‌های ملعون

en: GNOME Damned Lies integration token, go to your profile in https://l10n.gnome.org/ to get it
fa: ژتون ادغام دروغ‌های ملعون گنوم، برای دریافت آن به نماگر خود در https://l10n.gnome.org/ بروید

en: _Damned Lies auth token
fa: ژتون هویت‌سنجی دروغ‌های ملعون

en: Build Translation Memory
fa: ایجاد حافظهٔ ترجمه

en: Help
fa: راهنما

en: Select po File
fa: گزینش پروندهٔ PO

en: Open Translation File
fa: گشودن پرونده ترجمه

en: Drag and drop .po files here
fa: کشیدن و انداختن پرونده‌های ‪.po‬ در این‌جا

en: _Open…
fa: ‏_گشودن…

en: _Load from DL…
fa: _بار کردن از دروغ‌های ملعون…

en: Search
fa: جست‌وجو

en: Previous Result
fa: نتایج قبلی

en: Next Result
fa: نتیجه بعدی

en: Switch between Search and Search-and-Replace
fa: تعویض میان «جست‌وجو» و «جست‌وجو و جایگزینی»

en: Show or hide search options such as case sensitivity
fa: نمایش یا نهفتن گزینه‌های جست‌وجو چون حسّاسیت حروف کوچک و بزرگ

en: Replace
fa: جایگزینی

en: _Replace
fa: جایگزینی

en: Replace _All
fa: جایگزینی همه

en: Case sensitive
fa: حساس به حروف کوچک و بزرگ

en: Match whole word only
fa: فقط کلمهٔ کامل

en: Wrap around
fa: پیچیدن به اطراف

en: Original text
fa: متن اصلی

en: Translated text
fa: متن ترجمه شده

en: There is an error in the message
fa: خطایی در پیام وجود دارد

en: fuzzy
fa: نامشخص

en: Plural %d
fa: جمع %Id

note: Translators: Path to the document opened
en: Path:
fa: مسیر:

en: Copied original to clipboard
fa: متن اصلی به تخته‌گیره رونوشت شد

en: Translated: %0.2f%%
fa: ترجمه شده: %I 0.2f٪⁩

en: Translated: %d
fa: ترجمه شده: %Id

en: Untranslated: %d
fa: ترجمه نشده: %Id

en: Fuzzy: %d
fa: نامشخص: %Id

en: Previous message without translation
fa: پیام قبلی بدون ترجمه

en: Next message without translation
fa: پیام بعدی بدون ترجمه

en: Toggle Fuzzy State
fa: تغییر وضعیت نامشخّص

en: Find
fa: یافتن

en: Upload File
fa: بارگذاری پرونده

note: <property name="ypad">5</property>
en: _Original Message
fa: پیام ا_صلی

en: Translate_d Text
fa: متن _ترجمه شده

en: Open a New File
fa: گشودن یک پرونده جدید

en: Open from Damned Lies
fa: گشودن از دروغ‌های ملعون

en: Save
fa: ذخیره

en: Save As…
fa: ذخیرهٔ عنوان…

en: So_rt Messages by…
fa: _چینش پیام‌ها بر اساس…

en: _Order of Appearance
fa: _‏ترتیب ظاهر شدن

en: _Message Status
fa: _وضعیت پیام

en: _Translated Message
fa: پیام _ترجمه شده

en: Show ID Column
fa: نمایش شناسه ستون

en: Advanced Tools
fa: ابزارهای پیشرفته

en: Fix plural messages
fa: تصحیح پیام‌های جمع

en: Uploading...
fa: بارگذاشتن…

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Upload to Damned Lies
fa: بارگذاری به دروغ‌های ملعون

en: _Upload
fa: _بارگذاری

en: comment:
fa: دیدگاه:

note: Translators: this is the title of the window with a modified document
en: *%s — Translation Editor
fa: *%s — ویرایشگر ترجمه

note: Translators: this is the title of the window with a document opened
en: %s — Translation Editor
fa: %s — ویرایشگر ترجمه

en: Could not Save
fa: ذخیره نشد

en: File saved
fa: پرونده‌ ذخیره شد

en: — Edit PO files
fa: — ویرایش پرونده‌های PO

en: %s
    Run “%s --help” to see a full list of available command line options.
fa: %s
    اجرای ‪%s --help‬ برای دیدن سیاهه‌ای کامل از گزینه‌های موجود خط فرمان.

