iso_3166-3 - en to so translation catalogue (5 entries)

note: Name for BYAA
en: Byelorussian SSR Soviet Socialist Republic
so: Jamhuriyada Kacaanka hanti wadaaga ee Belarus

note: Name for CSHH
en: Czechoslovakia, Czechoslovak Socialist Republic
so: Jegoslafakiya, Jegoslafakiya Jahuuriyada Hanti wadaaga ah

note: Name for CSXX
en: Serbia and Montenegro
so: Sayberiya iyo Montinegro

note: Name for CTKI
en: Canton and Enderbury Islands
so: Canton Iyo Jasiiradaha Enderbury

note: Name for DDDE
en: German Democratic Republic
so: Jamhuriyada dimiqraadiga ee Jarmal
