iso_3166-3 - en to ka translation catalogue (31 entries)

note: Name for AIDJ
en: French Afars and Issas
ka: ფრანგული აფარები და ისსაები

note: Name for ANHH
en: Netherlands Antilles
ka: ნიდერლანდური ანტილიები

note: Name for BQAQ
en: British Antarctic Territory
ka: ბრიტანეთის ანტარქტიკის ტერიტორია

note: Name for BUMM
en: Burma, Socialist Republic of the Union of
ka: ბურმას კავშირის სოციალისტური რესპუბლიკა

note: Name for BYAA
en: Byelorussian SSR Soviet Socialist Republic
ka: ბელორუსიის სსრ საბჭოთა სოციალისტური რესპუბლიკა

note: Name for CSHH
en: Czechoslovakia, Czechoslovak Socialist Republic
ka: ჩეხოსლავაკია, ჩეხესლავაკიის სოციალისტური რესპუბლიკა

note: Name for CSXX
en: Serbia and Montenegro
ka: სერბეთი და მონტენეგრო

note: Name for CTKI
en: Canton and Enderbury Islands
ka: კანტონის და ენდერბურის კუნძულები

note: Name for DDDE
en: German Democratic Republic
ka: გერმანიის დემოკრატიული რესპუბლიკა

note: Name for DYBJ
en: Dahomey
ka: დაჰომეა

note: Name for FQHH
en: French Southern and Antarctic Territories
ka: საფრანგეთის სამხრეთის და ანტარქტიკული ტეროტორიები

note: Name for FXFR
en: France, Metropolitan
ka: საფრანგეთის მეტროპოლი

note: Name for GEHH
en: Gilbert and Ellice Islands
ka: გილბერტის და ელისის კუნძულები

note: Name for HVBF
en: Upper Volta, Republic of
ka: ზემო ვოლტას რესპუბლიკა

note: Name for JTUM
en: Johnston Island
ka: ჯონსტონის კუნძული

note: Name for MIUM
en: Midway Islands
ka: მიდვეის კუნძულები

note: Name for NHVU
en: New Hebrides
ka: ნიუ ჰებრიდები

note: Name for NQAQ
en: Dronning Maud Land
ka: დედაფალ მაუდის მიწა

note: Name for NTHH
en: Neutral Zone
ka: ნეიტრალური ზონა

note: Name for PCHH
en: Pacific Islands (trust territory)
ka: წყნარი ოკეანის კუნძულები

note: Name for PUUM
en: US Miscellaneous Pacific Islands
ka: შეერთებული შტატების სხვადასხვა წყნარი ოკეანის კუნძულები

note: Name for PZPA
en: Panama Canal Zone
ka: პანამის არხის ზონა

note: Name for RHZW
en: Southern Rhodesia
ka: სამხრეთ როდეზია

note: Name for SKIN
en: Sikkim
ka: სიკიმი

note: Name for SUHH
en: USSR, Union of Soviet Socialist Republics
ka: სსრკ, საბჭოთა სოციალისტური რესპუბლიკების კავშირი

note: Name for TPTL
en: East Timor
ka: აღმოსავლეთ ტიმორი

note: Name for VDVN
en: Viet-Nam, Democratic Republic of
ka: ვიეტ-ნამის დემოკრატიული რესპუბლიკა

note: Name for WKUM
en: Wake Island
ka: ვეიკის კუნძული

note: Name for YDYE
en: Yemen, Democratic, People's Democratic Republic of
ka: იემენი, სახალხო დემოკრატიული რესპუბლიკა

note: Name for YUCS
en: Yugoslavia, (Socialist) Federal Republic of
ka: იუგოსლავიის (სოციალისტური) ფედერალური რესპუბლიკა

note: Name for ZRCD
en: Zaire, Republic of
ka: ზაირის რესპუბლიკა