[ctx: shortcut window group]
en: General
fa: عمومی

[ctx: shortcut window]
en: Open file
fa: گشودن پرونده

[ctx: shortcut window]
en: Save the current file
fa: ذخیرهٔ پروندهٔ فعلی

[ctx: shortcut window]
en: Save the current file as
fa: ذخیرهٔ پروندهٔ فعلی با عنوان

[ctx: shortcut window]
en: Download from DL
fa: بارگیری از دروغ‌های ملعون

[ctx: shortcut window]
en: Upload to DL
fa: بارگذاری به دروغ‌های ملعون

[ctx: shortcut window]
en: Preferences
fa: ترجیحات

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard Shortcuts
fa: میان‌برهای صفحه‌کلید

[ctx: shortcut window]
en: Help
fa: راهنما

[ctx: shortcut window]
en: New Window
fa: پنجرهٔ جدید

[ctx: shortcut window]
en: Close Window
fa: بستن پنجرهٔ

[ctx: shortcut window]
en: Quit
fa: خروج

[ctx: shortcut window group]
en: Edit
fa: ویرایش

[ctx: shortcut window]
en: Clear translation
fa: پاک سازی ترجمه

[ctx: shortcut window]
en: Mark/Unmark as fuzzy
fa: علامت‌گذاری/برداشتن علامت به عنوان نامشخص

[ctx: shortcut window]
en: Copy original text to translation
fa: رونویسی متن اصلی به ترجمه

[ctx: shortcut window]
en: Copy original text to clipboard
fa: رونویسی متن اصلی به تخته‌گیره

[ctx: shortcut window group]
en: Navigation
fa: ناوش

[ctx: shortcut window]
en: Go to the previous message
fa: رفتن به پیام قبلی

[ctx: shortcut window]
en: Go to the next message
fa: رفتن به پیام بعدی

[ctx: shortcut window]
en: Go to the previous untranslated message
fa: رفتن به پیام بدون ترجمه قبلی

[ctx: shortcut window]
en: Go to the next untranslated message
fa: رفتن به پیام بدون ترجمه بعدی

[ctx: shortcut window group]
en: Translation Memory
fa: حافظهٔ ترجمه

[ctx: shortcut window]
en: Build translation memory
fa: ایجاد حافظهٔ ترجمه

[ctx: shortcut window]
en: Use 1st...9th suggestion
fa: استفاده از پیشنهاد ۱م...۹م

[ctx: shortcut window group]
en: Find & Replace
fa: یافتن و جایگزینی

[ctx: shortcut window]
en: Find
fa: یافتن

[ctx: shortcut window]
en: Find & Replace
fa: یافتن و جایگزینی

[ctx: shortcut window]
en: Forward-search
fa: جست‌وجوی پیش‌رو

[ctx: shortcut window]
en: Backward-search
fa: جست‌وجوی پس‌رو

[ctx: shortcut window]
en: Hide find & replace bar
fa: نهفتن نوار یافتن و جایگزینی

en: Select PO directory
fa: گزینش شاخهٔ PO

en: Translation Editor Memory Manager
fa: مدیریت حافظهٔ ویرایشگر ترجمه

en: Database
fa: پایگاه داده

en: Select the directory which contains PO files
fa: گزینش شاخهٔ دارای پرونده‌های PO

en: Use only files with this name
fa: استفاده فقط از پرونده‌هایی با این نام

en: _Add to Database
fa: _افزودن به پایگاه داده

en: PO directory
fa: شاخهٔ PO

en: Directory containing PO files to add to the translation memory.
fa: شاخه‌ای که دارای پرونده‌های PO برای افزودن به حافظهٔ ترجمه است.

en: Restrict search by filename
fa: جست‌وجو را به نام پرونده محدود می‌کند

en: If true, only include files with a specified filename when searching the translation memory.
fa: اگر درست باشد، هنگام جست‌وجو در حافظهٔ ترجمه، فقط پرونده‌هایی با نام پرونده مشخص شده را شامل می‌شود.

en: Filename to restrict search to
fa: نام پرونده برای محدود کردن جست‌وجو

en: Filename to which searching of the translation memory should be restricted.
fa: نام پرونده‌ای که جست‌وجوی حافظهٔ ترجمه باید محدود کند.

en: Maximum number of missing words
fa: بیشینهٔ تعداد کلمات گم شده

en: Maximum number of words that can be missing from a message displayed as a match by the translation memory.
fa: بیشینهٔ تعداد کلماتی که ممکن است در پیامی که به عنوان مطابقت توسط حافظهٔ ترجمه نمایش داده می‌شود، وجود نداشته باشد.

en: Maximum difference in message length
fa: بیشینهٔ تفاوت در طول پیام

en: Maximum difference in length between messages displayed as matches by the translation memory.
fa: بیشینهٔ تفاوت طول بین پیام‌هایی که به عنوان مطابقت توسط حافظهٔ ترجمه نمایش داده می‌شوند.
