iso_3166-3 - en to km translation catalogue (30 entries)

note: Name for AIDJ
en: French Afars and Issas
km: អ៊ីសាក់ និង​អាហ្វា​របស់បារាំង

note: Name for ANHH
en: Netherlands Antilles
km: អង់ទីយ៍​ហុល្លង់

note: Name for BQAQ
en: British Antarctic Territory
km: អាណាចក្រ​​​​អង់តាកទិច ចក្រភព​អង់គ្លេស

note: Name for BUMM
en: Burma, Socialist Republic of the Union of
km: សាធារណៈរដ្ឋ​ភូមា

note: Name for BYAA
en: Byelorussian SSR Soviet Socialist Republic
km: សាធារណៈរដ្ឋ​សង្គមនិយម​សូវៀត SSR បៃឡូរ៉ុសៀន

note: Name for CSHH
en: Czechoslovakia, Czechoslovak Socialist Republic
km: សាធារណៈ​រដ្ឋ​សង្គមនិយម​ឆេកូស្លូវ៉ាគី

note: Name for CSXX
en: Serbia and Montenegro
km: ស៊ែរប៊ី និង​មុនតែនេគ្រូ

note: Name for CTKI
en: Canton and Enderbury Islands
km: កោះ​កាតុន និង​អ៊ីនឌឺ​បូរី

note: Name for DDDE
en: German Democratic Republic
km: សាធារណ​រដ្ឋ​ប្រជាធិបតេយ្យ​​ប្រជាធិបតេយ្យ​យេមែន

note: Name for DYBJ
en: Dahomey
km: ដា​ហូម៉ី

note: Name for FQHH
en: French Southern and Antarctic Territories
km: អាណាចក្រ​ខាង​​អង់តាទិក និង​ភាគ​ខាង​ត្បូង​បារាំង

note: Name for FXFR
en: France, Metropolitan
km: បារាំង មេត្រូប៉ូលីតង់

note: Name for GEHH
en: Gilbert and Ellice Islands
km: កោះ​អ៊ីឡៃ និង​ហ្គីលប៊ឺត

note: Name for HVBF
en: Upper Volta, Republic of
km: អាប់ភើ​វ៉ូលតា​ សាធារណរដ្ឋ​នៃ

note: Name for JTUM
en: Johnston Island
km: កោះ​ចនស្តុន

note: Name for MIUM
en: Midway Islands
km: កោះ​​មីតវ៉េ

note: Name for NHVU
en: New Hebrides
km: ហេប្រ៊ីត​ថ្មី

note: Name for NQAQ
en: Dronning Maud Land
km: ឌ្រូនីង​ម៉ាត់​ឡែន

note: Name for NTHH
en: Neutral Zone
km: តំបន់​ញូត្រាល់

note: Name for PCHH
en: Pacific Islands (trust territory)
km: កោះ​ប៉ាស៊ីហ្វិក (អាណាចកត្រ​ពិតប្រាកដ)

note: Name for PUUM
en: US Miscellaneous Pacific Islands
km: កោះ​ប៉ាស៊ីហ្វិក​ផ្សេងៗ​របស់​សហរដ្ឋ​អាមេរិក

note: Name for PZPA
en: Panama Canal Zone
km: តំបន់​ខាណល​ប៉ាណាម៉ា

note: Name for RHZW
en: Southern Rhodesia
km: រ៉ូដេស៊ី​ខាង​ត្បូង

note: Name for SKIN
en: Sikkim
km: សីគីម

note: Name for SUHH
en: USSR, Union of Soviet Socialist Republics
km: សាធារណៈរដ្ឋ​សង្គមនិយម​សូវៀត USSR

note: Name for TPTL
en: East Timor
km: ទីម័រ​ខាង​កើត

note: Name for VDVN
en: Viet-Nam, Democratic Republic of
km: វៀតណាម សាធារណ​រដ្ឋ​ប្រជាមានិត​ប្រជាធិបតេយ្យ​​នៃ

note: Name for WKUM
en: Wake Island
km: កោះ​វេក

note: Name for YDYE
en: Yemen, Democratic, People's Democratic Republic of
km: យេមែន សាធារណ​រដ្ឋ​ប្រជាមានិត​ប្រជាធិបតេយ្យ​​នៃ

note: Name for ZRCD
en: Zaire, Republic of
km: ហ្សៃ សាធារណរដ្ឋ​នៃ
